Antiaging Group Barcelona

Antiaging Group Barselona Barselona Kliniği 1

Antiaging Group Barcelona estetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1989 yılında kurulan bu Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği onaylı klinik, İspanya’nın Barselona kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Antiaging Group Barcelona, Barselona, İspanya

Antiaging Group Barcelona: Dr. Benito plastik, estetik ve rejeneratif cerrahi konusunda dünya çapında bir otoritedir ve tıp dergilerinde kapsamlı araştırma ve yayınları bulunmaktadır. İspanya’da subfasiyal aksiller yaklaşımı tanıtmış ve bu ilerlemeler için McGhan ödülüne layık görülmüştür. İspanya Ulusal Yağ Transferi Uygulamaları Derneği’nin kurucularındandır. Ayrıca erkek plastik cerrahisinde de öncüdür.

En son teknoloji, yoğun bakım ünitesi, modern ameliyathaneler ve sertifikalı anestezistler ile tam donanımlı akredite bir hastanedir. Fiyatlarımız Avrupa standartlarına göre çok rekabetçidir ve tıbbi ücretleri, kliniği, gerekirse implantları ve/veya giysileri ve ameliyat öncesi testleri içerir.

Bizimle estetik ameliyat olmayı düşünüyorsanız, belirli bir prosedür için klinikte minimum kalış süresi sunduğumuzu aklınızda bulundurmalısınız. Bu, eve güvenli bir şekilde dönmeniz için gereken garantili süredir. Bu süreden sonra evinize gidebilir ya da prosedüre bağlı olarak 4 ila 10 gün arasında bir süre Barselona’da kalabilirsiniz.

Ameliyattan sonra Barselona’da kalmaya karar verirseniz, kliniğimize yakın bir otel rezervasyonu yapmanıza yardımcı olabiliriz. Günün 24 saati bizimle iletişime geçebileceğiniz için hem hastanede hem de otelde her zaman sizinle ilgilenilecektir. Clínica Tres Torres hastanesinde özel bir odada konaklayacak ve ailenizin bir üyesi size ücretsiz olarak eşlik edebilecektir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Varisli damarların tedavisi
Cilt dolgusu
Dudak büyütme
Kırışıklıkların tedavisi
Kaş kaldırma
Dudak küçültme
Blefaroplasti
Otoplasti
Genioplasti
Çukur yanaklar – Bişektomi
Liposuction
Brakiyoplasti
Jinekomasti
Baldır implantları
Rinoplasti
Göğüs implantları
Meme küçültme
Lipektomi
Kalça büyütme
Kalça implantları
Kalça büyütme
Uyluk germe
Göğüs dikleştirme
Göğüs implantları
Kalça kaldırma
Serviko-yüz germe
Doğum sonrası ameliyat
Meme rekonstrüksiyonu
Meme Büyütme
Brezilya asansörü
Meme kapsülotomisi
Yağ transferi
Yağ azaltma
Boyun germe
Meme ucu küçültme
Plastik cerrahi konsültasyonu
Abdominoplasti

Antiaging Group Barcelona size sunuyor :

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Tıbbi dosyaların transferi
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Özel odalar
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Barselona – Ülke: İspanya – Kuruluş: 1989
Akreditasyon: Amerikan Estetik Plastik Cerrahi Derneği – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️