Acibadem Maslak

Acibadem Maslak hastanesi̇ 1

Acıbadem Maslak, MAP / IVF ve infertilite tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır. 1996 yılında kurulan bu JCI sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Acıbadem Maslak, İstanbul, Türkiye

Acıbadem Maslak, infertilite alanında radyoterapi ekipmanlarını kullanarak tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Hasta kabulüne 2009 yılında başlanan Acıbadem Maslak, 2018 yılında tamamlanan genişleme projesi kapsamında 106.000 m2 kapalı alanda 364 yatak kapasitesine ulaşmış ve Acıbadem’in en büyük hastanesi olmuştur. Hastane, uluslararası kalite akreditasyonu JCI Akreditasyonuna sahiptir.

Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 196’sı standart olmak üzere 231 hasta odası bulunuyor. Acıbadem Maslak’ta 16 genel cerrahi ameliyathanesi, 2 tüp bebek odası ve 36 yoğun bakım yatağı bulunuyor.

Acıbadem Maslak Hastanesi LEED Gold sertifikası almaya hak kazanmıştır. LEED sertifikası 1998 yılında başlatılmıştır. USGBC (U.S. Green Building Council) tarafından geliştirilen çevre dostu bir bina sertifikasyon sistemidir.


Klinik uzmanlık alanı :

PMA / IVF
Suni döllenme
Yumurta dondurma
Embriyo dondurma
Doğurganlık değerlendirmesi
Hormon testi
IVF – In vitro fertilizasyon
Tüp bebek konsültasyonu
Üreme tıbbı alanında danışmanlık

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Tıbbi dosya transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1996
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca


Acıbadem Maslak Hakkında İnceleme

Daniel Coulton Shaw (daniel shaw)
Daniel Coulton Shaw (daniel shaw)
11:09 10 Jun 22
Highly advanced and efficient hospital catering to high end international patients looking for international level care.Of special interest is the award winning spinal surgery and rehabilitation department.
Tuğba Özdilek
Tuğba Özdilek
20:49 28 Aug 22
Hem aldığınız sağlık hizmetinin kalitesi, hem personelin profesyonel yaklaşımı ve sevecenliği gerçekten takdire şayan. Arkadaşımın ameliyatı için 3 gün hastanedeydik. Hastaneden çok temiz bir otel odası gibiydi. Refakatçi için bile hizmet kaliteleri çok iyi. İsminin hakkını veren bir hastaneymiş gerçekten.
Teimuraz Gogitidze (DocTemur)
Teimuraz Gogitidze (DocTemur)
10:17 23 Jun 21
When evaluate from the view of medical professional the hospital is one of the high quality and equiped hospital i have ever seen. The most important is that you can feel how it rake care about patients and doctors phisical or emotional needs also, bringing so high quality service not only in medicine but food, drinks, interior and exterior design. Everything has a great impact on mind and it is unforgetable. Especialy many thanks to Professor Mete Duren and Professor Ozlem Er for their hospitality and their wish to share their knowleague and skills!
Caravaner Tr
Caravaner Tr
19:58 17 Apr 23
Bu sefer üzmediler. Ufak bir operasyon için tedirgin girdik, gülerek çıktık. Bütün hastalara şifalar nasip olsun.
ayla okur
ayla okur
10:27 15 Jul 23
Biz ortapedi ve travmotoloji bölümünde tedavi alıyoruz. Doktorlarımız oldukça iyi ve alakalı bizimle...Dr.umuzdan tüm sorularımıza içtenlikle cevap alıyoruz. Çok memnunum hepsi güler yüzlüler. Ancak randevu için sıra bekliyoruz
F M
F M
11:40 22 Jan 24
It is a more affordable hospital than its peers in terms of price/health service. Appointment times for surgeon professors and the radiology service are a bit busy.Fiyat/sağlık hizmeti açısından emsallerine göre daha uygun bir hastane. Cerrah profesör doktorların ve radyoloji servisinin randevu süresi biraz yoğun.
Erman Akkaya
Erman Akkaya
10:28 25 Mar 24
Bazı birimlerde ilgi alaka fena değil, parasını ödeyip insan muamelesi görüyorsunuz işte. Ancak kadın doğum bölümde Canan Doktor'un eşimi bir dövmediği kaldı. Paranızla rezil olmayın, başka doktora ya da hastaneye gidin.Hastaneye puanım 3 ancak doktoru puanliyor olsam direk 0 olurdu.
kürşat arslan
kürşat arslan
12:47 26 Aug 23
Acıbadem Maslak Hastanesinde doğum yaptık, doktorumuz dışarıdan geldiği için hastane doktorları ile anlaşmadık. Bizi bebek bakım odasına uzak D bloğun en uç noktasındaki odayı verdiler. Bebek bakım odası ile aramızda neredeyse 50metre mesafe var. Bebek bizim oda ile bebek bakım odasında gidip gelirken yolda zatürre olacak. sabah kahvaltısı her gün geç geldi. öğle yemeği saat 14:00'da geldi. 12'de hasta yemeğinin gelmesini istememize rağmen sanki dememişiz gibi saat 14:00'de getirdiler. Hastane çalışanı D****** hanım'ı ne zaman arasak ulaşamadık, hastaneye her gelişimizde yerinde bulamadık. Hastaneden şikâyetçiyiz.
Tansu Koç
Tansu Koç
09:20 21 Aug 23
Puan bile hak etmiyorlar. Profesörden muayene oldum tam 3bin TL muayene ücreti ödedim. Tahlil yaptılar, 10gün sonuçlanmasını bekledim. Sonuçlandıktan sonra beni aramadılar, ben arayıp görüşme talep ettim, size dönecek hekim dediler öğleden sonra aranmadığım için yeniden görüşme talep ettim tabiki yine kapı duvar. Araya hafta sonu girdi ptesi sabahtan yine aradım, bölüme bağladılar ama çok yoğunlarmış, döneceklermiş. Tabii, tahlil yaptırıp ücretini ödemek yeterli, sonuçları görüşmek vakit kaybı… gelir getirecek kalemlere odaklanmak lazım 👍🏻
Mutlu Şerefler
Mutlu Şerefler
18:17 19 Aug 23
18.08.24 Tarihinde Prp yaptırdık tabi normal fiyatının iki katına yabancı hasta diye kaydedilmişiz Ara sıra yurt dışına çıktığım için .Eğer normal fiyattan istiyorsak SGK hizmet dökümü istiyorlar onları versem bı başka bahane üretecekler daha fazla para almak için ,SGK ne alaka ödemeyi yapan biziz .Ve ödemeleri Euro cinsinden istiyorlar .Hastane yönetimi kararıymış .Onların söylediğine göre 3 farklı tarife varmış .Hepsi birbirine yönledirir durur sizi ararlar haklısınız derler hastene yonetimi kararı derler ! Paranıza yazık Hasta varsa siz varsnız TC kimlik ile kaydolup yabancı hasta muamelesi görmek çok acımasızca !!Tüp bebek bölümü tam bı fiyasko .Kendi vatandaşına bunu yapan bı hastane pardon ticarethane yabancı hastaya kimbilir neler yapar !
ZEKERIYA S. SEN (tıkabasamüzik)
ZEKERIYA S. SEN (tıkabasamüzik)
04:46 02 Jun 23
Having a good name doesn't always guarantee a positive experience, especially if the staff is subpar. Yesterday, my partner and I visited a hospital to see our obstetrician, who had recently moved there from another hospital. However, the assistants at the In Vitro Fertilization (IVF) section, where he was assigned, could have been more helpful and interested.We informed them that we needed to see the doctor, but they falsely claimed that he was busy with another patient during our scheduled appointment. Instead of trying to contact him, they rudely asked us to contact him via WhatsApp. This lack of sympathy and humanity towards couples trying to conceive was disappointing.After eventually seeing our doctor, we asked for a quotation for the expected birth package. However, we were shuffled from one desk to another on different floors, and no one seemed to know what we were asking for. Finally, we were directed to a desk where we informed the secretary of our request. She called the person in charge, who provided a cost of 70K Turkish Liras without inviting us to her office or listening to us. This information was passed through a secretary during a phone conversation, and we were left feeling frustrated and ignored. The secretary, seeing our expressions of frustration, insisted that the lady in charge should come forward to answer our question. Shouldn't that have been the case from the beginning? The lady in charge, later unwilling, came to the front desk with vulgar body language. She didn't listen and instead spoke harshly, demanding that my wife be calm without even bothering to listen.Despite having the financial means, we would not recommend this hospital. The staff, especially in the Obstetrics, Gynecology, and IVF departments, mistreated us and lacked basic customer service skills. This was disappointing because my wife was 32 weeks pregnant and required a more sympathetic approach. I would never suggest anyone consider this hospital for childbirth. There are many humane hospitals in town.
Mustafa Dossul
Mustafa Dossul
09:23 12 May 23
It’s scam for the amount of money they charge. Service is very bad. I paid 1765 TRY for dermatologist and 3900 TRY approximately for my blood test. The blood test for which I paid $200 I still haven’t received the result. when I asked them to send me the receipt/fatura via email they said it will come within 48 hours. It has been more than 72 hours and I still haven’t received my bills . Better to go to Sisli memorial hospital or Florence NightingaleAlso I would like to add that if they give you an appointment for 12pm for example they will take you to the doctor at 12:30 or 1pm so be prepared to wait for an hour approximately
Gaye Topçu
Gaye Topçu
06:31 23 Feb 24
20.02.2024 tarihinde Maslak Acıbadem Hastanesine Kadın Doğum Uzmanına acilden gittim. Bundan öncesinden rahatsızlığım sebebi ile başka hastanelere de gitmiştim ancak sonuç alamamıştım. Gittikten sonra bana sadece muayene yapıldıktan sonra hastalığımın kendiliğinden geçmesi beklememiz gerektiğini daha önceki doktorumun bana verdiği ilaçları kullanmam gerektiği söylediler. Buraya kadar bir sorun yok aslında. Ben son noktada yapabileceğim farklı bir şey var mı yok mu diye gitmiştim. Bakın söylüyorum sadece muayene edildim başka bir işlem yapılmadı! Ödeme kısmına geçtiğim zaman ise özel sağlık sigortam olmasına rağmen konulan teşhisin kapsamadığını söyleyerek 2000 TL ücret alındı. Sadece bir muayene işlemi için mi bu kadar ücretini alıyorsunuz? O kadar saçma bir mantık ki, neymiş şu teşhisi sigortanız kapmadığı için almak durumundayız? Konu tabii ki maddiyet değil. Adam akıllı aldığımız bir hizmet yok, tedavi yok, ilaç verme dahi yok, boş yere para ödeyip çıktım. Aynı şeyleri daha önce gittiğim hastanelerde söylemişti zaten. Ben size güvenerek geldim hayal kırıklığısınız tamamen.
yigit
yigit
14:24 24 Mar 24
Vale araçları getirip kapalı otoparka insanların önüne bırakıyor hastaneden yatış sonrası çıkış yapınca uğraştığımız manzara budur.çıkmamız manevra için birde valeyi kendimiz gidip bulmamız gerekti …
Canan
Canan
11:03 28 Feb 24
iç dekorasyonu çok lux sanki 5 yıldız otel ama ne tedavisi işe yarıyor ne sigortası çalışıyor. Aşırı para odaklı bir hastane. 10 yıllık sigortamız var bir kere hasta olduk saatlerce sigorta onayı için beklettiler çalışanlar başından atmaca iş yapıyor. 10 celse fizik tedavi işe yaramadı; bölümde 11-12 çalışan var gün boyu boş oturup gargara yapıyor, başlarındaki doktor ise ilgisiz. Doktorlar da sıradan özel hiç bir tarafları yok. Tedavi olmaya gitmeyin sigortasını almayın derim. İnsan odaklı değil, madde odaklı bir hastane. 👎😤
Burak Yener
Burak Yener
11:17 03 Aug 23
Her zaman muayenelere istisnasiz gecikmeli olarak girersiniz. Maksimum masraf cikaracak sekilde tetkik ve test yaparlar, MR isterler. tek boş zamaniniza MR Randevusunu alirsiniz ama makineyi bile yoneteyip sizi 1 saat bekletirler. (Elinize iğne bile batsa MR verilmesini ve MR ücretinin de 11 bin gibi fahiş rakamlar olmasını geçiyorum) + Sadece size bir MR çekelim denilen hekim randevusunun fiyatı, özel sigortanın karşıladığı pay hariç: 2600 lira. (2023 agustos)Bu arada doktor muayene randevusunu son dakika iptal eder ve telefonla görüşmeye dondurebilir (pasamin keyfine gore ya hersey)Hadi doktor randevusunda acil hasta yalanı ile insanları oyalıyorsunuz da süresi belli olan ve günler öncesinden randevusunu seçtiğim bir MR cihazını nasıl yönetmeyi beceremiyorsunuz? (Önüme Arap hasta alındığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam)Ozetle bu fahiş ücretlere rağmen hiçbir zaman zamanınıza saygı göstermeyen, dogru durust hizmet alamadiginiz bu kurumu seçmeyin, Türkler için yapılmamış burası.
fatih
fatih
11:45 06 Aug 23
Tüp bebek bölümüne kesinlikle gelmeyin. Hepsi ağız birliği yaparak beni kandırdılar, para üzeri para, sonuç sıfır. Ürolojide mikrotese işlemini yapacak doktor çok önemli diye araştırdığım için burada dr. tansu güdelci yle tedavimizi devam ettirdik. Eşimin hazır olduğu gün beni de ameliyata alacaklardı. 4 farklı kişiye tüp bebek hemşiresi, tansu güdelcinin hemşiresi, para ödenen kişiye sorarak teyit ettim. Ameliyat günü tansu hoca adına yatırıldım. Fakat ameliyatıma tansu hoca katılmadı, o gün hastanede yüzünü bile görmedim. Hastane tarafından kandırıldık, tüp bebek için gelen hastalarıngeneline de aynı muamele gösteriliyor, umut pembe bir dünya, arkada para sayma makineleri ve hüsran. Burayı tüp bebek için tavsiye etmiyorum. 2 kez denedik türlü tedaviler uyguluyoruz diyerek farklı farklı tedavilere para verdik kaç yüz bin paramızı aldılar sonuç sıfır.
Ayda Kho
Ayda Kho
15:57 08 Jul 23
If I could I would not give even 1 star!!! The worst hospital I ever stayed in!! I was here for a tummy tuck ! My surgery was on Thursday it took 8 hours . My doc is the best but this Hospital I will never recommend to anyone ! I came in my room on Thursday 06.07.23 and they cleaned and tidy up my room on Saturday ! Since Friday I told them I have fever nobody checked they just told me no you don’t have fever . Since Friday morning I couldn’t walk because of my dizziness feeling, I told them 5 times (by the way NOBODY SPEAKS ENGLISH) !!!! They bring me on Saturday for 5 minutes a Germany speaking guy maybe 3 minutes who cares !? I couldn’t explain my feelings3 days long ! I must use a translator . Finally at 18 pm they give me a medicine for fever and now after 1 full day I feel better ! If you want to do any kind surgery neverCome to Acibadem Maslak ! It’s Dirty , unfriendly and no one can speak English !!! 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼👎🏼
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️