Medicover Hospital Hungary

Medicover Hospital Hungary Budapeşte Kliniği 1

Medicover Hospital Macaristan kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1967 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Budapeşte, Macaristan’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Medicover Hospital Hungary, Budapeşte, Macaristan

Macaristan Medicover Hastanesi, teşhis, endoskopi, KBB cerrahisi, genel cerrahi, ortopedik cerrahi ve varis cerrahisi dahil olmak üzere bir dizi sağlık hizmetini makul fiyatlarla sunan modern, son teknoloji ürünü bir cerrahi ve görüntüleme merkezidir. Mevcut tedaviler arasında tıkalı burunlar için burun ameliyatı, sinüs ameliyatı, bademcik ve geniz eti alınması, safra kesesi alınması, fıtık onarımı, karpal tünel gevşetme, diz bağ ameliyatı ve diz artroskopisi yer almaktadır.

Tüm cerrahi prosedürler deneyimli ve yüksek nitelikli uzmanlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 12 konsültasyon ve muayene odası bulunan bir poliklinik de mevcuttur. Hastane, en gelişmiş BT ve MRI tarayıcıları, son teknoloji endoskopik ekipmanlar ve Arthrex Synergy artroskop ve Storz laparoskopik cihaz gibi gelişmiş cerrahi cihazlar dahil olmak üzere en son tıbbi teknolojiyle donatılmıştır. Hastanenin iki modern ameliyathanesi, alt yoğun bakım ve ameliyat sonrası izleme odaları, gelişmiş genel anestezi ve tıbbi izleme teknolojisi ve yüksek performanslı sterilizasyon ekipmanıyla desteklenmektedir.

Hastaneyi ziyaret eden uluslararası hastalarla İngilizce, Almanca, Fransızca, Norveççe ve İsveççe bilen çok dilli medikal turizm yöneticileri ilgilenmektedir. Ayrıca, görevi hasta ile tıbbi personel arasında arabuluculuk yapmak, tedavi planlarını uygulamak ve takibi organize etmek olan özel bir hastane vaka yöneticisinin hizmetlerinden de yararlanmaktadırlar.

Hastane, bir cerrahla ücretsiz konsültasyon, ortak bir otelde ücretsiz bir gecelik konaklama ve ücretsiz havaalanı transferlerini içeren ücretsiz konsültasyon paketleri sunmaktadır. Tedavinin değerinin 2.300 £’u aştığı durumlarda, uçak biletinin değeri de maksimum 140 £’a kadar nihai tedavi ödemesinden düşülür.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Varisli damarların tedavisi
Vajinoplasti

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wi-Fi
Tercümanlık hizmetleri
Eczane
Özel odalar
Çeviri hizmetleri


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan1967 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Macarca


Medicover Hospital Macaristan incelemesi

Darinka Nagy-Hlavacska
Darinka Nagy-Hlavacska
12:31 11 Aug 23
Bademcik ameliyatımı Medicover'da yaptırdım. İki gün boyunca beni muayene eden, emziren ve bana yardım eden herkes çok kibar ve yardımseverdi ve cerrah hem profesyonel hem de kişisel olarak son derece olumluydu. Oda temiz ve sofistike. Bu nahoş ameliyatı olabildiğince sorunsuz yaptığınız için teşekkür ederiz!
Krisztina Demény
Krisztina Demény
15:38 17 Jan 24
Ertesi gün için telefonla endokrinoloji randevusu aldım. Doktor nazikti ve doğru bilgiyi aldım. Gerçekten benimle ilgilendiklerini hissettim. Mekan hakkında hem iyi hem de kötü şeyler duydum, olumlu deneyimlerle ayrıldım.
Krisztina Fricz
Krisztina Fricz
18:09 27 Oct 23
Selamlama! İyi niyetle Eügyi artık 2 yıldız alıyor. Onların özel servisi, yıllardır oraya birkaç kez gittiğimiz için, randevuyla gittik, tabii o zaman ve bugün. Şu ana kadar olumsuz bir deneyim yaşamadık ama bugün Göz Hastalıkları bölümünde bir buçuk saatten fazla bekledik... başka bir etkinlik nedeniyle yapılan rezervasyonun iptal edilmesi gerekmeseydi iyiydi. bu planlıydı ve tatsızdı! Mo.'da sağlık hizmetlerinin iyi olmadığını anlıyorum ve deneyimledim, ancak ödeme yaparsanız (en başında terminaldeki testlerden önce zorunludur) ve randevuya giderseniz, o zaman paranın karşılığında bir şeyler beklersiniz!!! Çünkü beklenen olurdu...! 5-10 dakikalık bir beklemeden bahsetmiyoruz ve onu orada bile bırakamıyorsunuz, diğer bakım bir seçenek değil, çünkü peşin ödeme yaptınız ve kim 10 HUF daha bırakmak ister ki?! Yani aksi halde olup olmadığı kafa karıştırıcı. bir sorun var, nasıl bir bakım alacağız?! Özel sektörde bile ücretli!- Hastanın tamamen susması, tahammül etmesi ve sinirlenmesi de beklenmez... !
Ferenc Truglya
Ferenc Truglya
12:51 16 Jun 23
15.06.2023 tarihinde Váci út'deki hastanelerinde yaşadığım müşteri yönetimi ile ilgili resmi kanaldan şikayette bulundum.Daha önce hiç Medicover'a gitmemiştik, dolayısıyla prosedüre aşina değildik. Telefonla randevu istediklerinde kendilerine bu konuda bilgi verilmedi. Annemin 15:50 ve 16:10'da arka arkaya MR randevuları vardı. E-postada verilen saate göre 2. kat 213 numaralı odadaki kliniğe saat 16:30'da vardık. Sınavdan önce resepsiyona kaydolmanız ve sınav ücretini önceden ödemeniz gerektiğini bilmiyorduk. (diğer özel ü siparişlerde olduğu gibi muayeneden sonra ödemek zorunda olduğunuz bu durum apaçık değildir)15:50 geçti, bu yüzden e-postayı tekrar kontrol ettim ve muayeneden önce resepsiyona gitmem gerektiğini gördüm. Muayene için ödemeyi 15:57'de yaptım ve resepsiyonist, vücut bölümlerinin muayenesi için iki randevumuz olmasına rağmen, birkaç dakika geç kaldığımız için sadece bir tane yapacaklarını söyledi. Bu arada, doğru değil, sadece eksik bilgi nedeniyle doğru yerden başlamadık. Saat 16:19'a kadar bekledik ve annem muayene için çağrıldı. Yani başlangıca da geç kaldınız. Neden birkaç dakikalık "gecikmemiz" tolere edilemiyor ve esnek bir şekilde ele alınamıyor? Yarım saat gecikmedi. Sizden bir açıklama bekliyorum.
Cintia Máj
Cintia Máj
11:20 11 Dec 23
Sevgili Medicover,Meslektaşınıza karşı nereye şikayette bulunabileceğimi sormak istiyorum. Bugün (06:15-6:30) Váci út 29-31'de laboratuvar testi için sizin evinizdeydim.Daha önce bizzat size gelmediğim için e-postada belirtilen saatten 15 dakika erken geldim. Resepsiyona vardığımda, nispeten genç bir bayandan ne yapmam gerektiği ve check-in yapmak için oradaki terminallere gitmem gerekip gerekmediği konusunda yardım istedim ve basit bir evet ile cevap vermek yerine küçümseyici bir şekilde beni gönderdi. bak bana daha sonra yardım edeceklerdi. E-postaya göre zamanım iyi olduğu için tekrar sordum, sadece bu tek sorum var ama yüzüm kesilecek. Sonuçta orada bekleyen hastalardan biri bana yardım etti ve nezaketle ne yapmam gerektiğini söyledi. Sizin gibi kaliteli bir mekanın karşılayamayacağını düşündüğüm bu küçümseyici üslubun herkes kulağı ve tanığıydı. İlk izlenim en önemlisidir, bu yüzden zaten böyle bir şirketi temsil ediyorlarsa, resepsiyonda bile "hastalara" ödeme yaparken bu tarza kimsenin izin verebileceğini düşünmüyorum. Buradaki hanımlar inanılmaz derecede nazik oldukları için tıbbi bakım konusunda tek bir kelimem yok, ancak resepsiyonda aldıklarım sigortayı açık ara patlattı. Sonuç olarak şirket, sağladığınız hizmetleri düzenli olarak kullanan daha büyük bir aileye veda edebilir.
Dóra Kollár
Dóra Kollár
08:28 07 Nov 23
Şu ana kadar 5 kez burada bulundum.Uzman siparişi için 4/5 kez haftalarca, bazen 1,5 ay beklemek zorunda kaldım.Doktor onu 2/5 kez yere kadar küçük düşürdü1/5 kez ÜÇ dakika geciktim ve beni içeri almadılar, ancak 4/5 kez randevumdan sonra 10-15 dakika beklemek zorunda kaldım.İnternetten randevu alamıyorum, sadece telefonla, sorunumu görevliye açıklamak zorunda kalıyorum ki bu son derece tatsız bir durum, sorunumun neden sadece benim ve doktorun sorumluluğunda olamayacağını anlamıyorum.Buraya gelmek istiyorsanız dışarıdan bir doktorun sevki kabul edilmez; Ultrason için onbinlerce buradaki dahiliyeciye gidin.İşin güzel yanı, sigortalı bir kişi olarak, içeri girip ödeme yaptığınızdan daha geç bir randevu almanızdır.Şirketin sigortası beni karşılamasaydı buraya adım atmazdım. Kaba, esnek olmayan kaldırma, paranın sıfır değeri. İsveç/Danimarka'da bu, kamu sağlık hizmetleri seviyesinin altındadır. İki yıldızın nedeni kurumların konumunun nispeten iyi olması ve insana benzeyen doktorların bulunmasıdır.
Klaudia Fodor
Klaudia Fodor
15:06 22 Nov 23
Sayın Medicover Hastanesi,Kusura bakmayın ama jinekolojik muayene randevusu için 1,5 ay bekledim, hiçbir sorun yaşamadım.Kırsal kesimden 1 saat yolculuk yaptım ve arabayla şehir merkezine geldiğimde, randevuma 15 dakika kala, görevli arayıp o günkü randevumu doktorun işi nedeniyle iptal ediyor... Tamam... Çok ama çok kırgın ve kızgınım. Asgari, bir sonraki randevunun mümkün olan en kısa sürede sunulması ve muayene ücretinde %50 indirim yapılması olacaktır. Veya bir miktar "acı" ücreti. Bir dahaki sefere pazarlık yapacağım gibi değil...Çünkü geç iptalden ya da sınava gelmezsem bir ücret bekliyorlar tabii... Peki bu neden olmuyor?Bu işin can sıkıcı yanı 1.5 ay boyunca gereksiz yere beklemiş olmam ve sorunum çözülmedi. Veya Çalışma süremin 2 saatini aştım.
Balázs Juhász
Balázs Juhász
11:08 04 Dec 23
İşvereniniz tarafından sigortalı olsa bile herkes bundan kaçınmalı çünkü ciddi bir hastalık olsa bile hiçbir sorun olmadığını bilerek ayrılabilirsiniz.Burada sadece beyaz önlük giymiş 8. sınıf kopya çekenlerin değil, tıp diplomasına sahip kişilerin de çalıştığına inanamazsınız. Sabit olan şey, sözde uzman siparişi dolandırıcılığı için, kişiden 30.000 peşinat ücreti alınacak ya da işvereni kim bilir ne kadar (elbette ikincisine üzülmüyorum)."Sipariş" üzerinde 0 katma değerli "iş" bulunmaktadır, burada verilenden daha fazla bilgiyi internette araştırarak bulabilirsiniz. "Doktorların" faaliyeti, onları 2 dakikalık bir uygulamadan sonra bir müdahale için medicover hastanesine göndermekten ibarettir; bunun için çağrı merkezi randevu vermeyi reddeder, yalnızca geri arayacaklarına dair söz verir. Bu, kokuşmuş hayatta asla gerçekleşmeyen bir geri aramadır, birden fazla soruşturmadan sonra bile, bu yüzden gerçek tıbbi işin yapılması gerektiğinde, sümük gibi emilirler. Burada bir "hastane" bile var mı, iş modeli sadece sahte özel siparişlere dayalı değil mi?Otomatik bir biyo-robot cevabı istemiyorum, zaten hiçbir şeyin araştırılmayacağını, paranın asla iade edilmeyeceğini biliyorum, bunların hepsi sahte.
Dér R.
Dér R.
13:00 11 Sep 23
Sağlık Sigortasıİstek Üzerine Özel Hastane.Kısacası Medicover, Tiszanekersd-Alsó'da Batı fiyatlarıyla çalışan, otuz yıldır unutulmuş, deneyimlerimize dayanarak kendi istekleri dışında orada tutulan çalışanlarıyla Batı görünümlü bir devlet hastanesidir.Medicover aracılığıyla hiçbir hizmeti asla kullanmıyoruz!Bunun nedeni, CT taramasının başlamadan 20 dakika önce iptal edilmesi, çünkü makine bozuldu ve tamircilerin çağrılması gerekti. Dedikleri gibi, bu her ay, şu anda, daha doğrusu asistanın dediği gibi oluyor:"Herkes evine gidebilir, bugün kesinlikle muayene olmayacak, tomografide sorun çıktı!"Kontrast madde o sırada vücutta zaten mevcuttu, dolayısıyla 48 saat boyunca başka bir madde içmek mümkün değildi.---Google karakter sınırı nedeniyle detaylı olarak giremedim ama buraya resim olarak ekleyeceğim.Oraya yazılı şikayette bulunduk, her şeyi resmi e-posta adresine gönderdim ve cevap yerine sadece bu değerlendirmeye tepki gösterdiler.
Erzsébet Szűcs
Erzsébet Szűcs
05:26 23 Jul 23
MRI taraması için giderdim. Randevum 1 saat önce makine bozulduğu için iptal edildi. Zaten onlara gidiyordum, sınav nedeniyle tüm öğleden sonramı yeniden düzenlemek zorunda kaldım. Zamanında orada olmak için işten erken ayrıldım. Bir hafta sonraya yeni bir randevu ayarladık, bayan yeni randevuyla ilgili bir e-posta alacağımı söyledi! O zamandan beri e-posta bekliyorum. O zamandan beri uzun zaman önce başka bir yerde test yaptırdım ve ertesi güne randevu aldım.
Rebi Mikó
Rebi Mikó
12:50 19 Aug 23
Felhaborito servisi. Kan testi (tomosentez) için gittim ve 3 gün sonra teşhis "şekli belirsiz tümör" idi ve malignite şansı %2 ile %90 arasında verildi! Şimdi o zaman %2'ye karşı 90? Hepsi aynı değil. Ultrason randevusu istediklerini söylemek için aradığımda bana ancak 1 ay sonrasına tarih verebildiler. Bulguların alındığı gün başka bir kliniğe gittim ve burada kapsamlı bir incelemeden sonra Medicover tarafından tespit edilen "tümörün" bir bağ dokusu fibroadenomu olduğunu (on yıllardır orada olduğunu biliyorum) buldular ve onlar bu %2 - %90'lık değerin bile çıkmadığını söyledi, bir bulguya işaret etmek istiyorum. Medicover beni gerçekten strese soktu, 4 günümü ve 32.000 HUF'umu mahvetti. Onlara çok fazla zaman ve para harcadığım için üzgünüm.
Anita Czapek
Anita Czapek
06:03 24 Dec 23
Never_More_MedicoverBelirtebileceğim tek olumlu şey çevre ve altyapıdır. Beni aldattı. Hilton'a muayeneye gitmek gibi ama sadece görünüş; iç mimar, sahibinin bütçesi ve fiyatları maksimum Avrupa standardında, kurumdaki işler, özellikle çalışanların tarzı, saf Balkan. Hiçbir yerde bu kadar kaos hissetmemiştim ve birkaç yere gitmeme ve Macar olmama rağmen benimle hiç bu kadar küçümseyici bir şekilde konuşulmamıştı.Telefonla konsültasyon için bir ay beklemeniz gerekiyor, daha önceki muayene sonuçlarına göre hastanın acil tedaviye ihtiyacı olsa bile bunu henüz yaşamadım. Şikayetim için eczaneden bir preparat aldığım için doktor da bana güldü - "şaka yapmayın, bunlar etkili değil". Yarım saat erken geldim, önce beni de aradılar, ben de kırsal kesimden bir buçuk saat kadar yolculuk yaptığım için hemen tuvalete koşacağımı belirttim ama bir sokak uzakta bile olsa orada yaşasaydım, hemen tuvalete koşacağımı belirttim. Bunu yapmaya hakkım var, asistan gözlerini devirdi ve içini çekerek anaokulundaki gibi izni verdi "tamam o zaman git ama acele et!" Sana söylüyorum, burada sorun çıkacak. Haklıydım. Doktor sürekli sözümü kesti, pasif-agresif davrandı, küçümseyici davrandı, maalesef karakter çokluğundan dolayı tüm durumu detaylı anlatamıyorum ama tahmin edersiniz. Onun için bacaklarımı açamıyordum. Bence herkes kendisi için iyi olmak istiyorsa jinekolog mesleğini seçen bir inek olan Péter Sziller'den uzak durmalı.
Henrietta Jánosi
Henrietta Jánosi
05:17 21 Dec 23
Yeterli bilgi almadığım birçok kez oldu. İkinci üç aylık dönemimde olduğumu ve son taramamda artık hiçbir şey için ödeme yapmayacağımıza karar verdiğimi söylemeye bile gerek yok. Çoğunlukla konsültasyon olan ultrasona gittik. Bu arada vakit geçirmek için çok fazla konuşmam gerektiğini fark ettim çünkü ultrason her şeyiyle 5 dakika sürüyordu. Bebeği yaklaşık 2 dakika görebildik, sevimli Dr. kalp atışı aramadı (bunu kağıda yazdı) ve bebeği düzgün göremedik. (Kafa boyutunu ölçtüm ve bu kadar.) Hamileyim risk altındayım, bu yüzden elbette her zaman endişeleniyorsun. Aldığımız ultrason görüntüsünün sol olması daha iyi çünkü bir nokta sanki bebek değilmiş gibi sadece bebekten görülebiliyor. Olay çıkarmamamızın tek nedeni, randevumuzu gelmeden yarım saat önce iptal etmeleri ve bizi hemen boş olan birisinin yanına koymalarıydı. (Uzaktan ziyaret ettik.) Yönetimde bir sorun mu var, yoksa sağlık sektörü o kadar ölü ki, özel hastaneler zaten maaş verenlere kafa mı takıyor bilmiyorum.Sadece 1 şey için yıldız alıyor, o da Dr. Szikszay. Onun için her şey yolundaydı, her şeyi açıkladı ve düzgün bir şekilde inceledi. Orada onun gibi daha çok insan olmalı ve o zaman insanlar memnun ayrılacak.
Erika Pusztai
Erika Pusztai
12:06 04 Aug 23
2 hafta önce şiddetli sırt ağrım vardı ortopediden randevu aldım gittiğimde doktor ameliyat söz konusu değil dedi bu yüzden muayene bile olmadı röntgen de çekildi öyle ki bana nasıl alacağımı sordu onlara göre yapılsaydı olmazdı değil mi? Kayda dayanarak, yardımcı olabileceğini, 70.000'e 1 enjeksiyon yapabileceğini söyledi - (bunun sonucu, hala eve gidebilmemdi, oturdum ve 24 saat ayakta duramadım, ve o zamandan beri dizim daha da kötü durumda,) sonra ayağa kalktı ve işimizin bittiğini duyurdu, bu yüzden boşuna 27.000-+15.000-+70.000 ödemek zorunda kaldım. - beş? Zaten her şeyi ödemek zorunda olduğun özel bir doktordan daha fazlasını bekliyorsun, 112.000'i pencereden attım ve önerdiği pahalı ilaçları saymadım bile. Olumsuz görüşler çok fazla, bir düşünseler iyi olur çünkü er ya da geç buraya kimse gelmeyecek ve sonrasında yorumları okumazsam bu kliniği seçmeyebilirim. Ne yazık ki daha fazlasını alamadım, sadece cüzdanım düzleşti.
Dóra Hörcsig
Dóra Hörcsig
22:35 07 Aug 23
Para aç çetesi.Buraya doğum bakımı için gittik. Keşke yapmasaydık. Hiç aynı doktora gitmedim, her birinin bakış açısı farklıydı, hamilelik sırasında ilk (2) ikiz bebek gerçekten güven verici değildi.2. trimesterde böbrek spazmlarından çok sayıda laboratuvarda sürekli kateterizasyona ve gebelik toksemisine kadar dikkat etseydim fark etmeyeceğim pek çok semptom yaşadım, ama her şeye el salladılar, "bu normal" dediler. İkiz gebelik için", tabii ki umursamayan bir doktor varsa, paket ücretine ek olarak 100.000+ karşılığında, aralarında en ucuz olan birkaç testi kesinlikle tavsiye ederim. İkizlerde 60.000'e mal olan genetik ultrason 20 dakika geç çağrıldı ve daha sonra doktor bizi getirdi. Bu nedenle çocukların hiçbirinin kafatasları incelenmemiştir. Bundan pek çok anormallik bulabilirsin... Ama o öyle hissetmiyordu... 60 için, neden öyle hissetsin... Bazen ayrıldım ve sonra randevumdan yarım saat önce bir randevu aldım. bilinmeyen bir numaradan arama. Kendini tanıtmadı bile, sadece gitmememi, iptal edildiğini ve pazartesi beni arayacaklarını söyledi.Salı aradım pazartesi aramadılar sonra beni hangi numara aradı diye azarladılar, onlarda değilmiş ve randevum olduğunu sistemde görüyorlar ama ben kesinlikle gelmemişim. yukarı. Daha sonra 1 doktor olduğu ve o da yeni doğum yaptığı ortaya çıktı.. Ama bilgi akışı da tıpkı onların bakımı gibi 0.Oradaki bir işçi bize oraya ikiz doğurmak için gitmeyi düşünmememizi söyledi bile. Bir yandan 37. haftaya bir gün kala kabul etmiyorlar, diğer yandan bebeklerden birine bir şey olsa hemen devlet hastanesine götürüyorum çünkü sadece temelleri var. ekipman ve öte yandan, ekstra bakım gerektirmiyorsa, hangi çocuklarımı yalnız bırakacağıma ben karar verebilirim... Vb Pis çete.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️