IVF Spain Madrid

clinica ivf spain madrid 1

IVF Spain Madrid, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2008 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Madrid, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

IVF Spain, Madrid, İspanya

2008 yılında kurulan IVF Spain Madrid, donör inseminasyonu (DI), yumurta bağışı ve in vitro fertilizasyon (IVF) gibi tedaviler sunan uluslararası bir doğurganlık merkezidir ve her hastanın bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için her tedaviyi kişiselleştirirken en son teknik gelişmeleri birleştiren bir klinik yaratmayı amaçlamaktadır.

Hastaların büyük çoğunluğu, tedavi ve prosedürlere giden süreç boyunca ve sonrasında aldıkları profesyonellik ve duygusal destek düzeyinden çok memnun.

IVF Spain Madrid’de tedavi gören hastaların yarısından fazlası yurt dışından gelmektedir, bu nedenle klinikte özellikle uluslararası hastalar için tasarlanmış uluslararası bir tedavi programı bulunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Sperm dondurma
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Embriyo dondurma
Oosit dondurma
IVF – In vitro fertilizasyon
ROPA yöntemi
Suni döllenme
Embriyoskop
ERA testi – Endometriyal biyopsi
Doğurganlık değerlendirmesi
Hormon testi
Histerosalpingografi
ICSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Üreme tıbbı konsültasyonu
Spermogram

Hizmetler

Tercümanlık hizmetleri
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Özel odalar
Çeviri hizmetleri


Şehir: Madrid – Ülke: İspanya2008 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): İngilizce, İspanyolca


IVF İspanya Madrid Kliniği Yorumları

alessandra dicanito
alessandra dicanito
11:38 30 Oct 23
Nezaket, nezaket, sabır ve yeterlilik! Böylesine hassas bir durumda, yol boyunca pek çok engelle karşılaşan tüm personel, hem yardımlı döllenme sürecinde hem de çok acı çeken hamilelik sırasında büyük bir empati ve katılım göstererek bize çözümler ve alternatifler sunmaya her zaman hazırdı!Roberta, Angela ve Dr. Gómez de Segura'ya özel teşekkürler.
Veronica Miceli
Veronica Miceli
17:12 17 Nov 23
IvF İspanya Madrid Kliniği ile olan deneyimim profesyonel ve insani açıdan harikaydı.Ivf İspanya Madrid her şeyden önce özen, hazırlık, dikkat ve sevgi gösterdi. Tüm personel, e-posta yoluyla veya şahsen iletişimden sınavlara, tedavi planına ve kesinlikle yardımla üremeye özgü prosedürlere kadar her adımda her türlü özeni ve netliği gösterdi. Pick up ve Transfer anlarında bana laboratuvar önlüğü giymiş melekler gibi göründüler.Hem duygusal hem de tıbbi anlamda hiçbir şey şansa bırakılmıyor, bu nedenle her adım, her şeyden önce jinekolojik tıbbi prosedürleri destekleyen İtalyanca tercümanlar sayesinde açıklanıyor. Çocuğumuzun gülümsemesini bize verecek insanlık ve profesyonellik.Her şey için tekrar teşekkürler, son derece minnettarım!
O R
O R
13:00 02 Sep 23
Madrid'deki bu klinikle ilk e-posta alışverişinden kızımızın nihayet doğduğu ana kadar çok olumlu bir deneyim yaşadık. Tüp bebek yolculuğumuz boyunca iletişim kurduğumuz tüm personel çok duyarlı, özenli ve profesyoneldi ve IVF İspanya'yı yeterince tavsiye edemeyiz.Dr. Manuel Izquierdo'ya ve hemşirelik müdürü Raquel Pascual'a sadece mükemmel tıbbi bakım için değil, özellikle de IVF'den geçenlerin çoğunun bileceği üzere tüm süreç boyunca sağladıkları duygusal destek ve teşvik için özellikle minnettarız. çok yorucu.İspanya'da bulunmayan çiftlerin bu kliniği düşünmelerini kesinlikle tavsiye ederim; Benelüks'te bulunuyoruz, ancak verilen talimatlar o kadar açıktı ve iletişim o kadar pürüzsüzdü ki prosedür çok fazla ileri geri uçuş gerektirmedi.En büyük hayalimizin gerçekleşmesine yardımcı oldukları için tüm IVF İspanya ekibine, resepsiyon görevlilerine, embriyologlara, hemşirelere ve doktorlara teşekkür ederiz.
Lara Rossi
Lara Rossi
13:44 20 Sep 23
Diğer yapılarla yapılan pek çok başarısız denemeden sonra İspanya Madrid IVF'ye girdim ve bir yıldan kısa bir süre sonra hayatımı benzersiz bir şekilde güzelleştiren güzel bir küçük bebeğin annesiyim. Beni adım adım takip eden, sadece merkezin faaliyetleriyle ilgilenen değil aynı zamanda birçok patolojim (yüksek tansiyon, hipotiroidizm, antifosfolipid antikor sendromu) nedeniyle yaptığım tüm testleri kontrol eden Dr. Rut Gomez de Segura'ya teşekkür etmeliyim. , pıhtılaşma sorunları vb.) bana çok yararlı tıbbi tavsiyeler veriyor. Onun sayesinde anne oldum, yaşım ve/veya patolojilerim nedeniyle birçok merkez beni reddetmişti. Doktor her zaman nazik ve yardımseverdi ve onun endişesi olmadığı zamanlarda bile sorularımı yanıtladı (örneğin, nipt testiyle ilgili tavsiyeler). Hazırlıklı, ulaşılabilir, nazik, güven veren, eşi benzeri olmayan bir kadın. Klinikle arayüzüm olan ve aynı zamanda eşsiz bir profesyonel olan Roberta Zazzarino'ya da aynı derecede büyük bir teşekkür ederim, e-postalarıma ben çok fazla beklemeden yanıt verdi, başka birinden yanıt beklediği için yapamadığı halde, yine de yanıt verdi. Bir cevap beklediğini bilerek bana bir e-posta gönderdi, beni destekledi ve tüm paranoyalarıma katlandı, sayısız korkularıma güven verdi, benimle ilgilendi, bu hiç başıma gelmemişti. Onlarla daha önce tanışmamış olmak çok yazık... artık yaşım ikinci bir hamilelik yapmama izin vermiyor, eminim ki onlarla bu hamilelikte olduğu gibi sorunsuz bir şekilde hedefime tekrar ulaşırdım.
Estelle
Estelle
11:48 28 Aug 23
IVF İspanya Madrid insan ölçeğinde bir kliniktir. Personel çok nazik ve bu zorlu yolculukta size büyük bir profesyonellik ve nezaketle eşlik ediyor. Bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum ve yolculuğum boyunca yardımlarından dolayı danışmanım Manon ve Dr. Gomez'e çok teşekkür ediyorum.
Cristina Vidal
Cristina Vidal
13:39 27 Jul 23
Bu süreçte verdiğimiz en doğru kararlardan biri klinik değiştirip tedavilere IVF Madrid ile devam etmek. Ekip çok profesyonel ve insancıl tedavi her zaman mükemmel olmuştur, bu tüp bebek kadar zorlu bir süreçte çok önemli bir noktadır. %100 tavsiye edilir
Clara Quiros
Clara Quiros
10:32 30 Jun 23
IVF-Life ile ilk çocuğuma sahip oldum ve onlarla ikinci çocuğum olacak. Muamele çok insancıl, her şey kontrolleri altında ve ben her zaman destek buldum ve beni net bir şekilde açıkladılar, tüm şüphelerime açıklık getirdiler. Her zaman ulaşılabilir ve hastalarıyla ilgileniyorlar. %100 tavsiye ederim
gino parisi
gino parisi
17:58 31 May 24
Tüp Bebek - İspanya Madrid sayesinde hayalimiz gerçek oldu, uzun yolculuk boyunca bir aile ve manevi destek oldular. Dr. Gomez, Dr. Verdù ve asistan Zazzarino sayesinde ebeveyniz.
Verónica
Verónica
11:16 31 May 24
Buradaki deneyimim çok iyiydi. Tedavinin sonuçları çok iyi oldu ama her şeyden önce beni tedavi eden insanların her birine insanca muamele edildiğinin altını çiziyorum. Bilgi almak için telefonla arayıp Carlota ile konuştuğum ilk günden itibaren onun ilgisini, nezaketini, sabrını ve bana verdikleri huzuru gördüm.Dr. Victoria çok üst düzeyde, kendinizi en iyi ellerde hissetmenizi sağlayan harika bir profesyonel. Kesinlikle tavsiye ediyorum çünkü hem idareciler hem de doktor ve hemşire bana en iyisi gibi göründü.
Valentinos Chaima
Valentinos Chaima
18:44 20 Mar 24
Desteği ve nezaketi için IVf Spain Madrid'e kalbimizin derinliklerinden teşekkür etmek istiyoruz, bu gerçek bir mutluluktu, 6 yıllık kısırlık ve çok karmaşık bir yolculuktan sonra inanılmaz bir deneyimdi, neredeyse her yerde başarısızlıkla sonuçlanan üç icsi IVF! Umudumuzu yitirdik ve doğurganlık kliniklerini okumaya ve araştırmaya başladık, çocuk sahibi olma isteği bize yeniden cesaret verdi ve eşimle birlikte IVF İspanya Madrid ile iletişime geçmeye karar verdik, hızlı bir dönüş yaptık, muhteşem, ilgili bir asistan Chloé Martin Bayan Daha sonra bugüne kadarki protokolümüz boyunca bize eşlik eden deneyimli doktor Dr. Verdu, beklentilerimizin ötesinde ve çok dikkatliydi, güven verdi, kendinden emin ve her şeyden önce insaniydi, beklentilerimizi anında anladı, hepsinden önemlisi! işte sonunda beş icsi donmuş 5. gün transferinden sonra ilk denememde hamileyim, mucize bebek anne rahminde sıcacık 🥹 geri kalanı için mucize bebeğimizi kollarımıza hoş geldin demek için parmaklarımızı çaprazlıyoruz 🤞🥰❤️ binlerce teşekkür ederim ivf Spain Madrid'i şiddetle tavsiye ediyorum, tüm personeli unutmadan en iyisisiniz: resepsiyon, koordinatörler, biyologlar, nasıl olduğunu biliyorsunuz ❤️😍
Jessica Morelli
Jessica Morelli
19:45 22 Jan 24
Onlar sayesinde en büyük dileğimizi gerçekleştirebildik!!!Güleryüzlü ve her zaman yardımsever personeliyle harika bir klinik…Tüm yolculuk boyunca bizi takip eden Maria Suarez'e, ben bunu nasıl yapardım bilmiyorum ❤️'e ve bize her şeyi açık ve net bir şekilde anlatan çok iyi ve yetkin Dr. Rut Gomez'e özel bir teşekkür ederiz...Şiddetle tavsiye ediyorum…
Laura Monteleone
Laura Monteleone
11:43 22 Dec 23
Bugün harika bebeğim 7 aylık! Bu rüya profesyonel ve yardımsever Dr. Gomez sayesinde gerçekleşti. Yolculuğumuz boyunca bizi takip eden Roberta'ya ve tüm personele teşekkür ederim. Bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum, ciddi ve her şeyden önce somut! Hayallerinizi gerçekleştirmenizi diliyorum ve onlarla bu gerçekten mümkün.
Monica Mendez
Monica Mendez
14:26 05 Jul 23
Yumurta dondurma tedavisi görmeden önce kendimi emin ellere teslim etmek için 5 kliniğe gittim ve sonunda hiç şüphesiz bunu seçtim! Bu süreçte bana rehberlik eden jinekolog Victoria, harika bir insan ve profesyonel. Hemşire Jimena her zaman benimle ilgilendi ve tüm klinik personeli işleri benim için çok kolaylaştırdı. Ponksiyonu yapan doktor ve benimle birlikte olan diğerleri çok profesyoneldi ve sonuç harika, beklediğimden daha iyi oldu! Bu yüzden bu klinik hakkında sadece iyi şeyler söyleyebilirim. Emin ellerde olacaksın!! Madrid'de güvenilir bir klinik olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. Her şey için teşekkürler ve sizin elinizde devam edeceğim 🙂
Lays Felix
Lays Felix
13:15 14 Jul 23
Kliniği bir Google aramasıyla buldum ve İtalya'da bir çift iki kadın (veya bekar kadın) olarak doğurganlığı koruma veya yardımcı üreme yapmanın mümkün olmadığını keşfettim. Klinik, fiziksel ve insani olarak çok yapılandırılmıştır. En başından itibaren kapsamlı ve çok hızlı yanıtlar aldım. Bazı ultrasonlar ve laboratuvar testlerinden sonra, Dr. Gómez de Segura bana olası tüm senaryoları sundu ve istisnai insanlardan oluşan bir ekiple birlikte yaklaşık 1 yıl boyunca beni 3 yumurtalık toplama işlemi boyunca takip etti. Hepsi her zaman ulaşılabilir ve nazik, en zor anlarımda yanımda oldular.Kliniğin hastaları olarak eşimden gelecek kan örneği ve daha sonra yardımlı döllenme için takip edeceğiz.Güvenimizi defalarca kazandılar. Hastayla ilgilendikleri için beni doğrudan takip eden Dr. Rut Gómez de Segura, Roberta Zazzarino ve Maria Suárez'e ve ayrıca bize destek veren tüm personele özel bir teşekkür bırakıyorum :)tavsiye!
maria rubio
maria rubio
13:08 21 Mar 24
Birkaç yıldır orada tedavi uyguluyorum ve başarılı olamasam da Merkez yüzünden değil sağlığım nedeniyle şunu söylemeliyim ki Dr. Izquierdo gerçek bir saygın kişi, hastalarıyla ilgileniyor, tüm zamanını ona ayırıyor. sana sahip ama O'nda böyle bir şey yok ve seni tedavi ederken gösterdiği tıbbi titizlik mükemmel. Tanıdığım en iyi doktorlardan biri ve herkese tavsiye ediyorum.Benim ve kocamın görüşüne göre ve ifade özgürlüğü hakkımız adına hemşirelikteki düzensizlik nedeniyle 5 yıldız vermiyorum, arkadaşlarıma da gönderdim ve onlar da bunu doğruladılar. Yeni hemşireler, hemşireler gidiyorlar ve her hastaya bir tane atanması gerekiyor çünkü bu anlamda oldukça büyük bir kaos hissi veriyor.Benim durumumda, sağlık nedenleriyle tedaviyi kime, yani doktoruma vermem gerektiğini söyleyerek iptal ettim. tanımadığım bir hemşire. davamın arkasında hiçbir şey yok, daha önce ilgilenmedikleri halde nedenlerini öğrenmeye çalışıyorlar ve tıbbi nedenler doktora karşılık geliyor ve işlevlerini aşmamalılar..... soru ne yapmaları gerektiğiydi. embriyoyla ilgili... sadece bu önemliydi. Tedavinin iptal masraflarını içeren faturayı bana gönderdiler, ancak imzalanması gereken herhangi bir şeyi iptal etmek için imzalanacak başka belge yok.... rezervasyon imzalandığından beri.Aksi takdirde tesislerin kalitesi ve temizliği oldukça iyidir. Hemşirelikteki düzensizliği düzeltselerdi Madrid'deki en iyi merkezlerden biri olabilirdi
R A
R A
11:33 24 Jun 23
Özetlemeye çalışacağım hikayemi anlatmak istedim. 2020 yazında bu klinikteki yolculuğuma başladım, testler, endometriyal biyopsi (Inmap, ERMAP, hematoloğa, immünolojiye gitmek... ve bir sürü ilaçtan sonra, kocam başarısız bir testis biyopsisi geçirdi... nihai sonuç 3 başarısız transfer ve bu konuda herhangi bir açıklama yapılmadan yaklaşık 20.000 € harcandı, sadece bir "özür dilerim" ama asla bir neden... bu yüzden araştırmaya başladım ve istisnai ve her şeyden önce profesyonel bir jinekolog buldum, açıkladım her şey ve birkaç testten sonra nihayet bana bir teşhis koydu "20 transfer yapmış olsam bile hamile kalmak çok zordu ve kalsaydım düşük yapma olasılığım yüksekti. İnanılmaz!!Bununla birlikte, onları ilgilendiren tek şey faturalandırmadır.İnsanların duygularıyla oynayamazsın. Bugün anne oldum.Ayrıca birinci sınıf hasta ve ikinci sınıf hasta olduğunu, ilaçla geçimimi sağlamak zorunda kaldığımı ve hastaların muayenehaneye hiçbir şey almadan girip bir torba ilaçla çıktığını hem eşim hem de ben gördüğümüz gerçeğini de gözden kaçırmak istemedim.Bana para verseler bile kimseye tavsiye etmiyorum ve tabii ki kimsenin başına gelmesin diye de kulak asmamaya çalışacağım (gerçi şu an çok az zamanım var) 😎😎imzalı Raquel
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️