Ginefiv

Ginefiv, MAP / IVF konusunda uzmanlaşmıştır. 1988 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Madrid, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Ginefiv, Madrid, İspanya

Bir fertilite kliniği seçmeden önce, bu teklifi karşılaştırın ve Ginefiv’in yüksek kalitesini makul fiyatlarla, tamamen anonim ve gizli olarak keşfedin. Ginefiv’de size blastosist garantili yeni bir ovodonasyon programı sunuyoruz.

Özel durumunuza her zamankinden daha iyi uyum sağlamak üzere tasarlanmış, mükemmel başarı oranına sahip bir tedavi. Ginefiv tüp bebek kliniğinde, infertilite sorunu yaşayan çiftlerin ebeveyn olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olma konusunda 30 yılı aşkın deneyime sahibiz.

En iyi suni döllenme ve tüp bebek uzmanları, en gelişmiş yardımcı üreme teknikleri ve yüksek başarı oranları ile. Hastalarımıza en son gelişmeleri sunma taahhüdümüzün bir parçası olarak, üreme tıbbında teknolojinin en ileri noktasında kalmak için gerekli kaynaklara yatırım yapıyoruz.

Sonuç olarak, her yıl hastalarımıza tıbbi ekibimiz tarafından etkinliği kanıtlanmış yeni teknikler sunuyor ve size ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü teşhis testini veya tedaviyi sağlamamıza olanak tanıyoruz.


Klinik uzmanlık alanı :

MAP / IVF
Anti-sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli PMA kuluçkası
Embriyo transferi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
Kadınlar için doğurganlık testleri
Doğurganlık değerlendirmesi
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmünomanyetik Hücre Seçimi
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post-Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: Madrid – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1988
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İspanyolca, İngilizce, Fransızca


Clínica Ginefiv Yorumları

Katerina
Katerina
14:14 06 May 24
Şu ana kadar sadece birkaç teşhis koymak için merkeze gittik ama deneyimler fazlasıyla tatmin ediciydi. Personel çok dost canlısı ve her zaman dinlemeye hazır. Yaptıkları işte çok profesyonel görünüyorlar. Dr. Lin'in koyduğu teşhis oldukça tolere edilebilirdi. Şu ana kadar yaşadığım tek şikayet, (risk taşıyan) histerosalpingografiyi yapmadan önce cinsel ilişkiden uzak durmanın gerekliliği konusunda bilgilendirilmemiş olmamdır. Aksi takdirde her şey çok doğru!
Amélie R
Amélie R
12:15 31 Jan 24
Ekip gerçekten harika; resepsiyon, jinekologlar, asistanlar olsun, herkes son derece dikkatli ve son derece nazik.Eşimle birlikte çocuk sahibi olma ve aile kurma hayalimizi Ginefiv sayesinde gerçekleştirebildik, bu sonuca ve bu nezakete asla ne kadar teşekkür etsek azdır.Kesin olan bir şey var ki, 2. kez bu kliniğe hiç tereddüt etmeden döneceğiz.Tüm ekibe ve size büyük TEŞEKKÜRLER sevgili okuyucular, oraya gözleriniz kapalı gidebilirsiniz!
Estelle DUPONT
Estelle DUPONT
17:49 08 Feb 24
En iyi klinikMümkün olan en iyi şekilde karşılandık, tavsiye edildik, desteklendik ve ilgilenildik.Tüm ekip en üst düzeydedir, çok müsaittir ve talep ne olursa olsun duyarlıdır ve her şeyden önce son derece insanidir.Geçen yıl kullandık ve şimdi güzel bir küçük çocuğun ebeveyniyiz.Söyleyecek tek bir şeyim olsaydı, hayalimizi gerçekleştirmemize izin verdiğiniz için tüm ekibe teşekkür ederim olurdu.Barselona'daki Ginefiv kliniğini şiddetle tavsiye ederim
Emmanuelle LANCELOT
Emmanuelle LANCELOT
10:41 23 Feb 24
Klinik ve tüm ekibi projemiz için bize mümkün olan en iyi desteği verebildiler.Gerçek desteği ve eşsiz nezaketi hissettik. Ne yazık ki Fransa'da sahip olmadığımız destek. Tek şey: daha önce başlamalıydık!!Ekip çok ilgili ve klinik muhteşem. Bütün bunlar için onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. Şimdi parmaklarınızı çaprazlamanız gerekiyor! Yumurta bağışı yoluyla ilk denemede hamile kaldım ama henüz erken.Her şey için teşekkür ederim ve birkaç yıl sonra ikinci çocuk için görüşürüz!
Fiona Fissoune
Fiona Fissoune
11:37 26 Aug 23
Klinik personelinin karşılanmasından, iletişiminden ve ulaşılabilirliğinden çok memnun kaldık. Tüm kurs boyunca kendimizi güvende hissettik ve her şey umduğumuz gibi gitti. Bu nedenle yalnızca Ginefiv'i önerebiliriz. Herşey için teşekkürler.
Miriam Castro Roman
Miriam Castro Roman
14:34 26 Jul 23
Birkaç kliniği ziyaret ettikten sonra Ginefiv'i seçtik.Bize, özellikle büyüleyici Jessica ve Miriam'a ve bize her zaman çok özen gösteren harika bir profesyonel olan Dr.Hayalimizi gerçekleştirmek için daha iyi bir klinik seçemezdik, çok mutlu ve mutluyuz.Çok teşekkürler ve selamlar.
Esther Lopez
Esther Lopez
04:40 08 Jun 23
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ginefiv'e geldim. Tüp bebek en iyi seçeneğimizdi ve kliniğin iyi çalışması sayesinde bunu başardık. 4 yoğun ay oldu, aynı zamanda zor ama çok iyi eşlik etti. Kalbimden teşekkürler.
Magali Coudeville
Magali Coudeville
15:04 29 Jun 23
Bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum, profesyonelliğin yanı sıra yargılamadan iyiliksever bir karşılama var.Ebeveyn olma hayalinize ulaşabilmeniz için size en iyi şekilde eşlik ediyorlar.Bugün onların çalışmaları sayesinde mutlu bir anneyim. Onlar mucize işçileridir.Çok teşekkür ederim, onlara teşekkür edecek kadar güçlü bir kelime yok.
J L
J L
02:52 20 Mar 24
Bir İspanyol kliniğine başvurma adımımızı attığımız an ile testin pozitif çıktığı an arasında 7 ay geçti. Fransa'daki son teslim tarihlerini bildiğinizde bu oldukça hızlıdır. Kendi adıma tüm süreç boyunca herhangi bir anormal iniş çıkış yaşamadım. Oraya iki kez gittik ve her seferinde her şey yolunda gitti. İlk transferden sonra hamile kaldım ve o zamandan beri her şey yolunda gidiyor.
Ana Bel
Ana Bel
18:23 13 Jul 23
Süper süper mutluyuz. Tedavi rakipsiz, Dr. Aura çok tatlı, her şeyi olduğu gibi, hiçbir şeyi süslemeden, büyük bir incelik ve nezaketle ama net şeylerle ve att'deki hemşireler ve kızlar hakkında ne söyleneceğini açıklıyor. müşteriye ve laboratuvara, hepsi 10, her zaman iyi olmanızı düşünüyorlar, her zaman yanınızdalar, her zaman cana yakın ve yakınlar, 2 yıl başarısız olduktan sonra onları seçtiğim için çok mutluyum , İlk IVF'mizde 40 yaşında ve düşük kalitede gebelik elde ettik. Ben çok memnunum gözüm kapalı tavsiye ederim. Her şey için çok teşekkür ederim kızlar, yaptığınız işle gurur duyun çünkü böylesine hassas anlarda bu desteği ve sıcaklığı almak çok takdire şayan. 🥰❤️
Nuria Carreras
Nuria Carreras
16:54 23 Aug 23
Çok yakın ve yetkin bir ekip!Hasta takibi ve uzaktan müdahale açısından 10 üzerinden klinik. Yalnız gittim ve tamamen eşlik ettiğimi hissettim. Sevimli ve yardımsever bir personel. Şüphesiz tavsiye edeceğim bir klinik
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️