Jordan University Hospital

Jordan University Hospital Amman Kliniği 1

Jordan University Hospital kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 1994 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Amman, Ürdün’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

ÜrdünÜniversite Hastanesi, Amman, Ürdün

Jordan University Hospital (JUH), Ürdün Haşimi Krallığı’nın önde gelen eğitim hastanesidir. Bir lider olarak JUH aynı zamanda Arap bölgesinde ilk, Orta Doğu’da ikinci ve dünyada Joint Commission International (JCI) akreditasyonu alan on sekizinci hastanedir.

JUH, kırk yıllık varlığı boyunca Ürdünlüler, Araplar ve komşu ülkelerin vatandaşları için hasta bakımına dayalı asil bir mesaj ve net bir vizyon sunmaya çalışmıştır. JUH ayrıca genel ve özel tıbbi bakımın sağlanması, bilimsel ve tıbbi araştırmaların ilerletilmesi ve Ürdün Üniversitesi ile diğer Ürdün ve Arap üniversitelerinin sağlık fakültelerinden öğrencilerin tıp, diş hekimliği, hemşirelik, eczacılık, rehabilitasyon bilimleri ve sağlıkla ilgili diğer alanlarda eğitilmesine odaklanan açık hedeflere sahiptir. Ayrıca JUH, ulusal ve Arap düzeyinde tıp ve paramedikal meslekler için gerekli teknik eğitim ve nitelikleri de sunmaktadır.

Bu web sitesi aracılığıyla size hastane, gelişimi, vizyonu, misyonu, hedefleri ve hastalara ve ziyaretçilere sağlanan uzman tıbbi hizmetler hakkında bilgi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu prestijli tıp enstitüsünde tüm bölüm ve birimlerin en yeni tıbbi cihaz ve ekipmanlarla donatılmasını sağladık. JUH, epilepsinin cerrahi tedavisi, beyin tümörleri ve serebrovasküler malformasyonlar için cerrahi, koklear implantlar, çocuklarda konjenital malformasyonlar için cerrahi dahil olmak üzere çok sayıda cerrahi ve tıbbi tedaviye öncülük etmiştir, plastik cerrahi, çocuklarda ve yetişkinlerde kemik iliği nakli, gastrointestinal kapsül endoskopi, laparoskopik bariatrik cerrahi ve liposuction cihazları, infertilite tedavisi ve IVF ve yüksek riskli gebeliklerin tedavisi. Hastane ayrıca uyku bozuklukları için bir laboratuvar ve bir psikiyatri birimi kurmuştur.

JUH, tüm ana uzmanlık alanlarını ve (64) farklı uzmanlık alanı içeren tıbbi ve klinik alt disiplinleri kapsamaktadır. Ayrıca yılda yarım milyondan fazla hastayı tedavi etmenin yanı sıra yılda yaklaşık yirmi bin cerrahi operasyon gerçekleştirmektedir. Hastane, sayıları 25’ten fazla milletten yılda yaklaşık dokuz bin olan Arap ve Arap olmayan hastalar için medikal turizmin değerini önemli ölçüde düşünmüştür.

Hem ulusal hem de Arap düzeyinde artan sağlık hizmeti talebi ve hastanenin Ürdün sağlık sisteminin medikal turizm alanında desteklenmesine katkısı göz önünde bulundurularak yeni bir özel süit bölümü oluşturulmuştur. Bu bölüm (20) özel süit ve (3) kral dairesinden oluşmakta olup üst düzey tıbbi ve otelcilik hizmetleri sunmaktadır.

Hastalarımıza dünyanın en iyi hastaneleri tarafından sunulan seviyelerde en iyi tıbbi hizmetleri sunmak bizim sorumluluğumuz ve taahhüdümüzdür. Bu çabalar, hastanenin kaliteli ve seçkin hizmet için çok sayıda ulusal ve küresel akreditasyon almasıyla sonuçlanmıştır.

Son olarak JUH, Joint Commission International’dan (JCI) akreditasyon almış ve Uluslararası Standartlar Organizasyonu, Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) ve Sağlık Hizmetleri Akreditasyon Konseyi (HCAC) tarafından yeniden sertifikalandırılmıştır; bunların hepsi birer onur madalyasıdır ve hastanenin mükemmellik yolunda ilerlemeye devam etmesi için birer teşviktir.”


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Meme rekonstrüksiyonu
Otoplasti
Rinoplasti
Yara izi tedavisi
Abdominoplasti

MAP / IVF
Suni döllenme
Yumurta dondurma
Embriyo dondurma
Doğurganlık değerlendirmesi
Hormon testi
IVF – In vitro fertilizasyon
Tüp bebek konsültasyonu
Üreme tıbbı alanında danışmanlık

Jordan University Hospital size sunuyor :

Aile konaklama
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Amman – Ülke: Ürdün – Kuruluş: 1994
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️