Dr Molnar Clinic

Dr. Molnar Klinik Budapeşte klinik 1

Dr Molnar Clinic kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1971 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Budapeşte, Macaristan’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dr Molnar Clinic, Budapeşte, Macaristan

Dr. Miklos Molnár, MD, Brezilya eğitimine dayanan doğal görünüm için keskin bir gözle en son teknoloji prosedürleri kullanarak estetik ameliyatlarda uzmanlaşmış kurul sertifikalı bir cerrahtır.

Dr. Molnár, vücut şekillendirme, yüz gençleştirme ve erkek plastik cerrahisinin tüm alanlarında profesyonel uzmanlığını sunarken hastalarına olağanüstü tıbbi bakım sağlamayı taahhüt eder.

Klinikte en sık uygulanan prosedürler arasında meme büyütme ve meme implantları yer almaktadır, ancak Dr. Molnár ve ekibi tüm plastik ve kozmetik cerrahi prosedürlerinde deneyimlidir. Şu anda Budapeşte’nin merkezindeki büyük, modern bir klinikte 30 deneyimli personelden oluşan bir ekibe liderlik ediyor.

Klinikte 7 konsültasyon odası, 2 ameliyathane ve 15 hasta yatağı bulunmaktadır. Mükemmel hizmetleri, en son teknolojisi, sertifikalı plastik cerrahı ve operasyon öncesi ve sonrası yüksek kaliteli kişiselleştirilmiş bakımı ile tanınmaktadır.

Birden fazla prosedür aynı anda rezerve edildiğinde indirimler mevcuttur ve bu tedaviler genellikle tek bir ziyarette tamamlanabilir. Dr. Molnar’ı ziyaret eden uluslararası hastaların çoğu, tedavileri ayrı ayrı rezerve etmeye kıyasla %40’a kadar çıkabilen bu indirimlerden yararlanmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı:

Estetik Cerrahi
Cilt dolgusu
Kırışıklık tedavisi
Blefaroplasti
Otoplasti
Labioplasti
Genioplasti
Liposuction
Jinekomasti
Boyun germe
Rinoplasti
Brakiyoplasti
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Baldır implantları
Serviko-yüz germe
Genioplasti
Brezilya asansörü
Kalça kaldırma
Uyluk germe
Göğüs implantları
Kalça implantları
Doğum sonrası ameliyat
Gövde kaldırma
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti

Dr Molnar Clinic size sunuyor :

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan – Kuruluş: 1971
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce, Fransızca, Almanca, Macarca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️