Eugin – Barcelone

Eugin Barcelona Barcelona klinik 1

Eugin – Barselona MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1999 yılında kurulan bu ISO ve AB Doku Direktifi sertifikalı klinik, İspanya’nın Barselona kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Eugin – Barselona, İspanya

1999 yılından bu yana Eugin Barcelona binlerce aileye ev sahipliği yapmaktadır. Eugin, NMC Healthcare hastane grubunun şemsiyesi altında dünyanın önde gelen tüp bebek klinikleri grubunun bir parçasıdır.

Misyonumuz, bu dünyayı hamile kalma arzusu duyan her kadının bunu başarabileceği bir dünyaya dönüştürmektir. Bilimsel titizlik ve tıbbi mükemmellik ile desteklenen en iyi yardımcı üreme tekniklerini uygulayarak hastalarımızın maksimum refahını sürekli olarak garanti etmek. Bağlılık, özveri ve hizmet etmek için bir meslek.

Mükemmellik, kişisel ve mesleki etik. eugin’in gerçek özünü tanımlayan 5 değer. 4 kıtada 15 ülkede 75 klinik. 150 uluslararası tıbbi ve bilimsel kongreye katılım 1.500 uzman.

Doktorlar, hemşireler, embriyologlar, psikologlar ve geniş bir destek ekibi dahil olmak üzere sağlık profesyonellerinden oluşan geniş bir ekip. dünyanın en iyi üniversiteleri ve araştırma kurumlarıyla yapılan anlaşmalar sayesinde 25 özel personel. Eugin İspanya 20 yıldır birçok kişiye hizmet veriyor.

Eugin’de, ilerlemelerimiz de dahil olmak üzere her şeyi kontrol altında tutmayı seviyoruz. Bize güvenip güvenemeyeceğinizi merak ediyorsanız, bırakın cevabınız deneyimimiz olsun. En son teknikler ve teknolojiler. En iyi uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından uygulanan, her zaman kendi araştırmalarımızın ön saflarında yer alan.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Eugin – Barselona size sunuyor :

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Barselona – Ülke: İspanya1999 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO ve AB Doku Direktifi – Konuşulan Diller: İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Eugin Barcelona hakkında değerlendirme

Anne Charlotte Prost
Anne Charlotte Prost
10:32 26 Jul 23
Eugin kliniği sayesinde iki harika küçük kızımız olduğu için şanslıyız. Çok özenli ve her zaman hazır olan profesyonel bir ekiple yolculuğumuzda her zaman çok iyi desteklendik. Şiddetle tavsiye ediyorum. Onlara tekrar teşekkürler.
AMELIE DEHARBE
AMELIE DEHARBE
17:51 23 May 23
Çok güzel eşlik. Kliniğimdeki tüm personel güler yüzlü. Sorularıma hızlı yanıt. Sürece ve Fransızcaya tam hakimiyet.24 Mart'ta harika bir kız çocuğu dünyaya getirdim. Bu muhteşem projeye ve bu muhteşem maceraya doğrudan veya dolaylı olarak katılan herkese çok teşekkür ederiz.
Eduart Dokuci
Eduart Dokuci
12:48 31 Jul 23
Minik bebeğimize nihayet hayat vermek için bu yapıyı seçtiğimiz için ancak son derece memnun ve mutlu olabiliriz. Birkaç yıl süren başarısız girişimlerden sonra, hayalimizin gerçekleşmesi için doğru ortamı burada bulduk.Hemen evde karşılandık ve her zaman bir gülümsemeyle ilgilendik. Bize incelik ve dikkatle eşlik eden ve rehberlik eden Dr. Pamela Santucci ve ekibine özel bir liyakat notu.!!
Julie Fressineau
Julie Fressineau
14:03 21 Apr 23
Ailemizin ilk doğum gününü yeni kutlayan harika Calie'mizi karşılamamıza izin verdiği için Eugin'e çok teşekkür ediyoruz. Bizi her gün mutlulukla dolduruyor….Eugin ekibinin üyeleri özenli, profesyonel, yetkin, duyarlı ve müsaitti. Hemen rahatladım ve sakinleştim. Biz 2 anneyiz ve 2. tohumlamadan itibaren işe yaradı. Herşey için teşekkürler !Julie, Chris ve Cali
Sandy Dagrenat
Sandy Dagrenat
13:02 15 Aug 23
Harika klinik!Personel, sevecen, özenli ve çok duyarlı!%1000 tavsiye ederimEşimle PMA kursu için bu kliniğe gittik, çok memnunuz.Şimdi sevgiyle çevrili ve sağlığı çok iyi olan güzel bir küçük çocuğun anneleriyiz.
Veronica Papa
Veronica Papa
15:19 10 Jul 23
Bu harika klinik ve bizi adım adım takip eden ekip sayesinde eşim ve ben anne olma hayalimizi gerçekleştirdik. Nitelikli insanlar, aşırı profesyonellik, duyarlılık ve nezaketle her zaman emrimizde olmuştur. İki gün içinde küçük kızımız dört aylık olacak ve EUGIN kliniği olmasaydı bugün kucağımızda olmayacaktı. Yardımlı üreme yolculuğuna başlamak isteyen herkese sıcak bir şekilde tavsiye ediyoruz.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️