Erdem Hospital

Erdem Hospital İstanbul Kliniği 1

Erdem Hospital diş bakımı, kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 1988 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Erdem Hospital, İstanbul, Türkiye

Erdem Hospital, yerel ve uluslararası hastalara yüksek kalitede tıbbi bakım sunan çok uzmanlı bir tıbbi tesistir. Hastane 1988 yılında Çakmak semtinde açılmıştır. Erdem Hospital’ne gelen hastalar diş hekimliği, plastik cerrahi, göz bakımı, kardiyovasküler cerrahi, beyin cerrahisi, ortopedi, üroloji, rehabilitasyon vb. alanlarda son teknoloji tedavi ve prosedürlerden yararlanmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş implantları
Seramik kaplama
Diş köprüsü
Diş kaplamaları

Kozmetik cerrahi
Yara izi tedavisi
Otoplasti
Brakiyoplasti
Göğüs implantları
Serviko-yüz germe
Liposuction
Rinoplasti
Uyluk germe
Brezilya asansörü
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Gövde kaldırma
Meme rekonstrüksiyonu
Kaş kaldırma
Kalça implantları
Genioplasti
Yağ transferi
Dudak büyütme
Boyun germe
Varisli damarların tedavisi
Kırışıklık tedavisi
Abdominoplasti

Saç implantı
Saç nakli
DHI saç ekimi
FUE Saç Ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT Saç Ekimi
BHT saç ekimi
Sakal nakli
Kaş nakli
Saç mezoterapisi
PRP Saç Tedavisi

MAP / IVF
IVF – In vitro fertilizasyon

Erdem Hospital size sunuyor :

Havaalanı transferi
Otel rezervasyonları
Uluslararası gazeteler
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Özel odalar
Rehabilitasyon
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 1988
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan dil(ler): Arapça, İngilizce, Türkçe


Erdem Hospital Hakkında İnceleme

Familie Tänzer
Familie Tänzer
14:13 01 Aug 23
Sadece ameliyat sonucundan değil, ameliyat öncesi ve sonrası bakımdan ve bakımdan da çok memnun kaldığım için bu hastaneyi şiddetle tavsiye edebilirim. Herkes, doktor, hemşireler ve tercümanlar çok cana yakındı ve bu gerçekten kalbimi açtı. Yetkinlik de çok iyiydi. Bu noktada Dr. Furkan. Ameliyat sonrası hazırlıklar ve ziyaretler her zaman sorunsuz geçti. Ameliyatın kendisi hakkında hiçbir şey fark etmedim, ancak sonuçlar büyük özen ve büyük beceriden bahsediyor! Bakım Sonrası: Hemşireler tarafından düzenli aralıklarla günde birkaç kez muayene edildim. Tüm ilaçlar zamanında geldi, aynı şey yemek için de geçerli, bu arada çok lezzetliydi! Yaralara her zaman özenle bakıldı. Günde iki üç kez temizlendiği için temizlik neredeyse titizdi. Havaalanından hastaneye ve oradan otele transfer harika çalıştı. Benim için beş puan hak edilmiş. Bina en yeni olmasa da, gerçekten bakımlı ve temiz. Beni bu çok iyi derecelendirmeye götüren, insanlarla olan deneyimler ve onların yetkinlikleri çok daha önemli. Çok teşekkürler!PS Maalesef bir havlu ve saç kurutma makinesini unuttum, orada yoklar, biraz paketlemeye değer.
ebru kulunk
ebru kulunk
06:19 09 Oct 20
✍🏽👍👍
Celil Yegen
Celil Yegen
13:02 03 Jun 22
İyi
Zeliha Başkaldı
Zeliha Başkaldı
14:25 28 Nov 21
Çok iyi
Harun Şipal
Harun Şipal
11:30 24 May 22
Obezite ameliyatı için Erdem Hospitalne gittim. İki ay oldu. Oradaki süreçler çok başarılı. Bu ameliyat biraz zorludur. Sadece bil diye. Gerçekten zor zamanlar geçirdim. Ama üstesinden geldim. Şimdiye kadar 20 kilo verdim. Şimdi gerçekten farklı görünüyorum. Bu kadar fark yaratacağını düşünmemiştim. Doktoruma ve tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️