Bahceci Ivf Clinics

Bahçeci Tüp Bebek Kliniği İstanbul klinik 1

Bahçeci IVF Klinikleri MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 2010 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Bahçeci Tüp Bebek Kliniği, İstanbul, Türkiye

Bahçeci Fulya Tüp Bebek Kliniği 2010 yılında açılmıştır ve Türkiye’de türünün en büyüğüdür. Klinik, Dünya Sağlık Turizmi Kongresi tarafından “Yılın Kliniği” seçilmiştir. Bahçeci Tüp Bebek Kliniği, jinekoloji, erkek infertilitesi ve gebelik de dahil olmak üzere doğurganlık ve tüp bebek konularında uzmanlaşmıştır.

Her yıl yüzlerce uluslararası hasta kabul etmekte ve İstanbul dışından gelen ziyaretçilere uçak ve otel rezervasyonu hizmetleri, havaalanı ve otel resepsiyonu, tercümanlık hizmetleri ve yerel gezi turları konusunda yardım sunmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Suni döllenme
Embriyo dondurma
ERA testi – Endometriyal biyopsi
IVF – In vitro fertilizasyon
IMSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
ICSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
PGD – Bebeğin cinsiyetinin seçildiği implantasyon öncesi tanı
Sperm toplama
Sperm DNA parçalanma testi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Otel rezervasyonu
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmeti
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye2010 yılında kuruldu
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan dil(ler): Bulgarca, İngilizce, Rusça, Türkçe


Bahçeci BIH Tüp Bebek Merkezi Yorumları

Selin Dükel Halilovıc
Selin Dükel Halilovıc
13:09 19 Jul 22
Gebelik takibi için tercih ettiğim Türk doktor ve hemşirelerin bulunduğu kurum içeri girdiğiniz andan itibaren güler yüzle ve ilgiyle karşılaşıyorsunuz.Ümit hocam ve Elif hemşirenin samimiyeti, yönlendirmesi, ve en önemlisi içtenliği zaten doğru adrese geldigimizi hissettiriyor..
Fatma Betül YILDIZ
Fatma Betül YILDIZ
19:23 25 Jul 22
Bosna’nın tartışılmaz en iyi sağlık hizmeti veren kurumu,pozitif ve profesyonel bir ekip,adeta aile ortamı gibi. Bilhassa doktor Ümit bey ve hemşire Elif hanıma sonsuz teşekkürler🌸
Birsen
Birsen
02:12 16 Aug 22
Bahçeci Klinik merkezi ,Ümit bey, Elif hanim ve ekibi ozverili calismalari, , bilgileri, tecrubeleri ve ilgileri ile hayatiniza yeni bir can katabiliyor.Bu yuzden Bosna Hersekin en iyi klinigi. Sonsuz tesekkurler. 😊🙏
Saleh Bilen
Saleh Bilen
10:42 01 Aug 22
Sevgili bahçeci ailesi ilk olarak bize bilen ailesine verdiniz mutluluktandolayi sizlere çok teşekür ederiz.Özelikle Sarajevo Bosnahersek şubesi.Bahçeci ailesiyle taniştim için çok mutlu ve sevinçliyiz ordaki doktorlar ve çalişanlara çok içten teşekürlerimi iletmek isterim ve sevgili Göktaş ailesi Cihan GÖKTAŞ ve Elif GÖKTAŞa ayri ayri teşekür ederiz, iki varsiniz.
Ezgi Koc
Ezgi Koc
11:22 28 Jul 22
İki yil once gorev icin gittigimiz bosnada tedavimizi olduk 8sene sora ikizlerimiz oldu ucuncu denememizdi ama bahcecide ilktii umutlar bitmisken yeniden umut oldularr tum bahceci ekibi ve ayrica umit hocam ve elif hemsiremiz ayrica yakindan takip edenimizdi suan iki yasinda saglikli ikizlerimizi buyutuyoruz en buyuk hayalimizz yeniden 4kisi olarak bahceci ziyaretine mukemmel hastanee mukemmell ekipp.....🙏🙏daha daha basarilarinizin devamini dilerimm ♥️
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️