Assuta Hospital

Assuta Hospital Tel Aviv Kliniği 1

Assuta Hospital kozmetik cerrahi ve MAP / IVF alanlarında uzmanlaşmıştır. 1934 yılında kurulan bu JCI Akreditasyonlu klinik Tel Aviv, İsrail’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Assuta Hospital, Tel Aviv, İsrail

Assuta, ülke çapında on bir klinik ve hastaneden oluşan İsrail’in en büyük ve en önemli özel sağlık hizmetleri merkezidir. Hastane, kardiyoloji, onkoloji, jinekoloji ve üroloji dahil olmak üzere tıbbın tüm alanlarında cerrahi operasyonlar ve teşhis prosedürleri gerçekleştirmektedir.

Assuta her yıl yaklaşık 92.000 ameliyat, 683.000 ayakta kontrol ve tedavi, 440.000 görüntüleme testi (MRI ve CT taramaları gibi), 4.000 kardiyak kateterizasyon prosedürü ve 16.000 IVF tedavisi sağlamaktadır. İster küçük ister büyük olsun, her tedavi en yüksek kalitede bakım ve beceriyle gerçekleştirilmekte ve Avrupa, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen hastalarla çalışılmaktadır.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Meme küçültme
Meme rekonstrüksiyonu
Areola küçültme
Brakiyoplasti
Lipektomi
Gövde kaldırma
Brezilya asansörü
Meme Büyütme
Meme Kapsülotomisi
Meme implantlarının çıkarılması
Meme implantlarının revizyonu
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Kaş kaldırma
Bukkal yağ ekstraksiyonu
Kalça kaldırma
Kalça büyütme
Kalça implantları
Baldır implantları
Buzağı küçültme
Çukur yanaklar – Bişektomi
Elmacık kemiği küçültme
Genioplasti
Yarık dudak ve damak onarımı
Klitoral kaput küçültme
CoolSculpting
Cilt Dolgusu
Gamze ameliyatı
Çift göz kapağı oluşturma
Mikrotia
Blefaroplasti
Tek kaş tedavisi
Yüz zayıflama
Serviko-yüz germe
Yağ transferi
Yüz kadınsılaşması
Yüz implantları
Maksillofasiyal travma
Yağ azaltma
Alın şekillendirme
Saç çizgisinin düşürülmesi
Kalça büyütme
Hyaluronik asit enjeksiyonları
Çene rekonstrüksiyonu
Labioplasti
Dudak büyütme
Dudak küçültme
Dudak Dolgusu
Liposuction
Erkek meme büyütme

MAP / IVF
Sperm antikor testi
Suni döllenme
Destekli kuluçka MAP
Embriyo transferi
Doğurganlık testi
Oosit dondurma
Oosit alımı
Embriyo dondurma
Embriyo transferi
Embriyo transfer kanülü
Embriyoskop
ERA testi – Endometriyal biyopsi
Kadınlar için doğurganlık testi
Doğurganlık değerlendirmesi
Doğurganlığın korunması
FISH ile spermatozoa çalışması
Foliküler ultrason
Hormon testi
Histerosalpingografi
IVF – In vitro fertilizasyon
IMSI – İntrasitoplazmik sperm enjeksiyonu
ICSI – İntrasitoplazmik Sperm Enjeksiyonu
Tüp bebek konsültasyonu
MACS – İmmüno-manyetik hücre seçimi
Mini IVF – Nazik stimülasyon
Yumurtalık Delme
Yumurtalık uyarımı
PCT – Post Coital Test
PGD – İmplantasyon öncesi tanı
ROPA yöntemi
Üreme tıbbı alanında danışmanlık
Retrograd ejakülasyon tedavisi
Spermogram
Sperm toplama
Sperm DNA parçalanma testi
Sperm dondurma
Testis biyopsilerinin kriyoprezervasyonu
Tüp kateterizasyonu

Hizmetler

Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane hizmetleri
Tıbbi dosya transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Tel Aviv – Ülke: İsrail – Kuruluş: 1934
Akreditasyon: JCI Ak reditasyonu – Konuşulan Diller: Arapça, İngilizce, İbranice, Rusça


Ramat HaHayal’deki Assuta Hospital hakkında yorumlar

שמואל גבירץ
שמואל גבירץ
12:45 25 Aug 23
Asuta Ramat Ha'ayal hastanesinin genel cerrahi bölümüne kabul edildik ve bu, geçirdiğimiz en profesyonel hastaneye yatıştı.Orada gerçekten profesyonel bir ekip var ve en dikkat çekeni Haipa isimli hemşire, hasta için ruhunu veriyor, sabrı için sabırlı...Çok teşekkür ederim
נינה לוי
נינה לוי
08:23 23 Jul 23
Burada bademcik ameliyatı oldum ve birkaç gün önce hastaneye kaldırıldım ve buradaki doktorlar ve hemşireler harika!İlaca, bir soruya, bir şeye ihtiyacım olursa gelip yardım ettiler.Ve eğer stresliysem, beni sakinleştirdilerAcelesi olanlar için ise size getirdikleri kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği var ve saatler var.Hemşireler de rutin testler yapıyor.
OferKantor
OferKantor
11:49 20 Aug 23
Assuta Ramat HaHayal'daki kulak burun boğaz departmanı personelinin her birine şımartıcı hastanede kalışları, özverili ve profesyonel bakımları, sabırları, sürekli gülümsemeleri ve sevimli kişisel tedavileri için kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim. Sen harikasın!
Maria Toama
Maria Toama
20:33 09 Jun 23
Nazik tutum, temiz ve düzenli bir hastane.
Daniel Aisen
Daniel Aisen
14:14 25 Aug 20
Olumlu: 3 saatlik hızlı testi yapmak için NIS 750 ödedim. İki saat içinde cevap aldım.Olumsuz: Testi yapan kişi, testler arasında eldiven değiştirdiğinden emin değil.Kişisel detayları almak ve şimdi ve burada olmasını talep etmek için akşam 2130'da arayın. Sabah 930'da tekrar aradılar ve pasaport istediler (yurtdışına uçuyor ve İngilizce gerekiyor) 1330'da e-postamı istemek için aradılar (hem pasaportum hem de kimliğim e-posta ile gönderilmiş olmasına rağmen) belge henüz gelmemişti. 1630'da geldiTelefona cevap vermek iyileştirme talep ediyor. Ayrıca otomatik cevap
zahava miron
zahava miron
17:34 11 Sep 23
Görünüşe bakılırsa, radyologların yorumlarındaki birçok hatadan sonra artık Asuta Ramat Hay'il'de görüntüleme testleri yapmıyorum.Görüntüleme testleri için Maccabi şubemden evime en yakın hastaneye taahhüt formu vermesini rica ediyorum, onlar da hemen veriyorlar.Asuta Ramat Hay'al'da yaşanan karmaşanın da farkındalar.
benny shay
benny shay
15:32 05 Oct 23
Hızlı teşhis - çok pahalıdır ve ihtiyaçları karşılamaz. Bir doktor tarafından genel muayene için 1800 NIS. Onda biri fiyatına daha kıdemli doktorlara gidebilir ve çok iyi hizmet alabilirsiniz. Bu sefer büyük bir hayal kırıklığına uğradınız. Tavsiye etmiyorum
Lady Laura
Lady Laura
18:41 11 Dec 22
Annem şu anda 8. kattaki bir iç koğuşta hastanede yatıyor, önceden özel bir oda rezerve edildi.24 Kasım akşamı ve gecesi personel gerçekten çok iyi ve ilgiliydi. Annem sabah 2'de ameliyattan eve geldiğinde çok yardımcı oldular ve ona iyi davrandılar.Ama sabah oldu ve normal bir takımın yerini bir takım aldı...Aslında bir fizyoterapist geldi ve her şeyi açıkladı, ilk kez yataktan kalkmaya yardım etti ve yatağa geri dönmek için personeli aramasını söyledi.Annemin Mia'ya dönmesine yardım etmemizi istediğimizde, hemşire Red AB'de 9 yüzü ve gergin bir şekilde geldi ve bunun onun işi olmadığını ve bir yardımcı kuvvet göndereceğini söyledi.Bir gücün gelmesi Selva'ya yardımcı oldu ve bunun onun da işi olmadığını ve aile işi yapmayı düşünmediğini söyledi.Soru: Neden özel bir hastanede özel bir oda için böyle para ödüyorsunuz? Takıma ayrıca ödeme yapmanız gerekiyorsa, neden bu konuda hiçbir yerde yazılmıyor?Annemin birkaç gün daha hastanede kalması gerekiyor ama korkunç ve iğrenç bir tavırla normal bir iyileşmenin mümkün olup olmadığından emin değilim.P.s odanın kendisi aşağı yukarı normalnot; Bugün hastaneye aynı şikayeti yazdıktan sonra nihayet neyin yanlış olduğunu sormaya karar verdiler.Nedense sorumlu hemşire beni değil ablamı aramaya karar verdi. Verilerimi bıraktım, kız kardeşimin veya annemin değil. Ama utangaç ve kaba insanlarla nasıl başa çıkacağını bilmeyen ablamla konuşmaya ve anneme kaba ve iğrenç davransalar bile onları yerlerine koymaya karar verdin.Bu zil sesi hakkında ne söylenebilir?Kanımca, sizinle sadece fizyoterapistler, Şabat olsa ve akıllarında bin hasta daha olsa bile, insanlara sabırla, nezaketle ve güzel açıklamalarla nasıl davranılacağını bilirler.Personelin geri kalanı... eğer bir personel, insanlara yardım etmenin onun işi olmadığını söyleyebiliyorsa??????Mutlak sıfırın ne olduğunu biliyor musun?-273.15Ve şu anda sıfırın altında
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️