Clinica Dr. Pedro Antolin – Valensiya

Clinica Dr. Pedro Antolin Valencia Valencia Kliniği 1

Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencia estetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1980 yılında kurulan bu Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği onaylı klinik, İspanya’nın Valensiya kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica Dr. Pedro Antolin, Valensiya, İspanya

Clinica Dr. Pedro Antolin – Valencia estetik, plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanlarında uzmanlaşmıştır. Cerrahi ve cerrahi olmayan kozmetik prosedürlerin en kapsamlı yelpazesinde uzmanlaşmışlardır ve en iyi tedavilere, standartlara ve uygulamalara erişim sunduklarını söylemekten gurur duymaktadırlar. Hastalarına en güvenli ve en kaliteli bakımı sağlamayı taahhüt etmektedirler. Klinik, yüz germe, blefaroplasti, burun estetiği, göğüs ameliyatı, baldır implantları, karın germe, liposuction, Botox, mezoterapi, kalça implantları, kellik tedavisi ve çene ve yanak ameliyatı gibi uygun fiyatlı, yüksek kaliteli kozmetik prosedürler arayan uluslararası hastalar arasında popüler bir seçimdir.

Klinik hem yerel hem de uluslararası hastaları ağırlamakta ve uluslararası hastalarına çevrimiçi doktorlarla konsültasyon, takip ve rehabilitasyon, tıbbi kontrollerin tercümesi, konsiyerj hizmetleri, yerel turistik aktivite rezervasyonları; otel rezervasyonu yardımı, havaalanı servisi, ücretsiz WiFi, özel odalarda televizyonlar, uluslararası aramalar için telefonlar ve bebek bakıcılığı hizmetleri dahil olmak üzere önemli sayıda hizmet sunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Liposuction
Blefaroplasti
Otoplasti
Meme rekonstrüksiyonu
Jinekomasti
Rinoplasti
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Serviko-yüz germe
Boyun germe
Brakiyoplasti
Gövde kaldırma
Cilt dolgusu
Dudak büyütme
Plastik cerrahi konsültasyonu
Yara izi tedavisi
Uyluk germe
Abdominoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Valensiya – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1980
Akreditasyon: The American Society for Aesthetic Plastic Surgery – Konuşulan Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca


Clinica Cirugia Estética Dr. Antolin’in Yorumları

Noelia Colomer garcia
Noelia Colomer garcia
23:15 25 Oct 23
Bir ay önce oldukça agresif bir rinoseptoplasti ameliyatı geçirdim, sadece kemikten değil aynı zamanda yüzgeçlerden oluşan burnumun büyüklüğünden dolayı Pedro Antolín ile tanıştığım ilk günden itibaren bunun o olduğu çok açıktı. davamı alıp beni ellerine bırakacakları için daha fazla cerraha bakmakta hiç şüphem yoktu, onların büyük kapasitesi, profesyonelliği, yakınlığı ve samimiyeti nedeniyle her türlü ameliyatta bin kez geri dönerdim. Elbette tatlı bir kız olan Laura'ya ve bana daha iyisini veremeyecek olan anestezist Paula'ya elbette teşekkür etmek istiyorum, ancak bu harika süreçte hala gidilecek çok yol var. hayatımı değiştirdi. Benimle yaptığınız harika iş için size teşekkür etmek istiyorum, çok teşekkür ederim ekip.
Juani Lozano Guardiola
Juani Lozano Guardiola
16:59 31 Aug 23
Dr. Antolín'in muayenehanesine Google incelemeleri sayesinde geldim...ilk andan itibaren bana aklıma bile gelmeyen bir gönül rahatlığı ve güven verdi...Ameliyatım için doğru kişi olduğunu biliyordum.. .Bana her şeyi anlattı, ne olacak diye...Hala bir iyileşme süreci olmasına rağmen bende bıraktığı durumdan çok memnunum... Sağlık durumum çok iyileşti...Ayrıca anestezi uzmanına ve her zaman her şeyin üstünde olan Laura'ya kadar tüm ekibe teşekkür ederiz… Profesyonellerden oluşan harika bir ekip….%100 tavsiye ederim, her türlü müdahale ve ihtiyaçta olduğu gibi hiç düşünmeden onlara yönelirim.Tüm ekibe yürekten teşekkürler.
Carmen Boix Núñez
Carmen Boix Núñez
13:08 22 Nov 23
Mükemmel profesyonel ve mükemmel insan muamelesi. Doktor Pedro Antolín ile yaptığım ikinci burun estetiği sonrasında elde edilen sonuçlar mükemmel olmasının yanı sıra tamamen doğaldır. Tamamen tavsiye edilir 🙂
Sara María García Grieve
Sara María García Grieve
13:48 12 Feb 23
Kesinlikle tavsiye edilir! Hiç şüphesiz geri giderdim.
Amelia Molla Vicens
Amelia Molla Vicens
21:36 02 Nov 21
Cerrahi düzeyde deneyimim harikaydı, kişisel tedavi onurluydu, tüm ekibe çok teşekkürler ve kısa süre sonra tekrar görüşeceğiz!!!Selamlar !!!
Berta Faet
Berta Faet
17:18 15 Jun 22
Hem Dr. Antolín'in hem de ekibindeki hemşirelerin ilgisinden memnun. Sonuçlar çok iyi oldu ve Dr. tarafından sürekli olarak izlendim ve ameliyattan sonra herhangi bir sorun veya şüphem olursa onunla iletişime geçme imkanım oldu.
claudia ramirez
claudia ramirez
21:22 14 Nov 22
Yayınım biraz uzun olacak ama meme ameliyatı olmayı düşünüyorsanız ve yumrulu bir memeniz varsa bu yorumu okuyun, umarım deneyimlerimle size yardımcı olabilirim. 2018'den beri Şili, Arjantin, Kolombiya ve İspanya'da 20'den fazla doktoru ziyaret ettim ve onlarla çevrimiçi konsültasyonlar yaptım. Tüberkülozlu bir memeye sahip olduğum için beklentilerimin karşılanmayacağından ve sonunda bu durumu düzeltmeyi istemekten çok korktum. daha kötü olmak Bu yıl arayışım kesin olmalıydı ve en iyisi buydu, işte böyleydi. Dr googling yaptım ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı arıyorum ve yorumları gördüğünüzde randevu almaktan çekinmeyin. Lau ve Mar büyüleyici ve başlangıç ​​noktasıydılar, cevap verdiklerinde sevgiyle Randevumu ilerletip ilerleyemeyeceklerini sordum ve öyle yaptılar, büyüleyici bir kız. Daha sonra doktorla tanıştığımda profesyonelliği, nezaketi, yakınlığı ve samimiyetinden dolayı onun doğru kişi olduğunu anladım. İkiz kardeşimle birlikte ameliyat olmaya karar verdik, hayatın en doğru kararı, Allah'a ve evrene bunu yolumuza çıkardığı için şükrediyorum. Margarita (anestezist) ve müdahalenin olduğu gün ameliyathanede bulunan kızlar, sürecin daha sorunsuz geçmesi için bana yardımcı oldular ve daha önce kötü bir deneyim yaşadığım için onlara tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Hayalimi gerçekleştirdiğiniz, her an yanımda olduğunuz ve bizimle yaptığınız sihir için teşekkürler Dr. Kesinlikle sizi ve ekibinizi tekrar seçerdim, harikasınız. Onlara 100 yıldız verebilseydim yapardım. Keşke sizin gibi doktorların sayısı artsa ve kendilerini sadece estetiğe değil şekil bozukluklarını düzeltmeye de adamış olsalar. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler!!!
victoria ramirez azocar
victoria ramirez azocar
14:12 29 Nov 22
Yaklaşık bir ay önce ikiz kardeşimle birlikte uzun yıllar meme rekonstrüksiyonu uzmanı bulma arayışından sonra tüplü meme düzeltme ameliyatı yapmaya karar verdik ve ilk ameliyatım olmasına rağmen ilk dakikadan itibaren meme düzeltme ameliyatı olacağımı biliyordum. en iyi ellerde. Doktor Pedro, mükemmel bir profesyonel ve harika bir insan, çok detaylı ve hastaları hakkında endişeli. O da kolay olmayan ama en iyi sonucu aldığım ameliyatımız hakkında bizi en iyi şekilde bilgilendirdi. İnanılmaz, her soruyu yanıtlamakla çok ilgilenen, yardımsever ve iyileşme süreci boyunca yardım etmeye istekli olan tüm tıbbi ekibe ve asistanları Laura ve Mar'a çok mutlu ve minnettarım 💓 bir kez daha, yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim doktor bu rüyayı yerine getir. %100 tavsiye ederim ellerinizde olmak keyifli bir deneyim oldu.
MARIO ALBERTO ALBA RAMIREZ
MARIO ALBERTO ALBA RAMIREZ
21:12 31 Aug 23
Bu doktorla ameliyat olan bir aile üyem var ve beş yıl sonra bile yara izleri acıyor, göbek deliği akıyor, ameliyatlar nedeniyle içinden çıkılması zor bir depresyonu var, o da öyle düşünüyor ve hissediyor ki her zamankinden daha kötü. ki öyleydi !!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️