Klinik Ghandi

Klinik Ghandi Kazablanka Kliniği 1

Clinique Ghandi kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2004 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Fas’ın Kazablanka kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Klinik Ghandi, Kazablanka, Fas

Klinik Ghandi Fas’taki en iyi obstetrik ve cerrahi kliniklerden biridir. Muhteşem Kazablanka şehrinde bulunan klinikte on ana bölüm bulunmaktadır. Bu bölümler arasında jinekoloji, üroloji, genel tıp, sindirim cerrahisi ve doğurganlık merkezi bulunmaktadır.

Klinikte haftanın 7 günü, günün 24 saati en az 90 profesyonel görev yapmaktadır. En son istatistikler kliniğin yılda yaklaşık 4.800 hastayı tedavi ettiğini göstermektedir. Klinik Ghandi çalışanları her yıl 1.500 bebeği dünyaya getirmekten gurur duymaktadır.

Klinikte şu anda 37 hastane yatağı bulunmaktadır. Kliniğin ameliyathanesinde hastalar beş ameliyathane ve endoskopi için ayrılmış bir oda bulacaklardır. Kliniğin doğum alanında iki doğum odası, bir kreş ve bir doğum öncesi odası bulunmaktadır. Personel, ciddi sağlık sorunları olan yenidoğanlar için mümkün olan en iyi yenidoğan bakımını sağlamaya çok heveslidir.

Yenidoğan merkezinde müşteriler, altı kuvöz ve karyolanın bulunduğu geniş bir odanın yanı sıra geçmişte bebek sarılığının tedavisinde kullanılan en yeni fototerapi ekipmanını da bulabilecekler. Klinik Ghandi’ndeki ekip şu anda yaklaşık yirmi profesyonel doktordan oluşuyor. Kliniğin tıbbi direktörü artık Dr. Omar El Menzhi. Klinik Ghandi Saham Group SA’nın bir yan kuruluşudur.


Kliniğin uzmanlık alanı :

Estetik cerrahi
Varisli damarların tedavisi
Liposuction
Jinekomasti
Brakiyoplasti
Kaş kaldırma
Serviko-yüz germe
Göğüs implantları
Gövde kaldırma
Göğüs dikleştirme
Meme rekonstrüksiyonu
Meme küçültme
Boyun germe
Rinoplasti
Abdominoplasti

Clinique Ghandi size sunuyor :

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Uluslararası gazeteler
Tercümanlık hizmetleri
Tıbbi kayıt transferi
Otopark
Oda içi telefon
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Kazablanka – Ülke: Fas2004 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Fransızca

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️