R&H Diş Kliniği

RH Clinica Dental Marbella klinik 1

R&H Clinica Dental diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2004 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Marbella, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön teşhis için formu doldurun. Hızlı yanıt.

R&H Clinica Dental, Marbella, İspanya

R&H Clinica Dental, çok sayıda diş süitine ve mümkün olan tüm tedavi seçeneklerini sunmak için gereken tüm olanaklara sahip çok uzmanlı bir diş kliniğidir, böylece seyahat etmek zorunda kalmazsınız.

Uzmanlıkları, temizlik ve dolgu gibi temel muayenelerden en gelişmiş kron, implant, köprü, kaplama, kök kanalları ve beyazlatma işlemlerine kadar uzanmaktadır.

R&H Clinica Dental, Marbella’da tanıya yardımcı olmak için 3D yüz röntgen cihazına sahip tek diş kliniklerinden biridir. Bu, özellikle diş implantları ve ağız cerrahisi olmak üzere tüm tedavilerin güvenliğini ve doğruluğunu artırır. Bu, mükemmel sonuçlar için sektörde bir ölçüttür ve hastalarına bu hizmeti sunabilmek için gerekli yatırımı yapmışlardır.

Ekip son derece nitelikli, sağlık profesyonelleri ve klinik en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını koruyor ve tüm diş prosedürlerini uygun fiyatlarla sunuyor ve yerel ve uluslararası hastaları ağırlıyor.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Diş Bakımı
Diş dolgusu
Diş temizliği
Diş çekimi
Yirmilik diş çekimi
Kök kanal tedavisi
Diş beyazlatma
Diş kronu
Diş kaplamaları
Diş implantı
Diş köprüsü
Invisalign
All-on-4
Kozmetik diş hekimliği konsültasyonu
Diş muayenesi
Diş konsültasyonları

Sunulan Hizmetler

Ücretsiz Wi-Fi
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
Tıbbi dosyaların transferi
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Rehabilitasyon
Çeviri hizmetleri


Şehir: Marbella – Ülke: İspanya – Kuruluş: 2004
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca


R&H Clinica Dental hakkında inceleme

Naysan Naraqi
Naysan Naraqi
23:34 11 Jun 23
Kesinlikle şimdiye kadar kullandığım EN İYİ diş kliniği! Marbella'da yaşamıyorum ve yıllar boyunca birçok diş hekimi kullandım, ancak şimdi her zaman Marbella'yı ziyaret edene kadar dişlerimde çalışmalarını bekliyorum ve her zaman beklemeye değer. Tüm personel her zaman mutlu ve profesyoneldir ve onlara tekrar tekrar gelmeye devam edeceğim.
Jessica Brogan
Jessica Brogan
20:57 18 May 23
R&H dental'a girdiğiniz andan itibaren olumlu bir deneyim yaşayacaksınız. Diğer kliniklerde bekleme odasını gösteren bir elin aksine, sizi bizzat karşılayan ve beklerken size su ikram eden resepsiyonistlerden sıcak bir karşılama alırsınız. Kliniğin kendisi temizliğin zirvesinde, çok modern ve parlak bir şekilde aydınlatılmış. Çok arkadaş canlısı, profesyonel ve her zaman rahat olmamı sağlayan Lucia tarafından dişlerimi temizleme zevkini yaşadım. Deneyimlerimden çok memnunum ve kesinlikle geri döneceğim!
Tara Killen
Tara Killen
11:53 15 Jul 23
R&H, ailem için sürekli olarak mükemmel bir diş sağlayıcı olmuştur. Detaylara gösterilen özen, pırıl pırıl temiz klinik ve sıcak, bilgili personel, olağanüstü bir hizmet yaratmak için birlikte çalışır. Şiddetle tavsiye ederim
david timmer
david timmer
17:30 15 Mar 23
Tek kelimeyle: İnanılmaz. Çoğunu diğer batı Avrupa ülkelerinin çok gerisinde bulduğum için İspanya'da iyi bir Diş Kliniği bulmak çok zor. Burada ilk seansımı yaptıktan sonra hizmet seviyesi, personelin kalitesi ve klinikte kullandıkları yüksek kaliteli ve yeni ekipmanlar beni hayrete düşürdü. Yaptıkları şey ve her müşteri için harcadıkları zaman kesinlikle şaşırtıcı. Beklentilerimi çok aştı, ama aynı zamanda hayatımda şimdiye kadarki deneyimlerimi de. Şimdiye kadar gittiğim açık ara en iyi klinik.Personelin ve aynı zamanda yönetimin verdiği kişisel dokunuş çok güzel. Ailem ve ben 2 yılı aşkın süredir mutlu müşterileriz. Keşke onları daha erken bulsaydım.
Anna
Anna
08:28 17 Jul 23
Zaman kısıtlamaları nedeniyle ihtiyacım olan tarihlerime uyum sağladıkları için R&H kliniğindeki herkese teşekkür ederim!! Aldığım profesyonel ve güler yüzlü hizmetten çok etkilendim, Dr Irene harikaydı ve ayrıca bana kök kanalında yaptığı bitmiş işi yüksek bir standartta yaptığı bir röntgende gösterdi!!! ! Gerekli tüm diş işleri için R&H Clinic'i şiddetle tavsiye ederim; onlar en iyisi!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️