Dexeus

Dexeus, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2011 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Barselona, İspanya’da bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışı ameliyat fiyatlarını sorun. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dexeus, Barselona, İspanya

Dexeus Universitario Hastanesi, Barselona kentinde, “bilgi ekseni” olarak bilinen ve finans, üniversite ve araştırma sektörlerinin bir araya gelerek eğitim alanındaki konumunu güçlendirdiği bölgenin merkezinde, istisnai bir konumda yer almaktadır.

Hospital del Coneixement olarak da bilinen hastane, İspanya’daki ilk özel üniversite merkezlerinden biri olarak birçok uzmanlık alanında referans merkezi konumundadır.

Barselona’daki Universitari Dexeus Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum, travmatoloji ve pediatri dahil olmak üzere tüm uzmanlık alanlarında üst düzey tıbbi ve cerrahi bakım sunmaktadır. Merkez, 450’den fazla sağlık profesyonelinden oluşan güçlü bir ekibe sahiptir ve büyük tıp merkezlerine özgü en son işlevsel ve teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırmaktadır. Bugün, tıbbın gelişimine, araştırmalara ve lisansüstü öğrencilerin ve gelecek vadeden MIR’lerin eğitimine odaklanan, son derece insani bir hastane olarak kendini kanıtlamıştır.

Örneğin, merkez 2002 yılında Çocuk Dostu Hastane akreditasyonuna layık görülmüş ve bu sertifikayı alan ilk özel hastane olmuştur. Bu, UNICEF tarafından desteklenen ve emzirmenin desteklenmesi, korunması ve teşvik edilmesini ifade eden bir İspanyol girişimidir.

Hospital Universitari Dexeus’ta her yıl 49.000 hastaneye yatış kaydedilmekte, 85.000’den fazla acil durum tedavi edilmekte (günde yaklaşık 230), 10.000’den fazla cerrahi operasyon gerçekleştirilmekte, 2.500’den fazla doğum yapılmakta ve yaklaşık elli klinik çalışma yürütülmektedir. Ayrıca merkezde anesteziyoloji, obstetrik/jinekoloji ve travmatoloji/ortopedi alanlarında MIR programı bulunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanları :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Dexeus size sunuyor :

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Barselona – Ülke: İspanya2011 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İspanyolca, İngilizce, Fransızca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️