Jildent Klinik

jildent eki̇p 1

Jildent Clinique diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 1998 yılında kurulan klinik, Macaristan’ın Budapeşte şehrinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Jildent Klinik, Budapeşte, Macaristan 🥇

Kozmetik diş hekimliğinde uzmanlaşan Jildent’in diş cerrahları diş hekimliği alanında 22 yılı aşkın deneyime sahiptir. Jildent Klinik Macaristan’daki ilk diş kliniklerinden biridir. Şu anki yöneticisi kurucunun torunudur. Aile tarafından işletilen bu diş kliniği, “fabrika” ve “müşteri” yerine “diş kliniği” ve “hasta” sloganlarına sadık kalmak için kendisini yılda en fazla 600 gülümseme vermekle sınırlamaktadır.

Clinique Jildent’te her hasta kişiselleştirilmiş tedaviden, kapsamlı destekten ve elbette garanti kapsamındaki tüm diş tedavileri için sigorta teminatımızdan faydalanabilir. Diş turizmi sürekli gelişim içinde olan bir sektördür.

Çok sayıda diş kliniği kurulurken, aynı zamanda birçok klinik de piyasadan kaybolmaktadır. Jildent Kliniknin amacı her zaman aynıdır: profesyonel diş hekimleriyle yüksek kaliteli bir hizmet sunmak.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Kemik grefti
Diş köprüsü
Diş kronu
Alpha Bio diş implantı
SIC Etkinlik diş implantı
Zimmer diş implantı
Nobel Biocare diş implantı
Diş konsültasyonu
Diş Hekimi
İnley / Onley protezler
Kök kanal tedavisi
Kök planyalama
Sinüs greftleme
Diş temizliği
Diş beyazlatma
Diş çekimi
Diş dolgusu
Diş kaplamaları
Yirmilik diş çekimi
Invisalign


Jildent, Macaristan’da diş bakımı uzmanı

Jildent, müşterilerini kliniğe 50 metre mesafede konforlu bir otelde ağırlamaktadır.

Sunulan hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Tıbbi dosya transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan – Kuruluş: 1998
Akreditasyon: SGS ISO:9001 – Konuşulan dil(ler): Fransızca, İngilizce, Macarca


Jildent Clinique hakkında inceleme

Ophelie Bresson
Ophelie Bresson
13:11 15 Sep 23
Gözleriniz kapalı gidebilirsiniz oraya, o kadar çok hayalini kurduğum yeni gülümsememe çok sevindim ki! Panoramik fotoğrafımı göndererek Fransa'dan teklif yaptım, o yüzden tek yapmam gereken tedavi için Budapeşte'ye gelmekti! Geldiğimde hoş bir sürpriz oldu, teklif beklediğimden daha ucuzdu ve başlangıçta planladığım gibi son dişlerimi yaptırmak için 4 ay beklemek zorunda kalmadım! Koordinatörüm Lila harikaydı ve diş hekimi çok profesyoneldi! Teşekkür ederim Jildent, seni çevremdekilere tavsiye edeceğim!
Anaelle Caritey
Anaelle Caritey
14:36 31 Aug 23
Jildent ekibine çok teşekkür ederiz; onların nezaketi ve yardımseverliği bizi hoş bir şekilde şaşırttı. Zirvedeki adımlarda kaliteli bakım ve takip!
Sophie Jacquet
Sophie Jacquet
20:21 01 Aug 23
Çok temiz klinik!! profesyonelliğin zirvesinde çok cana yakın ve işinin ehli personel gerçekten tavsiye ederim.
kees blokker
kees blokker
14:20 07 Feb 23
Sevgili Doktor. Barabas ve yardımcınız. Sizi en son 2020'de ziyaret ettim. Birkaç yıl sonra tedavinin çok başarılı olduğu açıkça görülüyor. Bu tedavi ve bana gösterdiğiniz sabır için size ve asistanınıza teşekkür ederim. Teşekkür ederim!!!2018'den 2020'ye kadar Dr. 3 implant ve bir köprünün yerleştirilmesi için Barabas. Birkaç yıl sonra bu tedavinin çok başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ben kendim diş hekimliği muayenehanelerinden korkuyordum ama burada bana çok iyi bakıldı. Kısacası: şiddetle tavsiye edilir.2018'den 2020'ye kadar, Dr. 3 implant ve bir köprünün yerleştirilmesi için Barabas. Birkaç yıl sonra bu tedavinin çok başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ben de diş hekimi korkum var ama bana çok iyi bakıldı. Kısacası: şiddetle tavsiye edilir.
Yohann Mahia
Yohann Mahia
10:58 08 Mar 23
Thank you to the whole Jildent team!!!I recommend without hesitation.You sincerely deserve your impeccable reputation!!!For my part... Size of 4 teeth on the upper facade 😆😆 with installation of a 6 crown bridge in 3 interventions over a week.. what to say except great results and huge thank you for your professionalism 😁Me and my loved ones are amazed by the natural result of the operation for a very competitive price.Looking forward to my next visit for my care to follow..
Said B
Said B
11:29 05 Aug 23
The ideal place to have dental care for a French woman.Everything is done to make it easier for us. From the arrival at the airport, through the hotel reservation until departure, the staff of the clinic accompanies us in a remarkable way.It should be emphasized that allCorrespondence as well as on-site care are done in French.The professionals are very competent and give good advice.Do not hesitate.
Emilie Becher
Emilie Becher
09:10 19 Mar 24
Şubat ortasında babamın yanında 15 günlük konaklama: bana implantlar ve babama tam protezler.Paris'teki ziyaret öncesi toplantıdan Budapeşte'den ayrılışımıza kadar her şey gerçekten mükemmeldi. A'dan Z'ye destek, son derece profesyonel ve yardımsever bir ekip ama ne güzel. Zaten implant konusunda endişeliydim ve açıkçası diş hekimi işini kolayca, hızlı bir şekilde yaptı ve hepsinden önemlisi hiçbir şey hissetmedim!!! ne sırasında ne de sonrasında.Dil sorunu yok, tercümanlar mevcut ve personelin çoğunluğu Fransızca konuşuyor.Önerilen bakımla sorun olmaz.Ayrıca tamamen güvenli bir şekilde yapılabilecek çok sayıda ziyaretin bulunduğu muhteşem bir şehirdir.Döndüğümüzden beri etrafımızdakilere tavsiye ettik, sizi de cesaretlendirmeye teşvik ediyoruz, buna değer.Merhaba Rita 🙂
Youssef Rhazi
Youssef Rhazi
15:21 23 Feb 24
Çok memnun kaldım ve her düzeyde söylenecek bir şey yok.Çok iyi organize edilmiş ve yetkin bir ekip. Yaptıkları işte mükemmel bir şekilde ustalaşırlar. Karşılamanız ve çalışmalarınız için tekrar teşekkür ederiz.Genç oğlumla çok hoş vakit geçiren resepsiyondaki genç kıza ve profesyonelliklerinden dolayı çok teşekkür ederim.Bu diş muayenehanesini tereddüt etmeden tavsiye ederim.
Barbara aaa
Barbara aaa
17:01 15 Mar 24
Harika bir deneyim! TÜM personel dikkat çekicidir ve özenli, ulaşılabilir ve ihtiyaçlarımıza özenlidir. Diş hekimleri ve asistanları ihtiyaçlarımıza saygı duyuyor. Oldukça şeffaf bir kliniktir, son fiyat teklifi başlangıçta beklenenden bile daha ucuzdu (Fransa'da e-posta ve telefonla). Herkese kalbimin derinliklerinden teşekkür ediyorum. Sağlık problemleri ve travma sonrası büyük diş problemleri yaşadım ve sadece güzel ve yeni bir gülümsemeyle değil, aynı zamanda daha iyi bir özgüvenle ve dönen bir sayfayla ayrılıyorum. 🙏🤍En iyi yanı: Ekip Fransızca konuşuyor ve Budapeşte şehri çok sevimli ve çok güvenli 🤗.
aline vnzl
aline vnzl
10:34 12 Mar 24
Bir hastaya eşlik ettiğim için her alanda mevcut çözümleri öğrenmek için ziyaret ediyorum.Klinik size kesinlikle harika bir karşılama sunuyor ve profesyonellikleri, dişçiye gitme zahmetini anında unutturuyor.Devam edin ve olağanüstü ve güvenli bir şehirde güzel bir tatilin tadını çıkarın.Cazip fiyatlardan daha fazlası, size eşlik eden kişisel tercüman gerçekten vazgeçilmeziniz✨Hatta temel diş bakımı, diş taşı temizliği, gülümseme çözümlerini keşfetmeniz için de tavsiye ederim 😬Özenli personel ve üst düzey cerrahlarDiş hekimliğinin mimari kozanın içindeki “Sofitel”i.Ve Budapeşte, enerjinizi şarj etmeniz için size termal banyolarını sunacak
2 pies tant mieux
2 pies tant mieux
08:34 15 Feb 24
Jildent kliniği yeterlilik, profesyonellik ve nezaketin birleşimidir.Karşılama, genç ekibin nezaketi ve müsaitliğiyle örtüşüyor.Aferin, teşekkür ederim ve yakında görüşürüz.Nicol ve Charles Jeanne
Farida Abid
Farida Abid
20:47 06 Feb 24
Çok modern bir klinik, personel profesyonel olduğu kadar ilgili ve çok misafirperver.Desteği, adım adım organizasyonu, hemşirelik ve idari personelin titizliğini ve bakım kalitesinin önceden belirlenen tahminle tutarlı olmasını takdir ettik. Yani sürpriz yok.Gözünüz kapalı gidebilir ve bu kliniğe güvenebilirsiniz.Tereddüt etmeden tavsiye ederim.Tüm ekibe teşekkürler.
Flóra Cselényi
Flóra Cselényi
17:26 23 Aug 17
Great quality service, high-tech clinic, very polite and attentive staff. Great experience.
Ed A.
Ed A.
00:52 18 Jan 24
Bu, büyük bir ağız projesi nedeniyle bu kliniğe 3. ziyaretim ve her şey mükemmeldi. Sunulan bakımın profesyonelliği ve kalitesine hayran kaldım, "tüm" personelin nezaketinden ve nezaketinden bahsetmeye bile gerek yok. Koordinatörüm Kathalyn'den, resepsiyondaki Kim ve Ketty'den özel olarak bahsetmek!!Sağlanan bakımın nihai sonucundan çok memnun kaldım, birinci sınıf!!
Dávid Kalmár
Dávid Kalmár
06:59 17 Jan 24
Mükemmel iş! İmplant yaptırdım. Enjeksiyon korkumu dikkate aldılar. Acı yok, komplikasyon yok. Çok güzel iyileşiyor. Jildent'i seçtiğim için mutluyum.
Al D
Al D
16:42 25 Jan 24
Sempatileri, özverileri ve tabii ki profesyonellikleri için tüm Jildent ekibine teşekkür ederiz. Özellikle Fransız diş hekimi Ana'yı ve implantolog Joseph'i tavsiye ediyorum, ikisi de bu konuda uzman ve çok hassas. Sonucun hayal ettiğimden çok daha iyi olduğunu anlayacaksınız!!! İskender
Karen Espinoza
Karen Espinoza
10:04 19 Jan 24
Mükemmel bir işi mümkün kılan Jildent ekibine çok teşekkürler. Çok mutluyum, her şey çok profesyoneldi. Alınmasından son ürüne kadar ekibin her üyesi muhteşemdi. Tekrar teşekkürler.
estella leprevost
estella leprevost
12:53 21 Dec 23
Yani zaten personel: tüm kızlar çok sevimli! Lili, Lila, Kim ya da dişçi olsun ve ne yazık ki bazılarını unutuyorum, onlar çok profesyonel, gerçek sevgililer.Bakım açısından: söylenecek bir şey yok: diş hekimi bana her şeyi anlattı ve hiç acı çekmeden, son derece profesyonelce olağanüstü bir iş çıkardı.Normalde hiçbir stres yaşamadan haziran ayında geri gelirim.Çok teşekkür ederim, sizler nadir mücevherlersiniz
andre ANDRE TAXI
andre ANDRE TAXI
07:11 14 Sep 23
6 aydan uzun süredir devam eden tedavi. Konaklama süresi boyunca mükemmel organizasyon (randevu, otel, bakım). Her şey çerçeveli, ekip nazik, özenli ve profesyonel.Sadece Fransız hastalar. Ekip Fransızca konuşuyor. Bunları yaşadığım için pişmanlık duymuyorum. Destek konusunda güvenlik sisteminden hiçbir beklentim yok, Paris ile fiyat farkı göz önüne alındığında biz kazananız. 6 ay sonra tedavimin devamını bekliyorum
Janos Kupeczik
Janos Kupeczik
21:29 26 Feb 18
Very nice atmosphere, pro & friendly staff. Not a factory, not overpriced..they're focusing on french patients, most of the patients in the lounge was from France...
maria kovats
maria kovats
14:12 16 Feb 20
Third time going and always such a pleasant, professional and stress free with the polite staff who are multilingual and very courteous and helpful. Ana, the dentist is so attentive, very professional and gentle at the same time. She is very pleasant even when putting in crowns . I will go back without any hesitation.
Andre Taxi
Andre Taxi
07:47 04 Oct 23
Yorumum g tarafından sebepsiz yere silindi!!!Bu yüzden onu geri koydum6 aydan fazla süren tedavi sürecinde ekibin, organizasyonun, takibin mükemmel olduğunu tekrarlamak istiyorum. Bir sürü Fransızca. Ben tavsiye ediyorum
Gaston Gaston
Gaston Gaston
03:43 25 Dec 23
Diş kaplamalarımdan çok çok memnunum. Dr. Vanyek olağanüstü biri, hastalarına karşı çok dikkatli. Herhangi bir rezervasyon yapmadan tavsiye ederim. Beş yıldızlı hizmet.
lisa schneider
lisa schneider
09:40 03 Apr 23
Olumsuz deneyim. Diş ipi kullandığımı biliyorlardı ve birkaç kronu birbirine sabitlediler, bu yüzden artık o dişleri iple temizleyemem! İptal ettiğim bir kanal tedavisi için bana fatura kestiler ve geri ödeme yapmadılar. Burası üretim yapan bir diş kliniği, önce kâr. Hastalar için gerçek bir empati yok. Kaba idari personel. tavsiye etmiyorum Diş hekimliğimin geri kalanını, harika bir iş çıkardıkları ve diş hekimlerinin çok vicdanlı ve profesyonel olduğu başka bir klinikte yaptırdım.Jildent tarafından doldurulan evrak işlerinde diş ipi kullandığımı biliyorlardı, şimdi ekli kuronlar koydukları için artık dişin etrafını düzgün bir şekilde temizlemek için gerekli olan diş ipi kullanamıyorum. Ayrıca iptal ettiğim ve ihtiyacım olmayan sağlıklı bir dişin devitalizasyonu için bana geri ödeme yapmadılar çünkü tedavimi bitiren ikinci diş muayenehanesine göre bu dişin devitalize edilmesi gerekmiyordu. jildent bir fabrika kliniğidir! tavsiye etmiyorum
Jean Paul Vidal
Jean Paul Vidal
11:03 08 Nov 23
2015 yılında kemik kütlesi eksikliğini telafi etmek için dolgu + doğal üst köpek dişlerimi kapatacak bir köprü içeren implantlar yaptırdım. Bugüne kadar köprü kırılmış, 2 implantın yerleştirildiği dolgu kaybolmuş veimplantlar düşmüş.Kısacası işi yeniden yapmam gerekiyor.Yaldızlı teklif, yeni alıntı.Klinikten ayrılırken çok mutluydum, bugün biraz daha az..
poodlefan2 matuvu
poodlefan2 matuvu
17:50 05 Oct 23
Dişlerimin törpülenmesi sırasında diş hekiminin asistanıyla kişisel ve aralıksız konuşmaları ve benim bakımımla hiçbir ilgisi olmayan tamamen başarısız çalışma, ağzın tam anestezisi nedeniyle duramadım. Bu diş hekiminin bu tamamen profesyonellik dışı davranışı karşısında şok oldum.6 ay sonra diş ipi kullandığımda ya da dişlerin doğru şekilde törpülenmemesi ya da kaplamaların düzgün kapatılmaması ve bunun da hava cepleri oluşturması nedeniyle enfeksiyon kaptım. Bu azı dişlerinden 2 tanesinin cansızlaştırılması gerekirdi!! Bu şok edici deneyimden sonra, cansızlaştırma emrini verdim.bana asla geri ödeme yapmadıkları bir kesici diş ve diş hekimi çalışanlarının şok edici davranışları göz önüne alındığında çok riskli olduğu için bana teklif ettikleri tedavinin geri kalanını reddettim.Bakımımın geri kalanını başka bir klinikte yaptırdım, küçük bir klinik ama diş hekimleri çok titiz ve işinin ehli. Bana kesici dişin devitalizasyonuna ihtiyacım olmadığını, dolayısıyla jildent'e güvenemeyeceğini doğruladılar.İhtiyacınız olmayan bakımı kimin sağlayabildiği açıktır!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️