Clinicana Hair Transplant

Clinicana Hair Transplant İstanbul Kliniği 1

Clinicana Hair Transplant estetik cerrahi ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1991 yılında kurulan bu JCI Akredite, ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinicana Hair Transplant, İstanbul, Türkiye

Clinicana Hair Transplant saç ekimi ve kozmetik cerrahi tedavilerinin tamamını sunmaktadır. Tüm tedaviler, her duruma en uygun tedaviyi reçete etmek için eczacılar ve hemşireler tarafından desteklenen tam nitelikli doktorlar (plastik cerrahi profesörü, dermatolog, enfeksiyon uzmanları) tarafından denetlenir.

Personel birkaç dili akıcı bir şekilde konuşabilmektedir. Hastane şehir merkezinde yer almaktadır; Taksim, restoranları, mağazaları ve otelleriyle ünlü, turizm ve eğlence-dinlence açısından önemli bir bölgedir.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Otoplasti
Kaş kaldırma
Labioplasti
Liposuction
Brakiyoplasti
Jinekomasti
Rinoplasti
Meme Büyütme
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Serviko-yüz germe
Uyluk germe
Abdominoplasti

Saç İmplantı
Sakal nakli
Saç Ekimi
Saç dökülmesi tedavisi
Saç kalınlaştırma

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1991
Akreditasyon: JCI Akreditasyonu , ISO 9001:2008 – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce, Norveççe, Romence, Rusça, İspanyolca, Türkçe


Clinicana Hair Transplant Yorumları

Dino Theocharous
Dino Theocharous
06:23 22 Aug 23
Dün önceki bir kazadan kalan yara dokusunu kapatmak için saç çizgime ve yanağım/çene hattıma ekim yaptırdım. Mulham ve Clinicana'daki ekip harikaydı ve süreç boyunca beni çok iyi bilgilendirdi. Otel ve hastane harika, temiz ve destekleyici.Tüm sorular cevaplandı ve tüm endişeler giderildi.Şimdi sonuçlarımı takip ederken önümüzdeki 12 ayı dört gözle bekliyorum.
Елена Султанова
Елена Султанова
07:52 24 Aug 23
Klinikteki hizmeti, güler yüzlü personeli, nezih ve konforlu hizmeti beğendim. Kia tohumuyla havalimanında karşılanan transfer, uygun bir şekilde test için kliniğe getirildi ve ardından yakınlarda bulunan Naz City oteline götürüldü. Otelden ücretsiz bir taksinin hareket etmesi uygundur. Yıl boyunca bize eşlik etmeye devam edecek olan dost canlısı danışman Ellie, zaman ve tüm sorular açısından yardımcı oldu. Operasyon sırasında klinik personeli konforlu bir konaklama için her şeyi yapar.
Parminder Saini
Parminder Saini
20:55 14 Aug 23
Bir inanç sıçramasından sonra İstanbul'a geldiğinizde, Kanada'da oturup ülkenin nasıl olduğunu, klinik ve personelin tasvir ettiklerinin doğru olup olmadığını merak ettiğinizi hayal edebilirsiniz. Size bu deneyimi sevdiğimi söylemekten mutluluk duyuyorum, tercümanım Kristina harikaydı ve süreç boyunca bana rehberlik etmesini sağladı, doktorla görüştüm ve hedeflerimi tartıştım ve kafam için özel bir plan yaptı, ameliyat iyi geçti. Anestezi nedeniyle başlangıçta ağrılı ama sonrasında çok kolaylaşıyor. Neredeyse acısız. Clinicana'yı şiddetle tavsiye ederim 👍🏻
Yurii Volkov
Yurii Volkov
07:15 12 Aug 23
Sıcak karşılama ve mükemmel hizmet için teşekkürler. Geldiğim ilk gün kan testi yaptırdım, ikinci gün bir doktorla görüştüm, nasıl daha iyi olacağına dair seçenekleri tartıştık, böylece her şeyi isterim, konsültasyondan hemen sonra saça geçtik ekim, hiç acımadı (başlangıçta sadece bir anestezi enjeksiyonu, sonra her şey ağrısız geçiyor) her zaman nasıl hissettiğinizle ilgilenen doktorlar sayesinde, acıtıyor mu? Mola sırasında hastanede bir şeyler atıştırabilir, ihtiyacınız varsa tuvalete gidebilirsiniz. Ameliyattan sonraki gün saçımı yıkadılar, nasıl bakacağımı, ekimden sonraki ilk günlerde hangi hapları almam gerektiğini gösterdiler ve bana söylediler.Ayrıca mükemmel hizmeti ve güler yüzlü personeli ile 3 gün geçirdiğim çok hoş bir otel harika günler Herkese teşekkürler, bir yıl sonra görüşürüz! Sonucumu nerede gösterebilirim 😉
Евгений Моховов
Евгений Моховов
12:04 13 Jul 23
Herkese selam! Benim adım Eugene, Tula'lıyım! Clinicana kliniği uzmanlarına çok teşekkür etmek istiyorum, burada gerçekten harika profesyoneller çalışıyor. Uzun zamandır kliniği seçmedim, pek çok olumlu eleştiri okudum ve hemen WhatsApp aracılığıyla bir temsilci ile iletişime geçtim, hemen tam bir konsültasyon verildi, gerekli soruları sordum, fotoğraflarımı da doktora gönderdim ki o önce kelliğimi değerlendirebilirdim) ondan sonra İstanbul'a bir bilet aldım ve operasyon için bir gün ayırttım. Havaalanına vardıktan sonra, beni kan testi için kliniğe götüren ve ardından beni oldukça mükemmel kalitede olduğu ortaya çıkan otele götüren sürücü beni bekliyordu. Ertesi gün saç ekimi operasyonu oldum, sonuç olarak 4.600 greft aldım ki bu çok fazla, bu yüzden operasyon normalden biraz daha uzun sürdü. Ertesi gün bandajı çıkarmak ve saçımı ilk kez yıkamak için hastaneye geri götürüldüm. Genel olarak, her şey süper! Bu kliniği kesinlikle tavsiye edebilirim!
Łukasz Broniak
Łukasz Broniak
16:26 13 Aug 23
İşlemden sonraki gündeyim ve kendimi çok iyi hissediyorum :)Meditravel ve Clinicany hizmeti - tam profesyonellik - her zaman emrimdeydi, tüm soruları güvenilir bir şekilde yanıtladı ve tüm şüpheleri ortadan kaldırdı;)Clinicana'da, doktorla görüşme sırasında bana eşlik eden ve ardından işlem sırasında benimle ilgilenen Bayan Dominika (tercüman) tarafından geniş bir gülümsemeyle karşılandım.İşlem sorunsuz geçti ve herhangi bir komplikasyon olmadan kendimi çok rahat hissettim. Öğle yemeği molası ile yaklaşık 7 saat sürdü. 4000 greft ektirdim. Benim durumumda ağrı sadece anestezi altında hissedildi, naklin geri kalanı ağrısızdı. İki bayan kafamda "çalıştı", ara sıra bir doktor her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol etmeye geldi. Arka planda bir Türk dizisi oynuyordu - tam bir rahatlama, hatta kestirmeyi başardım :)Bütün gece uyudum, ağrı yok.Ertesi gün, kafa derisinin talimatlarla ilk yıkanması ve doktorla tedavi sonrası konsültasyon - tabii ki, hepsi Bayan Dominika'nın eşliğinde.Rahat bir vicdanla Meditravel ve Clinicane'i tavsiye ederim! Şimdi sonuçları bekliyoruz 🙂
Razvan Gheoca
Razvan Gheoca
07:48 04 Apr 18
The services was perfect! I recommend to make hair transplant at Clinicana! Is the second surgery for me and I was very satisfied! Mr. Mulham Attar is a good friend and I’m waiting him in Romania for a beer! thanks Clinicana!——————Hizmetler mükemmeldi! Clinicana'da saç ekimi yaptırmanızı tavsiye ederim! İkinci ameliyat benim için çok tatmin oldu! Bay Mulham Attar iyi bir arkadaş ve ben onu bir bira için Romanya'da bekliyorum! teşekkürler Clinicana!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️