Istanbul Aesthetic Center

İstanbul Estetik Merkezi istanbul 1

İstanbul Estetik Merkezi diş bakımı, kozmetik cerrahi ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1974 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Istanbul Aesthetic Center, İstanbul, Türkiye 🥇🏆

İstanbul Estetik Merkezi, İstanbul Levent Mahallesi’nde bulunan bir plastik cerrahi hastanesidir. Hastane, yüksek teknolojili ekipmanlar ve deneyimli doktorlar kullanarak hastalarına iyi hizmetler sunmaya kendini adamıştır. Hastane ISO 9001:2008 sertifikalıdır ve kozmetik cerrahi, diş cerrahisi ve saç cerrahisi alanlarında uzmanlaşmıştır.

Hasta konforu için özel olarak tasarlanmış VIP ve standart odalar sunmaktadır. Hastanede ayrıca acil durumlar için bir yoğun bakım ünitesi (YBÜ) bulunmaktadır. Yüksek düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak için sürekli olarak “Hasta Memnuniyet Analizi” gerçekleştiriyorlar.

Sonuçları da dijital ortamda kaydediyorlar. Ortalama 2.500 yatan hasta ve 1.500 ayakta tedavi gören hastane, bilimsel gelişmeleri, teknolojik buluşları ve tıptaki tüm ilerlemeleri hastaların kullanımına sunmak ve takip etmek için çaba sarf ediyor.

Amaçları, insan sağlığını en üst düzeyde tutmak ve sağlık etiği çerçevesinde uygun tedavi yöntemleriyle hasta memnuniyetini sağlamaktır.

Şehrin merkezinde yer alan hastane, tren istasyonu, otobüs durağı ve taksi durağı da dahil olmak üzere tüm ulaşım araçlarına yakındır. Hastane ayrıca çeşitli turistik yerlere de yakındır.

Kliniğin fotoğrafları


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Kök kanal tedavisi
Diş kronu
Diş kaplamaları
Diş beyazlatma
Apikal rezeksiyon
Hollywood Gülümsemesi
Diş implantları

Estetik Cerrahi
Kaş kaldırma
Blefaroplasti
Kantopeksi
Tilki Gözler
Geçici kaldırma
Kaş kaldırma
Saç çizgisinin ameliyatsız olarak alçaltılması
Abdominoplasti
Vaser Lipo
Liposuction
Jinekomasti
Boyun germe
Otoplasti
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Rinoplasti

Saç İmplantı
Saç Ekimi
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUT Saç Ekimi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Uluslararası gazeteler
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosyaların transferi
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Rehabilitasyon
Dini tesisler
Oda içi TV

Doktorlar :

  • Dr. Gürhan Özcan (plastik cerrahi)
  • Dr. Ergin Er (plastik cerrahi)
  • Dr. Aylin Turan (diş bakımı)

Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 2006
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe

Klinik, İstanbul’un Avrupa yakasındaki yeni İstanbul havalimanı ve Asya yakasındaki Sahiba Göçken olmak üzere 2 uluslararası havalimanına yakın bir konumdadır. Yakınlarda bir tren istasyonu, otobüs durağı ve taksi durağı bulunmaktadır. Hastalar kliniğe ulaşmak için herhangi bir ulaşım aracını kullanabilirler.


İstanbul Estetik Merkezi İncelemesi

Sevinç Özer
Sevinç Özer
06:20 20 Apr 24
Dr. Ali mezdiği hocama çok ama çok teşekkürler az kalır. Ameliyat , hastane , taburcu ve kontrol süreçlerimde o kadar ilgili ki ekibine ve kendisine teşekkür ederim. İşinin mesleğinin en iyisi . İyi varsınız hocam. Şiddetle tavsiye ederim.
Sevim Sertkaya
Sevim Sertkaya
14:04 28 Jan 24
Dr.Tamer şakrak ve tüm ekibine sonsuz teşekkürler Hilal hemşireyede ayrıca çok teşekkür ediyorum çok ilgiliydi gece boyunca pozitif ve güler yüzlüydü
Senol Sevinc
Senol Sevinc
22:30 21 Feb 24
Benim Sağlık Ailem Olan, Dr. Ali Mezdeği Ve Cerrahi Asistanı İlkay bey, En iyisi ve En iyisiydi. Ve ISTANBUL AESTHETIC CENTER En iyisi ve en iyisi, Teşekkür ederim, Senol
Ayşegül Karadağ
Ayşegül Karadağ
19:17 17 Dec 23
1 hafta önce burun ameliyatı oldum. Çalışan ekip çok çok iyi. Hasta kabul, hemşireler ve yemek dağıtımı yapan ablalara kadar çok güler yüzlüydüler. Çok teşekkürler…
Selahattin Gürçay
Selahattin Gürçay
19:05 28 Oct 18
Eşim uzun zamandır sikıntı çekiyordu randevu için telefon edip hastaneye geldigimizde Hülya hanım kendisini bulmamizı istedi.Hastaneye geldik bizi Ergin hocaya yönlendirdi. Hoca muayene etti eşim korkuyordu.Sağolsun Ergin hoca korkacak bir şey olmadığını bir haftada iyilesebilecegini söyledi.çok ayrıntılı bir bilgilendirme yapıldı.Ergin hocaya ve Hastaneye geldigimiz andan itibaren hastaneden ayrıldığımız ana kadar hatta eve geldikten sonra bile telefon edip durumumuzu soran hastaları ile bu kadar ilgili olan Hülya hanıma Eşim NECLA GÛRCAY adına çok teşekkür ederim..Selahattın Gurcay
kemale öztürk
kemale öztürk
16:02 21 Feb 21
Prof.Dr. Gürhan Özcan ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.3. kat hemşireleri sn. Deren ve Yaren hanımlara ,İdari bölüm sorumluları sn. Tuğçe ,sn. Serra ve sn. Gülben hanımlara ayrıca teşekkür ederim.Tüm personel ilgili,kibar ve çözüm odaklı çalışıyor.Herkese iyi çalışmalar dilerim.
Burcu Erdoğan
Burcu Erdoğan
08:52 09 Apr 19
Hastane güzel, ekip şahane! Hali tavrıyla bana sonsuz güven verdiği, güvenimi sonuna kadar haklı çıkardığı için Doktor Ergin Er'e ve ameliyat esnasında birkaç dünya dışı varlıkla hasbıhal ederiz diye düşündüysem de ne olduğunu anlamadan uyuyup uyanmama vesile olan Doktor İbrahim Bozkurt'a çok minnettarım. Ayrıca her an yanımda olan ve her güne bir soru sorarım diye başladığım yolda sorularımı üçe, beşe, ona çıkarsam da bana tatlı tatlı cevaplar vermeye devam eden Hülya Hanım'a çok teşekkür ederim. Bu ekip fark yaratır; insana, hastane yapayım da şunları transfer edeyim, dedirtir!
ecem yerlikaya
ecem yerlikaya
08:57 13 Nov 18
İstanbul Aesthetic Center’da dün akşam üzeri dört bölgeden liposuction oldum ve şuan yatağımda uzanarak kitabımı okuyorum. Günlük hayatıma kaldığım yerden devam ediyorum. Sadece bir gece hastanede yattım ve bugün gayet iyi hissediyorum. Yalnızca spor yaptıktan sonra hissedilen kas ağrısı tarzı bir acı. 2 gün sonra işime başlıyorum. Süreç doktorum Ergin Er Beyin dediği gibi devam ediyor. Kendisini ilk gördüğüm an güvendim ve güvenimi boşa çıkarmadı. Canım doktoruma buradan tekrar çok teşekkürler. Ve ve ve dünyalar tatlısı Hülya hanım iyiki sizi tanımışım. Sıcak kanlılığınız, samimiyetiniz, ilgi ve alakanız için sizede çok teşekkürler. Özetle harika bir doktor sıcak bir hastahane ve güzeller güzeli çalışanlar (Aslı gibi 🙂 )
Semir Derici
Semir Derici
21:10 15 Nov 19
Almanya’da yasiyorum. Bu yaz Augustos ayin ortalarin’da ordaydim. Karin ve Bel bölgesin’de Liposuction yaptirdim. Sonucun iyi olmicagin’dan cok korkuyordum. Ama hastalar ile ilgilenen yetkili (Hülya Atalan) o korkumu aldi ve inanilmaz anlamda profesyonal karsilandim. Tüm ekip hem Ameliyat öncesi hem’de Ameliyat sonrasi benim ile muhtesem ilgilendiler. Yapilan hizmet‘ten cok memnun kaldim, özelik ile Hülya abla benim ile cok ilgilendi ve istedigim sonucu ona tek tek tarif ederek Doktor Bey Ergin Er ile uyguladilar. Istedigim sonuca fazlasi ile vardim! Doktor Bey Ergin Er‘e, Hülya Atalan ve tüm ekibe hersey icin tesekkür ediyorum ve kesinlik ile ameliyat yapmak istiyen herkeze tavsiye ediyorum.Selamlar
Mir mövsüm Ağa
Mir mövsüm Ağa
22:21 11 Aug 23
Arabamı sokağa park ettim bahçeye girdiğimde araç griebileceğini görüp daha güvenli olsun diye arabamla girdim kapıdaki güvenliğe anahtarı teslim ettim işimi bitirip çıktığımda arabamın ilk parkettiğim sokakta olduğunu ve fişle birlikte 20₺ park ücreti alındığını gördüm :))) bahçeye drların son model arabaları çekiliyor hastalarınki para karşılığı sokağa. gözlemledğim kadarıyla içeride doktordan çok tercüman var. Siyah dr plakalı m5in sahibi artis bandanalı şortlu birisi sağa sola fırça atıyor. Toplantıda hastalardan otopark ücreti alalım fikrini sunan kişiyi çok merak ediyorum. Emin olun yerliye 20₺ yabancıya 20eurodur park ücreti veya yakın tarife neyse güvenliğin suçu yok bu durumda bandanalı artis yarın güvenliğe gidip çatar talimatı verdiiiniz sistemde sıkıntı var güvenlik görevini gayet iyi yaptı yoksa
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️