Unica Clinic

Unica Clinic Prag klinik 1

Unica Clinic, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2017 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Prag, Çek Cumhuriyeti’nde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Unica Clinic, Prag, Çek Cumhuriyeti

Prag’daki UNICA IVF kliniği, Brno’daki kliniğin kardeş kliniğidir. Prag’daki UNICA Kliniği öncelikle Prag havaalanına seyahat eden uluslararası hastalara odaklanır ve doğurganlık, obstetrik ve üroloji, jinekoloji ve embriyoloji alanlarında uzmanlaşmıştır.

Unica IVF kliniğindeki tedaviniz in vitro fertilizasyon veya suni döllenmeyi içerebilir. Ayrıca sperm ve/veya yumurtalarınızı bankaya yatırmayı da seçebilirsiniz. Personel ihtiyaçlarınızı karşılamak için tamamen hazırdır ve yolculuğunuzu başarılı kılmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaktır.

Üç IVF uzmanının yanı sıra bir üreme endokrinolojisi uzmanı, bir ürolog ve bir genetik uzmanı bulunmaktadır. Ekip son derece nitelikli ve hem sağlık profesyonelleri hem de klinik en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını koruyor.

Hastaların büyük çoğunluğu, ameliyat öncesi ve sonrası süreç boyunca aldıkları profesyonellik ve duygusal destek düzeyinden çok memnun.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Sperm dondurma
IMSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Embriyoskop
Embriyo transferi
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
IVF – In vitro fertilizasyon
Embriyo dondurma

Hizmetler

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Özel odalar
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Prag – Ülke: Çek Cumhuriyeti2017 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Hırvatça, Çekçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, Sırpça


Unica Clinic Yorumları

Blandine Coureaud
Blandine Coureaud
16:43 28 Jun 23
Oraya oosit bağışı için gittik, harika bir deneyim, kurs boyunca sorularıma her zaman cevap veren Jitka'ya özellikle teşekkür ederim. O çok iyi bir insan, çok dikkatli ve BAKIMLI, mükemmel derecede iyi Fransızca konuşuyor, bu da güven verici. Yeni döndük artık en zor kısım kararı beklemek olacak 😎👍🤞🤞🤞🙏
Sabrina Summa
Sabrina Summa
08:20 31 May 23
Prag'a gelmek için uzun bir yolculuğum vardı ama bu iyi bir karardı. UNICA kliniğine girdiğim andan itibaren kendimi harika hissettim. Koordinatör Nicole Zaccaria beni takip etti. Çok uyumlu ve insancıl.
Daniela Fregola
Daniela Fregola
14:44 26 Jun 23
Benzersiz Prag Kliniği, son derece titiz ve eğitimli tıbbi ve paramedikal personeli ile son teknoloji ürünü bir kliniktir. Özellikle her zaman ulaşılabilir, hazır, sevecen, iyimser ve güneşli koordinatörümüz Dr. Nicole Zaccaria ile harika zaman geçirdik 🤗
Ina Terna
Ina Terna
01:27 24 Jun 23
Yol boyunca tanıştığım birçok jinekologdan birinden Unica Kliniği hakkında bilgi aldım...Personel çok yardımsever ve misafirperver, özellikle koordinatör Nicole Zaccaria. Nicole benim için çok önemliydi, bana yakındı ve beni cesaretlendirdi ve yaşım biraz ilerlemiş olsa da beni iyimser yaptı 😊 2 denemeden sonra 😢 iyi bir sonuç alamayınca, üçüncüsü harika geçmiş gibi görünüyor 🥳 ! Sona başarıyla ulaşma umuduyla 🤞 parmak çarpıştı! 💪Benimle aynı sorunu yaşayan kadınlar için Clinica Unica'dan yardım almanızı ve aynı koordinatör Nicole Zaccaria'dan istemenizi öneririm, pişman olmayacaksınız! Tebrikler!!!
Angela Lamacchia
Angela Lamacchia
06:19 29 Jul 23
Kendimi Clinica Unica Prag'a ilk kez emanet ettim, başlangıçta telefonla Doktor Nicole Zaccaria ile tanıştım ve bana tüm yolculuğumu en ince ayrıntısına kadar anlattığı için bana hemen güven verdi ve herhangi bir şüphem olursa onu arayabilirdim. o hemen müsaitti. Randevu günü geldi ve oraya vardığımda 5 yıldızlı otelin dışında…. Her şey çok güzel Kocaman klinik ve çok nazik personel, her şeyi anlamakta zorluk çekmeden kendi dilinizi konuşabileceğinizi bilmek harika, Nicole Zaccaria ile bizzat tanıştım ve beklentilerim beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı, nazik ve çok samimi, güneşli bir insan, oradan yolculuğum başladı çok basit diyebilirim, şimdi güzeller güzeli bir kıza hamileyim ve beşinci ayımdayım. Onlar sayesinde personele ve her şeyden önce büyük desteği olan Dr. Nicole'e teşekkürler! ❤️
Flavia Mazzola
Flavia Mazzola
19:08 25 Jun 23
İlk yardımcı üreme deneyimimde, başarı şansımı artırmak için, en son teknikleri kullanan bir mükemmeliyet merkezi olduğu için Unica Clinic'e güvenmeye karar verdim.Beklentilerim boşa çıkmadı ve şimdi ilk hamileliğimdeyim.Toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilen yapı, temiz, modern ve misafirperverdir.Yolculuk sırasında, tedavinin ilk aşamalarından itibaren her zaman çok dakik ve titiz olan koordinatör Nicole Zaccaria beni takip etti. Tesisteki tüm personel cana yakın görünüyordu ve her zaman rahat hissetmemi sağladı.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️