Bangkok Uluslararası Diş Merkezi

Bangkok Uluslararası Diş Merkezi Bangkok Kliniği 1

Bangkok Uluslararası Diş Merkezi diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2004 yılında kurulan bu JCI Akreditasyonlu, ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Bangkok, Tayland’da bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Bangkok Uluslararası Diş Merkezi, Bangkok, Tayland

2004 yılında kurulan Bangkok International Dental Center, Joint Commission International (JCI) akreditasyonunun yanı sıra ISO 9001:2008, ISO9001:2015, Thailand Trustmark ve DBD Verified sertifikalarını almıştır. Klinik, kuruluşundan bu yana Bangkok ve Phuket’teki en büyük özel diş merkezlerinden biri haline gelmiştir.

Diş dolgularından diş implantlarına kadar geniş bir tedavi yelpazesi sunan klinik, restoratif ve kozmetik diş hekimliğinde uzmanlaşmıştır. Diş merkezi dünyanın her yerinden gelen hastaları tedavi etmesiyle tanınmaktadır ve medikal turistler için konaklama dahil tedavi paketleri sunmaktadır.

Bangkok Uluslararası Diş Merkezi, 20’den fazla tedavi odası ve 100’den fazla diş hekimi ile yedi katlı bir binada yer almaktadır. En son diş teknolojisi, yerinde diş laboratuarları ve titiz diş sterilizasyonu ile klinik, sıkı hijyen uygulamalarına sahip benzersiz bir merkez olmakla gurur duymaktadır. Klinik ayrıca tedavi ücretleri için standart fiyatlar kullanmaktadır. Bu da hastaların en iyi tedaviyi en iyi fiyata alabileceği anlamına gelmektedir.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş Röntgenleri
Diş dolgusu
Diş çekimi
Diş taraması
Diş halkaları
Diş çekimi
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Diş
Diş beyazlatma
Kök kanal tedavisi
Diş kaplamaları
Diş kronu
Diş köprüsü
Diş implantı
Diş teli
Invisalign
Lingual ortodonti
All-on-4
Kozmetik diş hekimliği konsültasyonu
Diş muayenesi
Diş konsültasyonları

Sunulan Hizmetler

Ücretsiz wifi
Sağlık sigortası
Otel rezervasyonları
Turist rehberi
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Restoran


Şehir: Bangkok – Ülke: Tayland2004 yılında kuruldu
Akreditasyon: JCI Akreditasyonu , ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Çince, İngilizce, Japonca, Tayca


Bangkok Uluslararası Diş Merkezi Yorumları

James Hicks
James Hicks
12:38 17 Jul 23
Çok Mutlu Temiz Diş Müşterisi.Line uygulamasını kullanarak aynı gün randevu randevusunda hızlı yanıt: BIDC Dental.Hızlı 10 dakikalık formlar. 5 dakika Tıbbi ön kontrol. Temizlik odası ve randevudan sadece birkaç dakika sonra başladı.Diş Hekimi ve İdare İyi derecede İngilizce ve Tayca Konuştu.Daha küçük diş hekimlerinin fiyatının 2 katı, ancak tekniği yerinde - üst raf, ekipman, çok temiz meslek grubu. Kolay, buna değer. İçin çok teşekkürler, gülümsemem geri döndü.
THE BOOY
THE BOOY
12:03 13 Oct 22
Harika hizmet, harika doktorlar ve mükemmel müşteri hizmetleri. Oldukça karmaşık bir diş ameliyatı yapmak zorunda kaldım ve mükemmel bir şekilde ameliyat ettiler.
鹏辉史
鹏辉史
04:40 19 Sep 22
Tayland vatandaşı olmayanlar için bile her personel çok nazik ve cana yakın. Diş hekimi çok kolay gidiyor ve akıcı ve anlaşılır bir şekilde İngilizce konuşuyor. Makul fiyata iyi hizmet!Milliyeti ne olursa olsun her çalışan arkadaş canlısıdır! Diş hekimi, akıcı ve kolay anlaşılır İngilizce konuşan çok genç bir erkek kardeş! İnsanlara çok kibar davranın! Genel hizmet çok iyi ve fiyat uygun.Sonunda dişçinin küçük kardeşi size dişlerinizi nasıl daha iyi fırçalayacağınızı öğretecek~
Saif Al Hinai (SAH)
Saif Al Hinai (SAH)
21:19 11 Jul 19
Her anlamda son derece profesyonel. Personel saygısı ve verimliliği beklentilerimin ötesindeydi. Ben ve eşim Orta Doğu'dan bu diş hekimine arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine geldik ve pişman değilim. Klinikte bir konsültan doktor tarafından kontrol edildik ve tedavi planımızı aldık ve uygulama zamanını ve maliyetini önceden tartıştık. Maliyet makul ve son derece temiz bir yer. Şiddetle tavsiye edilir
John Tilton
John Tilton
07:25 30 Aug 23
10 yıldır BIDC'ye geliyorum ve köprü, kanal tedavisi ve implant yaptırdım. Bu yıla kadar mutluydum. Ancak bu yılın başındaki gezi bir korku hikayesiydi. İmplantım enfeksiyon kaptıktan sonra tekrar ameliyat olmam gerekti. Dr Prakan cerrahtı. Bana anestezi verdi ve uyuşmadan hemen önce bölgeyi kesmeye başladı. Bağırdım ama durmadı. Sadece özür dilerim dedim.Ağustos ayındaki bu ziyaretimde ikinci implant ameliyatımı oldum. Bu sefer ona uyuşana kadar başlamamasını söyledim. Ama hayır hiç beklemeden yine neşterle beni kesti. Acı inanılmazdı. Tekrar özür dilerim ve o devam etti. Daha sonra 1 saat sonra yaranın üzerinden deri almak için damağımı kesti. Burası anestezinin etkisinin geçtiği yerdi. Bu akla gelebilecek en kötü acıydı. Bir daha asla. O, sabırsız ve evine gitmek isteyen zalim bir kasaptır.Üstelik implant ameliyatına başlamadan hemen önce bana 6 ay önceki son implantımdan bu yana maliyetin %10 arttığını söyledi. Fiyat artışına dair hiçbir bildirim siz vardıktan ve uçak ücretlerini vb. ödedikten sonra size ulaşmıyor. Bunu Tayland'ın birçok yerinde çok daha iyi bir fiyata yaptırabilirdim.Bu klinik maliyet konusunda açgözlü hale geldi ve cerrahın ruhsatının olmaması gerekiyor. Alışveriş yapın ve bu klinikten uzak durun.John
Batjin Boldbat
Batjin Boldbat
09:55 05 Apr 23
Kesinlikle korkunç bir yer. Doktorlar korkunç. Dişlerimi bile kontrol etmediler ve hemen bir röntgen kontrolü ve implant yaptırdılar. Danışmanlık yok hiçbir şey yok. Kelimenin tam anlamıyla bana ne yapmak istediğim konusunda uzman olup olmadığımı sordu. Oraya gitmemin nedeni onlardan istişare ve tavsiye almak, tersi değil.Yıkık bir yer. Boş. Doktorlar, hastaların endişeleri hakkında% 0 veriyor gibi görünüyor. Diş hekimi, hastaların sadece istediklerini seçtikleri bir su parkı değildir.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️