Clinica Foguet

Clinica Foguet Alicante klinik 1

Clinica Foguet kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2004 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Alicante, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica Foguet, Alicante, İspanya

Clinica Foguet, Quiron Torrevieja Hastanesi’nde yer almakta ve cerrahi prosedürleri gerçekleştirmek için hastanenin tıbbi tesislerini kullanmaktadır. Klinikte yüz germe, blefaroplasti, burun estetiği, göğüs cerrahisi, baldır implantları, karın germe, liposuction, Botox, mezoterapi, kalça implantları, kellik tedavisi ve çene ve yanak operasyonları gibi yüksek kaliteli kozmetik prosedürler sunulmaktadır.

Quiron Torrevieja Hastanesi şu anda mevcut olan en son teknoloji ile donatılmıştır. Ekip yüksek nitelikli, sağlık profesyonellerinden oluşmaktadır ve klinik en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını korumaktadır. Clinica Foguet, tüm prosedürleri uygun fiyatlarla sunan ve yerel ve uluslararası hastaları ağırlayan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibi bir araya getirmektedir.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Kırışıklık tedavisi
Cilt dolgusu
Yara izi tedavisi
Otoplasti
Rinoplasti
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Göğüs implantları
Serviko-yüz germe
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti

Clinica Foguet size şunları sunar :

Ücretsiz Wi-Fi
Odada televizyon


Şehir: Alicante – Ülke: İspanya – Kuruluş: 2004
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, İspanyolca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️