Miaclinics

Miaclinics kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2018 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Miaclinics, İstanbul, Türkiye

Miaclinics, yenilikçi, güvenli ve son derece etkili tedavilerin yanı sıra yüksek kaliteli hizmet sunan Türkiye’nin en güvenilir ve gelişmiş estetik dermatoloji kliniklerinden biri olarak kabul edilmektedir. Klinikler, üstün sonuçlar sunarken en güvenli ortamda mümkün olan en iyi bakımı sağlamak için çaba göstermektedir.

Yalnızca FDA onaylı en gelişmiş teknolojileri ve sektörün en saygın tedarikçilerinden alınan ürünleri kullanmaktadırlar. Böylece hastaların kliniklerin kalitesi hakkında endişelenmesine gerek kalmaz. Kliniklerde, çeşitli gelişmiş cerrahi olmayan tedavilerle çok çeşitli yaygın cilt sorunlarına çözüm sunabilen yüksek nitelikli hemşireler ve doktorlar bulunmaktadır.

Kliniklerde mevcut olan tedaviler arasında Vampire Facelift (PRP), mezoterapi, peeling, Botox, cryolipolysis ve daha fazlası bulunmaktadır. Miaclinics, müşteri odaklı bir kalite, sonuç ve yenilik kültürü yaratan Dr. Cemile ve Ali Attila Aydın tarafından kurulmuştur. Doktorlar ve ekip, ilk konsültasyondan istenen sonuca kadar her adımda müşterileri desteklemeye kararlıdır.

Klinikler, müşterilerine etkileyici sonuçlar sunmak için her zaman en yeni makinelere, ürünlere ve protokollere sahip olduklarından emin olurlar. Her yeni tedavi ve teknoloji, mükemmel sonuçlar alınmasını sağlamak için kliniğe dahil edilmeden önce kapsamlı bir şekilde test edilmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Yüz zayıflama
Vampir Kaldırma
İplik kaldırma
Kırışıklık tedavisi

Hizmetler

Ücretsiz Wi-Fi
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Otopark


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2018 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce, Türkçe


Miaclinics size sunuyor :

Fatih Cetin
Fatih Cetin
19:54 22 Jun 19
Kabusum haline gelen saç dökülme problemiyle ilgili bu güne kadar bir çok araştırma yaptım, daha önce bir merkezde de işlem yaptırdım ama hiçbir sonuç alamadım.Tam umudumu kaybetmek üzereyken internette Miaclinics i gördüm.Aradım ve öngörüşmeye gitdim.Dr Cemile hanım ve Attila bey öncelikle çok sıcak ve ilgiliydiler.Tüm sorularımı içtenlikle yanıtlayıp en küçük ayrıntıları bile anlattılar.Işlerinde çok titizler ayrıca hijyen konusunda gördüğüm en hassas klinikti.PRP ve Saç Mezoterapisi yaptırdım sonuçtanda çok memnunum ,dökülme tamamen durdu saçlarım güçlendi ve gürleşti.Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.Saç dökülme problemi olan herkesede tavsiye ediyorum.
Nil Pervin IŞILTAN
Nil Pervin IŞILTAN
17:13 21 Nov 19
Kliniğe ilk randevuda kafamda bir çok soru işareti ile gittim, ama işinin ehli doktorlarım tüm sorularıma açık ve net cevaplar verdiler. Hiç tereddüt etmeden hijyenik bir ortamda işlemlerimi yaptırdım. İşlemlerimi yaptıralı 2,5 ay oldu ve sonuçtan çok memnunum. İyiki Mia kliniği seçmişim. Çok teşekkür ederim, gösterdiğiniz özene ve ilgiye.
Beka raf
Beka raf
10:18 17 Jan 19
Genç, dinamik,bilgili,problem çözmeye odaklı pırıl pırıl iki Uzman doktor.Sizinle tanışmak bizim için büyük bir şeref.Başarılarınızın devamını dileriz.Görüşmek dileğiyle...Beka Stand
mithat kasap
mithat kasap
13:47 08 Aug 20
4d lipoliz icin tercih ettik. Dr Cemile hanım ve Dr Atilla bey çok ilgilendiler. İçten ve samimi bir sekilde ilgilenip detaylı bilgilendirdiler. Bilgilendirme ve ayrıntılı diyet programi oluşturulması dışında işlemimiz toplam 3 saat sürdü, ve süre boyunca çok özenli, titiz ve özellikle profesyonel bir sekilde takip ettiler. Hemsire hanım ve diger yardımcı personelleri de ayrica islerini çok iyi bilen kisilerdi. Pandemi açısından da klinik hijyen kurallarına çok onem veriliyordu. Her açıdan memnun kaldık. Ben de bir hekim olarak rahatlıkla herkese önerebilirim.
Ilgın Sözen
Ilgın Sözen
10:04 04 Feb 20
Herkese merhaba,Mia Clinics le geçen yıl tanıştık, Atilla ve Hatice hocaların her ikisi de işlerinde çok başarılı ve bilgili. Guleryuzleri ve size yakından gösterdikleri birebir emek ise çok değerli.Mezoterapi, PRP başta olmak üzere farklı bir çok konuda hizmetlerinden çok memnun kaldık. Ayrıca dostlarımı da Mia Clinics üyesi yaptım, herkes artık çok daha bakımlı ve sağlıklı.Herkese gönülden tavsiye ederim.I.Sözen
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️