Klinik Fiv Marbella

Klinik Fiv Marbella Marbella Klinik 1

Marbella IVF Kliniği MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2012 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Marbella, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

FIV Marbella Kliniği, Marbella, İspanya

FIV Marbella olarak, 4 Mart günü saat 8:00’de Ceuta’daki FIV Marbella kliniğimizin açılışını yapacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Etkinlik, kliniğin bulunduğu Paseo de la Marina Española no. 26 adresinde gerçekleştirilecektir.

İki ay önce, yardımcı üreme alanındaki deneyimimizi ve teknolojimizi vatandaşlarımızın kullanımına sunmak amacıyla bu şehirde açılmaya karar verdik. İki ay sonra, 3 hastamızın uzmanlarımızın yardımıyla istedikleri hamileliği elde ettiklerini duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Marbella IVF’nin doğurganlık dünyasında geniş deneyime sahip 100’den fazla profesyonelden oluşan bir ekibe sahip olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu ekip, bu toplumda var olan artan talebi garanti altına almak ve her tedavide mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için Ceuta hastalarının hizmetindedir.

Bu yeni açılışla birlikte artık 6 şehirde faaliyet gösteriyoruz: Marbella, Malaga, Madrid, Milano, Barselona ve şimdi de büyük Marbella IVF ailesine katılan Ceuta.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Cinsel İlişki Sonrası Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Marbella – Ülke: İspanya2012 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Marbella IVF Kliniği Yorumları

Carla Zucchetti
Carla Zucchetti
16:01 18 Apr 23
Kıymetli jinekoloğumun tavsiyesi üzerine ovoclinic'e yöneldik. Bunca yıl süren denemeler ve araştırmalardan sonra, genç yaşımıza ve gerçek bir sorun/engel olmamasına rağmen, sadece acı verici ve sayısız başarısızlık biriktirdik. Bu nedenle, hamilelik garanti programına abone olarak İtalya'dan ayrılmaya ve ovoclinic'i seçmeye karar verdik. Şaşırtıcı bir şekilde, ilk transferde ve 7 yıllık araştırmadan sonra ilk kez betalar pozitif çıktı. Şu anda hamileliğin dördüncü ayının başındayız ve küçük bir erkek bebek bekliyoruz. Sevinçten çılgınca, yapılan iş için ama her şeyden önce bir fark yarattığınız için çok teşekkür ederiz!!
Manuela Tamilia
Manuela Tamilia
15:06 12 May 23
İkinci bebeğimizin hayali, güçlü, yetenekli ve iyi organize olmuş bir ekip tarafından gerçekleştirilmiştir. İtalya'daki birkaç korkunç deneyimden sonra, sadece iyi gitmedikleri için değil, bu klinik bize yönlendirildi. Biraz cesaretimiz kırılsa da pes etmedik ve onların varlığı, tecrübesi ve sabrı ile bize güvenimizi ve yeniden inanma isteğimizi geri verdiler. Annalisa, Federica profesyonellik ve duyarlılıkla bize yakındılar ve Dr. Daniel ve tüm ekibin büyük yeteneği ile ikinci çocuğumuz 1ese'de 2 yaşında olacak! Ovoclinic 1 numaralı kliniktir!!! Ve bu birbirimizi bir daha görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor! BÜTÜN KALBİMLE TEŞEKKÜR EDERİM!
Anna Bikika
Anna Bikika
10:39 29 May 23
Ovoclinic, bu heterolog döllenme sürecinde beni takip eden Dr. Colombo tarafından bana önerildi. Federica'ya sabrı, ulaşılabilirliği ve tüm personelin büyük profesyonelliği için teşekkür ederim.Kök salan (nihayet!) mükemmel kalitede bir blastosist ürettiler ve bugün 13. haftadayım. Deneyimim kesinlikle olumlu oldu ve sadece tavsiye edebilirim!
Roberta S
Roberta S
14:00 11 Apr 23
Pma'nın İtalya'daki çeşitli girişimlerinden sonra, 6 aydan fazla araştırma ve diğer kliniklerle de çeşitli görüşmelerden sonra bu İspanyol merkezine dönmeye karar verdik. Ovoclinic of Marbella, gösterilen büyük profesyonellik için güvenimizi kazandı. İnsanlığı, ciddiyeti ve ulaşılabilirliğiyle müstesna bir insan olan Federica, her konuda gerçekten memnun kaldığımız Dr. Claudia ile bize aracılık eden bizi takip etti. İlk denemede hamile kaldık ama sonucun yanı sıra, ki bu tabii ki en önemli şey, onlarla yapılan yolculuk da önemliydi, bu da bizi huzurla bu ana getirdi. Büyük profesyonellik, hastaya dikkat ve nezaket. Tüm personele yürekten teşekkürler
armuduc esemplare
armuduc esemplare
13:46 15 May 23
Marbella'daki bu kliniğin tüm çalışanlarına teşekkür etmekten asla vazgeçmeyeceğim. 40 yaşında bekar bir kadın olarak bile hamile kalma hayalimi gerçekleştirmeme izin verdiler. Çok titizler ve son teknoloji yöntemler kullanıyorlar çünkü kesinlikle daha geniş bir vaka yelpazesine sahipler. İlk denememde bu hamileliği almayı başardım! Ayrıca çok kibar ve yardımseverler! Her zaman takip edildiğini hissettim. Kesinlikle önerilir!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️