Klinik Girexx

Girexx Barselona Kliniği 1

Clinica Girexx, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1999 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Barselona, İspanya’da bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Klinik Girexx, Barselona, İspanya

Klinik Girexx, 20 yılı aşkın deneyimiyle yardımcı üreme konusunda uzmanlaşmıştır. Hamile kalma hayalinizi gerçekleştirebilmeniz için size en iyi doğurganlık tedavilerini sunuyoruz. Her zaman maksimum garanti ve en insani muamele ile, dünya çapında sadece birkaç merkezde bulunan en yeni nesil yardımcı üreme tekniklerini hizmetinize sunuyoruz.

Embriyoskop, IMSI, MACS… tedavinizi optimize etmemizi ve olağanüstü bir başarı oranı elde etmemizi sağlıyor. Her zaman çok uygun ve insancıl bir tedavi bulacaksınız. Tedavi sırasında ve sonrasında her zaman refakatçinizin size eşlik ettiğini hissedeceksiniz.

Bizimle kendinizi rahat hissetmenizi istiyoruz. Çünkü biz insanlara yardım eden insanlarız. Aynı şey değil ve aynı tasarım zorluklarına sahip değiliz, bu nedenle size ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş bir çözüm sunmak için her vakayı dikkatle inceliyoruz. Nakliye ücretleri ve hasta değerlendirmeleri iyi bir günün çalışmasını yansıtır. Ayrıca, nakliye ücretlerimiz ortalamadan daha yüksektir. Yardımla üreme konusunda 20 yılı aşkın deneyimimizle uzmanız.

Hamile kalma arzunuzu gerçekleştirebilmeniz için en iyi doğurganlık tedavilerini sunuyoruz. Kazananları beklemeyin, biz de beklemeyeceğiz ve beklemeyeceğiz. Şimdi denemenin tam zamanı. Hazır olduğunuzda tedaviye başlayacağız. Girexx’te, tedaviniz için size bir koordinatör atayacağız, böylece sahip olabileceğiniz şüpheleri çözebiliriz. Ayrıca, yemek, stres vb. açılardan fırsatlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak için size şoför hizmetlerimizi sunacağız.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Barselona – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1999
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan diller: İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Clinique Girexx Yorumları

4.0
powered by Google
Tiffany R
Tiffany R
20:27 10 Aug 23
Girexx sayesinde ailemizi en baştan kurabildik. Mesafeye rağmen her adımda çok dikkatli ve hazır. Gönderilen her e-postaya çok duyarlı. Tekrar teşekkürler.
Mélanie Severe
Mélanie Severe
17:10 09 Jun 23
Çok yetkin ve insan profesyonellerinden oluşan bir ekip. Bazen ortaya çıkan şüphelere rağmen desteğimiz için her zaman dikkatli, nezaket ve iyimserlikle dolu. Her zaman tüm personele güvenebildik. Büyük kullanılabilirlik gösterdiler.En büyük hayalimizi gerçekleştirdiğiniz için tüm ekibe teşekkür ederiz.Küçük ailemizi genişletmek için en kısa zamanda aranıza döneceğiz.
Juvaron Lisa
Juvaron Lisa
08:16 16 Aug 23
Girexx ile çok güzel bir deneyim, duyarlı, ilgili ve çok profesyonel, yardımları sayesinde küçük ikizlerimiz oldu.2 klinik Girona ve Barcelona harika.Takımlar büyük bir artı olan Fransızca konuşuyor!Hayalimize katkıda bulundukları için kendilerine teşekkür ederiz 😍
laura lorenzetti
laura lorenzetti
15:37 17 Jul 23
Geçen yıl klinikle iletişime geçtim, beni takip ettiler ve mesafeye rağmen mükemmel bir şekilde yardımcı oldular. Yumurta bağışı yaptım ve bugün miniğimiz yanımızda! Bana tarifsiz bir duygu olan anne olma fırsatını verdiğiniz için tüm ekibe içtenlikle teşekkür ediyorum. Laura
MISTER MYSTERE
MISTER MYSTERE
18:55 07 May 22
5***** incelemeye dikkat edin, bunlara sahip olmak için google'a ödeme yapmak mümkündür. Bu klinik saçmalık, karıma çok çok kalitesiz bir embriyo yerleştirdiler, Dr. ROCAS'ı duymak muhteşem, harika... ama Fransız jinekoloğum embriyonun resimlerine baktığında ASLA tohumlamamalılardı. .. Aksi halde karşılama doğru ama ne yazık ki hiç ciddi görünmüyorlar.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️