Bangkok Hospital Phuket

Bangkok Hastanesi Phuket Phuket Kliniği 1

Bangkok Hospital Phuket MAP / IVF ve saç implantasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. 1995 yılında kurulan bu JCI Akreditasyonlu, Tayland Hastane Akreditasyonu, ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Phuket, Tayland’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Bangkok Hospital Phuket, Phuket, Tayland

Phuket’in en büyük ve en prestijli hastanesi olan Bangkok Hospital Phuket, çok sayıda uzmanlık alanında geniş bir tedavi, sağlık eğitimi ve rehabilitasyon yelpazesi sunmaktadır. Hastane 2009 yılında JCI akreditasyonunu alarak kardiyoloji, kolorektal hastalıklar, jinekoloji, nöroloji, onkoloji, oftalmoloji ve ortopedi gibi alanlarda en yüksek kalitede üçüncü basamak sağlık hizmeti sunabilmektedir.

Yılda 80.000’den fazla yabancı ziyaretçi ağırlayan Bangkok Hospital Phuket, sadece Tayland için değil tüm dünya için bir sağlık turizmi merkezidir. Bakım ve sağlık hizmetleri de Tayland’ın hiçbir yerinde rakipsizdir – daha fazla bilgi için şimdi bilgi alın veya ücretsiz fiyat teklifi isteyin.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
IVF – In vitro fertilizasyon

Saç implantasyonu
Saç nakli

Hizmetler

Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wifi
Sağlık sigortası
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Tıbbi kayıt transferi
Tıbbi seyahat sigortası
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Dini tesisler
Restoran
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Phuket – Ülke: Tayland – Kuruluş: 1995
Akreditasyon: JCI Akreditasyonu, Tayland Hastane Akreditasyonu, ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Arapça, Çince, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Rusça, İspanyolca, İsveççe, Tayca


Bangkok Hospital Phuket Yorumları

Ewa Karolina Bettini-Gromek
Ewa Karolina Bettini-Gromek
20:09 31 Mar 24
Hastane modern, çok temiz ve zariftir.Resepsiyonistler, hemşireler ve doktorlar (boğaz ve kulakları tedavi ettiğimiz koğuşta) inanılmaz derecede yardımsever ve arkadaş canlısıydı. Bunun için kendilerine çok teşekkür ediyoruz.Zemin katta kahve içebileceğiniz bir Starbucks'ın da olması harika.
Кристина Артём
Кристина Артём
12:06 23 Jan 24
Güzel, büyük bir hastane, ateşi 40 olan ambulansla geldik. Gerekli tüm belgeleri hızla doldurduk, sonra tekerlekli sandalyeyle doktora götürüldük, muayene edildik, kan tahlilleri yaptırdık, ateş düşürücü verdik ve taburcu olduk. Randevu alınırken hastane sigorta şirketiyle her şeyi kendisi koordine etti, fatura 2.200 Baht çıktı ama sigorta şirketi bizim paramızı ödedi. Rosgosstrakh kullanıyoruz, onlarla her şey açık.
C K
C K
15:09 02 Aug 23
Doktor, hemşire ve personelinden iyi hizmet ve bakım almış bir hastanedir.
Viktoriia Rybalka
Viktoriia Rybalka
06:54 03 Aug 23
Ziyaret deneyimim. Bir jinekolog ve bir mamolog tarafından planlanmış bir muayeneden geçmek zorunda kaldım. Telefonla randevu almadım, hastaneye yeni geldim. Beni meme doktoruna yazamadılar, programı yoğun olduğu için hemen jinekoloğa gittim. Çok kibar ve güler yüzlü personel. İngilizce bilmiyorsanız, size bir tercüman teklif edeceklerdir (muhtemelen ek ödeme ve bekleme karşılığında). Ofise götürüldüm, fazla beklemedim. Alıcı doktorun cinsiyetinin önemli olup olmadığını sordular, ateşini, basıncını, kilosunu ölçtüler. Muayenehanede de hızlı bir şekilde başa çıktılar, sandalyede hem muayene hem de ultrason yaptılar, doktor bu süreçte mikroskop altında smear'a bakmanın gerekli olup olmadığını ve ultrason yapıp yapmayacağını sordu. Doktor her şeyi dikkatlice yaptı, daha fazla tavsiyede bulundu ve ilacı reçete etti. Ertesi gün randevu ile bir mamoloğa (onkolog) gittim ve burada şikayetlerime göre mamografi ve ultrason yapmam önerildi. Bir doktor tarafından daha fazla muayene. Bunun muhtemelen en başarılı ziyaretim olduğunu belirtmek isterim, doktorla uğraşmak bir zevkti. Sorular sordu ve benimkini yanıtladı, her şeyi ayrıntılı olarak açıkladı. Adını Pawan Krainara bırakacağım! Dushka 🤌🏻 Bir jinekoloğun hizmetleri için 156$+100 baht ödedim. Mamolog 4650 baht. Hastanedeki kurs farklı olduğu için parayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Bu yüzden biraz daha fazla ödemek zorunda kaldım. Bu benim kişisel deneyimim, sizinki farklı olabilir🙃 hastalanmayın))
Madison O'Shields
Madison O'Shields
07:18 24 Aug 23
Phuket'i ziyaret ederken burada köpek ısırığı nedeniyle tedavi gördüm. Acil bakımları ve tüm takip randevuları mükemmeldi, bakım kalitesi yüksekti, doktorlar çok yetkindi ve iyi İngilizce konuşuyorlardı. Çok temiz ve verimli bir hastane ve kalabalık değil. Fiyatlar adil ve şeffaftı.
Anastasia
Anastasia
03:18 13 Feb 24
2024. 5.000 baht karşılığında Wellness Classic'e sağlık kontrolü için geldi. Uygun Fiyat. Pakette temel kan testleri, idrar testi, göğüs röntgeni, karın ultrasonu ve EKG kalp testi yer alıyor. Sonunda yemek için 150 baht kupon alıyorsunuz. Tüm işlemler bir saat sürer ve sonuçların beklenmesi de bir saat daha sürer. Hemşireler çok nazik.2023. Bu hastaneyi üç kez ziyaret ettim: iki kez aşı için, bir kez de Kovid konsültasyonu için. Harika, güzel görünümlü ve temiz bir yer, muhteşem servis. Fiyatı oldukça uygun: Doktor muayenesi ve KOVID'e karşı ilaç (molnupiravir) için 160 dolar. Ne yazık ki en etkili Paxlovid'e sahip değillerdi. Doktorlar farklı derecelerde İngilizce konuşuyorlardı. Herkes kibardı.Hepatit B'ye karşı ikinci aşım için buraya geldim, e-posta yoluyla önceden randevu aldım, tüm kayıt ve bekleme işlemleri 30 dakika sürdü. Temiz, güzel, herkes dost canlısı. Neredeyse elinizden tutup gitmeniz gereken yere götürüyorlar, bu uygun. Bir hemşire tarafından genel muayene ile Engerix-B aşısı - sıcaklık ve basınç ölçümü - 1395 baht.Daha sonra ek aşılar yaptırdım ve COVID ile ilgili iletişime geçtim, konsültasyon ve bir dizi hapın maliyeti 5.100 Baht. Bu seviyedeki bir hastanenin fiyatının yeterli olduğunu düşünüyorum, Avrupa'da daha pahalı olur.
Inna Kochanzhi
Inna Kochanzhi
08:48 15 Feb 24
Burada yeni bir ameliyat geçirdim (el bilek kemiği kırığı ve çıkığı).İlk başta fiyatlar beni biraz şaşırttı (Şangay'daki fiyat teklifinin hemen hemen aynısını almayı beklemiyordum.). Bir fikir vermek gerekirse, orijinal tahmin, temelde hastanede 36 saat ve 1,5 saatlik bir ameliyat için 230K-300K idi (sonunda sanırım alt sınıra yakın olacak - CT ve ameliyat öncesi masraflar dahil) devam eden ameliyat sonrası). Bu arada, depozito ameliyattan önce varışta ödeniyor ve tahminin alt puanına eşit oluyor ve öğleden önce ayrıntılı günlük faturalar getiriliyor.Ameliyattan sonra bu fiyatın nereden geldiğini anlıyorum.Öncelikle hastanenin kendisi; büyük, ferah, temiz, iyi tasarlanmış ve çok iyi donanımlı bir hastane. Bir otel odasında kaldığımı hissettim: duvardaki ahşap paletler, gardırop, büyük banyo, en yakınlarım ve en sevdiklerim için kanepe ve koltuk, yemek masası, buzdolabı, TV, temizlik, iyi klima, yatak takımları vb. Ve güzel yemekler! Standart bir odam olduğunu unutmayın.İkincisi, profesyonellik: Buna akıllı ekipman, gereken her şeyi yapmak ve olmayanı yapmamak, mükemmel organize edilmiş ve hızlı süreçler, açıklamalar, net talimatlar vb. dahildir.Üçüncüsü, personel: çok kibar ve nazik, ilgili, her zaman tetikte, her zaman hastanın durumunu kontrol ediyor, hızlı tepki veriyor ve hepsi İngilizce konuşuyor (en azından gerekli olduğu yerde ve gerektiği ölçüde). Bu deneyimden önce çok stresliydim çünkü en son doğumda hastanede kalmak zorunda kaldım. Bu nedenle her şeyin ele alınış şekli beni olabildiğince rahatlattı. İyi ortam ve tutum da benim için çok önemli.Yani para için tamamen iyi bir değer. Harika hastane!
Traveler
Traveler
10:21 20 Aug 23
Dikişleri almaya ve dezenfekte etmeye gittim ve doktorlar ve hemşireler çok naziktiler.Bir de sigortam yoktu ama fiyatın düşündüğümden çok fazla çıkmaması güzeldi. 2000 baht çıktı.Phuket'te hastaysanız bu hastaneyi tavsiye ederim.
AneleM M
AneleM M
16:46 18 Mar 23
Tek kelimeyle harika bir hastane! Yaralarımla ve çocuklarımla oradaydım. Yardım! Rusya'da hiçbir şekilde ağrının sebebini bulamadılar ve beni bir psikiyatriste gönderdiler, psikosomatik türünden bahsettiğimi söylediler. Bu hastanede ağrının sebebini bulup iyileştirdiler! Uzun yıllardır yaşıyorum ve iyi ki böyle ağrılar yok. Benim için ikinci kez aynıydı. Rusya'da sebep bulunamadı ama burada doktor hemen yönü gösterdi. 11 yıldır Phuket'te kışlıyorum ve şimdiden birçok hastaneyi kendim ve çocuklarla ziyaret ettim, burası iyi bir hastane ama fiyatlar çoooook pahalı! Bazen tercüman beklemeyeceksin (. Doktorlarla kendin konuşmalısın.
Kerati Chai
Kerati Chai
08:01 11 Aug 23
Çok iyi hizmet, ancak bir doktora görünmek zaman alıyor Her ziyaret hastanede en az 45 dakika geçirecektir.
Оксана Маркова
Оксана Маркова
09:12 08 Mar 23
boğaz ağrısıyla geldimTemiz, güzel, tercüman verdiler. İlaçlar fiyata dahildirNooo lora, bir saat bekledim ve dondum. Artı bir doktor randevusu 5200 baht'a mal oluyorDoktora yaptığım en pahalı ziyaretim
ice bear
ice bear
20:33 23 Oct 23
Doktorlar ve hemşireler sevimli ve ilgililer.Acil serviste gece vardiyasında kalan hizmetçi çok tatlı. Gece yarısı susamış bir halde gittik ve kahyadan su istedik. ve acil serviste hastanın yatağının başında bekliyordum Diğer insanlar geçip gitti ve umursamadılar. Uzun bir süre, neredeyse bir saat kadar ayakta durduk, hizmetçi gelip onu görünce oturmamız için bir sandalye getirdi. Uzun süre ayakta durursan yorulmaktan korktuğunu söyledi. O dönemde çok yorulmuştuk. İlginiz için çok minnettarım.Seçilen oda 8,xxx baht fiyatındaki VIP odadır. Oda oldukça geniştir, 2 bölgeye ayrılmıştır ve 2 banyoya sahiptir.Oturma odası bölgesi Odada lavabo, ekipman, tabak, kase, kaşık, bardak, mikrodalga fırın, buzdolabı, yemek masası ve kanepe bulunmaktadır.Hasta odası bölgesinde uyumak ve gözetlemek için uzun bir kanepe bulunmaktadır. Büyük koltuk ve masa, kasa, gardırop.Genel olarak oda iyi görünüyor. Ama odayla ilgili fikrimi belirtmek isterim. Çünkü daha önce Dibuk Hastanesi'nde tedavi görmüştü çünkü orası eve daha yakındı. Hasta refakatçisi olmanın konforunda bariz bir fark ortaya çıktı: Dibuk Hastanesi'nde "Hasta yatağı" tam uyku ekipmanlarıyla donatılmış bir yataktır. Başı ve yan yastıkları destekleyecek bir yastık da var, o kadar güzel ki, gösterdiğiniz özen için teşekkür etmek istiyorum. Çünkü insanlar izlemeye geliyor Sarkık bir kanepede uyumak berbat bir şey, sırtım ağrıyor, sıkışık ve kaygan. Dokunuş yatakta uyumaya benzemiyor. Bu çok önemli. 2 kanepeden fazlası Aslında 2 hastanenin oda fiyatlarının çok farklı olmasından bahsetmeyeceğiz çünkü Bangkok Hastanesi diğer açılardan daha donanımlı.Bangkok Hastanesi bu yorumu okursa Lütfen iyi şeyler getirin. ağınızdaki hastanelerin uyum sağlaması için Bir diğer husus da elektrik fişinin çok az olması ve fişlerin konumlarının tamamının hastanın kafasında olmasıdır. Oldukça tehlikeli olduğunu düşünüyoruz. Her şey o bölgede yığılmışsaOdanın bu kadar geniş olmasına gerek yok. Birinin göz kulak olabileceği bir yatağım ve bir yastığım olsun isterdim. Ve elektrik fişleri biraz dağılmış.Hasta banyosu bölümünde Duvara tutturulmuş bir küpeşte bulunmalıdır. Düşmemek için kendinizi desteklemek için duşta çimentodan bir koltuk yapacaksınız. Sırtı dik açıyla işaret edilmiştir. Kayıp başınızı o köşeye çarpmanız çok korkutucu.Hasta ve yakınlarının yemeklerini övmek isterim. Yemeğin tadı güzel, malzemeleri güzel ve hastanın ihtiyaçları soruluyor. hem gıda alerjileri hem de tercihler ertesi gün yemek hazırlamak için Bu çok tatlı.Evrak hazırlamadan sorumlu departman çok kötü bir iş yapıyor, istenilen evraklar tam olarak hazırlanmamıştı. Teslim almaya gelirken gecikme olmaması için iletişim kurmak için önceden arayın. Faydasız. Onları aradım ve gelip belgeleri almalarını söyledim. Belge tamamlandı. Geldiğinizde her nokta için tüm yeni belgeleri talep etmeniz gerekmektedir. Sanki hiç hazırlıklı değildim. Tıpkı Phuket'teki en yüksek fiyatlara sahip özel bir devlet hastanesi gibi, gidip her bölümü kendiniz sormalısınız. Her departman arasındaki iletişim çok zayıf. Hiçbir şekilde birlikte çalışmıyorlar. Karma hizmet kullanıcısına düşüyor. İlgili departmanları geliştirmek isterim.Siriroj Hastanesi'nden belge istiyorduk. Görevli size evrakların hazır olduğunu bildirdiğinde gidin ve evrakları alın. Evrak almaya geldiğimizi resepsiyon ve kayıt noktasında bildirebiliriz. Adını ve soyadını yaz yetkililere Memur belge zarfını aldı. İmzalayalım, bitirelim ve eve gidelim, her şey çok hızlı. Daha fazla iletişim kurmak için başka bir yere gitmenize gerek yok. Lütfen hemen geliştirin. Bağlı hastanelere gidip iş görebilirsiniz. ve uygulandı
Thitirat Thuethong
Thitirat Thuethong
16:46 21 Nov 23
İshal oldu, iki geceyi hastanede geçirdi ve yarım yüz bine yakın para harcadı. Fiyat bu boyutta ancak hizmet hiç profesyonel değil. Devlet hastaneleri de bundan daha iyi bakım sağlıyor.Bir gece bir hemşire ateşimi ölçmeye geldi. Kulak termometresi kullanın Sanki bir şeye kızgınsın gibi. Kulağıma bir termometre koy. Sanki o kadar sert bastırıyordum ki kafam sallanıyordu ama yine de durmadı.Temizlikçi hiçbir şey yapmadı, su bardakları ve mendiller yenilenmedi, değiştirilmedi, bir keresinde içeri girdi ve odanın önündeki çöp torbasını alıp dışarı çıktı. Hiçbir şeyi süpürmeyin veya paspaslamayın.Hemşirenin hiçbir bilgisi yoktu. Bir şey sordum ve cevaplayamadım.Doktor hastalığın nedenini bulamadı ve belirtilere göre ilaç yazdı. Hastaneden ayrıldığımda semptomlarım ciddiydi. Daha iyi olmadı.Yemekler berbat, soğuk ve tatsız, menü birbirini tekrarlıyor ve ucuz ürünlere, hatta tatlılara ve atıştırmalıklara ağırlık veriyor.Odadaki ekipmanlar çok eski. Tuzlu askı Tekerlekler zorlukla dönüyor. IV hattıyla tuvalete gitmek çok zordu.Sıcak su kazanı iyi değil, dokunduğunuz anda elektrik çarpıyor.Hasta gömlekleri, sıkıntısı var mı yok mu bilmiyorum. Ben minyon bir kadınım, 3XL beden bir gömlek getirdim ve giymeye katlanmak zorunda kaldım, durumu çok kötüydü.
Ha Ha Wong
Ha Ha Wong
15:17 23 May 23
Hastanedeki imkanlar temiz ama maalesef hizmet çok kötü, fiziki muayene düzeni kaotik, doktor ve hemşireler özensiz ve sorumsuz ve ultrason öncesi su içirmiyorlar yani su yok. Mesanede hava olduğu için ultrasonik test yapılamaz.Rapor doğrudan sorun olmadığını söyledi, çünkü mesanede idrar yok, çok düşük seviyeli hataBu hastaneye patronluk taslamayın, kızmak istemiyorsanız, tavsiye etmeyin, tavsiye etmeyin, tavsiye etmeyin, önemli şeyleri üç kez söyleyin
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️