Medicana International İstanbul

Medicana International İstanbul Hastanesi İstanbul Kliniği 1

Medicana International İstanbul Hastanesi diş bakımı, kozmetik cerrahi, PMA / IVF ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1992 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Medicana International İstanbul Hastanesi, İstanbul, Türkiye

Medicana Grubu’nun bir parçası olan Medicana International İstanbul Hastanesi, 2010 yılında JCI akreditasyonunu alarak hastalarına en yüksek standartlarda bakım hizmeti sunmayı garanti etmiştir. Hastane kemik iliği ve karaciğer nakli, kılcal damar implantları, onkoloji ve IVF alanlarında uzmanlaşmıştır.

Yaklaşık 30.000 metrekarelik alana sahip olan hastanede 100’den fazla yatak ve tamamı en son teknolojiyle donatılmış 8 ameliyathane bulunmaktadır. Medicana her yıl birçoğu Avrupa ve Orta Doğu’dan olmak üzere binlerce sağlık turistini ağırlamaktadır.


Klinik uzmanlık alanları :

Diş bakımı
Kemik grefti
Diş köprüsü
Invisalign

Kozmetik cerrahi
Genioplasti
Brakiyoplasti
Gövde kaldırma
Brezilya asansörü
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Kaş kaldırma
Kalça implantları
Cilt dolgusu
Serviko-yüz germe
Saç çizgisi alçalması
Liposuction
Jinekomasti
Boyun germe
Otoplasti
Plastik cerrahi konsültasyonu
Geleneksel rinoplasti
Ultrasonik rinoplasti (ultrasonik piezocerrahi)
Yara izi tedavisi
Uyluk germe
Varisli damarların tedavisi
Kırışıklıkların tedavisi
Abdominoplasti
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti
Bacak uzatma

MAP / IVF
ROPA yöntemi
İn vitro fertilizasyon

Saç implantı
Sakal nakli
Kaş nakli
Saç dökülmesi danışmanlığı
Saç Ekimi
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT saç ekimi
BHT saç ekimi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
Tıbbi dosya transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1992
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce, Rusça, Türkçe


Medicana International İstanbul hakkındaki görüşler

sugosu82
sugosu82
05:43 18 Apr 23
Hastane iyidir kötüdür yorumum bu değil.şu hastane de en üst kat fizik tedavi katında orta alanda bekleme yerlerinde ki koltuk yapısı ve cam koruyucu ahşap bariyerlerin çıkıntısı yüzünden herkes kafasını o ahşaplara çarpıyor.o kata geldiğim 3-4 seferde hadi bir tek ben vursam neyse;10 dk da en az 5 kişi saydım kafasını ovalayan çarptıktan sonra.
Huseyin Ozservet
Huseyin Ozservet
16:23 02 Jul 23
Acil Çocuk doktorunun ilgi alakası çok üst düzeydeydi. Kayıt sürecinden başlayarak, Muayene süreci, testler hepsi büyük ilgi ile yapıldı. Her zaman tavsiye ederim .
Berk Uzek
Berk Uzek
16:27 21 Aug 23
Her zaman kullandigim hastane son kez gittigimde resmen rezillik yasatti. Uyrugu Turkiye olmayan hemsireler resmen amatorler, laboratuvarda kan verme islemim sirasinda iki kolumu da delik desik ettiler. Sonra Turk bir hemsire tek seferde kanimi aldi. Konu uyruk meselesi degil uzman olmayan insanlara sagligimizi emanet ediyoruz. Resmen dakikalarca kan almaya calistilar, diplomalari var mi o bile mechul ! Sonuc kolunuz mosmor geziyorsunuz. Ayrica kan almaya calistiklari tupleri de karsistiracaklardi nerdeyse. Bir daha asla ve asla gitmem, calisan kalitesi inanilmaz dusuk. Saglikli gidip hasta cikmak istemiyorsaniz sakin gitmeyin.
Gökhan Gökhan
Gökhan Gökhan
09:38 28 Aug 23
Yenidoğan bebeğimizi çocuk doktoru olan Sultan ay isimli hanımefendiye getirdik kan tahlili istedi 09;50 de kan tahlili verdik 12:05 de kan sonucumuz çıktı.. içeride k hastanın çıkmasını bekleyip tam içeri girecektik başka hasta müsade istemeden girdi içeriye doktora sıranın bizim olduğunu 2 buçuk saattir sonuç beklediğimiz söyledik ancak bizi içeri almadan diğer hasta icerideyken kapının önünde duran bize oturduğu yerden muayene sonuçlarını söylemeye başladı ne içerde bekleyen hastaya müdahale etti ne bizi içeri alıp ilgilendi üstüne birde bebek varken bağırmaya başladı .. 15 gün sonra getirin birşeyi yok yok dedi, başhekimlik ten başka doktor talep ettim ve 2. Doktor değerleri hiç düşmemiş 2 gün sonra tekrar kontrole gelmeniz gerek dedi. Binlerce lira ödeme yapıp kaliteli sağlık hizmeti almak için gittiğim BEYLİKDÜZÜ MEDİCANA hastanesinden anlatacaklarım bu kadar
Selma Özcan
Selma Özcan
14:21 28 Jul 23
Kurban bayramında göğsümün altinda oluşan ağrıdan dolayi iki kere acil e gittim. ağrı kesici kas gevşeci iğne yapıldı.o günden bu güne kadar sağ bacağım da iğne yapılan yerde uyuşukluk devam ettiği için geçen hafta tekrar hastaneye gittim,bana bugun için emg randevusu verildi.3 saat beklemenin ardindan emg ye girdim ve sorun olmadığını söyleyip gonderdiler.Simdi başka bir hastaneden rapor alıp gerekeni yapicam o ayrı.Ama yaklaşımları hoc hoş değildi.kendi yaptıkları hatadan dolayı özür beklerken bacagimdaki his kaybı ile,ağlayarak hastaneden ayrıldım.
Duha DuHA
Duha DuHA
11:46 17 Jul 23
KBB polikliniğinin kapısının önümden geçmenizi tavsiye etmem. Sağlık personeli ve doktorların yaptığı işe saygı duymakla birlikte muayene için gelmiş hastalara da benzer saygıyı göstermelerini rica ederim.Doktor, muayenesini telaşlı bir şekilde acelesi varmış izlenimi vererek yapıyorsa, sorduğu soruya cevap almadan abeslangı ağzınıza sokuyorsa o muayeneden ve konulacak teşhisin sağlıklı olduğundan bahsedemezsin.Daha beteri doktor tanı için tomografi istiyor ama gel görki koca hastanede tomografi cihazı bozuk.Size sundukları çözüm tam hasta odaklı: 10 günlük süreniz var 🙂 Ne süresi diyorum. Hakkınız yanmaz diyor, hanımefendi ben tedavi olmaya şikayetlerim dolayısı ile geldim diyorum 10 gün neden bekleyim, başka yerde çekebilirsiniz diyorlar, koca hastane bu tarz durumlar için acil planları vardır başka bir klinik görüntüleme merkezi ile anlaşmaları vardır diye düşünüyorum ama yok. Ne zaman çalışır makina belli değil. Cebimizden ödediğimiz paralar bir yana 3. Sınıf hizmet almak istemiyorsanız bulaşmayın. Bu arada makina bozuk ama randevu almaya devam ediyor doktor
Sıradan Biri
Sıradan Biri
10:29 18 May 23
4 gündür hastamız var buradayız kantin aşırı pahalı resmen insan kazıklıyorlar. Tuvaletlet pis içinde. Yeterli oturma alanı yok nerede olsa ayakta bekliyoruz. Heralde 112 ile geldik diye doktorları bize tepeden bakıyor günde bir kere zar zor bilgi alıyoruz. Ayrıca piyano koymuşlar canlı müzik var ne işime yarayacaksa ama bir wifi yok. Hizmet sıfır
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️