Lifemed Özel Tıp Merkezi

Lifemed Tıp Merkezi İstanbul Kliniği 1

Lifemed Tıp Merkezi diş bakımı, kozmetik cerrahi ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2004 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Lifemed Özel Tıp Merkezi, İstanbul, Türkiye

Lifemed Tıp Merkezi, 2004 yılından bu yana sağlık sektöründe uzman doktorları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile güncel teknolojinin rehberliğinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Merkezimiz, 20’den fazla polikliniği, estetik ve dermatoloji klinikleri, ağız sağlığı ünitesi, fizyoterapi ünitesi, gelişmiş görüntüleme ve tanı sistemleri ile kurulduğu günden bu yana tıptaki yenilikleri yakından takip etmektedir.

Estetik ve dermatoloji kliniği, saç, sakal, bıyık ve kaş ekimi talep eden çok sayıda hastaya hizmet veriyor. “Uluslararası Sağlık Turizmi Ara Otoritesi Yetki Belgesi” ve Sağlık Bakanlığı onaylı “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi” ile bu alanda gerekli mükemmellik ve yetkinliğe sahip olan Lifemed, sektördeki faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş implantları
Diş kaplamaları
Diş çekimi
Kök kanal tedavisi
Diş beyazlatma

Kozmetik cerrahi
Botoks enjeksiyonları
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti

Saç implantı
Saç nakli
DHI saç ekimi
FUE Saç Ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT Saç Ekimi
BHT saç ekimi

Hizmetler

Ücretsiz Wifi
Uluslararası gazeteler
Turist rehberi
Otopark
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2004 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Türkçe


Lifemed Özel Tıp Merkezi Hakkında İnceleme

Işıl Sumra
Işıl Sumra
18:09 15 Apr 24
Öncelikle her şey için çok teşekkürler. Life med lazer kesinlikle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir sağlık merkezi. Özellikle Didem Kılınç’dan aldığım hizmeti kesinlikle tavsiye ederim. Kendisinin güler yüzü ve sıcak tavrı kesinlikle lazere olan korkumu tamamen ortadan kaldırdı.Kurumunuza ve özellikle Didem Kılınç’a sonsuz teşekkür ve sevgiler.
Selda Keleş
Selda Keleş
12:46 26 Aug 23
Bir sağlık çalışanı olarak Kadın Doğum Dr Uzay hanıma gittim.Hasta karşılamadan tutun bütün çalışanları güleryüzü ve ilgili.Özellikle doktorum Uzay hanım güven verici,ilgili,mükemmel bir insan.Burdan tekat teşekkür ediyorum
Yılmaz Can
Yılmaz Can
20:33 03 May 23
Merhabalar benim kaşlarım çok seyrek olmasına rağmen Esra tekiroğlu hanım çok başarılı bir müdahale ile doğallığıda hiç bozulmadan kaşlarımın Belirgin olmasını sağladı. Ellerine sağlık mutlaka tekrar geleceğim çok teşekkür ederim 🙂🤗
Nazim Uyar
Nazim Uyar
10:19 21 Jun 23
Randevu WhatsApp hattı işini takip etmeyen bir personel olmasına rağmen üstüne bir de yalan söylüyor atılan mesajları cevaplamıyor. Ulaşmadı diyor bu devirde 😀😀 Bu kadar işinin ehli hocaların olduğu bu kurumda bu tür bir iş gücü yakışmıyor. Mağdur olan hastalar.Mağduriyetimi sağolsun Neslihan hnm giderdi ve muayene olabildim. Teşekkürlerim Neslihan hnm’a ve işinin ehli sayın hocam Cüneyt beye
Nuray Evcil Sari
Nuray Evcil Sari
14:31 10 Jun 23
Lifemed ailesinden aldığım lazer epilasyon hizmetinde özellikle bilgilendirme aşamasında Elif hanıma ve seanslarda Gülcan hanıma gösterdikleri ilgi ve güleryüz için çok teşekkür ediyorum.
Şaziye Kurtuluş
Şaziye Kurtuluş
15:19 25 Apr 24
Sevgili Canan hemşire ve ekibine teşekkür ederim.Bugün Ayşenur hemşire damar yolunu harika bir yerden açarak serumlarım çok güzel gitti. Kendisine özellikle teşekkür eder, başarılar dilerim.
zerrin guvensoy
zerrin guvensoy
18:56 20 May 23
Dermatoloji Kliniğinde yıllardır lazer epilasyon hizmeti alıyorum. Seanslarıma Didem Hanım giriyor. Öncelikle işine olan hakimiyeti,dikkati,titizliği,detaylı çalışması ve ilgili tutumu ile güler yüzlülüğünden dolayı kendisine sonsuz teşekkürler. Umarım hep kurumunuzda kalır.Kurumsal kimliğine güvendiğimiz yerlere başvursak da çalışanların işlerine olan hakimiyet ve tutumları bizler için çok önemli. Özellikle lazer epilasyon sürecinin uygulanması ve takibi açısından aynı uzman kişi ile çalışılması çok büyük önem arz etmektedir. Bu durumu farklı bir kurumda da deneyimlemiş bulunmaktayım. Kurumunuza ve cihazlarınıza güveniyoruz fakat çalışan sirkülasyonunuzun azaltılarak kaliteden ödün vermeden hizmetlerinizin sürdürülebilir kalmasını dileriz.
Pınar Kuldaşlı
Pınar Kuldaşlı
13:40 19 Aug 23
Kizim icin uc ongorusmenin ilki idi. Sozde ucu ile gorusup krar verecektik. Dermatoloji bolumunde satis temsilcisi Elif hanim o kdar net bilgili ve rahatlatici aciklamalarda bulundu ki ben anne olarak guven duydum,hoc birseyi begenmeyen kizim anne burasi dedi🧿🙏🏻. Umariz alacagimiz hizmetten de bu kadar mutlu cikariz. (Bankodaki bayanin tarzi biz cikarken cirkin olmasina ragmen memnun kaldik Elif hanim sayesinde)
Gül
Gül
14:57 15 May 24
Bir yıldızı akşam saatinde cafeyi kapattıkları için kırdım. Gece 11 e kadar işimiz sürdü. Bekleme salonunda ki cafe kapalıydı sıcak soğuk içecek almak için ve tabi atıştırmalık almak için dışarıda bir yerler aradım. Anlamadığım bir konu da ben cafeden bir şey alabiliyor muyuz dediğim de hayır kapalı dendi. Ama diğer banko çalışani, başkası sorduğunda yardımcı oldu. Parasını aldı ve satış yaptı. Ayrıca 1.5 lt su götürmemiz gerekiyormuş bize bir şey söylemediler, kendileri suyu bize sattılar. Bunun haricinde işimiz uzun sürse de yapılan tetkikten dolayı gayet temiz kolay bulunabilir bir yer. Damar yolu açan hemşire hanımda çok sevimli güler yuzluydu.
Betul KISA
Betul KISA
12:14 30 Apr 24
MR çekimim için 1.5-2 saat geç aldılar. Benden önceki hasta hemen benim randevumdan 10 dk önce gelmiş. Başkası geç kaldığı için ben beklemek zorunda kaldım. Adil değil.Yurtdışından geliyorum ve Türkiye'de sayılı günüm ve saatim var.Bu konu ile ilgilenen arkadaş dahlil sonuçlarımı erken almamı sağladı ve birazda olsa gönlümü aldı ve diğer randevularımı kaçırmamın önüne geçti.Kendisine teşekkür ediyorum.Ayrıca damar yolunu açan hemşireler inanılmaz sıcak kanlı ve eli hafifti.
Sena Eğerci
Sena Eğerci
10:02 30 Apr 24
Epilasyon için gittiğim lifemedde lazer sonucu vücudumda yanık oluştu. Yanık tedavisine başlayacağım. Çalışanların müşterileri terslemelerine değinmiyorum bile. Cil En yakın sürede hukuki yollara da başvuracağım. Rezalet bir ekip asla epilasyona gitmeyin.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️