IMF Fertilidad Barcelona

IMF fertilidad barcelona 1

IMF Fertilidad Barcelona, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1984 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik Barselona, İspanya’da bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

IMF Fertilidad, Barselona, İspanya 🥇

Klinik üreme tıbbı alanında uzmanlaşmıştır. Klinik, 1985 yılında Barselona’daki ilk IVF gebeliğine katılımıyla ünlenen dünyaca ünlü doktor Frederico Galera tarafından kurulmuştur.

Daha sonra dondurulmuş embriyoların kullanıldığı ilk IVF gebeliğinde ve Barselona’da intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu ile ilk gebelikte yer almıştır. MFI kliniği 10.000’den fazla bebeğin dünyaya gelmesine yardımcı olmuştur. Personel arasında anestezi ve embriyoloji uzmanlarının yanı sıra deneyimli profesyonel hemşireler ve resepsiyon görevlileri de bulunmaktadır.

Tüm personel, en son teknoloji, prosedürler ve tıbbi gelişmelerden haberdar olmak için düzenli eğitim ve tazeleme kurslarına tabi tutulmaktadır. Felsefeleri, bir ekip olarak çalışarak, her hastaya gerekli zamanı ayırarak ve nicelikten ziyade niteliğe öncelik vererek mükemmelliğe ulaşmaktır. Hastaların büyük çoğunluğu, tedavi ve prosedürlerden önce ve sonra süreç boyunca aldıkları profesyonellik ve duygusal destek düzeyinden çok memnun.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Embriyoskop
Suni döllenme
Oosit dondurma
IVF – In vitro fertilizasyon
ROPA yöntemi
Embriyo dondurma
Tüp bebek konsültasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon


Şehir: Barselona – Ülke: İspanya1984 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca


IMF Fertilidad BarcelonaYorumları

Neda Shahbaz
Neda Shahbaz
14:30 12 Jul 23
Çok iyi hizmet / birçok deneyime sahip çok iyi doktorlar iyi tavsiyeler ve sonucu bekliyoruz !! 🙏
Jessica Navalon Albert
Jessica Navalon Albert
08:46 27 Jul 23
Mükemmel takım! Çok profesyoneller. Aldığı tedaviden ve sonuçlarından çok memnun.
joc goncalves
joc goncalves
19:42 15 Sep 22
28 yaşında erken menopoz teşhisi konduktan ve 12 yıl anne olmaya çalıştıktan, iki yıl kaybettikten ve sonunda trombofili teşhisi konduktan sonra IMF Barselona kliniğine geldim ve Dr. Xavier Garcia Parra yardım için davamı aldı. hayalimi gerçekleştireyim Bugün profesyonelliğiniz sayesinde güzel oğlumu kucağıma alıyorum.Başta Eva, Rosario ve embriyolog olmak üzere Dr. Garcia Parra ve IMF Barcelona ekibi klinikle iletişime geçtiğim ilk günden itibaren bana destek verdiler. Ekip, özellikle başka bir ülkede yaşadığımı göz önünde bulundurarak, şüphelerimi ve gereksinimlerimi her zaman netleştirdi.IMF Barcelona'ya derinden minnettarım ve hayalimi gerçekleştirmeme yardım ettiğiniz için size kelimeler yetmez.Teşekkür ederim!!!!!
Jes Jg
Jes Jg
09:36 09 Mar 22
Her biri yaşadıklarını anlatıyor, güzel yorumlar beni de mutlu eder diye düşündüm. Benim durumum hamileyken yanlış negatif çıktı ve üstelik ikinci kez peşin ödedim paranızı iade etmiyorlar. Ve bu hamileliğin klinikten olmadığı konusunda benden şüphe duydukları en güçlü şey, 2 farklı hastane tarafından doğrulandı. Daha fazlasını söylemek istemiyorum ama hepimiz hata yaparız ama bazı şeylerde tanınmayan ayıp tabi ki bir daha geri dönmeyeceğim.
tania ordaz
tania ordaz
20:06 13 Sep 22
Yarın için randevum vardı ve 24 saat randevumu iptal ettiler. önce. İş yerinde zaten kişisel saatlerim vardı. Beni doktorları değiştirmeye ikna etmeye çalışıyorlar. Çok kötü bir organizasyon, gitme isteğimi çoktan aldılar, iptal ettim. Çok kötü organizasyon ve yönetim. Korkunç müşteri hizmetleri. 0 güven iletmek. Zaten böyle başlarlarsa gerisini düşünmek istemiyorum.
Raquel Frías
Raquel Frías
09:41 06 Jun 23
Onlarla tedavim negatif çıktı, bıraktığım embriyoları sosyal güvenliğe götürmek için istedim ve tedavi amacıyla sırf kliniklerinden çıkarmak için benden 250 € istediler. şirket politikaları, bu herhangi bir tahminde veya onayda görünmüyor, bu nedenle yasal değil. Benim olanı geri vermeleri için zaten yasal işlemleri başlattım. Aynı şey başka birinin başına gelmesin diye buraya koydum çünkü bu sürece katlanmak bizim için çok zor.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️