Biyo – Alicante

jose salvador biyo quironsalud1 1

Biyo – Alicante kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2012 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Alicante, İspanya’da yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat için fiyat talep edin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Biyo, Alicante, İspanya

Biyo Klinik – Alicante 2012 yılında açılmış olup özel bir plastik cerrahi ve estetik tıp muayenehanesidir. Klinik, İspanyol Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği (SECPRE) tarafından akredite edilmiştir.

Plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahide en gelişmiş tedavi ve tekniklerde uzmanlaşmıştır: meme büyütme ve küçültme, rekonstrüksiyon, ikincil meme cerrahisi, jinekomasti, rinoplasti, otoplasti, blefaroplasti, yüz germe, liposuction, kol ve uyluk germe, abdominoplasti, kalça ve baldır geliştirme.

Yüksek düzeydeki uzmanlıkları, teşhisten tedaviye kadar yüksek standartta bir bakımı garanti eder. Hastane, hem yerel hem de uluslararası hastaları kabul eden, kendini işine adamış uzman doktorlardan oluşan ünlü bir ekibe sahiptir. Tüm deneyim, fiyatlandırma ve ödeme sisteminin yanı sıra belirli cerrahi ve cerrahi olmayan prosedürler de dahil olmak üzere hastanın ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Varisli damarların tedavisi
Cilt dolgusu
Meme ucu düzeltme
Meme ucu küçültme
Liposuction
Otoplasti
Meme Büyütme
Baldır implantları
Meme implantlarının çıkarılması
Jinekomasti
Boyun germe
Brakiyoplasti
Rinoplasti
Uyluk germe
Brezilya asansörü
Göğüs dikleştirme
Serviko-yüz germe
Göğüs implantları
Meme küçültme
Gövde kaldırma
Abdominoplasti

Hizmetler

Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
Tıbbi dosya transferi
Tıbbi seyahat sigortası
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Odada televizyon


Şehir: Alicante – Ülke: İspanya – Kuruluş: 2012
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): Arapça, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Norveççe, Rusça, İspanyolca, İsveççe


Dr José Salvador’un Görüşü – Clinica Biyó

Reichel Ferrandiz Martinez
Reichel Ferrandiz Martinez
22:29 30 Oct 23
Harika bir profesyonel, size her türlü soruna çözüm sunar. Meme rekonstrüksiyonundan yanığa kadar. Kendimi kesinlikle onların ellerine bırakırdım.
Sabina Santiago Pastor
Sabina Santiago Pastor
21:19 30 Oct 23
Neredeyse bir yıl önce onunla ameliyat oldum, ameliyat harikaydı ama iyileşme biraz karmaşıktı, elimi bir saniye bile tutmama izin vermediler, tedavi daha iyi olamazdı, Mari ve ekibi sayesinde Doktor, kalbimin derinliklerinden teşekkür ederim ❤️
Pi CCT
Pi CCT
20:54 09 Apr 19
maria del pilarProfesyonellik ve mükemmel insan muamelesi.Dr. Salvador ve ekibi gerçekten profesyonel ve hastaya son derece insani bir şekilde davranıyor. Her zaman Doktor ve ekibi tarafından korunduğumu hissettim. Hastanın isteklerini tam olarak anlamanın yanı sıra, hastanın ihtiyaçlarını karşılamak için ameliyat öncesinde, sırasında ve sonrasında her zaman hazır bulunurlar. Sundukları her tür tedavi için Dr. Salvador ve ekibini öneriyorum. Söz verdikleri şeyi yerine getirirler.Profesyonellik ve mükemmel bir insan yaklaşımı.Dr. Salvador ve ekibi, hastalarına çok insani bir şekilde davranan gerçek profesyonellerdir. Doktor ve ekibi tarafından tüm yol boyunca sıcak bir şekilde ilgilenildiğini hissettim. Hastanın isteklerini tam olarak anlamanın yanı sıra, ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında her an hastanın ihtiyaçlarını karşılamak için hazırdırlar. Sundukları her tedavi türü için Dr. Salvador ve ekibini öneriyorum. Verdikleri sözleri yerine getiriyorlar.
Rocio S m
Rocio S m
17:23 05 Nov 22
9 yıl önce hiçbir cerrah beni ameliyat etmek istemediğinde onunla ameliyat oldum, risk aldı ve gerçek şu ki her şey harikaydı, rakipsiz bir tedavi ve harika bir fiyat, protezlerimi değiştirdiğimde tekrar edeceğim ve çok iyi bir danışman .Teşekkürler🌹
lara hernández pastor
lara hernández pastor
10:43 17 Jan 21
Sonuçlardan daha fazla minnettar ve mutlu olamam.Ameliyat olacağımız zaman, sonucu hayal etme ve nasıl görüneceğini kafamızda idealleştirme eğilimindeyiz.Sonuç tam olarak hayal ettiğim gibi hatta daha da iyisi!En büyük endişelerimden biri yapay meme olmaması, güzel ve çok doğal bir şey olmasıydı. Sonucu görseydiniz, ne kadar doğal olduğunu sanırdınız!Doktor Salvador ilk andan itibaren bende büyük bir güven uyandırdı. O harika bir profesyonel ve olağanüstü bir ekibe sahip. Şüphesiz en iyi cerrah! Kararı verdiğim ve onların elinde yaptığım için çok mutluyum.
Tania
Tania
08:26 09 Apr 21
Doktor José Salvador ile ameliyat olma zevkini yaşadım ve daha fazla sevinip minnettar olamam. İlgi ve hizmet mükemmel. Profesyonelliği ve yakın yaklaşımı sizi her zaman sakin hissettiriyor. Ekip üyelerinin, özellikle Marisa'nın sürekli ilgi ve ilgisini belirtmekte fayda var. Doktor'u ve tüm ekibini %100 tavsiye ederim.*** Başından itibaren doğal sonuçlarla güven, yakınlık, günlük bakım ve profesyonellik.
NURIA
NURIA
10:45 24 Mar 23
Jose Salvador'dan çok memnunum, onu %100 tavsiye ediyorum, harika bir profesyonel, size çok doğru bir teşhisle ve muhteşem sonuçlarla çok kesin bir şekilde tavsiyelerde bulunuyor.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️