Fertility Madrid

Doğurganlık Madrid Madrid Kliniği 1

Fertility Madrid, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1982 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Madrid, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Fertility Madrid, Madrid, İspanya

Fertility Madrid, teknoloji, ekipman ve ergonomi açısından Avrupa’nın en gelişmiş doğurganlık kliniklerinden biridir. İlk ziyareti ücretsiz olan klinikte tüp bebek (IVF) tedavileri, suni döllenme (AI) ve yumurta bağışının yanı sıra diğer birçok teknik uygulanmaktadır.

İlk ziyaret ücretsizdir. Jinekolog, embriyolog ve doğurganlık koçuyla tanışacaksınız. Klinikte 4 tıbbi konsültasyon odası, 4 özel bekleme odası, iyi donanımlı bir ameliyathane, birkaç iyileşme odası, son teknoloji ürünü bir IVF laboratuvarı ve bir androloji laboratuvarı bulunmaktadır.

Fertility Madrid, doğurganlık komplikasyonları olan hastalar için kapsamlı tedaviler geliştirmek üzere en son teknolojiyi kullanmaktadır. Yüksek konfor ve tıbbi bakım standartlarıyla tanınmaktadır. Hastaların büyük çoğunluğu, tedavi öncesi ve sonrası süreç boyunca aldıkları profesyonellik ve duygusal destek düzeyinden çok memnundur.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Spermogram
Sperm dondurma
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Yumurta dondurma
Embriyo dondurma
Embriyoskop
FISH ile spermatozoa çalışması
Suni döllenme
Foliküler ultrason
Sperm DNA parçalanma testi
Testis biyopsilerinin kriyoprezervasyonu
Embriyo transferi
Oosit alımı
Doğurganlığın korunması
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
ROPA yöntemi
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Doğurganlık değerlendirmesi
Tüp bebek konsültasyonu
Üreme tıbbı alanında danışmanlık

Hizmetler

Ücretsiz wifi
İnternet danışmanlığı
Özel odalar
Odada televizyon


Şehir: Madrid – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1982
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Fransızca, İspanyolca


Fertility Madrid Yorumları

FRENCHY !! ROCKY
FRENCHY !! ROCKY
14:18 31 Oct 23
Şunu söylemeliyim ki, eşim ve ben bu harika kliniğe sonsuza kadar minnettarız.Son derece profesyonel çalışmaları, nezaketleri, yakınlıkları, her türlü soru karşısında gösterdikleri hız, herkesin bize gösterdiği ilgi ve hayalimizi gerçekleştirdikleri için teşekkür ederiz. Yıllardır (10) İsviçre'deki birçok kliniğe gittikten sonra hayalini kurduğumuz, onlarla tanışmak ve onları %100 tercih etmekti. İlk tüp bebek işlemimiz pozitif çıktı.İnanılmaz ama gerçek. Şiddetle tavsiye edilen klinikten daha fazlası, hiç kimse oradan geçtiğine pişman olmayacak. Üstün profesyonellik!! Özellikle tüm sorularımızı büyük bir sabır, ilgi ve hızla yanıtlayan Doktor Ana'ya, embriyoloji tutkunu hemşireler Gema ve Cristina'ya ve tüm resepsiyon görevlilerine teşekkür etmek istiyorum... Teşekkür ederim, teşekkür ederim ve binlerce teşekkür ederim, siz yenilmez bir takımsınız ❤️
Lucía
Lucía
18:52 04 Oct 23
Fertility'ye bir profesyonelin tavsiyesi üzerine geldim ve artık şüphesiz tavsiye ediyorum. Deneyimim başından beri çok olumluydu ve ilk transferimden sonra hamile kaldım. Çok profesyonel, yakın ve empatik bir ekip, her zaman ulaşılabilir ve her türlü soruya hızlı bir şekilde ilgi gösteriyor. Tüm ekibe ve özellikle Óscar Oviedo, Mar Belmonte, Yessica Blanco ve Cristina Cañavate'ye çok minnettarız. Sonsuza dek minnettarız.
Laura GM
Laura GM
18:27 27 Aug 23
Fertility Madrid'deki harika ekibin çalışmalarından çok memnunum. Şu an anne-baba olmayı başaramadık ama bu onların çaba ve özveri eksikliğinden olmadı elbette. Doktorlardan hemşirelere ve hatta embriyologlara kadar tedavi ve profesyonellik her zaman rakipsiz olmuştur. Süreç boyunca rehberimiz ve desteğimiz olan Dr. Lydia'nın harika çalışmasını vurgulamak istiyoruz, tüm sevgisi, tavsiyeleri ve özverisi için ona sonsuza kadar minnettar olacağız. %100 tavsiye edilen klinik.
Morgana Le Fay
Morgana Le Fay
06:41 19 Oct 23
Mükemmel bir klinik, sadece tavsiye edebilirim, tedavi rakipsizdir, kendinizi sıradan bir müşteri gibi değil, bir insan gibi hissetmenizi sağlarlar. Tedavi tamamen amaca ulaşmak için kişiye özeldir. Sürecin başında başka bir klinikteydim ancak tüm kadınlara standart hormonal tedavi uygulanması gibi beni ikna etmeyen şeyler vardı ve klinik değiştirmeye karar verdim. Ne büyük başarı bu kliniğe gelmek, hedefimize hem de ilk denememizde ulaştık. Bugün 6 aylık olan güzel bir kızın annesiyim; genel olarak Doğurganlık ekibinin ve özel olarak Dr. Lidia'nın bana vermeyi başardığı bir melek. Sonsuza dek minnettarız. Herkese kocaman sarılıyorum.
antonio rodriguez abascal
antonio rodriguez abascal
08:01 18 Apr 23
İnsanların insanlığı profesyonellikleriyle örtüştüğünde kusursuz oluyor, her şey çok daha kolaylaşıyor.Bizim için yaptığın her şey için teşekkürler Carmen, dört yıl önceydi ve daha mutlu olamazdık. Teşekkür ederim.
Elena Lima Brieva
Elena Lima Brieva
13:18 21 Feb 23
Bir devlet hastanesinde çok kötü teşhis konulduktan sonra özele gitmeye karar verince Fertility Madrid'e gittik. Jon Diez Alcántara bize katıldı ve onunla ilk andan itibaren bağlantı kurduk. Bize her şeyi mükemmel bir şekilde anlattı ve konuyu küçümsemeden ve sigara satmadan bize umut verdi (birkaç klinikte daha kaldık ve tabii ki tedavi böyle olmadı). Bize tekrar tekrar çözümler sunmaya çalışan profesyonel bir gösteri olan embriyolog Mar ile birlikte her aşamada bize nasıl eşlik edeceğini biliyordu. Sonunda şoklarla da olsa nihayet ağustos ayında transferimiz oldu ve artık miniğimize kavuşmamıza üç ay kaldı :)Onlara, gerçek aşklar olan Cristina ve Sandra'ya, Rafael'e (hamileliğin ve kalp atışının onaylandığı yankıyı her zaman hatırlayacağım), Óscar'a ve diğer profesyonellere şükran sözlerim var. bizimle ve ayrıca resepsiyon personeliyle konuştu (örneğin Jocelyn'i hatırlıyorum). Onları tavsiye ettiğim açık, ama özellikle Jon'u tavsiye etmek isterim, çünkü Rafael ve Óscar'dan pek çok yorum gördüğüm doğru (elbette hak etti), ama bence o bu yorumu hak ediyor.
Paula TS
Paula TS
06:15 10 Jan 23
Tedavi ve profesyonellik için tüm Fertility ekibine teşekkür ederiz.Başka bir merkezde yaşadığımız kötü bir deneyimin ardından bu kliniğe geldik ve işlerin nasıl doğru yapıldığını görme şansımız oldu.Dr. Collazos neredeyse tüm konsültasyonlarımızda yanımızdaydı.8 aylık hamileyim!! Bebeğimiz ile tanışmak üzereyiz.
kan kan
kan kan
10:04 13 Jun 23
Şehirdeki "ünlü" kliniklerin jenerik ve işlemsel yaklaşımından çok farklı, mükemmel profesyoneller, şiddetle tavsiye edilen, kişiye özel ve kişiselleştirilmiş yaklaşım!İhtiyaçlarınızı gerçekten karşılayacak titiz ve son derece profesyonel bir ekip!
Danely Baez
Danely Baez
03:41 17 Jul 23
Kötü bir tecrübeden dolayı uzun süredir başarısız olan devlet hastanesine gittik ta ki doğurganlığa gidene kadar her şey güzel bir habere ve umuda dönüştü ve şimdi o kadar mutluyuz ki göğsümüze sığmıyor. . Ana ve merkezdeki ekibi sayesinde hepsi çok sevecen ve harika profesyoneller.Teşekkür ederim .
Laura Gaitan
Laura Gaitan
09:09 18 May 23
Alınan profesyonelliği ve sevgiyi çok takdir etmek istedik. Bu kadar kısa sürede 2 aylık bir hamilelik ve her şeyin yolunda gittiği ve bir gün geri dönüp küçüğümüzle tanışabileceğiniz yanılsamasıyla ayrılacak kadar şanslı olmamız inanılmaz.Sabrıyla tüm süreci alçakgönüllülük ve şeffaflıkla açıklayan Rafael'e, bunu mümkün kılıp embriyoların sağlıklı büyümesine özen gösterdiği için Bárbara'ya, hamileliğimizi başardığımız için Óscar'a, bizimle çok iyi ilgilendiği için Ana'ya binlerce teşekkürler. zor an o kadar şanslı ki bir korkudan geriye kalan tek şey, sevgisi ve sempatisi için Sandra'ydı ve harika bir profesyonel ve insan ekibini kapsayan uzun bir vb.Cristina'ya çok özel bir kucaklama, bu hamileliğin siz olmadan mümkün olmayacağını düşünüyoruz. İlginiz, motivasyonunuz, profesyonelliğiniz ve her şeyin yolunda gitmesine özen gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz.Laura, Sergio ve böcekten tüm sevgiler, kucaklamalar ve kalbimin derinliklerinden teşekkürler.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️