Clinica Juaneda

Clinica Juaneda Palma Kliniği 1

Clinica Juaneda diş bakımı, kozmetik cerrahi, PMA / IVF ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1923 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İspanya’nın Palma şehrinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica Juaneda, Palma, İspanya

Clínica Juaneda 1923 yılında kurulmuştur. Tamamen modernize edilmiş ve yakın zamanda genişletilmiş olan Clínica Juaneda’da şu anda tüm tıbbi uzmanlık alanlarını kapsayan 90’dan fazla uzman doktor bulunmaktadır: Oftalmoloji, ağız ve çene cerrahisi, cerrahi, ortopedik travmatoloji, pediatri, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi, psikiyatri, meme patolojisi, sualtı ve hiperbarik tıp, rehabilitasyon, romatoloji, üroloji, kardiyoloji, kardiyo anjiyografi / stentler, jinekoloji, üreme tıbbı ve anti-aging.

Yüksek düzeydeki uzmanlıkları, teşhisten tedaviye kadar yüksek standartta bir bakımı garanti eder. Hastane, yerel ve uluslararası hastaları kabul eden, kendini işine adamış uzman doktorlardan oluşan tanınmış bir ekibe sahiptir.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş temizliği
Diş beyazlatma
Diş muayenesi
Diş konsültasyonları

Estetik Cerrahi
Meme Büyütme
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti

MAP / IVF
IVF – In vitro fertilizasyon
Üreme tıbbı alanında danışmanlık

Saç implantasyonu
Saç dökülmesi tedavisi
Saç Ekimi
Saç dökülmesi danışmanlığı

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wifi
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Palma – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1923
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Rusça, İspanyolca, İsveççe


Clinica Juaneda Yorumları

Thomas Schrell
Thomas Schrell
10:24 16 Mar 24
Acil bir durum nedeniyle hastaneye geldim. Resepsiyon çok güzel, süper dost canlısı ve çok hızlıydı. Tüm personel çok ama çok iyiydi. Doktorlar çok yetkin. Burada kendimi çok güvende ve rahat hissettim.
TONI
TONI
14:31 21 Sep 23
Juaneda Palma'yı ziyaret etme fırsatım oldu, sağlık alanındaki sağlam itibarını duymuştum.Kliniğe girdiğimde modern altyapısını takdir edebildim ve kaliteli bakım sağlamaya odaklanabildim. Tesisler iyi donanımlıydı ve ücretli otopark vardı.Deneyimim pek olumlu olmasa da bana kişisel ilgi göstermek için ellerinden geleni yaptıklarını söylemeliyim. Göz muayenesine gittim ve yaklaşık 20 dakika bekledikten sonra bana mesleğim olmayan bir uzmana görev verdiklerini anladılar.Göz doktoru çok profesyonel ve güler yüzlüydü. Kesinlikle geri döneceğim
Natalia S.D.
Natalia S.D.
18:25 30 Aug 22
Hiçbir şikayetim yok, tedavi çok iyi, tesisler çok iyi, her şey çok temiz, mükemmel odalar, çok nazik ve kibar hemşireler, doktorlar da. Kafeteryada çeşitlilik var ve kızlar çok iyi, gidenin kliniğin müşterisi olduğu veya hasta birini ziyaret ettiği düşünülürse park etmek biraz suistimal... insan zevk için veya yürüyüş yapmak için park etmez. ... ama çoğunlukla diğerleri süper!
Julia Komornikova
Julia Komornikova
21:07 18 Dec 22
I haven’t received a bill yet but they helped my son. Everyone was friendly and professional, emergency treatment within few minutes. I wish doctors in England learn from these people. Hospital clean and fresh looking. So far amazing
Nigel Favas
Nigel Favas
06:40 11 Apr 23
Having just spent 11 days in Clinica Juaneda Palma with a fractured pelvis I cannot praise the hospital enough, from the ambulance drivers, to all the team at the hospital where I received outstanding care during my stay. Thank you!
Tylwyth Roberts
Tylwyth Roberts
10:55 15 May 23
Stayed here for 11 nights following a cycling accident on the island. Staff gave excellent care. All necessary scans were done quickly and appropriate medical specialists were seen promptly. Had a private en-suite room, food was decent and varied. Interpreter service provided when necessary. Overall excellent care during a very worrying time for myself and my husband.
Marlena Brinkmann
Marlena Brinkmann
11:16 20 May 24
Bana çok iyi davranıldı. Bir Alman göçmeni olarak hoş bir sürpriz yaşadım. Cumartesi günü 10 dakika sonra acil servisteydim ve pazartesi günü bir uzmandan randevu aldım. Personel inanılmaz derecede cana yakın.
Christopher Holtkamp-Umbach
Christopher Holtkamp-Umbach
19:05 20 May 24
Çok hızlı bir şekilde tedavi edildim ve bir tercüman çağrıldı, klinikte toplam 9 tane var, bu da tek başına iyi hizmet anlamına geliyor. Kliniğin aynı zamanda AOK ile de işbirliği bulunmaktadır. Böylece tedavi için ekstra ücret ödemek zorunda kalmadım. Her şey en iyi - 5 yıldız.
Miguel Angel
Miguel Angel
15:48 29 May 24
İlgilenmedeki dakiklik olağanüstüydü, 5 dakika bile beklemiyordum.Bugün tekrar hastaneye ve başka bir bölüme gitmem gerekti, böylece geçen haftaki dakikliğin bir "tesadüf" olup olmadığını kontrol edebildim... ve HAYIR, yine inanılmaz dakiklik, her zamanki gibi bir kitap aldım ve almadım bir şansım var Açmıyorum bile... hahahaha, bu dakiklikle kitabı bitiremeyeceğim!!!Hastanın zamanına saygı duyduğunuz için Juaneda kliniğine teşekkür ederiz.
Henrietta Roslund
Henrietta Roslund
11:18 12 Mar 24
Her zaman hızlı servis ve tedavi. Doktorların kalitesi çok yüksek. Uluslararası hasta hizmetleri muhteşem! Bize yardım eden iki İsveçli vardı (Karin ve Gabriella).
David Marjalizo
David Marjalizo
12:02 26 Jan 24
Son 3 kez ailemden biriyle acile gitmek zorunda kaldığımda çok hızlı ve uygun tedaviyle müdahale edildi. Daha önce başka bir sağlık grubuna ait başka bir merkeze başvurmuştum ve beklemek her zaman yıpratıcıydı. Doğrusunu söylemek gerekirse renk yok. Harika iş!
Merche Ruiz
Merche Ruiz
17:00 05 Mar 24
İyi günler, geçen hafta dermatoloji için Juaneda kliniğine ziyarete gittik. Hem konsültasyondaki personeli hem de geldiğimizde bize yardım eden kızı, adı Verónica Losa'yı tebrik etmek istedim. İlk andan itibaren sorunumuza çok iyi bakıldığını ve dinlendiğini hissettik. Konsültasyondaki kızlar da bizimle çok ilgilendiler.Keşke doktora gitmek Juaneda'da dermatolojiye gitmek kadar keyifli olsaydı. Umarım kızlara söylerler. Hastalardan teşekkür ediyorum.
paul anderton
paul anderton
15:11 24 Jul 23
My daughter on holiday with her boyfriend went in with a severe pain in her right side. The hospital was fantastic, they knew exactly what to do and all the staff from reception to nurses were so polite and patient with me. As a worrying father they put my mind at rest. My daughter was very impressed as well and loved the friendly staff and admired how modern and clean the hospital was. Thank you Juaneda staff from reception to nurse and doctors for looking after my daughter.
Dan Metcalfe
Dan Metcalfe
08:36 21 Jul 23
Absolutely First class medical care…Without any doubt my best ever medical experience I’ve ever had.I was booked in, seen by the doctor, had an ECG, had blood tests taken, had medication provided, received blood test results, received ECG results, had an x-ray, received x-ray results, given a prescription, had a consultation with the doctor, sent home ALL IN UNDER 3 HOURS!!!Read that again…that’s amazing!All the staff were polite, efficient, helpful, friendly and highly competent.Very good hospital indeed.Highly recommended
J Oscar Alonso Garcia
J Oscar Alonso Garcia
13:38 07 May 24
Genel olarak her şey mükemmel gitti. Personelin davranışı örnek teşkil ediyordu; doktorlar, hemşireler, asistanlar, temizlik, yemek... tüm personel çok iyi.Beş yıldız vermek odadaki boyadan kaynaklanıyor olabilir, duvarlarda çizikler var. Geceleri gürültü kötü bir deneyim oldu. Dinlenmek gereklidir, bu nedenle hastanede temel sessizliğin korunması gerekir.
William Hamburg
William Hamburg
14:53 07 Aug 23
Ön büro çok cana yakın ve bu yüzden resepsiyondaki genç adama tekrar teşekkür etmek için bir nokta. Doktor bunalmış ve deneyimsiz. Oğlumun migrenden şiddetli baş ağrısı vardı ve doktor karın bölgesinde sorun olduğunu öğrendi karına hafif baskı yaparak tanı koydu ve bizi tedavi edemeyip en yakın hastaneye gönderdi. Çok şükür diğer hastanedekiler sorunu fark edip hemen müdahale ettiler. Migrendi ve mide bölgesinde kesinlikle hiçbir şey yoktu.
MCS
MCS
18:15 28 Aug 23
Uzman randevuma zamanında gidiyorum ve bir saat bekledikten sonra resepsiyona soruyorum, saatin çok geç olduğunu söylüyorlar.Bir saat beklemek zorunda kalmamak için geldiğimde gecikmeyi bana bildirmek bu kadar mı zor? Bu yüzden halka gidiyorum... Çok mutsuzum.*Konsültasyondan sonra şunu da eklemek isterim ki, doktorun gördüğü tedavi arzu edilenden çok uzaktı. Çok hassas konular tartışılırken kibirli ve küçümseyici bir tavır. Resepsiyon personeli çok güler yüzlü olmasına rağmen bu klinikteki ilk deneyimim felaketti, kimseye tavsiye etmem.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️