Clinica Estels

Clinica Estels Alicante klinik 1

Clinica Estels diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2008 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Alicante, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Clinica Estels, Alicante, İspanya

Clínica Estels estetik ve kozmetik diş hekimliği, diş cerrahisi, ortodonti, çocuk diş hekimliği, odontoloji, endodonti, diş implantları ve destekli protezler, kanal tedavisi ve kron/veneer alanlarında uzmanlaşmıştır, diğer alanlarda olduğu gibi, teşhis için panoramik radyografi (OPG) ve ağız içi radyografi (Bitewing) ekipmanı ve tıbbi tedavi tesisleri için bir sert lazer ve bir yumuşak lazer (Picasso) gibi teknolojik destekle.

Dört tedavi odasına sahip olan klinik, hastalarına en güvenli ve en kaliteli bakımı sunmayı taahhüt etmektedir. Deneyimli doktorlardan oluşan bir ekibi bir araya getiren diş kliniği, tüm diş prosedürlerini uygun fiyatlarla sunmakta ve yerel ve uluslararası hastaları ağırlamaktadır.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş Röntgenleri
Diş konsültasyonu
Kök kanal konsültasyonu
Diş dolgu macunu
Bruksizm tedavisi
Kozmetik diş hekimliği konsültasyonu
Diş temizliği
Pediatrik diş hekimi
Diş dolgusu
Kök planyalama
Diş çekimi
Gingivektomi
Apikal rezeksiyon
Diş apselerinin tedavisi
Dental hemiseksiyon
Yirmilik dişlerin çekimi
Apikoektomi
İnley / Onley protezler
Diş takıları
Korono-radiküler rekonstrüksiyon
Lazerle diş eti tedavisi
Diş eti tedavisi
Kök kanal tedavisi
Atelleme
Diş beyazlatma
Diş çekimi
Diş halkaları
Diş şekillendirme
Kişiye özel ağız koruyucuları
Diş kistinin tedavisi
Frenektomi
Alveoloplasti
Gnatholojik tedavi
Diş yapıştırma
Diş kaplama
Kemik grefti
Diş köprüsü
Diş aparatı
Diş kronu
Sinüs grefti
Protez
Diş implantı
Alineadent
Invisalign
All-on-4
Hepsi 6’da
Diş muayenesi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Dini tesisler
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Alicante – Ülke: İspanya – Kuruluş: 2008
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Rusça, İspanyolca


Avis de Clínica Dental Estels

Juan Gonzalez Gambin
Juan Gonzalez Gambin
15:27 22 May 23
Çam tepesi gibi profesyonellerle dolu bir yer...diş hekimlerine ve ortodontistlerine kadar nazik ve cana yakın asistanlardan, DR.Rafael bir fenomen ve size bir Yunan heykeltıraşı düzeyinde rekonstrüksiyonlar veriyor.Dr. Alicia gülüşümü invisalign ile değiştirdi ve artık kendime bile gülüyorum... Kısacası güvenebileceğiniz ve sakin olabileceğiniz bir yer.Dişlerinle oynamıyorsun ve burada çok açık
EVA RODRÍGUEZ LEON
EVA RODRÍGUEZ LEON
20:11 13 Oct 17
15 aydır ortodonti ile uğraşıyorum. Sevilla'dan taşındım.Tedavime onlarla devam etmeye gittim.Önceki ortodontistim göndermeye özen gösterdiğinden beri tüm geçmişim onlardaydı. Bakmadı bile. 2 dakika ağzımı görmek zaten bana yaklaşık altı ay daha olduğunu söylüyor.Beni çok pahalı yapan bütçe.Bana herhangi bir güven telkin etmediler.
Karla
Karla
15:41 03 Oct 22
Gelmeden önce kuponumu vermeyi kabul etmediğim için gelmediler, belli ki bir hizmet alındıktan sonra ödeniyor, böyle yapmadıklarını, daha sonra talep etmek istersem yorumları gördükten sonra söylediler. risk almama yardım edemediler. Yüzde sıfır önerilir. Şans
Emilio Vera
Emilio Vera
17:29 27 Jun 21
Çok kötü bir deneyim. Kontrole gittim ve görünüşe göre tek ilgisi beni diş teli takmakmış. Ayrıca sizi onu giymeye ikna etmeye çalışmak için korkuyla oynarlar. Profesyonelliği şüpheli bir diş temizliği de yaptılar, sadece 4 dakika sürdü, bu da söz konusu temizliğe gerçekten ihtiyacım olup olmadığını merak etmeme neden oluyor.Ayrıca yorum yapın, bu incelemedeki Marta Conesa'nın kliniğin başka bir profilinde tamamen aynı olması ne tesadüf.
Paco Gómez
Paco Gómez
15:41 16 May 23
Bu klinikte bir müşteri olarak bin yıldan sonra yaşadığım feci deneyim, değerlendirmem sıfır.Bu klinikte kaç diş hekimi ve ortodontist olacağını bilmiyorum ama bir profesyonel olarak ve çok daha fazla insan olarak bize dokunan en kötüsü.Kötü muamele, despotluk, kibir, kabalık, üstünlük ve kendini beğenmişlik, bir de çalışırken, her ziyarette, uygun gördüğünde incelik eksikliği...Korkunç, gerçekten...Ve şans eseri kendine pediatrik diş hekimi dedi, bu bayanın yetişkinlerle çalıştığını görmek istemezdim...
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️