Phuket Diş İmzası

Phuket Dental Signature Phuket Kliniği 1

Phuket Dental Signature diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2014 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Phuket, Tayland’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Phuket Dental Signature, Phuket, Tayland

Bangkok International Dental Center (BIDC) grubunun bir parçası olan Phuket Dental Signature, Patong, Phuket’in kalbinde yer almakta ve binlerce medikal turisti, normal turisti ve gurbetçiyi kendine çekmektedir. Klinik en son diş teknolojisine sahiptir ve temel diş temizliği ve beyazlatmadan daha karmaşık implant ve kaplamalara kadar geniş bir prosedür yelpazesi sunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş Röntgenleri
Diş temizliği
Diş dolgusu
Diş çekimi
Diş çekimi
Kişiye özel ağızlık
Diş beyazlatma
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Diş
Diş halkaları
Kök kanal tedavisi
Diş kronu
Kemik grefti
Diş kaplamaları
Sinüs grefti
Diş köprüsü
Diş implantı
İmplantlar üzerinde hibrit protez
Invisalign
All-on-4
İmplant üzerine diş köprüsü
Kozmetik diş hekimliğinde konsültasyon
Diş muayenesi
Diş konsültasyonu
Diş yapıştırma
Diş taraması
Yirmilik diş çekimi
Kök planyalama

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tıbbi dosya transferi
İnternet danışmanlığı


Şehir: Phuket – Ülke: Tayland2014 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Tayca


Phuket Dental Signature Clinic Yorumları

Yannick Goldman
Yannick Goldman
03:00 11 Nov 23
Kliniğin ne kadar kolay ve profesyonel olduğuna hayran kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ingrid Brent
Ingrid Brent
07:06 28 Sep 23
Şaşırtıcı, telaşsız bir deneyim. Harika bir sonuçla porselen kaplamalar yaptırdım. Personel çok profesyonel, titiz ve ilgiliydi.
Liam Scanlan
Liam Scanlan
17:33 30 Oct 23
Buradaki diş işlerimin gidişatından ÇOK memnunum. 2020'nin başlarında kötü bir Kovid durumu nedeniyle önemli sinüs hasarı yaşadım ve bu da sol üst kadranımda yarım düzine dişimi kaybetmeme neden oldu. Signature bu hasarı onardı ve Phuket'e yaptığım birçok ziyarette sağlam implantlar yerleştirdim ve sanırım sadece iki diş dışında neredeyse eksiksiz bir kron ve implant seti tercih ettim. 'Doğal görünüm' seçimini ('Hollywood' görünümü değil) tercih ettim ve sonuç, söylemeliyim ki, mükemmel.Yıllardır gülümserken dişlerimi gösterme konusunda isteksizdim ama her şey değişti. Başlamadan önce dişlerime bakmak berbattı.Ayrıca ısırmamın artık mükemmel olduğunu ve dişlerimi sıktığımda her şeyin her iki tarafta da mükemmel bir şekilde birbirine uyduğunu fark ettim. Çiğneme daha rahat oluyor ve eve geldikten sonra arkadaşlarımdan çok sayıda olumlu yorum aldım.Her ne kadar bir veya iki ziyarette büyük bir dişçilik işi yapabilseler de, temelde tüm dişlerimi yaptığım için bunu Phuket'e yapılan dört ziyarete yaydım. Buna değdi ve oradaki muhteşem alanın tadını defalarca çıkarma şansım oldu.Eşdeğer bir iş burada, Washington Eyaleti'nde 4 veya 5 kat daha pahalıya mal olurdu, dolayısıyla dikkate alınması gereken bir şey var. Benim için yaptıkları işin birinci sınıf kalitede olduğunu düşünüyorum.Personeli birlikte çalışmak için olağanüstü ve aradığımı anlamak için özel bir özen, dikkat ve sabır gösterdiler ve ısırmayı, görünümü ve her şeyi doğru yapmak için zamanlarını ayırdılar.İmplantlar, kalıplar ve ekipmanlar Almanya ve İsviçre'den geliyor. 'İşçi' elbette yereldir ve personel açıkça profesyonel eğitime sahiptir ve herkes harika İngilizce konuşmaktadır.Çalışmalarından, sabırlarından ve sonuçtan ÇOK memnunum. Burada herhangi bir implant veya taç işi yaptırmanızı KESİNLİKLE tavsiye ederim. Uçuş masraflarına, Airbnb'lere ve orada harcanan paraya rağmen bu rakam hâlâ ABD'deki fiyatın çok altında. Ve dünyanın en iyi turistik yerlerinden birinde muhteşem bir tatil geçireceksiniz.
Gabriel Johnston
Gabriel Johnston
10:55 03 Oct 14
Bu şimdiye kadarki en iyi dişçilik deneyiminden biri! Profesyoneller, modernler ve temizlikleri ve her şeyin steril olması beni çok etkiledi. Sayaç hizmeti çok kolay! Diş beyazlatma ve üst kaplama yaptırdım... uygun fiyatlar ve tedavim hızlı ve etkili oldu. Artık bir haftalık bir aradan sonra eve döndüğümde güzel ve yeni bir gülümsemem var!
Mark Kling
Mark Kling
06:35 16 Dec 21
Dişlerimi beyazlattım ve bir taç değiştirdim. Bu noktada hala geçici bir kaplamam var ama diş hekiminin çok nazik ve verimli olduğunu söyleyebilirim. Geçici kuron zaten çok güzel ve ağrısız bir işlemdi. Oldukça müteşekkirim ve bu, dişle ilgili her şey için gideceğim yer olacak.
Simon Phillips
Simon Phillips
02:08 28 May 22
Buradaki personel çok nazik ve profesyonel. Birkaç dolgu ve 20 yaş dişim çekildi. Diş hekimi çok nazikti ve harika bir iş çıkardı. Şiddetle tavsiye edilir. Fiyat da harikaydı. Döneceğim.
Gustavo Penaloza
Gustavo Penaloza
08:18 12 May 23
Resepsiyonistlerden ve doktordan büyük ilgi, fiyat da harikaydı, burayı bulduğuma sevindim. tavsiye ederim
Jolene O Donovan
Jolene O Donovan
02:44 03 Apr 23
Ön dişimde bir çip vardı ve diş hekimi bunu düzeltti ve kesinlikle harika bir iş çıkardım güvenim ve gülümsemem geri geldi buraya gitmenizi şiddetle tavsiye ederim ve fiyatına göre ucuz çok mutluyum
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️