Hopital Prive Marrakech

Marakeş özel hastanesi Marakeş kliniği 1

Hopital Prive Marrakech kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1980 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Fas’ın Marakeş kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Hopital Prive Marrakech, Marakeş, Fas

Hopital Prive Marrakech endokrinoloji, gastroenteroloji, nöroloji, üroloji, genel tıp, cerrahi, romatoloji ve diğer birçok alanda hizmet veren multidisipliner bir hastanedir. 171 yataklı hastane, çeşitli görüntüleme merkezleri, 10 ameliyathane, bir fiziksel rehabilitasyon merkezi, bir detoksifikasyon merkezi, kardiyoloji, oftalmoloji, endoskopi ve tıbbın diğer popüler alanları için tedavi merkezleri ile tam donanımlıdır.

Hastalarına en güvenli ve en kaliteli bakımı sunmaya kararlıdırlar. Hastane, yerel ve uluslararası hastaları kabul eden, kendini işine adamış tıp uzmanlarından oluşan tanınmış bir ekibe sahiptir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Brakiyoplasti
Gövde kaldırma
Brezilya yüz gerdirme
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Kaş kaldırma
Kalça implantları
Cilt dolgusu
Serviko-yüz germe
Liposuction
Yara izi tedavisi
Uyluk germe
Varisli damarların tedavisi
Abdominoplasti

Hopital Prive Marakeş size sunuyor :

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Sağlık sigortası
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Marakeş – Ülke: Fas1980 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan diller: Arapça, İngilizce, Fransızca


Hôpital Privé de Marrakech HPM Yorumları

Mohamed Farid Dadouchi
Mohamed Farid Dadouchi
08:52 01 Aug 21
Bu hastanedeki deneyimim fiziksel olarak zorlayıcı olsa da çok tatmin ediciydi. Kaldığım yoğun bakım ünitesi çok donanımlı. Doktor ekibi harika ve tamamen kararlı. Teknik destek ekibi (hemşireler) arkadaş canlısıdır ve günün 24 saati hizmetinizdedir.İlginiz ve müsaitliğiniz için tüm ekibe teşekkür ederiz.
Raja Alaoui
Raja Alaoui
11:26 20 Jul 22
3 gün gece gündüz özverili bir profesyonellik ile benimle ilgilenen bu hastaneye çok teşekkür ediyorum. Yetkin, ilgili, insancıl, sabırlı, cömert ve sıcak bir ekip. Onlara kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyor ve en iyisini diliyorum.
Mariana Gajja
Mariana Gajja
17:15 06 Jul 23
26.05.2023 tarihinde HUPM Obezite Merkezinde Dr Guillaud ve Dr Rebbani (Sindirim cerrahları; en iyisi!!!) tarafından tüp ameliyatı oldum.İlk temasım, zaman ayırdığı için içtenlikle teşekkür ettiğim rehberim Othmane ile oldu; Yanımda olması beni çok rahatlattı.Ben de kolaylık olsun diye HÜPM'de operasyon için gerekli tüm tetkikleri yaptım. Karşılaştığımız tüm takımlar birinci sınıf.Hastanede kalışım çok iyi geçti hamdoullah. Çok geniş, iyi donanımlı ve temiz bir süitte kaldım.Kaldığım süre boyunca hemşireler çok ilgiliydi.Herkese büyük bir teşekkür ve salıverdiğiniz insanlık için tebrikler.
Ambulances Maroc
Ambulances Maroc
14:20 18 Jan 23
2 gün önce kliniği aradım cevap yok. Yönetmene katılmak için erişim yok. Gerçekten profesyonel değil ve ps ciddi
Rachidi Charafeddine
Rachidi Charafeddine
10:18 05 Apr 23
Bu hastaneye karşı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü dünyanın en kötü yönetimine sahipler. Kimse işini bilmiyor, bir avuç beceriksiz ve işe yaramazlar.Allah yakhod fihoum l7a9 3la tsakhsikha li sekhskhouna.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️