Adonis Ivf

Adonis Ivf kısırlık tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır. 1997 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Kiev, Ukrayna’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Adonis Ivf, Kiev, Ukrayna

1997 yılında bir doktor ailesi tarafından kurulan Adonis Ivf Medical şirketler grubu, en yüksek uluslararası standartlarda kaliteli sağlık hizmetleri sunmasıyla tanınan, ulusal çapta tanınan bir tıp merkezleri ağıdır. Yerel ve uluslararası hastalara geniş bir yelpazede tıbbi hizmetler sunan ve mükemmel itibarlarıyla tanınan 2 klinikten 8 kliniğe ulaşmıştır.

Adonis Ivf bünyesinde bir IVF kliniği, bir doğum kliniği, bir kök hücre kliniği, bir estetik tıp merkezi, bir diş kliniği, bir pediatri kliniği, teşhis merkezleri ve ayakta tedavi merkezleri bulunmaktadır. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Adonis Ivf medikal şirketler grubu, yabancı hastalar arasında tıbbi hizmetlerimize yönelik artan bir ilgi gözlemlemiştir.

Tıp merkezimizde güvenli ve konforlu bir konaklama sağlamak istediğimiz için en yüksek tıbbi standartlara bağlıyız. Aileden ve evden uzakta, yabancı bir ülkede tıbbi tedavinin ne kadar stresli ve zor olabileceğinin farkındayız.

Bu nedenle kliniğimizdeki ortam samimi ve hastalar için çok rahatlatıcıdır. Hasta mahremiyetine ve hastalarımızın sadakatini kazanmamızı sağlayan şeffaf bir faturalandırma sistemine son derece önem veriyoruz.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Foliküler ultrason
Spermogram
Doğurganlık değerlendirmesi
Üreme tıbbı alanında danışmanlık
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Sperm dondurma
Sperm DNA parçalanma testi
Hormonal testler
Destekli kuluçka PMA
Testis biyopsilerinin kriyoprezervasyonu
Suni döllenme
Embriyo dondurma
Embriyoskop
Sperm toplama
Oosit dondurma
IVF – In vitro fertilizasyon
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
IMSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Embriyo transferi
ROPA yöntemi
Tüp bebek konsültasyonu

Sunulan Hizmetler

Ücretsiz Wi-Fi
Turist rehberi
Otopark
Çeviri hizmetleri


Şehir: Kiev – Ülke: Ukrayna1997 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Ukraynaca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️