Ocean Clinic

Ocean Clinic Marbella klinik 1

Ocean Clinic kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2008 yılında kurulan bu ISO 9001:2008, IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery) sertifikalı klinik İspanya’nın Marbella şehrinde bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Ocean Clinic, Marbella, İspanya

Ocean Clinic 2008 yılında kurulmuştur. En kapsamlı cerrahi ve cerrahi olmayan kozmetik prosedürler yelpazesinde uzmanlaşmıştır ve en iyi tedavilere, standartlara ve uygulamalara erişim sunduğunu söylemekten gurur duymaktadır.

Ocean Clinic, plastik ve kozmetik cerrahi, dermatoloji ve yaşlanma karşıtı tıp alanlarında dünyanın önde gelen uzmanlarını bir araya getirmektedir. Bu uzmanlar size benzersiz disiplinler arası tedavilerde birleşik uzmanlıklarını ve deneyimlerini sunmaktadır. Tüm ameliyathaneler günümüzde mevcut olan en son teknoloji ile donatılmıştır.

Klinik, yüz germe, blefaroplasti, burun estetiği, meme cerrahisi, baldır implantları, karın germe, liposuction, Botox, mezoterapi, kalça implantları, kellik tedavisi ve çene ve yanak cerrahisi gibi uygun fiyatlı, yüksek kaliteli estetik prosedürler arayan uluslararası hastalar arasında popüler bir seçimdir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Kırışıklık tedavisi
Cilt dolgusu
Dudak büyütme
Yara izi tedavisi
Dudak küçültme
Meme ucu büyütme
Meme ucu küçültme
Bukkal yağ ekstraksiyonu
Yağ transferi
Blefaroplasti
Kalça büyütme
Otoplasti
Brakiyoplasti
Kaş kaldırma
Buzağı küçültme
Çukur yanaklar – Bişektomi
Liposuction
Boyun germe
Kalça büyütme
Baldır implantları
Genioplasti
Jinekomasti
Rinoplasti
Brezilya asansörü
Göğüs dikleştirme
Kalça kaldırma
Uyluk germe
Lipektomi
Meme küçültme
Meme Büyütme
Göğüs implantları
Serviko-yüz germe
Meme Kapsülotomisi
Meme rekonstrüksiyonu
Kalça implantları
Gövde kaldırma
Doğum sonrası ameliyat
Yüz kadınsılaşması
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti

Sunulan Hizmetler

Ücretsiz Wifi
İnternet danışmanlığı
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Odada televizyon


Şehir: Marbella – Ülke: İspanya2008 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008, IPRAS (International Confederation for Plastic Reconstructive & Aesthetic Surgery) – Konuşulan diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca


Ocean Clinic incelemesi

Isabel Ruiz Martin
Isabel Ruiz Martin
14:52 15 Mar 24
Tünaydın! Klinikteki tüm ekibe, kendisinden daha mutlu olamadığım resepsiyonist Vanesa'dan başlayıp tüm personele, sevimli hemşirelere, anestezistlere, fizyoterapistlere, cerrahlara ve tabii ki Dr. Kai'ye teşekkür etmek istedim. Kaye mükemmel bir profesyonel, yakın ilginiz için hepinize teşekkür ederim, geri dönmekte tereddüt etmeyeceğim
Gita Victoria
Gita Victoria
19:20 20 Feb 24
Yakın zamanda Ocean Clinic Marbella'da yüz estetiği ameliyatı oldum ve muhteşem sonuçlardan dolayı daha mutlu olamazdım!Dr Kai Kaye ve ekibi kesinlikle harika. Her zaman her türlü soruyu yanıtlamaya hazır olan ve beni her zaman rahatlatan Louise Taylor'a özellikle teşekkür ederim. Samimi ama profesyonel tavırlarıyla Ocean Clinic'teki deneyimim hem olumlu hem de stressiz oldu. Dr Kai Kaye'yi yeterince tavsiye edemem!
Christine Staatz
Christine Staatz
12:52 18 Apr 22
Ocean Clinic'i, Dr. Kaye'yi ve ekibini şiddetle tavsiye ediyorum.Geçen yıl Dr. Kaye ve ekibiyle ilk deneyimimi yaşadım ve geri döneceğimi hemen anladım.Konsültasyondan nihai sonuca ve takip tedavilerine kadar bu sefer de fazlasıyla memnun kaldım. İyileşme süreci çok hızlı oldu ve sonuç çok güzel oldu.Dr. Kaye'nin sanatsal ve estetik bir gözü vardır ve bütündeki denge ve uyumu tanır. Ve personeli harika, sıcakkanlı, iyi eğitimli ve son derece profesyonel.Çok teşekkür ederim Dr. Kaye!
África Castilla
África Castilla
20:00 10 Nov 23
Meme büyütme ameliyatı olmaya karar verdiğimde, annemin birkaç yıl önce ameliyat olması ve deneyimin mükemmel olması nedeniyle Ocean Clinic'in doğru yer olduğunu açıkça anladım.Dr. Kai Kaye'ye, hemşirelere, resepsiyon görevlilerine (özellikle annemle gittiğimizden beri bize karşı her zaman çok iyi davranan Vanesa'ya) ve bu kliniği oluşturan herkese teşekkür etmek istedim.Dr. Kai Kaye, önerileriniz, ilginiz ve çalışmalarınız için teşekkür ederim, daha mutlu olamazdım.Her biri bana mükemmel bir tedavi uyguladı!
Debby Heus
Debby Heus
08:42 23 Dec 22
Çok profesyonel klinik! Dr. Kaye, Marbella'nın en iyisi ve göğüs rekonstrüksiyonumun sonuçlarından gerçekten çok memnunum. Bakım sonrası da harika, personel süper cana yakın. Ocean Clinic'teki tüm ekibe kocaman bir teşekkür!!!!
scarlett carey bel
scarlett carey bel
11:49 10 Feb 23
Ocean kliniğine başka bir klinikten kırık bir implantla geldim, bende bıraktıkları bir deformasyon dışında vücudumda bir şekil bozukluğu olduğunu söylediler!, Ocean Clinic'te doktor Kaye ile meme protezi değişimi yaptırdım ve yapamadım. sonuçtan daha mutlu ve daha memnun olun! Hiç bir deformesi yoktur! Süper doğal sonuç, yara izleri minimum düzeyde… ayrıca personel harika, nazik ve delik açma işleminde çok yardımcı oldular.Teşekkürler 🙏
M.J Férriz
M.J Férriz
15:51 19 Feb 24
Yaklaşık 10 yıldır Ocean Clinic hastasıyım, çeşitli tedaviler gördüm ve ameliyat oldum. Başından beri hem personelin hem de sağlık ekibinin tedavisi rakipsizdi. Ocean Clinic'ten elde edilen sonuçların doğallığını vurguluyorum. Size yardımcı olan profesyoneller sizinle samimi bir şekilde konuşarak istediğiniz şeyin gerçekçi mi yoksa bir temenni sonucu mu olduğunu size söylerler. Tavsiyene her zaman uydum ve sonuçtan çok memnunum. Söyleyebileceğim tek dezavantaj, hafta sonları açılmamaları ve Madrid'de yaşadığım için onlarla bir şeyler yaptığımda her gün tatil yapmak zorunda kalmam. Bu çok bencilce ama onlar hakkında kötü bir şey söyleyemem. Onları tebrik ederek ve bunca yıl boyunca gördükleri tedaviden dolayı teşekkür ederek sözlerime son veriyorum.
Sylwia Ellingsen
Sylwia Ellingsen
08:56 22 Jun 23
Şimdiye kadar tanıştığım en profesyonel, yetenekli ve hizmet odaklı ekip. Kliniklerin çoğu için alışılmadık bir durum olan tüm zaman boyunca size iyi bakılıyorsunuz. Ocean Clinic'i seçtiğim için çok mutluyum!
Polly Cannon
Polly Cannon
13:33 05 Jun 23
Ocean Clinic, Büyük Bir TeşekkürAmeliyattan 7 Ay Sonra -Karın Germe ve Kol Germe1. günden itibaren Dr Kaye ve Muhteşem Ekibi ile kendimi tamamen rahat ve rahat hissettim. Resepsiyonda Mai ve Vanessa'ya teşekkür etmek, resepsiyonda her zaman bir gülümseme ve telefonun sonunda bir sorum olursa.Hemşireler, fizyoterapistler ve Tiyatro Ekibi bu süreci çok nazik ve güven verici bir şekilde düşündü. Hepsi birlikte çok iyi çalışıyor, gerçekten gösteriyorDr Kaye çok profesyonel ve çok yetenekli, ona tamamen güvendim.Bu iki prosedür bana çok daha fazla güven verdi, çok mutluyum / ayın üzerinde. Bunu yıllar önce yapmalıydım!Ocean Clinic'i şiddetle tavsiye ederim ve kliniği kesinlikle tekrar kullanırdım
Pet Leonard
Pet Leonard
01:28 19 Nov 19
Ocean Clinic'teki ön uç personeli gerçekten olağanüstü insanlardır. Resepsiyondan, bakım ekibine ve ameliyat sonrası uzmanlara kadar görülebilecek hiçbir yerde kötü bir yumurta yoktur (ancak yumurta şeklindeki 'içeride gömülen ve saklanan' koltuklar vardır). Sadece çok profesyonel değil, aynı zamanda gerçekten harika ve yardımsever ruhlar olan Ana, Kamil ve Vanessa'ya özel bir söz. Şimdiye kadar iki ameliyat geçirdim ve Dr Kaye ve Dr Paprottka (anlayabildiğim kadarıyla) çok yüksek standartlara sahip, çok becerikli ve kendini işine adamış cerrahlar. Bir yıldızı kırdım çünkü onlar da ÇOK MEŞGUL insanlar ve bazen orada kimin olduğundan çok sıradakinin kim olduğuyla ilgilendikleri izlenimine kapılıyorsunuz. Her iki Dr da istendiğinde her şeyi ayrıntılı olarak açıkladı. Ofislerinde kendi tam donanımlı ameliyathaneleri ve en-suite banyolu küçük bir dinlenme odası ve üst katta iyileştirici masaj, IR, RF ve genel test ekipmanı dahil olmak üzere ek olanaklar vardır.2. kata çıkmak için daha az yetenekli veya meyilli olanlar için hem merdiven erişimi hem de asansör vardır.Marbella'daki Ocean Clinic'i tavsiye etmekte tereddüt etmem.
--
--
20:30 12 Mar 24
Dr. Kay ile burun estetiği ameliyatı oldum. En büyük sorun burnumu çok büyük bırakması. Ona hayalimin küçük bir burun olduğunu söyledim ve o ne isterse yaptı, çünkü diğer cerrahlara sordum ve onlar da EVET çok daha küçük hale getirmenin mümkün olduğunu söylediler. Boşuna bir servet harcadım çünkü elbette başka bir klinikte tekrar ameliyat olmak zorundayım ve Bay Dr. Kay'ın bana yaptığı burun estetiği ameliyatının işe yaramazlığı nedeniyle finanse etmek zorunda olduğum 5.000 Euro'dan fazlasını tekrar harcamak zorundayım. . Çok tatminsiz ve perişan oldum, bu beni çok etkiledi çünkü parayı boşa harcadım ve hala çok büyük bir burnum var. Bu Dr. Kay'in gerçekleştirdiği burun ameliyatlarına dikkat edin. Ocean Clinic bir daha asla! dikkatli olmak.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️