Rattinan Clinic

Rattinan Klinik Bangkok klinik 1

Rattinan Clinic kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 1999 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Bangkok, Tayland’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Rattinan Clinic, Bangkok, Tayland

Bangkok, Tayland’ın kalbinde yer alan Rattinan Clinic 1999 yılında birkaç sertifikalı doktor, bir plastik cerrah, bir bariatrik cerrah, bir endokrinolog, bir estetik jinekolog ve bir estetik doktorun ortaklığıyla kurulmuştur.

Klinik bugün Bangkok’un kalbinde, Bang Rak, Silom’da yer almaktadır. Klinik, lazer epilasyon, lazer dövme silme, akne tedavisi, mastektomi, vajinoplasti, gastrik bypass ve diğer birçok tedavi dahil olmak üzere geniş ve kapsamlı bir profesyonel tıbbi ve estetik hizmetler yelpazesi sunmaktadır.

Klinik, hastalarına en güvenli, en etkili ve en güvenilir tedavileri sunmaktadır. Ekip, tüm hastaların emin ellerde olmasını sağlamak için seçtikleri alanlarda 15 yılı aşkın deneyime sahiptir. Klinik dürüstlük, mükemmellik ve özene değer vermektedir; bu da ekibin işlerinde tutkulu ve yaratıcı, her zaman profesyonel ve en önemli şeylere odaklanmış olduğu anlamına gelmektedir.

Rattinan Clinic, güvenli ve yüksek kaliteli hizmet sağlamak için JCI’dan yerel ve uluslararası akreditasyon almış bir dizi hastane ile ortaklıklar kurmuştur. Ameliyatlar, bağlı hastanelerin ameliyathanelerinde uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmekte ve hastalar hastanelerin nekahat odalarında izlenmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Brakiyoplasti
Göğüs dikleştirme
Botoks enjeksiyonları
Cilt dolgusu
Genioplasti
Otoplasti
Labioplasti
Meme Büyütme
Areola küçültme
Erkek meme büyütme
Kalça büyütme
Abdominoplasti
Varis tedavisi

Hizmetler

Ücretsiz Wi-Fi
Sağlık sigortası
Uluslararası gazeteler
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Otopark
Oda içi telefon
Özel odalar
Oda içi kasa
Odada televizyon


Şehir: Bangkok – Ülke: Tayland1999 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Tayca


Rattinan Klinik Yorumları

glynn halston
glynn halston
18:34 26 Aug 23
Rattinan Clinic'ni seçmeden önce Bangkok'ta biraz alışveriş yaptım. Yaptığım için çok mutluyum. Klinik profesyonel, hijyenik ve doktorlar iyi eğitimli olup size işlemi ve ne yapılması gerektiğini kolaylıkla anlatabilirler. Kesinlikle onları tavsiye ederim. Bulabildiğim tek olumsuzluk biraz pahalı olmasıydı ancak ilk seferde tıbbi bir işlemin düzgün yapılması için daha fazla para ödemeyi tercih ederdim. Bazı ekstraların fiyatı biraz fazlaydı. Açık sözlü, nazik ve profesyonel oldukları için Dr Suthipong ve Dr Rattinan'a büyük bir teşekkür
dyon lee
dyon lee
06:38 01 Aug 23
Doktor ve hemşireler harika. İyi derecede İngilizce ve tüm süreç boyunca size yardımcı olacak bir medikal turizm rehberi ile.Bodytite sürecim 2 hafta sonra iyi gidiyor. Komplikasyon yok.
Thitima Pitilit
Thitima Pitilit
16:19 01 Apr 23
Hizmeti alan Rattinan Tıp Merkezi'nde müşterilere bir dostluk duygusu yaşatılıyor. Özenli ve şüphelendiğimiz bilgileri veriyor.Mekan temiz, derli toplu, güzel bir şekilde dekore edilmiş, rahat hissettiriyor, hizmete girerken çok gergin değil. Tüm personel üyeleri çok misafirperver. Görüşmek istediğinizde veya sorun yaşadığınızda, doktora görünmek istediğinizde, doktorun geleceği güne randevu alabilirsiniz. Çok beğendim. Burada hizmet için gelmek hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Çok teşekkür ederim
Alexander Mirakyan
Alexander Mirakyan
07:25 11 Apr 23
Keşke son derece temiz ve güzel tasarlanmış kliniğin içinin fotoğraflarını çekmeyi hatırlasaydım. Personel ve tıp uzmanları? En iyi ve çok tatlı ve kibar. Üzgünüz, ancak bu tür tıbbi kurumları eyaletlerde bulmak zordur ve bulursanız, bir tanesini ziyaret etmek bile size bir servete mal olur. Hemşireler ve doktor prosedürlerimde harika bir iş çıkardılar. Tüm ekip boyunca (saha dışındayken bile) beni koordine eden ve tavsiyelerde bulunan Kat, beni asla hayal kırıklığına uğratmadı. Ne zaman bir sorum olsa, net iletişim ve cevaplarla yanımdaydı. Yaptığım ziyaretlerden ve yapılan işlemlerden fazlasıyla memnunum. Onlara yeterince teşekkür edemem. Yapılan ilk prosedürlerimde rahat olmam, benim için sonsuza kadar unutulmaz bir deneyim.
Kongkarn Thanthadilok
Kongkarn Thanthadilok
04:41 11 Jul 23
Çok iyi Etkilendim.- sevimli personel Herkese gülümse. ev hanımı bile- Çok fazla kurs satmıyorum, bunu beğendim.- Doktor hizmeti Tedavi süreci boyunca bilgi sağlayın ve ayrıntılı prosedürleri açıklayın- Konum, rahat ulaşım, temiz, güzel
Charlotte Woolley (Charly)
Charlotte Woolley (Charly)
01:58 11 Aug 23
İşlemimden önce ve sonra sahip olduğum her soruda çok yardımcı oldu.Tüm personel baştan sona güven verici ve profesyoneldi. Kliniğin kendisi sakinleştirici bir atmosfere sahiptir ve temizdir. Rattinan Clinic, ameliyat sonrası sorularıma hala yardımcı oluyor. Tamamen iyileştiğimde tam sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️