Mdental Clinic Hungary

Mdental Clinic Hungary Budapeşte klinik 1

MDental Clinic Hungary diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2011 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Budapeşte, Macaristan’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat talep edin. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Medicover Dental Clinic Hungary, Budapeşte, Macaristan

MDental Clinic Hungary 2011 yılında kurulmuştur. Klinikte beş tedavi odası, bir diş ameliyathanesi, bir VIP bekleme odası ve özel yapım kron, köprü, kaplama ve protez üretimi için bünyesinde bir diş laboratuvarı bulunmaktadır.

Laboratuvarda Nobel Biocare ve AlphaBio implantları kullanılmakta ve porselen ve zirkonyum kronlar sunulmaktadır. Doğru teşhis ve tedavi planlaması için dijital panoramik radyografi ve 3D görüntüleme kullanılmaktadır. Klinikte kozmetik diş hekimliği, genel diş hekimliği, ağız cerrahisi, ortodonti ve periodonti alanlarında uzmanlaşmış 13 diş hekimi çalışmaktadır.

Klinikteki diş hekimleri implant ve ağız cerrahisi ağırlıklı olmak üzere yılda 10.000’den fazla hastayı tedavi etmektedir. Uluslararası hastaların iki bekleme odasına ve bir VIP salonuna erişimi vardır. Çok dilli personel İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde destek sunmaktadır. Ücretsiz konsültasyonlar mevcuttur ve bir değerlendirme, panoramik röntgen ve bir tedavi planının geliştirilmesini içerir. İş, prosedüre bağlı olarak bir ila üç yıl garantilidir.

Klinik, sağlık kliniği standartları ve hasta memnuniyeti için uluslararası, bağımsız, sektörle uyumlu tek ölçüt olan Global Clinic Rating’den Platin akreditasyon almıştır. Bu akreditasyon, MDental Clinic’in dünyadaki en iyi 20 diş kliniği arasında yer aldığı anlamına gelmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş Bakımı
Kök planyalama
Pediatrik diş hekimi
Diş dolguları
Diş takıları
Diş temizliği
Diş çekimi
Diş dolgusu
Kişiye özel ağız koruyucuları
Diş taraması
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Yirmilik diş çekimi
Kök kanal tedavisi
Apikoektomi
Apikal rezeksiyon
Diş çekimi
Diş eti tedavisi
Diş halkaları
Dental hemiseksiyon
İnley / Onley protezler
Diş kaplamaları
Kemik grefti
Diş köprüsü
Diş kronu
Diş beyazlatma
Gingivektomi
Diş
Sinüs grefti
Diş implantı
İmplantlar üzerinde hibrit protez
İmplant tutma çubuğu
All-on-4
Hepsi 6’da
Diş muayenesi
Diş Röntgeni
Diş konsültasyonu

Mdental Clinic Hungary size sunuyor :

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi kayıt transferi
Oda içi telefon
Rehabilitasyon
Çeviri hizmetleri


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan2011 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan diller: Danca, İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça


Medicover Diş Kliniğiincelemesi

Arne Materna
Arne Materna
15:09 23 Mar 24
Çok profesyonel diş kliniği. Ben, tacımı tamir ettirmem için hızla randevu ayarlama konusunda çok yardımcı oldu. Burayı şiddetle tavsiye ederim!
belkacem benotmane
belkacem benotmane
08:39 10 Nov 23
Profesyonel, arkadaş canlısı Baştan sona mükemmel tedaviTina'dan Ben ve Dr Sara Ramahi'ye kadar hepiniz sayesinde güvenle gülümseyebiliyor ve konuşabiliyorum.Çok dürüst klinik fiyatları oldukça makul.Kesinlikle ailem ve arkadaşlarımla geri döneceğim.Budapeşte'yi ziyaret edin ve bu kliniği seçin; asla pişman olmayacaksınız.
Did Pad
Did Pad
12:11 28 Nov 23
Kesinlikle tavsiye ederim, üst düzey personel, tam ve etkili destek, mükemmel çevirmen. Son teknoloji doktorlar ve en yeni nesil ekipmanlar, temiz ve yeni tesisler. Klinikle mükemmel ilişkiler. Protezimde sorun yaşadım ve garanti kapsamında hızlı ve eksiksiz bir şekilde halledildi. Gerçekten hiç tereddüt etmeden, Budapeşte çok güzel bir şehir.
Jerry Sentes
Jerry Sentes
11:44 16 Jun 23
Medicover ile ne harika bir deneyim yaşadım. Kanadalıyım ve dört İmplanta ihtiyacım vardı. İncelemelerde okuduğum kalite ve özen nedeniyle Budapeşte'de Medicover'ı seçtim. İhtiyaçlarıma çok duyarlı bir Temsilciye sahip olduğum için şanslıydım. Adı Bence Csillag'dır. O ve güvenceleri olmasaydı, onları asla seçmezdim. O'nun yardım etmesi ve okuduğum incelemeler sayesinde doğru seçimi yaptığımı biliyordum. Dişlerim harika oldu. Bonus, Dünyanın en güzel şehirlerinden birinde zaman geçirmenizdir. Herhangi bir şüpheniz varsa, lütfen Bence'ye bakın, isteklerinizi yerine getirmekten çok daha mutlu olacaktır.
Peter Magro
Peter Magro
19:25 10 Aug 23
Diş hizmetlerine başlamadan önce M Dental Budapeşte'yi kapsamlı bir şekilde araştıran bir Avustralyalıyım.Deneyimim süper profesyoneldi, tüm randevularım boyunca iletişim noktam olan Benece Csilag, rahat olmamı sağlamak için defalarca gitti, takip etmesi kolay talimatlar ve havaalanına taksi sağladı.Diş Hekimim Laura Zsofia, her prosedürü açıklayan son derece profesyonel, ilgili ve hassas bir kadındır. Nazikti, her prosedür aslında ağrısızdı ve diyorum ki, çok eğitimli.Randevularımı tamamladığımda bir arkadaş edindiğimi hissederek ayrıldım. Gelmiş geçmiş en iyi diş hekimi!!!Mdental Clonic, kuronlarınızı ve implantlarınızı tasarlayan ve yaratan bir kurum içi diş teknisyeni hizmetine sahiptir - bu son teknoloji odada çalışan teknisyenleri görebileceğiniz bir cam duvar vardır. İçeriye adımınızı attığınızda “Buraya gelmekle doğru seçim yapmışım!Resepsiyonist ve diş hemşirelerinden bahsedilmelidir - mutlak profesyoneller. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM!!!Çalışmam 21 zirkonyum kron, 2 ekstraksiyon ve 2 implant içeriyordu. Ne ödediğimi açıklamayacağım ama Avustralya'da burada ödediğimin 3 katını öderdim. Artık doğal görünen “Hollywood Smile” ile kendime olan güvenimi geri kazandım.Benece'ye görüş ve fiyat teklifi için gönderdiğim ilk e-postadan-(Sydney'den ağzımın ve dişlerimin fotoğrafını çektim ve oldukça doğru bir tahminde bulundular) son randevuya kadar birinci sınıf iyi diş hekimliği uygulamalarıyla uğraşmak mutlak bir zevk ve deneyimdi. Tebrikler. Tina Turner'ın söylediği gibi, "Your Simply The Best"
Tamás Pogrányi
Tamás Pogrányi
17:02 12 Apr 23
Geçenlerde bu özel diş kliniğinde diş ameliyatı oldum ve deneyimimin harika olduğunu söylemeliyim. İçeri girdiğim andan itibaren personel güler yüzlü, misafirperver ve profesyoneldi. Beni rahat ve rahat hissettirdiler ki bu diş prosedürleri söz konusu olduğunda çok önemli.Ameliyatımı yapan diş hekimi yetenekli, bilgili ve bana her şeyi açıklamak için zaman ayırdı. İşlem boyunca kendimden emin ve rahat hissettim ve hiçbir ağrı veya rahatsızlık olmadı. Bakım sonrası talimatlar da açıktı ve personel, iyileştiğimden emin olmak için beni takip etti.Genel olarak, bu özel diş kliniğini yetenekli, profesyonel ve misafirperver bir dişçilik deneyimi arayan herkese tavsiye ederim. Beklentilerimi gerçekten aştılar ve aldığım büyük ilgi için minnettarım.
Philip Kelly
Philip Kelly
14:34 12 Aug 23
M-dental Budapeşte'den yeni döndüm. Burayı yeterince değerlendiremiyorum, 1. Günden itibaren mükemmel bakım.10 aylık bir süre içinde 3 ziyaretim oldu.Alt çenemden çok sayıda çekimle birlikte üst çenemden tüm dişlerimi çekmem gerekiyordu ve geriye sadece 8 doğal dişim kaldı. Dürüst olmak gerekirse tüm dişlerimi çektirmeyi bekliyordum ama 8 dişin kurtarılabileceğini söylediler ve bu doğru çıktı ve maliyetlerimi düşürmeme de yardımcı oldu.Alt çenemde 3'e 2 ve 1'e 1 ile birlikte üst çenemde "all on 6" olması gerekiyordu.Yol boyunca birkaç iniş ve çıkış olduğunu itiraf etmeliyim ama zihinsel olarak bu tür durumlara hazırdım.Tedavinin son günü benim için çok duygulandım ve itiraf etmeliyim ki aynada ilk kez gülümsememi gördüğümde sevinçten ağladım.Tüm personel çok yardımcı oldular ve Macarca olmadığım için benimle İngilizce iletişim kurdular.Büyük bir haykırışDoktor Fruzsina GyekiczkiDoktor Andrea RaczDoktor Andrea KerteszHepsi harika diş hekimleri.Ayrıca birinci sınıf bakımın sağlanmasına yardımcı olan tüm diş asistanlarına.Tabii ki bunların hiçbiri bu kadar sorunsuz gerçekleşemezdi."Dostu adama" Bay Bence Csillag, randevu saatlerinden havaalanına taksiyle geri dönmemi sağlamaya kadar benim için her şeyi koordine eden mutlak bir beyefendi. O, tüm operasyonda kesinlikle kilit noktadır.Onları tekrar ziyaret etme konusunda hiçbir korkum veya endişem olmadığından, yıllık kontrolüm için bir sonraki Budapeşte ziyaretimi dört gözle bekliyorum.Diş hekimlerinden ürküyorsanız veya maliyetlerden korkuyorsanız bile en azından kendileriyle iletişime geçmenizi tavsiye ederim, sadece sohbet için bile olsa içinizi rahatlatacaklar!Umarım bu inceleme diş rekonstrüksiyonu düşünen herkese yardımcı olur.Philip Kelly.
Nikolaos Kallikakis
Nikolaos Kallikakis
09:13 08 Jun 23
Bu inceleme, dişlerim üzerinde kapsamlı çalışmalar yaptıktan 7 yıl sonra geliyor (2016'da). Medicover'a gittim ve üç dişi çekmem gerekiyordu. Diş implantları eklemeyi talep ettim ve beni gören doktor bana danıştı ve diş implantları YERLEŞTİRMEYENİ ve bunun yerine köprülerle gitmeyi şiddetle tavsiye etti. Diş hekimi olmadığım için onların fikirlerini dinledim ve köprü ekleme sürecine başladık. Son 2-3 yıldır dişlerimde köprülerin yerleştirildiği bölgede yine sorun yaşamaya başladım. Farklı ülkelerde farklı diş hekimleri gördüm ve 3 köprü eklemek için 6 komşu dişi yok etmemi dünyada kimin tavsiye edeceği konusunda herkes şok oldu! Bunun ötesinde panoramik röntgenler, köprülerimden birinin yerleştirildiği yerde çimento benzeri bir madde kalıntısı gösteriyor!! Artık köprüleri çıkarıp yerine implant takmam gereken noktadayım. Bu klinikteki her diş hekimi buna değmez diyemem ama bana bunu yapan diş hekimi olmayı hak etmiyor.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️