Canadian Specialist Hospital

Canadian Specialist Hospital Dubai clinique ölçekli 1

Canadian Specialist Hospital kozmetik cerrahi ve MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Canadian Specialist Hospital, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Canadian Specialist Hospital, Dubai’nin en büyük özel hastanelerinden biridir ve uzman teşhis ve tedavi olanaklarımızdan bazılarına sahip olmayan küçük ve orta ölçekli tıp merkezlerinden yapılan sevkler için tercih edilen hastanedir.

Misyonu, sağlıklı ve mutlu bir toplum için dünya standartlarında, son teknoloji ürünü teşhis, tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri sunmak ve kapsamlı genetik ve doğum öncesi hizmetlerin yanı sıra kanıta dayalı etik sağlık hizmetleri sağlamaktır. Hastanenin uluslararası ekibi, yabancı hastalara ve sevdiklerine bakmaktan ve onları evlerinde hissettirmekten gurur duymaktadır.

Hizmet, tıbbi bir rapor alınır alınmaz başlar ve tıbbi tavsiye için uygun uzmana iletilir. Bu, hastanın ve uygun olduğu durumlarda sponsorun gerekli ameliyat veya tedavi konusunda fikir sahibi olmasını sağlar. Hasta tedavi için Dubai’deki Canadian Specialist Hospitalne gitmeye karar verirse, uluslararası ekip hasta ve yakınları için vize, konaklama, konsültasyon ve/veya kabul ve ulaşım (gerektiğinde ambulans veya hava ambulansı) dahil olmak üzere gerekli tüm düzenlemeleri yapacaktır.

Hasta hastaneye kabul edildikten sonra, tercümeler ve kaldıkları süre boyunca tüm günlük gereksinimler de dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunulmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Kırışıklık tedavisi
Çukur yanaklar – Bişektomi
Yağ transferi
Kaş kaldırma
Blefaroplasti
Serviko-yüz germe
Labioplasti
Liposuction
Penis büyütme
Brakiyoplasti
Yüz implantı
Otoplasti
Meme Büyütme
Göğüs implantları
Rinoplasti
Varisli damarların tedavisi
Göğüs dikleştirme
Uyluk germe
Meme küçültme
Meme rekonstrüksiyonu
Kalça kaldırma
Kalça büyütme
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti

MAP / IVF
Foliküler ultrason
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Belgelerin yasallaştırılması
Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Otel rezervasyonları
Çamaşırhane hizmeti
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
PRM erişimli odalar
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Yenileme
Dini tesisler
Restoran
Oda içi kasa
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Dubai – Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri1984 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce


Canadian Specialist Hospital Yorumları

varsha kishor
varsha kishor
07:34 26 Aug 23
Bebeğime Dr Mayur Patel tarafından ortopedik bir operasyon uygulandı. Genel deneyimden gerçekten çok rahatladım ve etkilendim. Doktorun ve destek personelinin detaylı anlatımı ve ilgisi tüm işlem boyunca bizi çok rahatlattı. Servis çok hızlı ve personel çok cana yakın. Dr. Mayur Patel'e ve Ortho Ekibine teşekkür ederiz.
Lubna Yusuf
Lubna Yusuf
11:17 09 Aug 23
Dün endokrinolog Dr. Sarah Alam'ı ziyaret ettim. Onu son derece dikkatli ve bilgili buldum. Bana karşı çok sabırlıydı ve söyleyeceklerimi dinledi. Sonraki adımlar konusunda büyük bir özen ve şefkatle bana tavsiyelerde bulundu. Sahip olduğum tüm soruları yanıtladı ve beni hiç acele etmedi. Kendisini çok başarılı bir doktor olarak gördüğüm için tavsiye ederim.
alina anna
alina anna
12:22 17 Mar 23
Sağlanan tıbbi yardım ve anlayışlı, sabırlı merkezli yaklaşımınız için çok teşekkür ederiz. Özellikle Dr. Sarla Kumari ve diğer Doktorlar ve hemşireler (özellikle hemşire Ansu) ve multidisipliner ekibin geri kalanına teşekkürler.Saygılarımla,Alina Anna P.
Enas Ash the Circle angle
Enas Ash the Circle angle
07:51 10 Aug 23
Lüks bir hastaneYol tutuşu mükemmelBakım ekibi süper harikaSağlık personeli çok iyiOn yıl önce oğlumu orada doğurdum ve şimdi küçük oğlumu doğurmak için geri döndüm.Rasha Rushdi ile inceleme yapıyordum, tüm sorularıma cevap verdi ve doğumumla ilgili önemli bir karar vermeye yetkiliydi ve bu doğru karardı.Teşekkürler Kanada Hastanesi❤️
Thea Bandojo
Thea Bandojo
11:06 29 Jun 23
Acil servisten CCU departmanına kadar beni kontrol eden herkese teşekkür ederim. Hizmet en iyisiydi. Bana yaptıklarını gerçekten takdir ettiğim için bunu yapmak zorundayım. Çok hızlı hareket ettiler, testleri hiç aksatmadan yaptılar. Doktorlar ve hemşireler her şeyin yoluna gireceğini kontrol eder ve benimle birlikte emin olurlardı. Gerçekten de bir geceden biraz daha uzun bir süre içinde endişeli olmaktan sakin olmaya geçtim. Tek yaptığım uzanmaktı ve hastanedeki herkes üzerine düşeni yaptı. Onlarla neredeyse 2 gün geçirdikten sonra dün kontrol ettim ve bazen tek endişenizin sağlığınız olduğu zamanlarda size yardımcı olacak bilen tek kişi olmanın endişesini ve samimiyetini gerçekten hissettim. Teşekkürler Canadian Specialist Hospital! 🌻
Abu Hamzah Aws
Abu Hamzah Aws
13:11 02 May 23
Saygın personeli ve doktorlarıyla mükemmel bir hastaneHasta hizmetleri iyiArapça dili daha fazla sağlanırsa sadece küçük bir not vardır.Bütün dillerde var ama arapçada daha az sayı var ya da daha fazla yok.Hastanın hastane içerisinde kalış süresi mükemmel ve konforludur.Gerçekten güvenilmesi gereken bir hastaneBu mükemmel hizmet ve iyi tedaviniz ve hastalarınızla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.
Mostafa Ewis
Mostafa Ewis
18:33 08 Aug 23
BAE'deki şimdiye kadarki en kötü hastane, acil servise gittim, tuvaleti doldururken 50 dakika beklememe izin verin ve doktor kontrol bile etmedi, Emirates Kimliğimi sordum ve ayrıldım.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️