Hospital San Roque Maspalomas

Hospital San Roque Maspalomas Las Palmas klinik 1

Hospital San Roque Maspalomas kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 1920 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Las Palmas, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Hospital San Roque Maspalomas, Las Palmas, İspanya

Hospital San Roque Maspalomas 1920 yılında kurulmuştur ve 149 yatağa ve kardiyoloji, diş hekimliği, dermatoloji, KBB, genel cerrahi, nöroloji, kadın hastalıkları ve doğum, onkoloji, oftalmoloji, ortopedi, plastik cerrahi ve üroloji dahil olmak üzere bir dizi uzmanlık birimine sahiptir. Hastane 18 acil ünitesinde 24 saat acil bakım hizmeti vermekte olup 6 ameliyathane, 8 özel ünite yatağı ve 10 hemodiyaliz ünitesi ile donatılmıştır.

Tüm bölümler ve ameliyathaneler mevcut en son teknolojiyle donatılmıştır. Hastane, kapsadığı uzmanlık alanlarının her birinde yüksek nitelikli personelden oluşan bir ekibe sahiptir. İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış mümkün olan en iyi bakımı alacağınızdan emin olabilirsiniz. San Roque Hastanesi tüm büyük ulusal ve yabancı sigorta şirketleri ile çalışmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Labioplasti
Otoplasti
Rinoplasti
Göğüs dikleştirme
Göğüs implantları
Meme küçültme
Cilt Dolgusu
Liposuction
Plastik cerrahi konsültasyonu
Varisli damarların tedavisi
Kırışıklık tedavisi
Abdominoplasti

MAP / IVF
Suni döllenme

Hizmetler

Tercümanlık hizmetleri
PRM erişilebilir odalar
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Özel odalar
Dini tesisler
Gıda önlemleri
Odada televizyon


Şehir: Las Palmas – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1920
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, İspanyolca, İsveççe


San Roque Maspalomas Hastaneleri Yorumları

Rod Pearce
Rod Pearce
22:26 21 Nov 23
7 Kasım 2023 Salı günü zatürre ve tedavi gerektiren kan enfeksiyonu nedeniyle San Roque'a başvurdum, toplamda 7 gece hastanede kaldım ve tedavi gördüğüm hiçbir şekilde hemşirelerin ilgisinden dolayı kusur bulamadım. Bana verilen yemeklerin kalitesi ve hastanenin her yönünden tamamen etkilendim, çünkü benim için sıkıntılı olabilecek bir zaman, hastanenin bariz yönetim tarzı sayesinde son derece rahat ve katlanılabilir hale getirildi.Başarılı oldukları bir diğer alan da, durumumu anlama konusunda içimi rahatlatmaya her zaman hazır olan tercümanlardı.Başından sonuna kadar kendime en yüksek standartta davrandıkları için hastanedeki personele yalnızca teşekkür edebilirim. Teşekkür ederim.
Oli Ver
Oli Ver
10:51 03 Nov 23
Tatilimiz boyunca kendimizi giderek daha kötü hissettiğimiz için ne yazık ki doktora görünmek zorunda kaldık. Otelimiz hastaneyi tavsiye etti. İyi bir karardı. Acil serviste çok hızlı ve iyi bir şekilde tedavi gördük. Tercüman çok yardımcı oldu. Bir buçuk saat sonra taburcu olduk, teşhis ve ilaç tedavisi yapıldı ve doktor ve tüm ekibin sayesinde artık iyileşme yoluna girdik. Teşekkür ederim!
Nico
Nico
17:22 18 Jun 23
Ağır kalp rahatsızlığım nedeniyle akşam saatlerinde ambulansa gitmek zorunda kaldım. Her yerde yol bana dostça anlatıldı ve hastanede gündüzleri (saat 10'du) her zaman tercüman bulunduğundan iletişim de sorun olmadı.Durumum kritikti ve hemen şok odasına götürüldüm ve etrafımda biri tercüman olmak üzere 6-8 kişi toplandı. Durumum yönetilebilir olmasa da kendimi güvende hissettim. İngilizce ile de iyi iletişim kurabiliyordum.İlk tedavim ve hızlı kalp atışlarımı kontrol altına aldıktan sonra hemen yoğun bakıma alındım. Burada da azami özen ve dikkatle tedavi ve bakım gördüm. İletişimde sorunlar olsa bile kesin olan bir şey vardı - tüm sıcaklıklarıyla doktorlar, hemşireler ve özellikle hemşireler beni özverili olduklarına ikna ettiler. Ayrıca 16.06.2017 tarihinde de bizimle olan Rahibe Maria'ya çok teşekkürler. yoğun bakımda çalıştı Her birine hak ettiği teşekkürü verebilmek için ne yazık ki tüm isimleri hatırlayamadım.Kardiyolog tarafından yapılan başarılı bir muayenenin ardından ertesi gün kısıtlamalar ve ilaçlarla hastaneden başparmak yukarıya ayrılabildim ancak uçak birkaç saat sonra Almanya'ya hareket etti.Tüm olumsuz yorumlara: Böyle bir seyahatten önce sağlık sigortanız / uluslararası sigortanız hakkında biraz daha bilgi edinirseniz, yerinde acil bir durumda maliyetlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız.Benim için orada olan herkese çok teşekkür ederim!Teşekkürler: Tercümanlar; resepsiyon görevlileri; ambulans ve servis doktorları; tüm kız kardeşler ve hademeler; ve sitedeki diğer tüm insanlar!Not: Tercüman bile 2 gün sonra haber verdi. Artık ülkede olmasanız bile unutulmayacaksınız!
Samantha Baines`
Samantha Baines`
20:57 02 Aug 23
Tatil yerimizin yüzme havuzundan çıkarken düştüğüm için 31 Pazartesi günü hastaneyi ziyaret ettim. Evrak işleri, gerçek konsültasyondan, röntgenlerden, teşhisten ve bileğimi alçıya almaktan daha uzun sürdü. Çeviride bana yardımcı olan bayan harikaydı, tüm personel son derece verimliydi ve hastane genel olarak çok temizdi. Benimle ilgilendiğin için çok teşekkürler.
Lidia Esther Gonzalez Mesa
Lidia Esther Gonzalez Mesa
10:42 17 Nov 23
Özel sigortamla ilk kez o klinikte ameliyat olduğumda özel oda harikaydı, tabi ancak o zaman ikinci seferde o odaların kapalı olduğunu ve kullanılmadığını söyledi.Kolumda korkunç bir ağrıyla acile başvurdum, bir aydır rahim ağzı ameliyatı geçiriyordum.İlgi üzücüydü, size bakmıyorlar, gülmüyorlar, varlığınız onları rahatsız ediyor.En kısa sürede bitirmeye çalışıyorlar.Korkunç müşteri hizmetleri.Geri döneceğimi sanmıyorum.
Monika Kucerova
Monika Kucerova
20:08 24 Oct 23
Kesinlikle utanç verici bir hizmet. 30 dakika ambulans bekledik, ardından 1 saat daha doktor geldi. Ve hatta doktor geldikten sonra ambulansın gitmesine 1 saat daha vardı. Hiçbir bilgi verilmedi, erkek arkadaşımın durumunun ağır olmasına aldırış etmeden hepsi gülüyordu. 1 saat sonra "hoş" bir bayandan umursuyormuş gibi davranan bir telefon aldım ama onun tek aradığı paraydı. Tüm tutarı aldıktan sonra, bakım sonrası hakkında basit bir cevap alamadım. Sadece paranızı istiyorlar ve genel olarak insanları umursamıyorlar. KAÇINMAK!!
Hicham Elmarrouni
Hicham Elmarrouni
23:57 28 Jun 23
Acil servis ayıp, kimseye bu tıp merkezine gitmesini tavsiye etmiyorum, geçen yıl çok şiddetli karın ağrısıyla ayrıldım (ve apandis şişkinliğiydi) ve hiçbir doktora görünmeme rağmen 3 saat beklemek zorunda kaldım. resepsiyonda şiddetli ağrım olduğunu söylüyordu ve sonra sinirlendim yakındaki bir sağlık merkezine gittim ve beni 10 dakikada tedavi ettiler ve dün gece morali bozuk ve ayakta duramayan eşimle acil servise geldik ve herhangi bir tıbbi müdahale olmaksızın 2 saat bekletildiği ortaya çıktı !!!? Ve önümüze insanlar geliyor ve konsültasyona gidiyor (görünüşe göre bu hastanede çeşitli tedaviler var) Hiçbir şey anlamıyorum, şaka gibi geliyor.
Pedro
Pedro
13:09 13 Aug 23
Kesinlikle her şeye lanet olsun.olmadan acil tıbbi bakımkoyarak doğru incelemektıkanmanın iyi olduğunu bildirsen daha kalkmamışkensandalye.Triyaj çağırmada geç kaldılar 55sahip olmak için dakikalarölüm kalım acil...Kalabalık bekleme odalarıklimasız insanlar, çünkükapı açılıyordu vesürekli kapanıyor, çünkü değilseKapatıldı. insanlar vardıpratik olarak sıcaktan dışarı çıkıyor.Her yönden korkunç bakımdan sonra başka bir hastaneye gitmek zorunda kaldık.
Paddy
Paddy
17:48 23 Aug 23
Eskiden iyi bir hastaneydi ama yavaş yavaş kaos hastanesine dönüşüyor. her şey çöktü, acil durumlar harici istişareler ve rehabilitasyon bir felaketti. daha da kötüye gidiyor... klas ve kalite yerine topluca çalışmak istiyorlar gibi görünüyor. Yıllardır bu hastaneye gidiyor olmam üzücü ama bu köklü değişiklikle birlikte alternatifler aramalısınız.
Amanda Solferini
Amanda Solferini
21:59 08 Jul 23
Sternumdaki sebase kisti çıkarmak için ameliyat... kasaplara gitmek daha iyi olurdu!Randevu 16.00, giriş 18.30.Yok, lokal anestezi iğneleri, etkisini beklemeden... Kesiği hissediyorum... Duruyor, bekle... Bitti, dikiş başlıyor... İğnenin deriye girdiğini hissediyorum, diyorum. o, evet gülün...gülün!!! Sağda belki diyerek tesir etmedi!Sonunda beni hiçbir şey vermeden (reçetesiz, antibiyotiksiz, yaranın nasıl gittiğine bakmak için randevusuz) eve gönderiyor... çıkar onları"??! !??!!BİR DAHA ASLA!!!!!!! Ve çok üzgünüm, çünkü benim için San Roque, büyük harfli bir hastaneydi. -op...kendi kendine giden dikişler? 2 hafta sonra hala oradalar...Emzirmem için randevu alacağım...San Roque'da DEĞİL)
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️