Dubai London Clinic & Specialty Hospital

Dubai Londra Kliniği Özel Hastanesi Dubai kliniği 1

Dubai London Clinic & Specialty Hospital kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1987 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dubai London Clinic & Specialty Hospital, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai London Clinic and Specialty Hospital, hasta merkezli bir ortamda modern uluslararası sağlık hizmetlerinin en iyisini sunma vizyonuyla 1987 yılında kurulmuştur. Hastane, Dubai London Clinic (Dubai Festival City Branch) ve Dubai London Clinic Dental Centre’ı da içeren Dubai London ağının bir parçasıdır.

Hastanede jinekoloji, genel cerrahi, ortopedi, kardiyoloji, plastik cerrahi, KBB, üroloji gibi yirmi beşten fazla bölüm bulunmaktadır. Hastanede ayrıca bir endoskopi ünitesi, bir teşhis ve görüntüleme tesisi ve bir laboratuvar bulunmaktadır.

Hastane tarafından sağlanan tıbbi seyahat hizmetleri arasında vize yardımı, uçuş ve otel rezervasyonu yardımı, otel-havaalanı transferi, tıbbi kayıtların tercümesi ve tercümanlık hizmetleri yer almaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Brakiyoplasti
Meme Büyütme
Göğüs dikleştirme
Brezilya asansörü
Meme küçültme
Serviko-yüz germe
Gövde kaldırma
Göğüs implantları
Meme rekonstrüksiyonu
Kaş kaldırma
Dudak büyütme
Liposuction
Jinekomasti
Boyun germe
Rinoplasti
Yara izi tedavisi
Uyluk germe
Varisli damarların tedavisi
Abdominoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Dini tesisler
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Dubai – Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri – Kuruluş: 1987
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Hırvatça, İngilizce, Fransızca, Hintçe, Lehçe, Portekizce, Sırpça, İspanyolca


Dubai London Clinic and Speciality Hospital hakkında yorumlar

melissa DLS
melissa DLS
14:50 21 Aug 23
Az önce Dr Wafa Omri- Göz Uzmanı ile görüştüm. Göz muayenesi sırasında çok sabırlıydı, endişelerimi dinledi ve çok titiz davrandı. Beni rahatlattı ve her şeyi güzelce açıkladı. Göz doktoru Bayan Jeseela da harikaydı ve çok yardımcı oldu. Onları şiddetle tavsiye ederim.
Cess McSnatch
Cess McSnatch
14:22 17 Jul 23
Her zaman onun için mükemmel doktoru bulamıyor ve şükürler olsun ki, Dr. Shruti Garg'ı tanıyan ve onunla ilgilenenlerden biriyim. 2020'den beri resmi olarak PCOS teşhisi kondu ve bu, hamile kalma yeteneğimi etkileyebileceği için evlendikten sonra beni endişelendirdi. Şans eseri, Dr Shruti ile tanıştım ve bu benim için gidişatı değiştirdi. Dini olarak uyduğum gerekli tüm incelemeler ve müdahalelerle benimle ilgilenmişti. Ve sonra harika haber geldi! Geçen yılın Ağustos-Eylül ayı civarında, nihayet tamamen rehinli hamileyim! 🙂 Her şeye dikkat etmem ve benim için yaptığı tedavi planına uymam gerektiğinden kolay değil ama yine de aylarca bekledikten sonra sevgili kızımı doğurdum. Bizimle ilgilendiğiniz için teşekkürler Dr Shruti. Kolay bir yol değil ama her kadının hayalini kurduğu şeyi gerçekleştirebiliyoruz. Aferin doktor! Teşekkürler ve Tanrı korusun!
Pauline Gater
Pauline Gater
14:48 04 Jul 23
2 cilt lezyonu için Dr Bina Dermatolog'a başvurdum. Son derece profesyonel, hasta odaklı ve seçenekleri açıklarken net. Tedaviler verimli bir şekilde yapıldı ve etkili oldu. Şiddetle tavsiye edilir.
Luce Seranade
Luce Seranade
13:47 14 Aug 23
Bu, Dubai'de ziyaret ettiğim en samimi hastane.Doktorlar cana yakın. Çocuk doktorları mükemmeldir ve çocuklarla ilgilenirken zaman ayırırlar ve çok sabırlıdırlar. KBB Danışmanı aynı zamanda arkadaş canlısı ve bilgilidir. Kendim ve ailem için yaptığınız her şey için teşekkür ederim.
Jody Medina
Jody Medina
05:10 21 May 23
Filipinli işçilerin hepsi sıcak ve iyi müşteri hizmeti sağlıyor.Resepsiyondan, kasiyere, laboratuvardaki kabayandan çok ince damarlarım olsa bile mükemmel kan alıyor, sonra Radyoloji'den gelen de çok güzeldi.Mükemmel puan veremememin nedeni8'e çeyrek kala geldim sanırım9:07'de işim bitti ve doktoru bekliyorum.Evet, programım 8:25 ama yine de neredeyse bir saatimi aldı. Hala bu sefer doktoru bekliyorum.
brij sharma
brij sharma
07:14 11 Jul 23
Hastane çok lüks görünüyor ve aynı zamanda çok pahalı. Bir arkadaşımın benden bahsettiği için oraya önceden tıbbi tedavi için gittiğimizde hata yaptım. Doktorla görüştükten sonra raporu eşime ve göçmenlere göndermeyi kabul ettiler. Ama hiç olmadı, herhangi bir rapor alamadık. Her ay onları arıyorum ve hala bir sonuç yok. Kötü müşteri hizmetleri ve ekipleriyle iletişim sıfır.Sonunda aramayı Merry'ye (görevli müdür) aktarırlar ve Merry yardım bile edemez. Telefonu yüzüme kapatmak bile bitmemişti.Sıfır yıldız ⭐️ seçeneği olsaydı verirdim.Lütfen paranızı ve zamanınızı boşa harcamayın. Dubai'de çok iyi hastaneler var. Gerçekten hayal kırıklığına uğramış
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️