Memorial Atasehir Hospital

Memorial Atasehir Hospital İstanbul Kliniği 1

Memorial Atasehir Hospital, diş bakımı, kozmetik cerrahi, MAP / IVF ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2008 yılında kurulan bu JCI Akredite klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Memorial Atasehir Hospital, İstanbul, Türkiye

Memorial Atasehir Hospital, uluslararası standartlara uygun yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunan Memorial Sağlık Grubu’nun bir parçasıdır. Hastanenin multidisipliner bölümleri arasında plastik ve kozmetik cerrahi, kardiyoloji, nöroloji, ortopedi, gastroenteroloji, pediatri, rehabilitasyon, kadın hastalıkları ve doğum yer almaktadır.

Hastane, etkili ve verimli hasta bakımında bilgi ve deneyime odaklanmaktadır. Hastanede 140’ın üzerinde yatak, poliklinikler ve radyolojik incelemeler sırasında hastaları rahatlatmak için modern teknolojiyle donatılmış MRI ve CT üniteleri bulunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş implantları
Diş teli
Diş kronu
Diş kaplamaları
Kozmetik diş hekimliği konsültasyonu
Diş köprüsü
Diş muayenesi
Diş konsültasyonu
Invisalign

Kozmetik cerrahi
Meme Büyütme
Liposuction
Rinoplasti
Brakiyoplasti
Hollywood gülümsemesi
Göğüs dikleştirme
Serviko-yüz germe
Gövde kaldırma
Yüzün dudak dolgusu
Mastopeksi
Vaser Lipo
Lazer Liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti
Göğüs implantları
Meme rekonstrüksiyonu
Kalça kaldırma
Kalça implantları
Yağ azaltma
Jinekomasti
Boyun germe
Otoplasti
Plastik cerrahi konsültasyonu
Uyluk germe
Kırışıklık tedavisi
Abdominoplasti
Saç çizgisinin alçalması
Bacak uzatma

MAP / IVF
Suni döllenme
Yumurta dondurma
IVF – In vitro fertilizasyon
Tüp bebek konsültasyonu

Saç implantı
Saç Ekimi
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT Saç Ekimi
BHT saç ekimi

Memorial Atasehir Hospital size sunuyor:

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
Turist rehberi
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Dini tesisler
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 2008
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: İngilizce, Almanca, Türkçe


Memorial Atasehir Hospital hakkında değerlendirme

Yeşim Bozcan
Yeşim Bozcan
10:22 12 Oct 23
Harika bir insan İlknur Sayar hanım.Naif kibar anlayışlı. Korkularınız varsa gidebileceğiniz ilk adres olmalı. Hele ki ilk gebeliğiniz bebeğinizi görmek istiyorsanız ‘ aa göstermedi bugün bir sonraki ziyarette bakarız ‘ demiyor ısrarla yürütüp tatlı birseyler yedirip tekrar bakalım diyor sizin içinizdeki o heyecanı sizinle paylaşıyor işte o an muhteşem👶🏻 Kadınsal tüm sorunlarınızda çekindiğiniz konuşamadığınız herseyi sorabilir tanışabilir muayene olabilirsiniz. Kendini yenileyen araştıran bilgili bir hekim. İyi ki yollarımız kesişti. İyi ki tanıdık yolu aydınlıkve başarılarla dolu olsun ♥️
Samed Çiçek
Samed Çiçek
16:36 20 Oct 23
Doc. Dr. Osman YEŞİLBAŞ Hoca sayesinde oğlumuz iyileşti. 10 gün hastanede kaldık ve hergün her saat bebeğimizle ilgilendi. Teşekkürler Osman Hocam. Umarım kimse hastaneye ihtiyaç duymaz ama duyarsa da Osman Hoca gibi iyi hekimlere denk gelirler inşallah.
Selda Ikinci
Selda Ikinci
07:14 11 Oct 23
Hastaneye girdiğim andan itibaren çok özel bir yaklaşım vardı. Yürüyemediğim için kapının dışından itibaren tekerlekli sandalye ile taşındım ve görevli beyefendi doktor odasına, film çekilme katına ve gereken diğer yerlere kendisi götürdü. Muayenemiz daha geç bir saatte olacak olmasına rağmen bankodaki görevliye durumumuzu anlattığımızda öncelik tanıdı ve uygun doktora yönlendirme yaptı. İsimlerini bilmediğim için burada yazamadım maalesef. Doktor Murat Öztürk inanılmaz derecede anlayışlı yaklaşarak sorunuma en uygun ve pratik müdahaleyi yaptı. Tüm memorial ekibine kendimi güvende ve özel hissettirdiği için teşekkür ederim.
Cansu Gülkan
Cansu Gülkan
07:06 26 Aug 23
Endoskopi ve kolonoskopi işlemim Prof Dr Yaşar Çolak tarafından gerçekleştirildi. Gözümü kapattım / açtım sanki hiçbir şey olmamış gibiydi. Güle oynaya evime döndüm. Sonrasında da hiçbir ağrı ya da komplikasyon olmadı. Kendisi ve ekibinin profesyonelliği için teşekkür ederim. Mükemmel bir insan ve doktor.
Zehra Sivri
Zehra Sivri
19:49 18 Aug 23
Annem, 1 yıldır Nur Şener Hocamızın hastası. Nur Hanım oldukça ilgili, özverili ve son derece güleryüzlü bir hekim.Hocamızın asistanı Büşra Hanım da bize her konuda yardımcı ve destek oluyor, güleryüzünü hiç eksik etmiyor. İlgili ve disiplinli çalışmasından oldukça memnunuz. Bu güzel ekiple beraber olmak bize güven veriyor. Kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz. İyi ki varlar!
Hülya Durutürk
Hülya Durutürk
09:02 07 May 24
Annemin tedavisi için ilk kez hastanenize geldik. Doktorumuz Prof Ömer Uslukaya son derece ilgili detaylı ve özenli açıklayıcı bizi aydınlattı.Güven veriyor hastaya.Operasyonumuzunda iyi geçeceğine inanıyorum. Hastanenin uğradığımız her bölümü çok alakalıydı.anestezi doktoru Engin hna da ayrıca teşekkür ederim. Mükemmeldi.Sağolsunlar. Paranın öncelik olmadığı bir hastane ile ilk kez karşılaştım. Yıllardır gitmediğimiz Özel hastane yok çünkü. Sizlere güveniyoruz. Varolsunlar. Teşekkür ederim.
ROYAL KNIGHT
ROYAL KNIGHT
12:16 16 Aug 23
Allah'ın izniyle 8. Ve son kemoterapimi de dün aldım. Yine onkoloji asistanı Büşra Hanım' ın ilgili davranışlarıyla Doktorum Nur Hanım ile görüştük. Kendisi de sanki özel Doktorum gibi ilgileniyor her zaman benimle sağolsun. Yine 10.kat da bu kez 50 nolu odada hazırlandı bana. Çok küçük bir odaydı ama olsun. Harika bir kahvaltı geldi önce. Yeni tanıştığım Ayşe Nur Kiraz Hemşire çok güleryüzle ilgilendi benimle ve hemen ustaca damar yolu açarak hazırladı beni sağolsun. Ayrıca Seher Hemşire de çok iyi ve ilgiliydi. En son taburculuk işlemlerimi yapan Hacer Hanım da saygılı ve dostça tetkilerimi teslim etti. Herkes çok iyi burada. Şiddetle tavsiye ederim. Kendinizi çok güvende hissediyorsunuz. Teşekkürlerimi bir borç bilirim. Allah hepinizin yolunu açık etsin inşallah! Sağlıkla kalın...
cihan keserli
cihan keserli
07:43 17 Apr 24
Dr. İlker Abcı'ya tüm ameliyat süreci için çok teşekkür ederim. Konusunda oldukça uzman, bilgilendirici, güven veren, harika bir doktor. Ayrıca danışman Ferda Acar'a da çok teşekkür ederim. Güleryüzlü, sakin ve sonuç odaklı yaklaşımı ile her konuda çok yardımcı oldu.
Çağla Çalışkan
Çağla Çalışkan
07:26 24 Feb 24
20.2.2024 tarihinde Op. Dr. Hakan Öçsel’e ameliyat oldum. Mesleğinde bu kadar iyi, titiz ve işinin ehli bir kişi hiç tanımamıştım. Kendisine tüm ilgi alaka ve destekleri için tekrardan çok teşekkür ederim. Kesinlikle hekimliğininin yanı sıra hastasına olan yaklaşımı sebebiyle herkesin gözü kapalı ilk tercih etmesi gereken kişi Hakan Öçsel’dir.Ameliyatımdan sonra tüm destek ve şefkatleri için öncelikle Zeynep, Melike ve Gözde olmak üzere ismini hatırlayamadım tüm kat hemşirelerime çok teşekkür ederim.
sezgin abalı
sezgin abalı
09:47 21 Feb 24
Prf dr Zeynep Yezdan Fırat hocaya horlama, burundan nefes alamama şikayeti ile ameliyat oldum. Ameliyat öncesi bilgilendirme, yapılan işlemler ve ameliyat sonrası kontrollerinden memnun kaldım. Tavsiye ederim. 👏🏼👏🏼👍🏽
Deniz Baydar
Deniz Baydar
07:03 31 Jan 24
İlgili düşünceli büyük bir titizlikle çalışan kocaman bir ekip öncelikle Genel CErrahi Proff Dr.Vahit Mutluya Onur Erdemir e. Burçin ÇItırık’a Ve tüm ekip iyi ki varsınız yattığım sürece benimle ilgilenen sevgili hemşirelerim ; İpek-Meryem-Sena -Dilşat-Ayşenur-Ceylin-Zehra-Gamze ye hiç offlamsdan sürekli ilgilenip aynı zamanda sakinleştiren muhteşem kadroya MEmorıal Hastanesine Dİyetisyen Selen Şenmana danışmada ki ,temizlik yemek tüm bölümlere sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız ve kendimi sizlere emanet ettim sevgiler saygılar 🙏🙏🙏🙏🙏
Dr Zeynep Merve Aksoy
Dr Zeynep Merve Aksoy
16:14 28 Jan 24
İki kere hayatımın kurtarıldığı hastanedir. İlkinde antibiyotik kullanımına bağlı olarak evde alerjik reaksiyon geçiriyordum. 2013 yılındaydı, dilimin şişmesinden nefes alamayacak hale gelmişken acile kendimi zor attım ve hemen müdahale ederek hayatımı kurtardılar. İkincisi 2019 yılında oldu, düşük yapmıştım ve rahim temiz gözüküyordu. Özelde gittiğim doktorumun bölgenin iyice temizlenmesi için verdiği 3 günlük ilacı kullandım. 1 gün sonra karın bölgemde dehşet bir sancı başladı, gaz sancısı olduğunu düşündüm ama şiddetlenerek devam etti. 2. Gün geçmeyince doktorumu aradım, tatilde olduğu için ortağına yönlendirdi, kliniklerine gittim o da kontrol ettiğinde rahim temiz görünüyor iç organlarınızda bir problem olabilir diyerek Memorial'a yönlendirdi. Acıya dayanamıyordum, hastanede ultrason ve tomografi çekildi iç kanama geçiriyordum ama sebep belli değildi. Sonra hastanede birisinin aklına hamilelik hormonumu kontrol etmek fikri geliyor ve bingo hamileliğimin devam ettiği ortaya çıkıyordu. Ben yarı yarıya kan kaybettiğim için hayal meyal hatırlıyorum akşam 9'da Laparoskopi ameliyatına alınışımı. Doktorum seyahatten dönmüştü ve ortağı ile beraber ameliyatımı gerçekleştirdiler. Meslek hayatlarında ilk kez gördükleri ve muhtemelen son kez görecekleri vaka olduğumu söylemişlerdi. Ya ikiz hamilesiydim biri tübe tutunmuştu ya da bebek düşerken tübü tıklayarak dış gebeliğe sebep olmuştu. Nedeni kesin değil ama çözümü tekti. Buradan tekrar doktorlarıma ve Memorial Ataşehir Hastanesi ekibine çok teşekkür ediyorum. Sayelerinde hala hayattayım Allah razı olsun.
Türkan Doğar
Türkan Doğar
08:57 05 Jan 24
Hastane; tıbbi işleyişi ve sisteminiz çok kaliteli. Tıbbi süreçlerin sunumu ve çalışanların kalitesi çok güzeldi. (En zayıf halkanız Cafe M di ve kötüydü.) Denizde yüzüp havuzda boğulmak işte bu. zayıf halkanız taşeron firma Cafe M di maalesef.Checkup Banko hasta danışmanlarınızın ve kan / EKG hemşirelerinizin; sabrı , nezaketi Gülen yüzü takdire şayandı. Bankada sırada saatlerce bekleyip ses etmeyenler 10 dk zaruri beklemeyi abartacak görgüsüzlükte idi ne yazıkki. Herşey ve herkes süperdi.👍🏻
Arife Uçmaz
Arife Uçmaz
15:29 14 Aug 23
Gerçekten her alanda güleryüz ve ilgili bir şekilde hizmet alıyoruz bunun için öncelikle çok teşekkür ediyorum size. Üroloji doktorumuz sn Ali Egemen Avcı gerçekten işinin ehli oğlumun sünnetini yaptı ve çok memnun kaldık kat hemsileride çok ilgililer. Pediatri doktorumuz olan sn Evrim sağlamer'i de atlayamayacagim çok ilgileniyor bizimle her gelisimizde. Sağlık alanında insan başka ne isteyebilir ki özveri ve ilgiden başka. Gönül rahatlığıyla geliyoruz varolun👍
Onur Sever
Onur Sever
17:36 01 Jan 24
3 Kasım 2023 tarihinde Prof. Dr. Zafer Toktaş LDH operasyonumu gerçekleştirdi. 4. Ameliyatim olmasına rağmen çok başarılı bir ameliyat oldu. Diğer 3 ameliyatimi başka yerde olmuştum ancak uzun araştırmalar sonucu doktor beyi bulduk. Başta doktoruma daha sonra ameliyat süresince yanımda olan sayın Uzm Dr Yasin Hocama ve ameliyat sonrasında her zaman fizik tedavi konusunda yanimda olan Fizyoterapist Onur Hocama çok teşekkürlerimi sunuyorum. Onur Bey de ayrıca işinin ehlidir. Beyin sinir cerrahi bölümü hemşirelerine de yoğun ilgi ve güler yüzlerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Nalan Demircioğlu
Nalan Demircioğlu
15:09 10 Jan 24
Yeni yılın ilk günü ağır enfeksiyon nedeniyle hastanenize yattım. Kaldığım 9 gün boyunca benimle ilgilenen Başta doktorum Prof. Dr. Murat Hakan Terekeci olmak üzere, 9. Kat hemşireleri Hande Hanım, Sude, İmran, Ayşe hemşireler ve adını hatırlayamadığım diğer hemşire arkadaşlara ve 9. Kat personeline ilgi, nezaket ve sabırları için teşekkürlerimi iletiyorum. Doktorum Murat Hakan Terekeci’nin engin bilgisi, deneyimi ve insanı rahatlatan samimi tavırları ve güler yüzlü ve işini layığıyla yapan ekibi sayesinde kısa sürede sağlığıma kavuştum. Ataşehir Memorial Hastanesinde aldığım sağlık hizmeti için tekrar teşekkürler…
Buğra Akçura
Buğra Akçura
07:03 15 Dec 23
Öncelikle doktorum Züleyha Hanıma sonrasında ise gerek hemşire hanımlara gerekse de gastroenteroloji bölüm deskinde çalışan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Her açıdan çok yardımcı oldular. Güler yüzleri, nezaketleri, yardım etmek için çabaları beni ziyadesiyle onore etti. İyiki bu ekibi tanıma ve tanışma fırsatım oldu. Başarıların devamını dilerim. Saygılarımla.
Çiğdem Şahin
Çiğdem Şahin
13:15 10 Dec 23
Prof Dr. Ercan Karacaoğlu işinde en iyisi 🫶 Böyle bir doktorun hastane bünyesinde olması hem sizler hem de bizler için harika… anestezi ekibi muhteşem. Asistanı Ceren hanıma da çok sevgiler, çok tatlı ve mükemmel bir kadın.Hemşireler güler yüzlü ve çok ilgili. Dr Ercan profesyonelliği bu olsa gerek ….. Nasıl ameliyata girdim çıktım anlamadım bile 🥹 mutluyum , sayenizde ❤️
Sibel Unal
Sibel Unal
07:17 02 Nov 23
İshal kusma şikayetiyle acil olarak hastanenize başvurduk . Kızım yaklaşık 5 Gündür hastaneniz 7. Katta yatıyor. Bu sürec boyunca Oncelikle her sorumuza sabırla teker teker cevap verip içimizin rahatlatmasina vesile olan doktorumuz Evrim beye 🙏 sonra gece gündüz canla başla çalışan 7. Kat hemşirelerine Nur hemsire, Dilek hemşire, Semanur hemşire, Şeyma hemşire ve funda hanima adını sayamadığım tüm 7. Katın kanatsız meleklerine sonsuz teşekkür ederiz. Çocuk bölümünde böyle guleryuzlu, kendi evlatlari gibi ilgilenen, kızım yemek yemedi diye ellerindeki tüm imkanları seferber eden , damar yolu acıyor diye masaj yapan, ilacını kendi elleriyle içiren ( daha niceleri ) hemsirelerin calisanlarin olması gerçekten bizim için çok büyük şans. Sayenizde hastane fobimizi yendik 😊 Her biriniz iyi ki varsınız 7. Kat.. Hepinize ayrı ayrı Sonsuz minnettarız 🙏❤️ Sizin gibi güzel insanların, işini sevgiyle yapan insanlarin sayısı çoğalsın.. Ayrica yemekhane servisine de teşekkür etmeden gecemeyecem. Kızımın canı ne istediyse ellerinden geleni yapıp yardımcı olan tüm Yemekhane çalışanlarına da teşekkür ederiz 🙏
Mukaddes Boncuk
Mukaddes Boncuk
18:29 09 Oct 23
MerhabalarLabioplasti ameliyatım için Almanya’dan Başak Sargın’a tavsiye üzerine geldim. Daha önce ameliyat olan hastalarının yorumlarına dayanarak kendisine çok güvendim. Beklediğimin ötesinde ameliyat sürecim baştan sona sorunsuz geçti. Ameliyattan 3 saat sonra taburcu oldum. Ameliyathane ve servis personeli son derece ilgili ve güleryüzlüydü. Başta doktoruma olmak üzere tüm ekibe sonsuz teşekkür ederim.
Sibel Dönmez
Sibel Dönmez
09:59 01 May 23
Yoğun bakım ve kat hemşirelerimizin bakımından, yardımlarından ve en önemlisi sıcak ilgi ve güleryüzlerinden çok mutlu olduk. Ve tabii ki mükemmel bir insan ve doktor olan Sayın İzzet Erdinler’e minnet borçluyuz.. Ahmet Sina Dağıstanlı& Sibel DönmezAilece doktorumuz sayın İzzet Erdinler muhteşem bir doktor.. İyi ki var, onu tanıdığımız için çok mutluyuz.. Keza yoğun bakım hemşiresi Sena Hanım da harika bir insan ve işini çok iyi yapıyor. Sonsuz teşekkürler 🙏
müdür müdürmüdür
müdür müdürmüdür
11:18 15 Dec 23
ilk defa poliklinik tarafını ziyaret ettim . hemşirelerinden ,banko görevlilerine kadar herkes güzel çalışıyor. nazik ve güleryüzlüler .dahiliye de dahiliye de doktor Ömer Özdemir son derece ilgili bir doktor. iyileştirme yapılması için 3 problem tespitim var .1- Otopark yok , ya aracınızı vale'ye teslim etmek durumunda kalıyorsunuz ya da ilerde başka bir yere park etmek durumundasınız .2- Bir şey danışmak için hastaneyi aradığınız da tuşlama yapsanız dahi poliklinik bölümlerine asla ulaşılamıyor. Memorial ana numarasını aradığınız zaman sizi aratacaklarını söylüyorlar. geçte olsa aranıyorsunuz da . ama acil bir soru durumunda acaba ulaşıldı mı arayacaklar mı endişesi yaşıyorsunuz.3-Bunun dışında Hastane de hiç bir güvenlik görevlisine ve tedbirine denk gelmedim .Kapıda bir cihazdan vs geçmeden içeriye giriliyor. belki hastane kısmında vardır ama polinikte elinde koca kamerayla içeriye girenleri gördüm .Bu konularda iyileştirme yapılmasını tavsiye ederim .Ataşehir bölgesinde çok hastane olmasına rağmen medikal ve personel olarak güvenilir bir hastanede sağlık hizmeti almak rahatlatıcı.
İbrahim BULUT
İbrahim BULUT
15:18 27 Jan 24
Böbrek taşı ağrısıyla gittik güzel ilgilendiler. Erinç hoca elimden geleni tüm samimiyetiyle gösterdi özellikle ona ve ekibine teşekkür ederiz. Özel hastane ücretleri malum biliyoruz ama iki serum buscopan, bir serum ağrı kesici ve kan tahlili için 7 bin tl para almak da ne bilim insana neyin içinde olduğunu düşündürüyor. Yine de hizmetleri için teşekkür ederiz.
Betül KERİM
Betül KERİM
19:43 07 Jan 24
Yaklaşık 3 aydır yeni bir estetisyen işe almalarını bekliyorum. Ataşehir Memorial’da lazer epilasyona başladığımda 6 seanslık ödemeyi peşin yapmam gerekiyor ama seans zamanım geldiğinde bana hakkım olan hizmeti sunma zorunluluğu hissetmiyorlar. Bir defa arandım, o güne özel bir çalışan olacakmış. Ama ona gidersem 15 gün içinde kontrol seansi adı altında alacağım ikinci seans için yine bir çalışan olmayacaktı ve bu hakkımın yanmasını istemedim. Arayıp rahatsızlığımı bildirdiğimde, ocak sonundan önce bu konuda bir şey yapamayız, demek dışında bir açıklama yapma ihtiyacı hissedilmiyor, mağduriyetim umurlarında değil. Şaşırmıyorum ancak hakkımı almak istiyorum. Şişli şubesine gidebileceğimi söylediler, ama ben Ataşehir’de yaşıyorum ve bu şubeye gitmek için bu şubeye para ödedim ve öyle bir imkanım da yok.Yeniden olsa burada başlamazdım.
Emre Koroglu
Emre Koroglu
07:40 14 Dec 23
Doktorlar konusunda hersey pozitif..her seferinde hekimlerden oldukça memnun kalarak ayrılıyorum.. Ancak hasta kayıt ve sekreterya kismi facia..bu kadar iletişimden uzak, bu kadar sorularınızı cevapsız birakan bir yaklaşım görmedim.. her geldiğimde bankolardaki çalışanların bezmisligi, hastayı savsaklamasi takipsizlik beni benden alıyor.. doktorun takip için uyarı koyduğu zaman planına dahi uymuyorlar..hastayı aramiyorlar. Özenle mi biraraya getiriyorsunuz bu kadar iş yapamayan çalışanı sorguluyorum..
gulcan akyol
gulcan akyol
08:39 06 Dec 23
Merhabalar, 13 gün fizik tedavi hizmeti aldığım bu hastanede asansör ve otopark problemi yaşadım. Bozuk olan 2 asansörden biri hala tamir edilememiş, hastalar uzun bekleme ve servis asansörüne yönlendirilmiştir. A+ bir hastaneden böyle bir hizmet almak gerçekten çok üzücü.Birde gazi yakını olarak hastanenin Vale hizmetinden faydalanamamak tamamen yasalara aykırı.Bu arada fizik tedaviden memnun kaldım.Geri bildirimlerin değerlendirilmesini umuyorum.
Elif Bükim (Elif tonti tv)
Elif Bükim (Elif tonti tv)
17:25 29 Aug 23
Göz muayenesi randevumuz vardı saat 11.20 de.saat 12.05 kadar bekletildik ve başka Dr randevusuna da yetişeceğim için durumu ilettim.maalesef ölçümdekilere söyleyin dediler. Söyledim oralı değiller tabi. Üstelik kalabalık bile değil. Beklemeye devam ettik. 12.10 iptal ettim. Hastaya saygı yok. Randevu saati koymayın o zaman.Zamanınız bolsa bekletilmeyi seviyorsanız göz prof. Dr. Aslı Umut Dinç’e gidebilirsiniz.Bize gelen hatırlatma mesajlarına öncelikle siz uyun.
Enis Eren
Enis Eren
07:59 29 Apr 24
GÜLDEHAN ATIŞ - DERMATOLOJİElimdeki kızarıklık şikayeti için kendisine muayene oldum. İlk muayene 10 saniye sürdü, krem verdi ve takip edelim herhangi bir sorun olursa muhakkak bana ulaşın dedi.Yaklaşık 30 gün sonra kafama ufak bir soru takıldı, muayane gerektirmeyen kısa bir soru.Fakat asistanları yeni muayene açmadığım için kendisi ile beni görüştürmek istemedi. Boşluğunu bekleyebileceğimi uygun olduğunda kendisini kısaca görmek istediğimi iletmeme rağmen yardımcı olmadılar. Gerekirse güvenlik çağırarak beni uzaklaştırmak ile tehtit ettiler. Hayatım boyunca böyle bir uygulma hiç bir hastanede görmedim.Odasının önünde bekleyip 2 muayene arasında kendisinden izin alarak kısaca görüştüm. Malesef hekimin de hastaya olan yaklaşımını hiç doğru bulmadim. Yeniden muayene olmanız gerekiyor diyerek sorumu geçiştirdi.Sonuç olarak hastasını takip etmek istemeyen, her defasında binlerce lira ödeyip 10 saniyelik bir randevu alıp, o şekilde gelmenizi isteyen birisi olduğunu düşünüyorum.Eğer şikeyetiniz uzun tedavi ve süreç gerektirecek ise başka hekimleri tercih etmenizi öneririm. Çok kısa bir soru için bile her gittiğinizde yeniden muayene ücreti ödemek istemiyorsanız tercih etmemenizi öneririm.Hastahane tarafında da şikayetlerimi yapacağım. Yeni bir hekimden tarafıma muayene ayarlanmaz ise, gerekli şikeyetleri sağlık bakanlığı ve ilgili kuruluşlar nezninde de yapacağım.Hastaları yolunacak kaz gibi gören bu para sömürme düzenine bir yerde dur dememiz şart. Hakkımı aramaya devam edeceğim.
Begüm Ataokay Bartık
Begüm Ataokay Bartık
11:17 30 Mar 24
Yıllardır bankoda sıra bekleme problemini ve hizmet problemini çözemeyen hastane.2.kattaki çocuk hastalıklarına kızımın alerji testi için gidip işleme alınmak için yarım saat bekledim. Bekleyenleri sırayla almadıklarını ve haksızlık olduğunu söyledim. Yardımcı olamayacaklarını söylediler, ben de kime iletebileceğimi sordum. Beni karşı binada -1.katta kolilerle dolu bir odaya yönlendirdiler. Hasta hakları olan bu odada baş hekimin mail adresini verip beni gönderdiler. Herhangi bir yere kayıt açamadım, herhangi bir yere de derdimi anlatamadım. Bankoda hastaları sırayla almak ve hizmet vermek bu kadar zor olmamalı. Bir kişi randevuları alır sadece, hekime yönlendirir. Diğer kişiler sigorta işlemlerini yapar. Şu an randevu için geldiğinizi söylemek için sigorta işlemi yapan bir banko görevlisine denk gelirseniz saatlerce bekliyorsunuz. Bu kadar iyi hekim varken, hizmet alamamak ve hizmetin böyle olması çok üzücü.
Oğuz Kağan
Oğuz Kağan
08:55 25 Feb 24
Edit: Defaaten aramamıza rağmen tarafımıza fatura ibraz edilmedi ve dönüş yapılmadı. Hastan faturayı bir ay içinde kesemiyor ilginç!Dışarıda çalışan kulak burun boğaz doktorumuz kızımızın geniz eti ameliyatını burada yaptı. Bu nedenle hastaneye 09.02.2024 günü sabah yatış yaptık. Öncelikle bu değerlendirme hastane personeli ile alakalı değildir. Tamamen hastanenin sunduğu oda vb. hizmetleri hakkındadır. Aldıkları ücrete ve Memorial markasına oranla kimseye verilmemesi gereken küçük bir oda verildi. Odada dönmeye yer yok. Küçücük bir banyosu var lağım kokan. Montlarımızı asacak bir askı veya dolap yok odada. Odadaki su ısıtıcısını çalıştırmak için bozdolabının fişini çıkarmanız gerekiyor. Banyo kapısının kolu yerinden çıkıyor, tuvalet kağıdı konulmamış. Refakatçi için kahvaltı ve yemek siz talep etmezseniz gelmiyor. Kahvaltı idare eder, yemek kalitesiz. Doğru düzgün pişmemiş sinirli et, çorba ve tatlı. Ekmek getirmeyi unutuyorlar. Normal bir hastanenin 4 katı fiyatına aldıkları ücret. Sigortadan aldıkları yanında bizden ekstra ücret alındı yatarak tedavi olmasına rağmen. 5 yıldızlı otel fiyatı talep edip pansiyon odası veren bir hastane. Devlet hastanelerinde bile daha büyük odalar var. Biz Kocaeli'de yaşıyoruz o kadar özel hastane var 3-4 kat fazla ücret verip de böyle bir saçmalık görmedik. Aynı ayarda görünen Acıbadem ile kıyaslarsak gerçekten kalitesiz. Acıbadem hastanelerini doğum ve başka sebeplerle tercih ettik ediyoruz. Memorial ile ilk tanışmamız. Alanında en iyisi olan bir doktorun bu hastanede çalışması sebebiyle gitmek mecburiyetinde kalmazsak Memorial'a asla gitmeyi düşünmüyorum. Normal bir fiyat alınsa bile verilen oda vesaire özel bir hastaneye yakışmıyor. Personele teşekkür ediyorum bizimle ilgilenen doktor hemşire kadrosuna. Ama hastane fiyat-kalite olarak başarısız.
arjin tekin
arjin tekin
09:22 26 Jan 24
Memorial Ataşehir'de 02.01.2024 tarihinde ben kendim için pansumana gittim acile öncelikle 1 saat bekledik daha sonrasında erkek arkadaşım biz sıra beklerken alerjisi tuttu ve yüzü şişmeye kaşınmaya başladı sıra bana geldiğinde ben direkt doktorun arkadaşımı görmesini istedim ve hemen acil durum müdahalesi gerektiği için içeri aldılar birkaç saniye muayene edip daha sonra benim arkadaşımın özel sağlık sigortası olmadığı için 3000 TL muayene ücreti aldılar bu ücreti görünce bizde çıktık oradan devlete gittik yolda arkadaşımın gözü kapandı kötüleşti biz ücret yüzünden çıkış yaparken hatta oradaki bir doktor devlete gidecekseniz öncelik sırası alın durumunuz acil dedi bir de sonra biz araştırdık kırmızı ve sarı alanlarda nerede olursanız olun ücret alınmıyormuş şimdi süreci davaya taşıyacağız. Bizi oradan yollarlarken eğer arkadaşıma bir şey olsaydı napıcaklardı acabaŞimdi yorumumu güncelliyorum yorumdan sonra beni aradılar parayı iade edeceğiz dediler ama bilin bakalım hala kimin parası iade edilmedi fautra kesiliyormuş 15 günmüş günlerce bekledim sesimi çıkarmadım ama bu kurum herhalde 15. günün son saniyesinde iade edecek parayı 2024 yılında yaşıyoruz herkes iade para alıyor fatura iptal süreclerine herkes hakim ama belli ki insanları bekletmekten keyif alıyorlar gerçekten bir daha asla iletişim kurmak istemeyeceğiniz bir kurum
Buse Kabataş
Buse Kabataş
07:41 16 Jan 24
2,5 yaşındaki kızım için doktor ultrason istedi ve aç olması gerekiyordu. 40 dk dır bekliyorum hala alacaklar almadılar. Üstelik bekleyenin çocuk olduğunu acıktım diye ağladığını da iletmeme rağmen aç olması gerekiyor 6 kişi var, iletirim diyip geçiştirdiler. Rezalet her yerde yaşlı, çocuk ve acil hastalar öncelikllidir sıra beklemez. Kesinlikle çocuğunuzla gelmeyin.
I. Baris Okan
I. Baris Okan
06:01 16 Aug 23
REZALET BIR KURUM, UZAK DURMANIZI TAVSIYE EDIYORUM!!2023 Temmuz ayinda karaciger biopsisi ve baska patolojik tetkikler yaptirmak uzere Dr Mutlu Cihangiroglu'ndan randevu aldim. Elimdeki istek kagidi baska bir hastane ve doktordan oldugu icin bir kac defa(operasyon onvesi ve sonrasi) istenilen tesleri hatirlattim ve altini cizdim fakat islem sonrasi anlasildi ki talep edilen testleri testleri yapmayi unutmuslar. Konuyu takip edince eksiklerinin farkina vardilar fakat kusurlarini kabul etmek yerine benim rizam ve haberim olmadan benim isime yaramayan ama istek kagidimdakine benzer bir testle ek rapor hazirladilar. Bu esnada da biopsi camlarini defaatle istememe ragmen beni 2 hafta beklettiler, mesajlarima ve telefonlarima cevap vermediler. Sonradan anliyorum ki ek rapor hazirlamak icin benim iznim olmadan bana ait olan tibbi numuneleri haber vermeksizin kullandilar, vaktimi caldilar. Bana stress yasattilar. Sonuc olarak hatalarini telafi etmeleri icin kurum icinde hasta haklari ile gorustum fakat hatalarini kesinlikle kabul etmiyorlar. Kurum olarak benimsedikleri vakit calma isi bu departmanda da devam etti ve konuyu tam 3 hafta surundurduler. Bu uzun sure zarfinda dusunup tasinip "sizin istek kagidiniz iyi aciklamamis' gibi bir cevap verdiler ve bunu utanmadan yaptilar. Iyi aciklanmamamis bir nokta var ise o zaman neden konuyu netlestirmek icin adim atilmadigini sorunca da cevap veremiyorlar cunku maksat sucu baskasina atmak. Sonuc olarak BU VASATIN OLDUKCA ALTI INSAN KALITESINE SAHIP HASTANE ILE IS YAPACAGINIZ ZAMAN IKI HATTA UC KERE DUSUNMENIZI ONERIRIM, SAHSEN KESINLIKLE TAVSIYE ETMIYORUM. Inanin 0 yildiz secenegi olsa onu verirdim.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️