Helvetic Clinics Budapest

helveti̇k kli̇ni̇kleri̇ budapeşte 1

Helvetic Clinics diş bakımı konusunda uzmanlaşmıştır. 2014 yılında kurulan klinik, GCR (Global Clinic Rating) müfettişleri tarafından 2015, 2016 ve 2017 yıllarında dünyanın en iyi diş kliniği seçilmiştir. Bu klinik Budapeşte, Macaristan’da bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Helvetic Clinics, Budapeşte, Macaristan 🥈

Helvetic Clinics Budapest en yüksek kalitede diş bakımını garanti ederken, Avrupa’daki yerel diş hekimlerine kıyasla faturanızda%50-70 oranında tasarruf etmenizi sağlar.

Helvetic Clinics olarak, yüksek kaliteli diş bakımının herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle diş hekimlerimiz, dünya çapındaki tüm kliniklerimizde standart hale getirilen titiz şartnameler ve kılavuzlar oluşturmuştur. Hangi Helvetic Clinics diş kliniğini seçerseniz seçin, Macaristan’daki ve yurt dışındaki en iyi diş kliniklerinden birinde en yetkin bakımı alacağınızı garanti ediyoruz.

Yurtdışında diş tedavisi için Helvetic Clinics’i tercih etmek size aşağıdaki avantajları sağlar:

  • yerel fiyatlardan %50-70 daha ucuz
  • Mevcut en uzun ve en kapsamlı garantiler
  • Diş hekimlerimizle yakın işbirliği içinde hazırlanan ve tüm kliniklerimizde titizlikle uyulan İsviçre standartlarına uygun bir dizi katı davranış kuralları
  • En son teknoloji ile donatılmış modern klinikler, Birleşik Krallık’taki çoğu klinik için çok pahalı
  • En yüksek kalitede diş bakımı
  • Küçük tedavi ünitelerinde kişisel ve sıcak bir atmosfer

Dünyanın en iyi diş kliniği seçildi

Helvetic Clinics, GCR (Global Clinic Rating) müfettişleri tarafından 140.000’den fazla diş kliniği arasından 2015, 2016 ve 2017 yıllarında dünyanın en iyi diş kliniği seçilmiştir. GCR, dünya çapında 400.000’den fazla klinik ve hastaneyi sertifikalandıran ve derecelendiren bağımsız bir derecelendirme kuruluşudur.

Denetimin videosunu izleyin:

Profesyonellerimiz size implantoloji, periodontoloji ve diş hekimliği alanlarındaki uzmanlıklarını sunmaktadır. Diş kliniklerimizde Macaristan’ın en iyi diş hekimleri tek bir çatı altındadır ve her biri kendi uzmanlık alanına sahiptir. İmplantoloğumuz asla diş çürüğünüzü tedavi etmeyecek, odontoloğumuz asla bir diş implantı takmayacak ve periodontoloğumuz asla bir diş kronu takmayacaktır.

Kozmetik diş hekimliği henüz resmi olarak diş hekimliğinin bir uzmanlık alanı olarak tanınmasa da, hem Macaristan’da hem de Avrupa’da sertifikalı diş hekimlerimiz modern diş hekimliğinde kendi uzmanlık alanlarında uzmanlaşmış, yetkin ve yüksek nitelikli kişilerdir


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Kemik grefti
Diş köprüsü
Diş kronu
Diş implantları
Diş konsültasyonu
Diş Hekimi
İnley / Onley protezler
Kök kanal tedavisi
Kök planyalama
Sinüs greftleme
Diş temizliği
Diş beyazlatma
Diş çekimi
Diş dolgusu
Diş kaplamaları
Yirmilik diş çekimi
Invisalign


Video referansları

Hangi Helvetic diş kliniğini seçerseniz seçin, diş turizminin kişisel olmayan “fabrika diş hekimliği” uygulamalarının aksine, size en yüksek kalitede diş bakımı garantisi veriyoruz.

En iyi uzmanlar tarafından, en son teknoloji kullanılarak ve İsviçre’de belirlenmiş olanların çok ötesinde en katı kural ve prosedürlere uyularak tedavi edileceğinizi garanti ediyoruz.

Yurt dışında diş tedavisi görmenin stresli bir deneyim olabileceğinin de farkındayız. Bu nedenle, ister hijyen tedavisi veya diş beyazlatma gibi basit bir işlem için, ister diş implantı ameliyatı gibi daha karmaşık bir tedavi için geliyor olun, kliniklerimizde sıcak bir karşılama garantisi veriyoruz.

Sunulan Hizmetler

Havaalanı transferi
Aile konaklama yerleri
Ücretsiz Wi-Fi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Çamaşırhane
Tıbbi dosyaların transferi
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Rehabilitasyon
Gıda önlemleri
Çeviri hizmetleri
Oda içi TV


Şehir: Budapeşte – Ülke: Macaristan2014 yılında kuruldu
Akreditasyon: SGS ISO9001 – GCR tarafından Dünyanın En İyi Diş Kliniği – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Fransızca, Macarca


Helvetic Clinics Budapest Hakkında İnceleme

Alex Belflamme
Alex Belflamme
06:31 06 Sep 23
Organizasyonun mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Klinikten havaalanına dönüş transferi, deneyimli diş hekimleriyle randevular ve çok sıcak bir karşılama. Kliniğe katılmaya karar verdiğim ilk günden son güne kadar olan takip olağanüstüydü. Tüm ekibe, diş hekimlerine ve asistanlarına canı gönülden teşekkür ediyorum.Yapabilseydim 10 verirdim ⭐Diş hekimlerinin çalışmaları ve tavsiyeleri kıyaslanamaz.Gerçekten %100 memnun kaldım
Bones Fourty
Bones Fourty
15:54 29 Sep 23
Bu hafta Helvetic Clinics'i görmek için Budapeşte'ye ilk ziyaretimi yaptım. Adım attığım andan itibaren doğru seçimi yaptığımı biliyordum. Şimdiye kadar aldığım en yüksek bakım standardı, sundukları hizmet baştan sona harika. Cintia'ya ve tüm ekibe teşekkür ederiz. Gelme konusunda gergindim ama bu verebileceğim en iyi karardı. Bir sonraki ziyaretimi sabırsızlıkla bekliyorum (bunun bir diş hekimiyle mümkün olabileceğini hiç düşünmemiştim)!İmplant yaptırdım ve mümkün olan en bilinçli kararı vermem için ihtiyacım olan tüm bilgileri bana sağladılar. Servis ve tedavi dünya standartlarındadır.Bünyamin
Zakia Niazi
Zakia Niazi
20:20 07 Jun 23
Diş kliniği olağanüstü bir iş çıkardı. Profesyonel ve deneyimli doktorlarınız ihtiyaçlarımı karşılamak için mükemmel bir iş çıkardılar. Randevular zamanında tutuldu, bu da beni çok zaman ve zahmetten kurtardı.Klinikteki atmosfer, genel olarak olumlu deneyime katkıda bulunan hoş ve misafirperverdi. Personel cana yakın ve yardımseverdi ve bir de danışmanları var, hastaları dinlemek için zaman ayırıyor, endişelerini ve sorularını ciddiye alıyor ve ihtiyaç duydukları bilgileri onlara veriyor.Sonuç olarak, diş kliniğindeki deneyimimden çok memnunum, emin ellerde olduğumu ve ilgilenildiğimi hissettim. Bu nedenle diş kliniğini çekinmeden tavsiye edebilirim.
Gérard Lallemand
Gérard Lallemand
12:26 21 Aug 23
Bu olağanüstü diş kliniğinde bir hafta geçirmenin mutluluğunu yaşadım ve en büyük memnuniyetimi ancak ifade edebilirim. Oraya varır varmaz, beni nasıl rahatlatacağını bilen ve tedavi başlamadan önce bile yüzüme bir gülümseme yerleştiren sıcak ve özenli personel tarafından karşılandım.Çeşitli karmaşık müdahaleleri gözlemleyebildim ve çeşitli prosedürlerin titizliği ve takibinden etkilendim. Beni özellikle etkileyen şey, Belçika'da yaşadıklarımı çok aşan, sağlanan diş bakımının olağanüstü kalitesiydi.Bu kliniği sadece paranın mükemmel değeri nedeniyle değil, her şeyden önce ekibin profesyonelliği ve yeterliliği nedeniyle kayıtsız şartsız tavsiye etmek istiyorum.Bağlılığınız ve uzmanlığınız için çok teşekkürler!
Alisa Sheptukha
Alisa Sheptukha
19:07 11 Jul 23
Tavrı, hizmeti gerçekten beğendim, her şey en üst düzeydeydi, güler yüzlü personel ve doktorların kendileri!) Ukraynaca konuşan doktor Evgenia Ostapenko ile konsültasyon çok iyi geçti) Temizliği ben yaptım, ben de gerçekten beğendim. Profesyonel bir temizlikten sonra hoş bir temizlik hissi!)Evgenia'nın bir dişi de restore edildi, ziyaretin nedeni buydu) her şey mükemmel gitti, diş eskisinden daha iyi görünmeye başladı!) teşekkür ederim!
Ulfat Hasangarayev
Ulfat Hasangarayev
06:27 14 Jun 23
My experiences with this dental clinic have been nothing short of fantastic.The dentists are incredibly patient and dedicated, taking the time to work with precision and ensure a high standard of treatment. Their ability to manage pain is nothing short of miraculous.Equally impressive is the reception team. From the moment you step in, they treat you with the utmost kindness, always ready to assist, whether it's scheduling appointments, addressing concerns, or answering queries.I would, however, like to gently suggest that considering their intense workload, they may want to consider expanding their clinic in the future. This is not to say that their current efforts are in any way lacking - quite the contrary. Yet, an expansion might provide the team with a bit more breathing space, helping them maintain their high standards without the risk of strain over time.
Vicky Crawley
Vicky Crawley
08:03 11 May 23
Helvetic clinics have been wonderful to me. Everyone has been friendly and efficient. The reception staff, the housekeepers, the clinic receptionists all speak so many languages perfectly and deliver brilliant service. The people who accompanied me to my appointments and explained procedures were a great source of comfort. The extremely efficient and highly professional dentists and dental assistants have been wonderful and gentle. My experience has been exceptional and I have been telling all my friends about the amazing service I received here in Budapest. Thank you Helvetic Clinics
the.anti.artist
the.anti.artist
08:30 12 Mar 24
Bu uygulamayı yeterince tavsiye edemem. Bir tedavi/prosedür rezervasyonu yaptığınızda havaalanı transferleri de buna dahildir ve çok nazik ve arkadaş canlısıdırlar. Resepsiyondaki Nora tanıştığım en sevimli insanlardan biri ve her zaman çok yardımcı oluyor. Son randevum Orsolya ile hijyenist temizliği içindi. Diş etlerim çok hassas ve tüm randevu boyunca rahat olmamı ve bana mümkün olduğunca az acı vermesini sağladı. Ayrıca bakım sonrası ve benim için en iyi neyin işe yarayacağı konusunda harika tavsiyeler veriyorum.Yıllardır Londra'dan buraya geliyorum. Yaptıkları iş memlekettekinden çok daha üstün olduğu için bu her zaman Londra'daki ilk seçeneğimdir. Dişçiye gitmekten hoşlanmıyorum ama Helvetic Klinikleri ve muhteşem personeli bunu her seferinde harika bir deneyime dönüştürüyor.
Zaldia Daniel
Zaldia Daniel
13:03 01 Apr 24
Helvetic Clinics Budapeşte'ye gelmeden önce çok fazla araştırma yaptım ancak burada olmak hiç de beklediğinizle kıyaslanamaz.Ağzımın tamamını onarmak için bir yolculuktayım, bu yüzden birkaç implanta, hislere, taramaya, kök kanallarına ihtiyacım var, temelde çok fazla iş var, işin yarısı zaten yapıldı ve 5 yıldızlı incelemelerin tamamının doğru olduğunu doğrulayabilirim doğru çünkü bu klinikte çalışan herkes, "DİŞ HEKİMİNDE" olsanız bile, kendinizi rahat hissetmeniz için her zaman zaman ayıracaktır.Bu kliniği özel kılan, ilgilendikleri küçük detaylardır.Diş fobisi birçok insan için önemli bir faktördür, ancak burada her zaman baş doktorum A. Kunszt ile konuştum, kendisi benim için mutlak bir kahramandır, bir diş hekimi gibi değil bir arkadaş gibidir.Her nasılsa o ve beni yeniden gülümsetmek için çalışan tüm insanlar, "DİŞ HEKİMİNE" korkmadan geldiğim için kendimi iyi hissetmemi sağlamayı başardılar.Çalışırken her zaman bu harika güneş gözlüklerini alıyorsunuz ve bir gün kendi gözlüklerimi orada unuttum, klinikten çıktıktan yaklaşık 2 dakika sonra onları geri vermek için Erwin beni aradı.Çok önemli bir husus, para söz konusu olduğunda her zaman haklı olduklarıdır, bir prosedür başka bir prosedüre yol açsa bile, yapılması gerekenin değil yapılanın bedelini ödüyorsunuz, iyi düşünülmüş sistemleri size ihtiyacınız olan her şeyi gösteriyor. bilmek.Herkes çok kibar ve saygılı, ayrıca birden fazla dil konuşmak için çaba harcıyorlar, böylece Macarca veya İngilizce konuşmasanız bile hoş karşılanırsınız.Bunun gibi şeyler birinin geri dönmesini ya da onlarla bir diş tedavisi planı başlatmasını sağlar.Ayrıca Budapeşte'nin sunabileceği çok şey var, harika yemekler, şehrin kendisi çok güzel, birçok aktivite, harika gece hayatı, bunlar benim için en azından deneyimi daha da iyi hale getirdi.Genel olarak şunu söylemek isterim ki, eğer buraya gelmeye karar verirseniz, diş hekimliği ve seyahat planlarınız açısından bu en iyi karar olabilir.
Tanya Faith
Tanya Faith
13:15 11 Jul 23
All the staff, from the reception to dental nurses and the dentist are very professional and helpful. Their attention to detail when planning your treatment, explaining every step makes you feel you are in good hands. My husband and I have been coming to the clinic for the last two years and would highly recommend their service.
Марта Милютенкова
Марта Милютенкова
06:42 24 May 24
Harika bir klinik! Karmaşık bir azı dişi çekimi geçirdim ve her şey mükemmel gitti! Doktorumuz çok nazikti, yapacağımız tüm adımları anlattı ve işini profesyonelce yaptı. İşlemden sonra iyileşme sürecini izlemek ve dikişleri almak için iki ek ziyaret planlandı.Resepsiyon görevlileri çok duyarlı! Cynthia çok nazikti ve beni her zaman bir gülümsemeyle karşıladı!
Sylvia Tiedt
Sylvia Tiedt
09:31 31 May 24
Sadece kliniği ve bulunduğu oteli tavsiye edebilirim. Çok sıcak ve dostane bir şekilde karşılanacaksınız ve her yerde size eşlik edeceksiniz. En iyi tercümanlar diş hekimleriyle konuşurken her türlü belirsizliği ortadan kaldırır. Ben tam bir korku hastasıyım ve kendimi hiç bu kadar güvende ve rahat hissetmemiştim. Anestezi öncesi anestezi... Harikaydı. Tavsiye çok profesyonel ve müşteri odaklıydı. Baştan sona mükemmel hizmet.Otel ve klinik tam merkezde olup randevular arasında eski kenti, müzeleri ve Tuna Nehri'ni görebilirsiniz. 10 dakika uzaklıkta harika alışveriş yerleri var, yanınızda boş bir valiz getirin 😉 Yemekler harika ve tipik Macar ve dünya yemeklerinden çok iyi bir seçki var. Cat Cafe benim kişisel ilgi alanımdı. Bir an önce buraya dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum
Nolween Lefaure
Nolween Lefaure
06:00 16 Apr 24
A'dan Z'ye en üst!! 28 dişin çıkarılması, çene kemiği büyütme, implantlar, kaplamalar vb. gibi büyük diş işleri için birkaç kez geldik. Fransa ile karşılaştırıldığında. Fiyatlar çok daha uygun. Personel çok profesyonel ve çok nitelikli. Sizi temin ederim, çok iyi Fransızca konuşuyorlar! Üstelik çok dilliler. Her seferinde klinikte konakladık, otel hemen üstünde yer alıyor. Yani aşağıya inmek ve diş bakımına erişmek için kullanabileceğiniz tek bir asansör var! Ortam muhteşem, sakin bir atmosfer, sizi havaalanından otel Ditto'ya götüren ve havaalanına geri dönmenizi sağlayan bir servis hizmeti var, servis dahil! Konumu çok iyi. Tüm olanaklar etrafta, araca gerek yok… Diş tedavisi olan herkese tavsiye ederim. Gözleri kapalı gidebilirler, gerçekten kaliteli ve profesyonel insanlar, üstelik fiyat teklifi ücretsiz ve ilk gece size sunuluyor.Ben tavsiye ediyorum !!
Florian Schomburg
Florian Schomburg
17:26 14 Jan 24
Ocak 2024'te Helvetic Clinics'teydim ve her şey harikaydı: Personelin hepsi çok misafirperver ve dost canlısı. Doktorlar her şeyi net bir şekilde açıkladılar ve çok dürüst hissettim. Her hastaya bir ev sahibi atanıyor ve ben daha kabul etmeden tedavi planını açıkladı ve maliyetini gösterdi. Sadece diş temizliğim için yarı fiyatına ücret aldılar çünkü dişlerim zaten oldukça temizdi. Ayrıca bu çok dürüsttü ve çok takdir edildi. Havaalanından ücretsiz karşılama ve konaklama sonunda otele bırakma. Bir gece ücretsiz otel konaklaması. Başka bir tedaviye ihtiyacım olduğunda kesinlikle geri döneceğim.
Adebayo Ademola
Adebayo Ademola
11:19 10 Jan 24
Budapeşte'deki Helvetic kliniği personeliyle birlikte 3 harika gün geçirdim. Dr Bendes ve ekibiyle tek seferde 3 diş çekimi geçirmeme rağmen, ön büro personeli de dahil olmak üzere tüm personelin profesyonelliği ve lojistikle ilgilenen Kasper'ın kişisel dokunuşu sayesinde tüm deneyimi çok keyifli buldum. Londra'dan seyahat planı yaptım ve otel rezervasyonumu gerçekleştirdim. Kasper, “Ayın En İyi Çalışanı Ödülü”nü hak etti. Bu kliniği İngiltere'den iyi bir profesyonel diş hekimi arayan herkese kesinlikle tavsiye ederim.
Travel Guru
Travel Guru
17:32 06 Oct 23
İskoçya, Birleşik Krallık'tan uçtum ve HELVETIC kliniklerinin sürücüsü tarafından yakalandım. Beni bir gecelik ücretsiz konaklama için otele götürdü. Oda güzel, temiz ve konforluydu. Konsültasyonum ertesi sabah saat 8'deydi. Kahvaltı sabah 7'den itibaren servis ediliyordu ve çok lezzetliydi! Teşekkür ederim!Danışmanlığım hoş bir beyefendiyle yapıldı ve adını hatırlamıyorum! Koyu saçlı ve gözlüklü.Önce panoramik röntgen çektirdim. Dr, diş etlerime karşı çok bilgili ve nazikti, ancak Birleşik Krallık'taki diş hekimim bunu yapmıyor!Beni rahatsız ettiği için bunu takdir ettim. Ağzımda hangi işi yapmak istediğimi açıklamam için bana zaman verildi.Daha sonra bana çeşitli fiyatlarda çeşitli teklif seçenekleri verildi. Çok sevimli olan Ervin'le oturdum ve hiçbir baskı yoktu! Satış konuşması yok, hiçbir şey yok! Ben de bir satış elemanı olarak (yakın geçmişte) bunu bekliyordum! Ama hiçbir şey! Zaten kendimi rahat hissettim! Bu yüzden ertesi gün biraz tedavi yaptırmaya karar verdim.Tek bir dişe periodontal temizlik ve derinlemesine temizlik tedavisi yaptırdım. Bu ziyaretimde diğer tedavileri daha fazla zaman gerektirdiğinden alamadım. Bu yüzden gelecek yılın başlarında geri dönmeye karar verdim.Derin temizliğimi yapan bayan muhteşemdi, yalnız çalışıyordu ve düzenli olarak iyi olup olmadığımı soruyordu. Temizlik o kadar kapsamlıydı ki gerçekten ihtiyacım olan şeydi! Yıllardır diş hekimimden diş lekelerini vs. temizlemesini istiyordum, Birleşik Krallık DİŞ HEKİMLERİ tam bir soyguncu! Gerçek!!Tek diş temizliğimi yapan sevimli beyefendi çok nazikti Dr Nemeth Balint. Ayrıca açıklamasında çok titizdi ve tedaviyle gerçekten ilgilendiğini gösteriyordu.Bu gerçekten Doktorların buradaki hastalarına duydukları empatiyi ve ilgiyi gösteriyordu. Konunun parayla ilgili olduğunu hissetmedim. Diş hekimliği ve müşterilerinin refahı ile ilgiliydi, bunun günümüz dünyasında çok canlandırıcı olduğunu düşündüm.Resepsiyondaki bayanlar her zaman gülümsüyor, işte oldukları için mutlular. Sonuçta, beklediğimden çok daha fazlası!Bunu denemek için Budapeşte'ye geldim, daha önce hiç yapmamıştım ve buna güvenmiştim. Hoş bir sürpriz oldu!Lütfen, eğer bunu düşünüyorsanız hemen yapın!O kadar çok şüphem ve sorum vardı ki, sonrasında ne düşünüyordum diye düşündüm!? Tedavilerime devam etmek için sabırsızlanıyorum! Şimdiye kadar deneyimlediğim en iyi diş hekimi!Hepinize çok teşekkür ederim. ☺Heidi. (İskoçya, Birleşik Krallık)
jun ren
jun ren
09:19 06 Oct 23
Ağır periodontal hastalığım var, teşhis ve tedavi için Dr. Lukacs ile tanıştırıldım, tam ağız diş temizliği, diş eti diş taşı temizliği ve bir diş çekimi yaptı. Doktorun tekniği çok hızlıydı ve bir saat içinde her şeyi halledebiliyordu, süreç biraz acı verici ama katlanılabilirdi. Tedavinin etkisini görmek için 3 ay sonra tekrar kontrole gelin. Ayrıca toplam fiyatı 900 Euro'nun üzerinde, bu da Çin'dekinden daha pahalı. Bugün çocuğumun dişlerini de temizlettim ve yüz yüze muayene dahil toplam maliyet 70 Euro oldu. Bu, Şangay'daki iyi bir özel klinikle hemen hemen aynı fiyat ve İsviçre'dekinden en az %50 daha ucuz. İsviçre'de randevu döngüsü gerçekten uzun ve hizmet kalitesi de benzer.
Alessandro D'Amore
Alessandro D'Amore
18:09 02 Nov 23
Bu diş kliniğini ilk kez 2023 yılının ekim ayının ortalarında ziyaret ettim ve hemen orada tedavi gördüm.Personel: yetkin, dost canlısı ve yardımsever.Her şey son teknoloji ürünüdür ve gerekirse tercümanlar mevcuttur.Çok hoş fiyatlı ve aynı zamanda uygun fiyatlı.Otel merkezi ve konumu iyi.Buradaki personel de çok yardımsever ve güleryüzlü.Doğrudan klinikte oteldeydim.Havaalanına gidiş-dönüş transferi bile organize edildi ve sorunsuz geçti.Sürücü genç ve arkadaş canlısı bir adamdı... 6 yıldız aldı ;-)2024 baharında oraya tekrar uçun ve yola devam edin.
Zahra Siouda
Zahra Siouda
03:46 29 Nov 23
Geçenlerde annemin Helvetic Kliniğindeki diş tedavisi için annem ve erkek kardeşimle Budapeşte'ye gittim. İçeri girdiğimiz andan itibaren tüm personelin sıcaklığı ve nezaketi beklentilerimizi aştı. Annemin hareket kabiliyeti kısıtlı olmasına rağmen ekibin her üyesi, kendimizi iyi karşılanmış ve rahat hissetmemiz için elinden gelenin fazlasını yaptı. Açık ve yararlı bilgiler sağladılar ve her zaman bizim dilimizde iletişim kurabilecek birinin olması güven vericiydi. Başlangıçta Budapeşte'ye yapılacak çoklu gezilerden emin değildik, şimdi bu konuda gerçekten heyecanlıyız. Helvetic Clinic'i herkese, her yerde şiddetle tavsiye ediyorum. Hizmet kaliteleri gerçekten olağanüstü. Üstelik personelin nezaketi ve annemin sağlığına olan samimi ilgisi çok dokunaklıydı. Dilimizi konuşabilmemiz ve kendimizi evimizde gibi hissetmemiz için çaba göstermeleri ciddi anlamda fark yarattı. Kliniğin detaylara gösterdiği özen ve genel atmosfer olumlu ve rahat bir ortam yarattı. Sadece mükemmel diş bakımı değil, aynı zamanda hastalarıyla gerçekten ilgilenen bir ekip bulduk. Helvetic Clinic, göz korkutucu olabilecek bir deneyimi sıcaklık ve güven dolu bir deneyime dönüştürdü. Minnettarlığımı yeterince ifade edemem ve bu kliniği sadece diş hekimliği uzmanlığı değil, aynı zamanda gerçekten ilgili ve misafirperver bir ortam arayan herkese tüm kalbimle tavsiye ediyorum.
Ivan Z
Ivan Z
06:42 07 Sep 23
Klinik en üst seviyede, harika personel, en son ekipman ve teknoloji, üst çeneye implant yaptırdım, son derece karmaşık durumumda bile doktorlar bunu sinüs kaldırma olmadan yapmayı başardılar! Personel kibar, arkadaş canlısı, birçok dil konuşuyor (İngilizce, Fransızca ve tabii ki Macarca). Rusça konuşan doktorlar da var ama onlardan önceden randevu almanız gerekiyor. Doktorlar çocuklarla da çalışıyor; çocuğumun çürüklerini tedavi ettim. Tek olumsuz yanı bazen randevuyu beklemek zorunda kalıyorsunuz, birkaç kez 20-30 dakikalık bir bekleme oldu.
Elizabeth L
Elizabeth L
17:25 31 Jan 23
My husband and I have just returned to our home in the UK from our first visit to Helvetic Clinics in Budapest and we wanted to let other potential clients know how impressed we were with their professionalism, competence and friendliness. The dentistry professionals are excellent but so are the support staff, with a special thank you to Bettina and Tamas. The logistics are very well managed, from the airport pick-up to the hotel room booking to the initial free consultation to the appointment bookings, and we were very pleased with all the treatments we received including implants, root canal, fillings and teeth whitening. We are returning in May to complete the treatment plan we agreed and even with the cost of flights from London we will save a significant amount compared to UK treatment costs. We highly recommend Helvetic Clinics.
S D
S D
17:17 20 Aug 23
I had three visits to Helvetic clinic and each time I had an excellent experience. I had spent a long time deciding on where to go for the dental implants I needed. Helvetic made the process of booking my first appointment and choosing where to stay very seamless. During each visit I was collected and dropped to the airport. My appointments were well organised and I found all members of the team to be welcoming and extremely knowledge about the treatments and aftercare. I had my final appointment in June and am delighted with the results. I cannot recommend Helvetic enough!
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️