Hisar Intercontinental Hospital

Hisar Intercontinental Hospital istanbul Türkiye 1

Hisar Intercontinental Hospital diş bakımı, kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 2007 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Hisar Intercontinental Hospital, İstanbul, Türkiye

Hisar Intercontinental Hospital, en kapsamlı tedavi yelpazesini sunan Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden biridir. Hastane, hastalarına güvenli, konforlu ve hasta merkezli bir ortamda en yüksek kalitede teşhis ve tedavi sunmaktadır.

Multidisipliner bir tedavi yaklaşımıyla bir kişinin hayatının her aşamasında ihtiyaç duyulan her türlü tıbbi bakımı sağlayan hastanede, dünya çapında birçok tıp merkezinde eğitim almış uzmanlar ve sağlık profesyonelleri görev yapmaktadır.

Ayrıca, hastalarına güvenilir teşhis ve tedavi teknikleri sunmalarını sağlayan en yüksek kalitede tıbbi ekipmana ve objektif verilere sahiptirler.

Hastanede 170 hasta yatağı ve kardiyovasküler cerrahi de dahil olmak üzere her türlü uzmanlık ameliyatı için yedi ameliyathane bulunmaktadır.

Modern altyapısı, düzenli olarak yenilenen tıbbi teknolojisi ve etik ilkelerden ödün vermeden konfor ve kaliteye verdiği önem sayesinde hastane, yıllar içinde hastalarının güvenini ve dostluğunu kazanmıştır. Hisar Intercontinental Hospital mükemmellik, konfor, huzur ve manevi dinginlik ortamı sunmaktadır.

Ayrıca en son becerileri, bilimi ve teknolojiyi bütünsel sağlık, şifa, misafirperverlik ve konfor gibi kadim kavramlarla birleştirmektedir. Hastalarına onur konukları olarak muamele eden hastane, hastalarının hızlı ve rahat bir şekilde iyileşebilmeleri için kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaya çalışmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Frenektomi
Diş muayenesi
Diş konsültasyonu
Invisalign
Diş kaplamaları
Diş kronu
Diş implantı
Diş Hekimi

Kozmetik cerrahi
Yara izi tedavisi
Dudak büyütme
Yağ transferi
Liposuction
Otoplasti
Perineoplasti
Kaş kaldırma
Jinekomasti
Labioplasti
Göğüs implantları
Klitoral kaput küçültme
Brakiyoplasti
Boyun germe
Uyluk germe
Serviko-yüz germe
Göğüs dikleştirme
Kalça kaldırma
Yüzün dudak dolgusu
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti
Rinoplasti
Meme küçültme
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti
Doğum sonrası ameliyat
Penis büyütme
Çene rekonstrüksiyonu

MAP / IVF
IVF – In vitro fertilizasyon

Saç nakli
DHI, FUE, FUT nakilleri

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Seyahat sağlık sigortası
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2007 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, Fransızca, İngilizce, Rusça


Hisar Intercontinental Hastanesi Yorumları

Gokhan Kahraman
Gokhan Kahraman
14:01 14 Nov 23
Öncelikle doğum sürecimiz boyunca bizimle ilgilenen,bize sürecin son saniyesine kadar güven veren,işini hakkıyla yapıp,mesleğine son derece saygı duyan ve bununla birlikte tüm meslektaşlarınıda hakkıyla savunan doktorumuz Op.Dr. Nur Betül Tekiner'e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisinden Allah razı olsun, kendisini tanıdığımıza ve onunla bu süreci geçirdiğimize son derece mutlu olduk. *****Yine doğum sonrasında bizimle ilgilenen tüm hemşire ekibindeki arkadaşlara,temizlik görevlisi olarak bulunan arkadaşlara teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hepsi son derece ilgili ve titiz davranarak bizlere güven verdiler.
bayram sari
bayram sari
16:05 24 Oct 23
Mükemmel bir hastane. Rabbim sağlık sıhhat ve afiyet versin. Ancak eğer bir hastalık verirse ve tedavi için yer ararsaniz tam teşekküllü bir hastanedir. Tavsiye ediyorum.
Rumeysa Kumcu
Rumeysa Kumcu
20:05 12 Aug 23
Göz doktorunda muayene ve ameliyat oldum. DR. Ömer Kocabıyık tarafından çok ilgiliydi çok memnun kaldık. Girişte bile güler yüzle karşılayıp yol gösterdiler. Göz hastalıkları bölümündeki resepsiyonda olan asistanlar da güler yüzlü olup çok yardımcı oldular. Hastaneyi herkese tavsiye ederim. Heryeri temiz ve hijyenik özellikle lavabo tertemiz ve mescid özenle yapılmış. Herşey için Allah razı olsun.
leyla Akiner
leyla Akiner
22:37 21 Mar 24
Bu hastaneden uzun bir süredir hizmet alıyorum. Çok memnunum şuanda baypas ameliyatı sebebiyle burda refakatciyim, bundan özellikle Göğüs hastalıkları Orhan Dalkılıç ,Kardiyoloji Ali Fedakar ,Hemşireler ;Süreyya hm,Ahmet Bey,Özlem h.,Elif hm,Abdussamed bey ve Emin Beye çok çok teşekkür ederiz.
Zeynep neslihan Bozkoyunlu
Zeynep neslihan Bozkoyunlu
13:32 14 Apr 24
6/04/2024 tarihinde oğlum hastanenizde akciğer ameliyatı oldu . Doktorumuz Doç Dr Erkan Yıldırıma yaklaşımı , bilgilendirmesi , tecrübesi desteği için sonsuz teşekkür ediyorum . Her an oğlumun ve bizim yanımızda olarak zor olan bu operasyonu en iyi şekilde geçirmemizi sağlamıştır . Kat hemşireleri , temizlik görevlileri , hasta bakıcılar hepsine sonsuz teşekkür ediyorum . Hepsi çok ilgili güleryüzlü . Çok çok teşekkür ediyorum.
Metmax
Metmax
15:24 23 Apr 24
Merhaba, 16 Nisan tarihinde Üroloji bölümünden Hakan Bayraktar Bey ile çağrı merkezi üzerinden böbrek taşı rahatsızlığım ile ilgili görüştüm . Nezaketi, bilgi ve tecrübesiyle bana çok yardımcı olmasının yanı sıra empati yeteneği ile karşısındaki insanı dinlediğini ve hastalık sürecine pozitif nasıl katkı sağlayabilirim düşüncesini size hissettirdiği için teşekkür ediyorum. Kaldı ki başka bir hastane ile özel sigortam nedeniyle görüşmem olsa da iletişim yeteneği ve insanlara faydalı olabilme enerjisi nedeniyle kendisini çalıştığı hastanede ziyaret ettim. Aynı güler yüz, yardımseverlik ve bilgisiyle beni karşılamış ve yol gösterici olmuştur. Sağlık sektöründe hastaları bu şekilde anlayan sağlık çalışanlarına hem hastane yönetiminin hem de sağlık bakanlığının gerekli ilgi ve değeri göstererek diğer sağlık çalışanlarını motive etmesi ve örnek göstermesi gerektiğine inanıyorum. Umarım bu mesajım gerekli dikkati çeker ve işini severek yapan ve insanlara yardım etme enerjisini hiç kaybetmeyen Hakan Bey ve onun gibi sağlık çalışanlarımıza bir destek ve moral olarak yer alır. Her şey için teşekkür ederim. Başarılı ve her şeyden önce İYİ İNSANLARI desteklememiz gerektiği düşüncesiyle bu yazıyı yazdım. Umarım diğer hastalar için de yol gösterici olur. Teşekkürler.
G.Zehra ÇEKAL TAŞDAN
G.Zehra ÇEKAL TAŞDAN
07:53 17 Feb 24
Eşimin kasık fıtığı ameliyatı için burdaydim. Alper şahbaz hocama motivasyon hekimlik ve insanlığından dolayı çok teşekkür ederiz. Hisar yönetimi hemşireler kat görevlileri kafeteryasina kadar gerçekten saygıyı hak eden insanlar. Sadece dün gece nöbette kalan kilolu genç olan tek bir hemsireden yana memnuniyetsiz ayrılıyorum oda nazar boncuğu olsun. Bizim için sağlıktan sonra Güleryüz gelir. Bende özel sektörde çalışan bir bayan olarak İşini zaten iyi yapmak zorunda ama Güleryüz bağlayıcıdır diye düşünüyorum. Günaydın diyerek içeri girmek ve geçmiş olsun diyerek çıkmak ve minik bir tebessüm önemli bence😘
teras bistro
teras bistro
11:57 06 Mar 24
Babam için beyininde tümör olduğu için bu zorlu süreçte pet-ct bölümünde Merve Aksoy arkadaşın ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum her soruma hızlıca dönüş yaptı ve 1 günde işlemlerimizi halletti çok şükür sonucumuzda beklediğimiz gibi oldu teşekkür ediyoruz ilgi alakası ayrıca moral oldu bize 🙏🏻
Azamxon Azimov
Azamxon Azimov
18:16 26 Feb 24
Özbekistandan babam geldi,çok iyi bakdilarDoktorlerden memnun oldük,çok teşekkür ederiz.Dr.Orhan Dalkiliç dan Allah razi ölsun
Gulay Yildiz
Gulay Yildiz
05:52 04 Feb 24
1 hafta önce annemi Pakize hocama getirdim muayenesinden bilgilendirmesine kadar her şey mükemmeldi hocamız bir aile sıcaklığı ile yaklaşıyor verdiği ilaçlar hemen fayda sağladı iyiki gelmişsiz Allah başımızdan eksik etmesin hocamızı
Sadık Yağlı
Sadık Yağlı
08:08 07 Dec 23
Havacılık muayenesi için geldim. Kan ve idrar verdikten hemen sonra ben bi kuru simit çayla karnımı doyurabilir miyim acaba diye düşünürken 5 yıldızlı otelleri aratmayacak açık büfe kahvaltı ikram ettiler. Sonrasında tüm tetkiklerim bizzat muayene yapılacak hekimin odasının kapısına kadar eşlik edilerek hızlı bir şekilde gerçekleşti. Başta İrfan hoca olmak üzere havacılık birimindeki tüm personele sonsuz teşekkürlerimle.. Allah razı olsun 🙏🏼
Gulesin Daldal
Gulesin Daldal
09:38 12 Jan 24
Ani işitme kaybim icin geldigim Hiperbarik Oksijen tedavim icin cok memnun kaldim; Dr. Emine Hanim sistemi tanitti ihtiyacimi belirledi, Aleyna Hanim'a cep telefonu ile her zaman ulasabiliyorsunuz kendisi seans organizasyonlarini cok iyi duzenliyor. Hatun Hanim klostrofobimi aşarak tedaviye girmemi saglayan en onemli kisi oldu(ayrica pansuman ihtiyaci olan hastalarin yaralarina bir bebege bakar gibi bakiyor, en ufak bir ihtiyacta hizli bir sekilde iceri giriyor), Anil Bey cihazi ciddiyetle işletiyor. Yani tum ekibin orkestrasyonu harika. Hepsine ayri ayri tesekkur ediyorum.Hicbirimizin ihtiyaci olmasin ama benim tekrar olursa yine buraya gelecegim.
Melih Kaya
Melih Kaya
10:33 15 Aug 23
Onkoloji bölümünden Prof.Dr Süleyman Alıcı hocanın hastasıyız. Bilgi ve tecrübeleri üst düzeyde, Türkiye’de sayılı hocalarımızdan. önermiş olduğu akıllı ilaç ve tedavi planıyla bu tedavi sürecini en iyi şekilde geçiyoruz. Asistanı Funda hanım ve Yıldız hanıma ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz.
Yunus Doğdu
Yunus Doğdu
15:08 29 Feb 24
Buraya gelecektim fakat yorumları okuduktan sonra vazgeçtim doğruluk çok önemli benim için! Bu yüzden hayatta ne bir dostum nede bir arkadaşım var. Hastanelerde kesinlikle olumsuz yorum olmamalı, hatalar elbette olabilir o da tolere edilebilir olmalıdır.Buradaki düşük yorumlarda bunu göremedim.
Dr. MuRDeR
Dr. MuRDeR
09:58 06 Nov 23
Dünyanın parasını verip te poliklinikte 2 saat bekletilebileceğiniz tek özel hastane herhalde burası. Biz girdik bir yola sonunu getirelim diye hala geliyoruz aman siz bulaşmayın. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Daha şimdi 2 saat bekletildiğim poliklinikte gözümün önünde benden sonra gelen randevusuz iki tane hasta benden önce alındı içeriye !! Yazıklar olsun gerçekten
Burak Güvenç
Burak Güvenç
13:38 27 Oct 23
Selamlar,Özel sağlık sigortamın geçerli olup olmadığını sordum ve poliçe kapsamında dediler. 2 kere muayene oldum.Bir miktar para alıp kalanının sigorta karşıladığını belirttiler. Sonra yanlış yaptık dediler tekrar hesabıma parayı iade yaptılar.Aylar geçtikten sonra borcunuz vardır deyip hepsini istediler.Arkadanda güzel bir faturayı icra ile tarafıma gönderdiler. Çalışanları yetersiz ve bu durumdan mağdur oldum başta bilseydim tedavi olmazdım. Tedaviden de memnun olmadım.Tavsiye etmiyorum. Benim başım ağrıdı başkaları dikkatli olsun diye uzun yazdım.
Mesut Krtl
Mesut Krtl
12:39 13 Sep 23
Pet çekimi için 7.000 TL fiyat istiyorlar ve piyasada en ucuz kendilerinin olduğunu soylemekteler. Lakin SGK karşlirsa ücretsiz diyorlar . Merak ediyorum SGK size bu işlem için 7.000 TL ödemeyi yapiyormu ?? Bizde yedik. Hastane değil ticaret hane kafası mevcut tedavi değil para çokomel ver parayi ne halin varsa gör yeterki para ver.
Furkan özkan
Furkan özkan
06:39 22 Aug 23
Allahları para olan bir cemaat hastahanesi, Attığınız her adımda süleymancıların yurdundaymış gibi hissedebilirsiniz. Kendini Acıbadem ve Florence Nightingale klasmanında görüyorlar. Evimize yakın olduğu için tercih ettiğimiz doğum takibi için başladığımız dönemde 26k olan doğum ücretini doğuma 1 ay kala 54k ya çıkarttılar hiçbir şekilde yardımcı olmayıp müşteri memnuniyetide umurlarında değil. 26 k dan 54 k ya çıkarttıkları doğum ücretine itiraz ettiğimizde dalga geçer gibi bize yardımcı olmak adına suit oda tutarsak gece başına 500 tl indirim yapacaklarını söylediler Bu düzenbazlar yüzünden doğuma 1 ay kala tekrar bir doktor ve hastahane araştırıp bulmak zorunda kaldık.
Capt. BALKAYA
Capt. BALKAYA
18:28 07 Apr 24
Gıda zehirlenmesi sikayetiyle 2 kisi gittik 1 kisi icin 5k lira ödedik yarim gun sedyelerde surunduk gunun sonunda aldigimiz tedaviyi acikliyorum kusma onleyici ilac, ishal onleyici ilac 3 gunluk antibiotik. Dedik ki zaten kusma ve ishal ilaclarini eczaneden kendimiz alipta geldik şu antibiotigi 2 kutu yazin ikimizde kullanalim? Dedilerki sizede muayene acmamiz lazim. Insan degilsiniz insan. Ulan o kadar muhasebemiz var hastaliktan süründügumuzu goruyorsunuz antibiotik yazmak icin 2500 lira istiyorsunuz yeteri kadar soymamıssiniz gibi...Once insan olun ya. Sehir disindan geldim google a bakarak bana en yakin ve en yuksek puanli hastane oldugunuz icin geldim keske gelmeseydim tedavide olmadik bosa zaman ve para israfi oldu. Acil serviste ve kontuarda calisanlarin aileleri gazzede sehit oldu sanirim herkesin dunya basina yikilmis gibi bir hali var. Hastaneysen personelinin motivasyonunu yuksek tutacaksin personel isen mutlu olmadigin muesseseden serefinle haysiyetinle defolup ayrilacaksin. Insanlara zulmetmenin bir anlami yok. Ne oldu bugunun sonucu olarak? Bu yasadiklarimi her yerde anlatacagim ve insanlar sizin gibi bir hastaneye gitmesinler diye ozel caba sarfedecegim. Kas yaparken goz cikardiniz ders alin. Hakkim son kurusuna kadar haram zikkim olsun insallah.
Hayri Baraçlı
Hayri Baraçlı
10:02 20 May 23
social360 platformundan parayla harita yorumu ve 5 puanlık oy satın alan bir özel hastane. Hastayı hastaneye mecbur ettikten sonra kitleyebildiğiniz kadar fatura kitliyorsunuz. Allah sizin elinize düşürmesin kimseyi. Abim can derdindeydi siz para derdindeydiniz.
Ramazan Arar
Ramazan Arar
22:19 21 Feb 24
Özel sağlık sigortası ile muayene olduk, ve sigorta karşılamadı denilereek muayene ücretinin tamamı ödettiler.Sigortamız ile görüştük hastane kaynaklı sorun olduğunu söylediler. Hastaneye konuyu ilettiğimiz de evet bizim tarafımızdan kaynaklı sorun olduğunu ve ücret iadesi yapılacak sizi arayacağız denilecek 2 defa hastaneden sorunu çözmeden bizi evimize gönderdiler. Hala sorunu çözemediler aynı sorunu farklı bir hastane 5 dk sürmeden çözdü Hisar hospital bir aydır basit bşr sonunu çözmedi. Ücret iadesi yapılacak denmesine karşın hala sornunu çözemediler.
mehmet koc
mehmet koc
23:15 02 Jan 24
Acilde eldeki 1-2cm kesik için 1800 TL muayene ücreti olmak üzere bir dikiş ve tetanoz aşısına toplamda 4278 TL verdim , işi tamamen soyguna çevirmişler.Güncelleme: Akşam 21:00 da dikişimi aldırmaya gittim. Koskoca hastanede dikişimi alabilecek hekim yokmuş. Bir hemşirenin dahi alabileceği basit bir dikiş. Dalga geçer gibi saat 8 ile 17 arası gelin diyorlar. Gerçekten yazıklar olsun!
Gonca Has
Gonca Has
20:39 03 Jan 24
Kızımın kulagı agrıyordu zorla burda nöbetçi kbb ci bulduk aradık gelin dediler.gittik resmen yalan söylediler kbb ci ameliyatta dediler gece gece kbb de bu kadar önemli ne olur ki ameliyata alınır diye dusunurken dr 1,5 saat sonra MONTUYLA ameliyattan geldi. yalancılar.dr de uyduruktan bir baktı kulagını temizledi ama kameradan biz göremedik ,agzına burnuna kamerayı acıp baktı uyduruktan.demem o ki yalandan muayene olmak istıyorsanız bol bol yalan duymak istıyorsanız tercih edebilirsiniz
Nihan TAHAN
Nihan TAHAN
22:16 28 Dec 23
Gerçekten yazıklar olsun. Kış dönemi 1 tane çocuk doktoru var acilde. Önünde 10 kişi bekliyor. 40 derece ateşle bekledik. Hoca bir hastayla en az 15-20 dk ilgileniyor. Bir şekilde girdik ama bu seferde serumdan sonra 2 saat sonuç göstermek için bekledik. Yatış verirdim ama yer yok dedi doktor. Çocuğunuzun durumu acilse devlet hastanesine gidin daha iyi. Sakın buraya gelmeyin.
Çağlar Özbenli Aktolgalı
Çağlar Özbenli Aktolgalı
00:30 26 Dec 23
Yıllardır gittiğim ve güvendiğim bir hastaneydi..bu gece acilden kizim için giriş yaptık,öksürük şikayetiyle.nobetci cocuk doktorunun kapısında 41 derece ateşle saatlerdir bekleyen bebeler,sonuç hastalarının odaya girip 20 dakika çıkmaması,doktorun biz gelmeden önce dogumhanede bebek var muayene gidiyorum diyip uzun süre.gelmeyisi..muayene olmayacağız diyip çıktık.Devlet hastanesi gibi bi yer olmuş hemde o paraya..Salgin var işte yoğunluk var diye bahaneler uydurmasinlar orası A plus hastane gerekirse 2 nobetci doktor vereceksin bölüme hayalkirikligi gerçekten
Gülnur Soylu
Gülnur Soylu
16:05 02 Jan 24
6 hafta önce geçirdiğim laparoskopik yöntemle yapılan rahim ve yumurtalıkların alındığı operasyonu gerçekleştiren, değerli Hocam Jinekolog Onkolog Sayın Kadir Güzin hocama çok teşekkür ediyorum.Öyle bir operasyon ki, aynı akşam büyük bir rahatlıkla yürüdüm.3.gün eve çıktıktan sonra hiç bir şekilde ağrı kesici kullanmaya ihtiyaç duymadım. 1.haftanın sonunda günlük ev işlerini son derece rahat bir şekilde yapabildim.1. ayın sonunda ise tamamen normal yaşantıma dönebildim ki bu inanılmaz bir konfordu.Bu operasyon öncesi ve sonrasında hocam o kadar güzel aydınlattı ve her adımı öyle bir moralle aldık ki , çok şükür hiç bir sorun yaşamadık.Tabi bu süreçte bir de Kadın Doğum kliniğinin meleklerinden bahsetmemek olmaz, çünkü banko çalışanlarından asistanlara, hemşirelere kadar her biri ayrı ayrı destek oldu, öyle ki canım acıdığında ellerimi bırakmadılar, ağladığımda gözyaşlarımı elleriyle sildiler. Sağlık perileri iyi ki varsınız sizi seviyorum.Çok çok değerli hocam Sayın Prof.Dr.Kadir Güzin hocamın nezdinde tüm sağlık çalışanlarına sonsuz saygı ve şükranlarımı sunuyorum, iyi ki varsınız.
Pami tv Miniş
Pami tv Miniş
01:22 04 Aug 23
Öncelikle bu hastaneye gidecek olanlara tavsiyemdir canınızı yolda bulduysanız paranızı da bedavadan saçacaksanız buyurun gidin 26 temmuz çarşamba akşamı arkadaşımı bu hastaneye kaldırdılar yapılan tektiklerde kendisine gaz teşhisi konuldu serum bağlanıp eve gönderildi buraya kadar herşey normal gelebilir fakat arkadaşımın midesi delinmiş olduğundan gece dayanamayıp tekrar hastanenize gelindi serumun fayda etmediği hastanın çok yüksek sancıları olunduğu kontrolünün tekrardan acil yapılması dile getirildi males3f kimse oralı olmayınca hastamızı acil bir şekilde devlet hastanesine kaldırdık çok şükür ki devlet hastanemiz daha ilgili acil müdahale ile hastamızın midesinin delik olduğu bilgisi verildi ve acil olarak ameliyata alındı . Şimdi sormak isterim bu kadar ucuz mu insan hayatı neden gerekli önlemleri almıyorsunuz acil ameliyat olmasa hastamızı kaybedebileceğimiz ifade edildi .Sözün kısası buraya hasta götürülemez 🖐
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️