Gleneagles Hospital Singapore

Gleneagles Hospital Singapore Singapur Kliniği 1

Singapur Gleneagles Hastanesi kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1987 yılında kurulan bu JCI Akreditasyonlu klinik Singapur’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Gleneagles Hospital Singapur, Singapur

Singapur Gleneagles Hastanesi, dev Pantai Parkway Group Healthcare ağına aittir. Bu 258 yataklı özel akut bakım hastanesi 300’den fazla uzmanla çok çeşitli tıbbi ve cerrahi hizmetler sunmaktadır ve Singapur Kalite Sınıfı sertifikasına sahiptir. Aynı zamanda görüntüleme ve robotik cerrahi için sağlam teknolojik kaynaklara sahip bölgesel bir referans merkezidir.

Gleneagles, Güney Doğu Asya’da beyin cerrahisi, omurga cerrahisi ve kulak, burun ve boğaz cerrahisi için cerrahi robot kullanan ilk hastane olmuştur. Parkway Healthcare 1994 yılında Gleneagles’ta Asya Karaciğer Hastalıkları ve Transplantasyon Merkezi’ni (ACLDT) kurmuştur.

ACLDT, Asya’da karaciğer kanseri, hepatit, alkolik siroz ve pediatrik karaciğer hastalığı da dahil olmak üzere her türlü karaciğer hastalığının tedavisine adanmış ilk özel merkezdir. Gleneagles, Güney Doğu Asya’da canlı donörden karaciğer nakli gerçekleştiren ilk hastanedir.

Gleneagles’taki diğer uzmanlık alanları arasında kanser tedavisi, kardiyoloji, kardiyotorasik ve vasküler cerrahi, gastroenteroloji ve hepatoloji, hematoloji, litotripsi, sinir bilimleri, oral ve maksillofasiyal cerrahi, neonatoloji, obstetrik ve jinekoloji, oftalmoloji, ortopedi, pediatri, spor ve egzersiz tıbbı ve üroloji yer almaktadır. Gleneagles tıbbi amaçlı seyahat edenleri de ağırlamaktadır.

Gleneagles Hasta Destek Merkezi (PGAC), uygun uzmanlarla tıbbi randevuların alınmasına yardımcı olur, havaalanı ve otel transferlerini düzenler, konaklama, özel yiyecek ve içecek ihtiyaçlarına yardımcı olur, gerekirse vize ve vize uzatmaları sağlamaya yardımcı olur.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Meme Büyütme

Gleneagles Hospital Singapur sunmaktadır:

Kafeterya
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Dini tesisler
Restoran
Oda içi kasa
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Singapur – Ülke: Singapur – Kuruluş: 1987
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, Bengalce, Khmerce, Çince, İngilizce, Hintçe, Rusça, Vietnamca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️