Suba Dental

Suba Dental budapeşte macari̇stan

Suba Dental diş cerrahisi alanında uzmanlaşmıştır. 2015 yılında kurulan bu sertifikalı diş kliniği Budapeşte, Macaristan’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı hakkında bilgi alın. Ücretsiz bir değerlendirme için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Suba Dental, Budapeşte, Macaristan 🥇🏆

Budapeşte, Macaristan’da olağanüstü diş bakımı için tercih ettiğiniz yer olan Suba Dental, sizi samimiyet ve yardımseverlikle dolu bir atmosferi keşfetmeye davet ediyor.

Optimum konfor için en son teknolojik gelişmelerin kullanımınıza sunulduğu bir dünyaya kendinizi bırakın. Özenle seçilen diş malzemeleri Batı Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya dahil olmak üzere en iyi uluslararası tedarikçilerden gelmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş cerrahisi
Diş implantları
All-on-4
Diş kronu
Diş beyazlatma
Invisilign

Suba Dental size sunuyor :

Ücretsiz Wifi
Turist rehberi
Tıbbi kayıtların transferi
Çeviri hizmetleri


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan2015 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Macarca


Referans diş kliniğiniz olan Suba Dental, Rózsadomb’un muhteşem yeşil alanının kalbinde ideal bir konuma sahiptir. Modern ve zarif kuruluşa arabayla ve çeşitli toplu taşıma araçlarıyla kolayca erişilebilir.

Keyifli ve rahatlatıcı bir an için TV, Wi-Fi bağlantısı ve gizli bir müzik ambiyansı ile donatılmış klimalı bir bekleme odasının keyfini çıkarın. Suba Dental, geldiğiniz andan itibaren deneyiminizin mümkün olduğunca konforlu olmasını sağlar.


Suba Dental incelemesi

Barbara Bacsárdi
Barbara Bacsárdi
17:44 22 Mar 23
Sevgili Suba diş!Son yıllarda hiçbir yerde yaşamadığım bu kadar profesyonel bakımı sizden aldığım için çok minnettarım!Benjamin Gyetvai ve Dr. Kristen Kápolnai'ye özel teşekkürler,Profesyonelliği ve empatik tavrı!Hayatımda ilk Kök Tedavimi oldum ve hayatımdaki ilk suriyi burada yaptırdım….Kapıyı korkarak açtım ama kocaman bir gülümsemeyle çıktım!Her şeyden son derece memnun kaldım!Gönülden başkalarına tavsiye ederim!Yakın değil ama bundan sonra sadece buraya geleceğim 🙂
Zsolt Serényi
Zsolt Serényi
10:45 10 Jul 23
Uzun yılların olumlu deneyimlerini hem profesyonel hem de insani yönden detaylandırabilirim. Belki de en çok buraya gitmeyi sevdiğimi söylüyor, bu bir diş muayenehanesi için gerçekten özel.
Viktor Boros
Viktor Boros
15:55 04 Aug 23
Buraya geldiğimden beri artık diş hekimlerinden korkmuyorum ve tedavilerin ağrısız yapılabileceğini deneyimledim. Mükemmel diş hekimleri ile çok güzel, temiz bir klinik. Dr. Kristen Kápolnai'nin nezaketini ve profesyonelliğini vurgulamak isterim.
arpad drotar
arpad drotar
17:12 24 Jul 23
Sevgili Suba Dental!Tipik olarak, tıbbi müdahalelerin hiçbiri favorim değildir, özellikle dişle ilgili olanlar. Bu nedenle, çeşitli diş sorunlarım ile bağlantılı olarak Dr. Pálóczi'den birkaç kez aldığım nazik ilgiyi özellikle takdir ediyorum. Kaliteli, güvenilir bakım isteyen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Debre Zoltan
Debre Zoltan
18:29 08 Aug 23
Özellikle diş hekiminden çok korkanlara Suba Dental'i kesinlikle tavsiye edebilirim. Yirmi yaş dişimden biri o kadar iltihaplandı ki hemen dişçiye gitmem gerekti, ağzımı zar zor açabildim. Doktor Suba Csongor profesyonel bir iş çıkardı, iltihaplı dişi ameliyat etti, böylece hiçbir şey hissetmedim ama daha önce çok ağrıyordu, bu yüzden diş çekimi konusunda biraz gergindim. Tüm süreç kesinlikle neşeliydi, diş çekimi sırasında bile şakalaştık. Teorik olarak iyileşme sürecini büyük ölçüde hızlandıran dişin yerine kendi kanımdan yapılmış kan plazması koymasına çok şaşırdım. Birkaç gün sonra sanki diş çekimi hiç olmamış gibiydi. Çok teşekkür ederim!
Next Reviews

ÜCRETSİZ değerlendirmeden yararlanın!

Talep üzerine ve
sizin açınızdan herhangi bir taahhüt olmadan.

%100 ücretsiz danışmanlık. Durumunuzu, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi analiz ediyoruz. Ve gerekli bütçeyi şöyle tahmin ediyoruz: Uçak + Otel + Taksi + Tedavi.

Her zaman, yürütülen sürecin tam kontrolünü elinizde tutarsınız. Tam bir huzur.

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️