Ekol Hospital Izmir

Ekol Hospital Izmiṙ i̇zmi̇r 1

Ekol Hospital Izmir diş bakımı, kozmetik cerrahi ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2007 yılında kurulan bu ISO 9001:2008 sertifikalı klinik İzmir, Türkiye’de bulunmaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurtdışında ameliyat fiyatı isteyin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Ekol Hospital Izmir, İzmir, Türkiye 🥇

EKOL BAZ sağlık grubu tarafından 2007 yılında İzmir – Türkiye’de kurulan Ekol Hospital Izmir, deneyimli sağlık kadrosu ile gururla hizmet vermeye devam ediyor. Tüm birimleri, 9 ameliyathanesi ve 150 yatak kapasitesi ile en modern tıp teknolojisi ile donatılmıştır.

KBB cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, göz, dahiliye, genel cerrahi, ortopedi, üroloji, nöroloji, beyin cerrahisi, kardiyoloji, göğüs hastalıkları ve psikiyatri branşlarında uzmanlaşmış deneyimli doktor ve cerrahları ile hasta memnuniyetini esas alarak hizmet veren Ekol Hospital Izmir, Avrupa’nın ilk ve en büyük KBB hastanesi olmanın gururunu yaşıyor.

Ekol Hastaneleri, 45’i aşkın deneyimli doktoru, profesör, doçent, yardımcı doçent ve uzman doktorlardan oluşan profesyonel ekibi ile sağlık turizmi alanında acentelik anlaşmaları, indirim paketleri ve özel anlaşmalarla Ege Bölgesi’nden, Türkiye’den ve dünyanın her yerinden hasta kabul etmekte ve özel hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’nin tek ihtisas hastanesi olma özelliğine sahip Ekol Hospital Izmir, tüm branşlarda 500’ün üzerinde çalışanıyla önemli bir işveren konumundadır.

Çiğli’de merkezi ve kolay ulaşılabilir bir konumda sağlıklı yaşam için kurulan Ekol Sağlık Kampüsü, etik ilkelerden ödün vermeyen kurumsal yapısı, konforlu odaları, bilgili, deneyimli ve her zaman pozitif yaklaşıma sahip sağlık personeli, akademik ve modern tıbbi olanakları ile toplumumuzu daha sağlıklı günlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Öncesi ve sonrası fotoğraflar


Klinik uzmanlık alanı :

Diş bakımı
Diş Çekimi
Diş dolgusu
Kök kanal tedavisi
Yara debridmanı
İnley / Onley protezler
Diş kronu
Diş kaplamaları
Sinüs grefti
Diş çekimi
Diş beyazlatma
Apikal rezeksiyon
Diş eti dokusu grefti
Diş kistinin tedavisi
Diş implantları
Diş
Kemik grefti

Kozmetik cerrahi
Brakiyoplasti
Kaş kaldırma
Yağ transferi
Penis büyütme
Hollywood gülümsemesi
Makrolan/ HYAcorp enjeksiyonu
Karın Aşındırma
Vaser Lipo
Çene kaldırma
Liposuction
Jinekomasti
Boyun germe
Otoplasti
Yüz lipofilling
Mastopeksi
Lazer liposuction
Gastrik Sleeve
Mide bandı
Mide Botoksu
Gastrik bypass
İkincil rinoplasti

Saç implantı
Saç nakli
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT Saç Ekimi
BHT saç ekimi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
Tıbbi kayıt transferi
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Odada televizyon

Doktor :

  • Prof. Çaglar ÇalliI (kozmetik cerrahi)
  • Dr. Adnan Ünal (otoplasti, rinoplasti)
  • Dr. İsmail Yaman (bariatrik cerrahi)
  • Dr. Yağmur Kaan Bedir (saç ekimi)

Şehir: İzmir – Ülke: Türkiye – Kuruluş: 2007
Akreditasyon: ISO 9001:2008 – Konuşulan diller: İngilizce, Almanca, Fransızca

Ekol Hastaneleri, dünyanın en ileri teknolojisini kullanarak ve uzman ekibi sayesinde uluslararası kalite standartlarında hizmet vermektedir


Ekol Hastaneleri İzmir Hakkında İnceleme

Veli ERTURGUT
Veli ERTURGUT
07:45 28 Oct 22
13.10.2022 tarihinde,Doc.dr.orcun ÇELİK tarafından babam ismail ERTURGUT'UN prostat(holep)ve hidrosel ameliyati yapildi.Hocama buradan başarıyla gerçekleştirdiği prostat ve hidrosel ameliyati ve yakın ilgisinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyorum.Ameliyat öncesi konsültasyon esnasinda bizi sabirla polikliniklerde dolaştırıp yardımcı olan hasta ilişkilerinde görevli İrem DAĞ'A,(sonsuz teşekkürler. )üroloji koordinatoru Fadime hanıma,guleryuzlu,sabir abidesi ,yardımsever nöroloji doktoru Uzm.dr. Name Derya GOKCEK hocamıza,(babamın 2008 ege univ.de anevrizma ameliyati sonrasi 14 yildir sürekli kullandığı epdantoin ve buna bagli kandaki fenitoin degerine bize bildirip ilaç dozunu ayarlayıp yardımcı olmasından dolayı derya hocama sonsuz teşekkürler.) ve kalp damar doktoru kamil hocamıza,doc.dr.orcun CELIK tarafından istenilip yapılan tomografi sonucu babamin karaciğer sağ tarafinda 9cm.lik kitlenin oldugunu bildirip genel cerrahi dr'u doc.dr. Ömer YOLDAS'A yonlendiren omer hocamızında karaciger mr. Yapilmasini tarafimiza iletmesi, bilgilendirmesi,üroloji yatan hasta kısmındaki 1gun boyunca babamin adeta başından ayrılmayan surekli tansiyon ates nabiz. serum ve sonda degisimi v.s esnasinda yardımcı olan ismini bilmediğim hemşirelere çok teşekkür ediyorum.
Aysu Alioğlu Demirbilek
Aysu Alioğlu Demirbilek
09:48 28 Aug 23
Doğumumu Dr İrfan Özer gerçekleştirdi. Gerçekten hem kendisinden hem hastanenin ilgisinden, hijyenden, personelin güler yüzünden çok memnun kaldık. Başka şehirde olmamıza rağmen muayeneye vs hala geliyoruz. İrfan hoca kesinlikle çok iyi bir. Güleryüzü, hastayı rahatlatmasi anlaması ve ilgisi. Çocuk hastalıklarında Dr Ümran hanımdan da çok memnunuz. Bebeğe yaklaşımı gerçekten bir anne gibi çok tatlı 😊 teşekkürler
Neslihan Bozoklu
Neslihan Bozoklu
10:46 28 Aug 23
Babamın prostat ameliyati icin gecen sene Ekol Hospital Izmirne basvurmustuk. Ameliyat oncesi Kardiyolog Dr. Cetin Aydin yaptigi detayli muayenede babamda kalpte yüksek risk gördü, BT Anjiyo istedi. Babamin her sene Mugla'da duzenli kalp kontrolleri yapildigindan, hocanin tespiti bizim icin surpriz oldu. Babam hatta kendisinde bir sey olmadigi ve prostat ameliyati olma konusunda ısrarcı oldu. Cetin hocamin anjiyo konusunda ısrarı ve yonlendirmesi ile Alsancak'ta BT anjiyosu cekildi, ardindan anjiyo yapildi. 2 tane damarinin %85 uzeri, 2 tane de %95'in uzerinde tıkalı oldugu tespit edildi. Ardinda ki surecte 4 tane stent takildi. Gazi hastanesindeki stent takan Dr. eger prostat ameliyati olsaydi masada kalma riski oldugunu ve babamda ki riski daha muayene sirasinda tespit eden Dr'a tesekkur etmemiz gerektigini soyledi. Babamin hayatini kurtaran Dr. Cetin Aydin'a ne kadar tesekkur etsek azdir. Bizzat ailecek gidip, tesekkurlerimizi iletmistik ama bir defa da buradan yazmak istedim. Iyi ki siz gibi mesleginden taviz vermeyen, dikkatli, iyi doktorlar var hocam. Allah size ve ailenize de saglik ve hep iyi gunler gostersin.Babama stent takildigindan prostat ameliyatini zorunlu olarak ertelemistik. Bu sene, prostat ameliyati icin tercihimizi yine Ekol Hospital Izmirnden yana kullandik. Prof. Dr. Orçun Celik'e basvurduk. Orcun hocam detaylı açıklamaları ve güven veren tavrıyla bizi cok rahatlattı.Başarılı bir holep lazer ameliyati sonrası çok şükür babam tekrar sağlığına kavustu.Orcun Hocam'a prostat ameliyat sürecinde ve sonrasında gösterdiği ilgi alaka, bilgisi, ulasilabilir olmasi, sordugumuz sorulara verdigi detayli cevaplar icin sonsuz teşekkürler.Ayrica Uroloji koordinatoru Fadime hnm'a, uroloji servisinde meslegini sevgiyle ve ozveriyle yapan guleryüzlü Isil Hemsire'ye, hemsiresinden, temizlik personeline kadar ilgili, güleryüzlü tum personele cok teşekkür ederiz.
Ozgu Arslan
Ozgu Arslan
18:42 28 May 24
Ortopedi doktoru Serkan Sözkesen tek kelimeyle harika bir doktor babamın hayatını kurtardı diyebilirim, o kadar dayanilmaz agrilar çekerken yaptığı protez ameliyatı ile babamı hayata yeniden döndürdü. Şimdiye kadar ki gittiğimiz bütün doktorlar agrisinin gecmeyecegini söylerken kendisi büyük bir kararlılıkla cesaret verdi ve gerçekten de çok başarılı bir operasyon yaptı. Ayrıca cana yakın ve güler yüzlü samimi davranışları ile manevi olarak bile iyileşiyor insan. Kendisine teşekkür ediyor ve meslek hayatında başarılar diliyoruz.
ihsan demirel
ihsan demirel
08:46 23 May 24
66 yaşındayim.Biyopsi yaptırdım,patoloji de prostat kanseri olduğum sonucu çıktı.Bu durumda prostatın tamamen ameliyatla alınması söylendi.Eger alınmazsa diğer organlara sıçrama tehlikesi olduğunu öğrendim. Acilen ameliyat olmam gerekiyordu. Geniş bir araştırma yaptım, ameliyatın üroloji doktoru sn .prof. Dr.Orçun Çelik hocamın en iyi şekilde yapacağı kanaatı oluştu.7 Mayıs 2024 tarihinde ekol hastanesini arayıp Orçun hocamla görüşmek için randevu aldım.Orçun Çelik hocamla ilk görüşme gerçekleşti.Mütevaz Güler yüzlü oluşu çekingelerimi bertaraf etti.Prof. Dr. Orçun Çelik hocam ameliyat ve sonrasıyla ilgili geniş açıklamada bulundu.Bu durum ameliyat kararımda etkili olmuştur.doktorum 10 Mayıs 2024 tarihinde ameliyat kararı verdi.Ameliyattan bir gün önce hastaneye yattım. Ameliyattan önce doktorum yanıma gelerek hem bilgi hemde moral verdi.Hasta bunlara ister istemez ihtiyaç duyar.10 Mayıs ta doktorum Orçun Çelik hocam arobotik cerrahi ile ameliyatımı başarılı şekilde gerçekleştirdi.Kendilerine teşekkür ediyorum.Ameliyat yapıldıktan sonra doktorumun ilgisi ve açıklamaları benim için ömeliydi.Ameliyat sonrası yapılan tetkikleri takip edip sonuçları değerlendirip ,beni bilgilendirmiştir.Ayrıca röntgen, ultrason ve BT çekimlerini zamanında yaptırırken sonuçları hakkında sürekli bilgi vermiştir.Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.Ameliyat olmak isteyenlere tavsiye ederim. Hastanede kaldığım süre içerisinde(6.kat 624 nolu oda) orada görevli hemşirelerinden ve temizlik görevlilerinden memnun kaldığımı belirteyim . Hocamın Sekreteri Fadime hanımefendiye de teşekkür ederim.Genel olarak İzmir Ekol hastanesinden her yönüyle memnun kaldığımı belirtmek isterim.Sayın Prof. dr.orçun hocam iyiki beni ameliya ettiniz
Seyhan Uzun
Seyhan Uzun
19:35 08 May 24
Doğumum için tercih ettiğim Ekol Hastanesinde başından sonuna kadar ki 9 aylık sürecimde benimle büyük bir sabırla ilgilenen Gizem hanıma sonsuz teşekkür ediyorum. Güler yüzlü her zaman pozitif ve sıcak kanlı yaklaşımı için çok teşekkür ediyorum.. Hastane seçimimin ne kadar doğru bir karar olduğuna emin oldum.. Gizem Çetin Hanıma çok teşekkür ediyorum her şey için 🙂
Satın almaci Yorumcu gezgin
Satın almaci Yorumcu gezgin
20:19 30 Apr 24
Eşimin hamilelik süreci boyunca Dr İrfan Özer ile takip ve kontrolü için Ekol Kadın Doğum hastanesini tercih ettik. Bu süre boyunca kapı girişinden kayıt personeline kadar herkes çok güler yüzlü ve yardımsever, yönlendirici olarak davrandılar.Hamilelik sonrası doğum planı için Gizem Hanım ile görüşme sağladık. Bu aşamada işlerimizin kolaylaştırılması adına çok güzel ve iyi hizmet aldık.Doğum öncesi hastanede kaldığımız süre boyunca kadın doğum 1.katta görevli gündüz ve gece hemşireler imiz bizleri her konuda bilgilendirdi ve yardımcı oldular. Ayrıca, doğumhane personeli de her zaman güler yüzlü ve yardımsever davrandılar.Doğum zamanı ve doğum sonrası kadın doğum 2.katta bulunan değerli hemşire lerimiz gerçekten çok yardımcı oldular.Yenidoğan yoğun bakımda bulunan tüm hemsirelerimize ayrı ayrı değerli destekleri için çok teşekkür ederiz.Özetle, kadın doğum konusunda almış olduğumuz yardım ve destekten dolayı çok memnun kaldık. Emekleri geçen herkese çok teşekkür ederiz.Dr İrfan Özer ve ekibine sonsuz teşekkürler.
Beyza Nur Pancar
Beyza Nur Pancar
20:35 23 Aug 23
Kıymetli doktorumuz Doç. Dr. Mustafa GÜVEN başarılı ameliyatları ve uzman bilgisiyle her zaman bizi aydınlatan ağrısız bir yaşam için elinden geleni yapan doktorum sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Erhan KONACAKLI
Erhan KONACAKLI
15:00 22 Apr 24
Dr. Serkan hocamın başarılı ameliyatından sonraki süreçte Fizyoterapist Esra(Hazır)hanım gerek bilgisiyle, tecrübesiyle ve yönlendirmeleriyle en önemli zaman olan rehabilitasyon sürecine çok iyi bir başlangıç yaptık kendisine çok teşekkür ederim.
burcu yalçın
burcu yalçın
14:04 04 Apr 24
İletişimdeki hassasiyet İzmir Ekol Hastanesinin sihirli kelimesi olmus. Koordinasyon ve iletişimde yardımcı olan Sayın Gizem Çetin hanima sabrı, samimiyeti, enerjisi, hoşgörüsü ve tecrübeleri icin cok teşekkür ederim.Sizlere ihtiyacimiz var.İyi ki varsınız.Kadın Doğum bölümünde ameliyatımi yapan doktorumSayın Gürsoy Pala hocam samimiyetiniz içtenliğiniz verdiginiz bilgi ve fikirleriniz cok teşekkür ederim. Ameliyat oncesi ve sonrasindaki ilginiz sabrınız ve hoşgörünuz icin ayrica teşekkür ederim .Sizler gibi doktorlara ülkemizin ihtiyacı var. İyi ki varsınız.Başarılar
Gözde Demir
Gözde Demir
11:00 10 Apr 24
Doktorum gursoy pala ile birlikte mükemmel bir gebelik takibi ve dogum gerçekleştirdik.atni zamanda hastanenin her ama her çalışanı aşırı iyi ve yardımseverler . Finans ta gizem hanimcim ile dogum ve tüp baglatma için anlaştık. Extra bir ücret talebi asla olmadı. Odamız otel odası gibiydi temizlik personeli gelip çarşafimi değiştirdi sürekli temizlik yapalım mı diye sordular hemşireler ona keza hepsi birbirinden işini iyi yapan insanlar. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.
Bora - Dubai
Bora - Dubai
11:50 13 Mar 24
28 Aralık 2023’te eşimin ameliyatını burada yaptırdık. Hastanedeki bütün çalışanlar hasta ile iletişime çok özen gösteriyorlar. Sadece güler yüzden bahsetmiyorum. Her an doktorunuza veya koordinasyonu yönetenlere ulaşabiliyorsunuz . iletişimdeki titizlik resmen hastanenin kültürü olmuş. Bizim ameliyata giren doktorumuzun ismi Ogün Erşen. 100 üzerinden 100 versem yetmez bu doktora. İşini iyi yapan doktorlara çok ihtiyacı var bu ülkenin. Bir tanesi bu hastanede. Kordinasyon ve iletişimde bize en çok yardım edenlerden biri de Nalan Hanımdı. Zeki ve hızlı biri. Hastane gördüğüm kadarıyla işinde çok iyi doktorları seçiyor. Ben hastane ve okul seçerken üç şeye çok dikkat ederim; kurumda işi yapanların tecrübesi, kurumun kültürü ve ulaşılabilirlik. Ekol Hastanesi aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrası çok iyi danışmanlık sağlıyor. Ameliyattan sonra 1 gün kaldık hastanede ve saat başı tüm kontroller yapıldı. Ekol Hastanesinden çok memnun kaldık. Hastanenin sahibini de bütün çalışanları da tebrik ediyorum
Hakkı Doğan
Hakkı Doğan
19:37 19 Feb 24
14 kasım 2023 te Kalça protezi icin op.dr.Gökhan Toker beyle görüştüm Uzun araştırmalarım sonucu Ameliyat olmaya karar verdim , şükürler olsun yeniden doğmuş gibiyim Allah razı olsun doktorum gökhan beyden Çok ilgili alakalı şakacı bir kişiliği var , hemşireler de cok ilgili saolsunlar . Tek kötü yanı yatakları çok rahatsız ve tek kişilik odaya hasta alıyorlar . Onun harici cok memlun kaldım.
Deniz Asya OZKAN
Deniz Asya OZKAN
13:27 21 Feb 24
Check up için gittiğim hastanede bir çok doktor ile görüştüm.Öncelikle Kadın hastalıkları uzmanı Calibe hanıma içtenliği, güzel enerjisi ve verdiği değerli bilgi ve fikirler için çok teşekkür ederim.check-up sonrası çıkan tahlil sonuçlarımla ilgili hızla yanıt vermesi de beni çok mutlu etti.Medikal Direktör İlkem hanımla tanışma ve konuşma fırsatı bulduğum için de çok mutluyum, tüm sonuçları yeniden gözden geçirip güzel bir özetle kafa karışıklığımı gidermesi beni çok rahatlattı.Dahiliye uzmanı Vedat beye de öncelikle güler yüzü ve sıcak yaklaşımı için teşekkür ediyorum. Detaylı incelemesi ve soruları ve verdiği bilgiler çok değerli.
cansu çebi
cansu çebi
16:24 29 Jan 24
Yorum üstte çıksın diye 5 yıldız verdim , Ekol Hastanesi YANLIŞ estetik ameliyat yaptı. Meme eşitleme ameliyatı diye girdiğim operasyona meme büyütme ameliyatı olmuş olarak çıktım. Müşteri memnuniyeti departmanıyla görüştüğümde bana ameliyat notları ve aynı hastanede başka doktorun muayenesi sonucunda hak verdiklerini ve düzeltme operasyonu için kabul ettiklerini dile getirdiler ve bu operasyon için 25.000₺ ücret istediler. Şu an böyle bir bütçem olmadığı için operasyon olamıyorum, ve eşit olmayan büyütülmüş memelerimle yaşamak zorundayım! Düzeltme operasyonu kabul ediliyor ama ücreti isteniyor 🙂 insanları kesip biçmek parasını alıp göndermek ne kadar kolay değil mi ?
engin kılıç
engin kılıç
08:58 16 Jan 24
Annem için dün hastaneyi ziyaret ettik. Op. Dr. Calibe Demirkan'a bizi yönlendirdiler. Gerçekten bizimle çok ilgilendi, güleryüzü, sakinleştirici tavrı, bilgi paylaşımı, saygılı davranışları bizleri çok etkiledi. Artık başka hastane ve doktor aramaya gerek kalmadı. İlgisine çok teşekkür ederiz.
Hakan Akmanoğlu
Hakan Akmanoğlu
07:32 03 Aug 23
Kadın ve Doğum bölümünde ilk olarak Can Hastanesinde başlamıştık. Bir ay kadar gittikten sonra memnun kalmadık. Araştırmalarımız sonunda Op. Dr. Sadık Sözdinler hocamızla yola devam etme kararı aldık. Doğuma kadar hem bilgilendirmeleri hem ilgisi hem de tüm süreçlerle alakalı içimiz rahat rahat ilerledik. Doğumumuzu dün itibarıyla gerçekleştirdik. Herhangi bir sıkıntı olmadan tüm süreçleri geçtik.Doğum olduktan sonra Ekol Hospital Izmirne ayrı parantez açmak istedim.Artıları:+ Kadın Doğum Uzmanlarının kaliteli ve ilgili olması+ Güvenliğinden, temizlik personeline, doktorundan, hemşirelerine kadar her yönüyle tam teşekkül ilgi ve alaka+Doğum sonrası otel gibi hissetirmeleri (Günlük, temizlik, yemekler, odada televizyonda netflix youtube vb.)+Havalandırmaları kaliteli+Her sürecin ayrı ayrı takibi+Her bir hemşirenin ayrı ayrı sorulan soruların bilgilendirici şekilde cevaplamasıEksileri:-Kaldığımız süre zarfında inşaat sesleri fazlalıktaydı ama yapılacak bir durum yokGenel olarak toparlayacak olursak, içim rahat bir şekilde çıkış yapacağım. Her bir çalışan içinde ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım.
Ekin Yüce
Ekin Yüce
06:54 27 Dec 23
Yorumum görünsün diye 5 yıldız verdim. Daha hastaneye gidemeden danışman yüzünden gitmeme kararı aldım. Telefonda randevu icin görüşürken telefonu yüzüme kapattı. Tekrar ulaştığımda sadece randevu alındı diye cevap verildi. Hiçbir detay bilgi ilgi yok.
Mahsum Ulaş
Mahsum Ulaş
04:24 12 Dec 23
Check Up yaptırdım. Beyin sinir cerrahi ve cildiyede de muayene oldum. Bence gayet güzel, temiz bir hastahane. Personeli de gayet iyiydi. Teşekkürler, saygılar... Pahalılık söz konusu ama malum özel hastahane. 🥲
Persefoni Konut Yapı
Persefoni Konut Yapı
16:31 12 Dec 23
Uzun zamandır uykusuzlugum endiselerim vardı. Güler yüzlü psikiyatri Doktoru Gülşah Hocama binlerce milyonlarca teşekkür ederim. Gezmediğim dolanmadığım hastane hoca kalmadı. Güler yüzlü hocama binlerce teşekkürler.
in the rain
in the rain
08:42 14 Oct 23
Babam geçen hafta üroloji uzmanı Dr Osman GÜCÜK tarafından böbrek taşı sebebiyle ameliyat oldu daha önce bir çok hastane gezdik hiç bir Dr. bu kadar çözüm odaklı davranıp hızlı sonuca gitmedi böbrek içinde ve damarda olmak üzere 3 ayrı bölgede taş birikintisi vardı tek operasyon ile bütün taşları temizledi evlatları olarak burdan kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrica başından beri ameliyat için bizimle ilgilenen koordinatör Fadime hanım, ve ameliyat sonrası ilgisini hiç eksik etmeyen Işıl hemşireye çok teşekkür ederiz. Başarılarınızin devamını diliyoruz 🌼
Zeynep Dgrblt
Zeynep Dgrblt
12:31 25 Jul 23
Personel güleryüzlü. Doktor Günhan Güngör Beye ilgisi, güleryüzü ve hastaya yaklaşımı İçin teşekkür ederim 🙏 Pozitif enerjisi hastaneden memnun şekilde ayrılmanızı sağlıyor
Erdoğan Bektaş
Erdoğan Bektaş
15:02 04 Feb 24
İsim yapmışlığından dolayı çok yoğun ve kalabalık bir hastane. Hem SGK'lı hem yabancı uyruklu hastalara hizmet veriyorlar. Özel hastane ile devlet hastanesi birbirine karışmış gibi. Sonuçta herşey para ile. Kimden, nasıl bir hizmet ve bakım aldığına bağlı olarak çok memnun olan da var isyan edip çıkan da. Benim, engelli öncelikli hastam olmasına rağmen MR'da saatlerce sıra beklemişliğim var. Doktorlar genel olarak güleryüzlü, ilgili ve işlerini iyi 😉 yapıyorlar, diğer her türlü personelin büyük bir kısmı, stres ve yorgunluktan olsa gerek, mecburen çalışıyormuş hissi veriyorlar. Hastane temizliği (tuvaletler ile biraz daha ilgilenmeleri gerekiyor) iyi. Hosteslik hizmeti memnun edici (ne de olsa özel hastane); neredeyse hastane kapısında karşılayıp hastane kapısından uğurlayana kadar size eşlik ediyorlar.
Nilgun Koseoglu
Nilgun Koseoglu
09:12 24 Apr 24
Op. Dr. Cenk Melikoğlu‘na botoks uygulaması için; bir uygulama bir de kontrol olmak üzere iki sefer gittim. Doktorun uygulamasıyla alakalı bir sıkıntı yok ancak iki seferde de 40’ar dakika bekledim. Söylediğimde de sekreterlerin hatası olduğunu söylediler ki bence değil, o insanlar ne yapsın, doktora ne diyebilir? Tavsiyem randevunuzdan 1 saat sonra gidin.
Sercan Can
Sercan Can
17:46 21 Oct 23
Öncelikle verdiğim puanın doktorlala alakası yok. Kadın doğum irfan hocamla çok güzel bi doğum atlattık. Ellerine emeğine sağlık çok memnunuzFakat Ezgi salatur hanfendi var finansal departmana bakan fiyat konusurken ses kaydı alın söylediği rakamlar ile doğum ücretleri bir değilDoğuma 1 ay kala fiyatı sabitlemek için ön ödeme yapmak istedim fakat fiyatlara yeni zam geldiğini bir daha gelmeyeceğini söyledi. 14.500 TL olarak fiyat belirtildi doğumda ise 17.500 olarak fiyat çıktı. Tekrar yanına gittiğimde ise geçen ay ki zammgeldi dedi ses kaydı alın yoksa suçlu siz olursunuz. Söylenilen ile alınan bir olmuyor. Foto çekimi yapıldı 1ay içinde cep albümü gelecek dendi 3 ay oldu gelen giden yok ticarethaneye dönmüş durumda parayı verngerisi hak getire iftsn hocam için tercih ediyoruz yoksa tavsiye edeceğim bi hastane değil
At Severler
At Severler
06:05 19 Jun 23
Sabah sabah geldik Sadık diye bir doktora sağolsun bizimle 2 dakika falan ilgilendi, sekreterleri ile goygoyuna ara veremediBir türlü her neyse 550 TL hediyemiz olsun bir daha asla Sadığa gelmeyiz bilgilerinize
Kadir Albayrak
Kadir Albayrak
16:52 01 Oct 23
Bina ve hizmetler kısmında mescid atlanmış olduğunu düşünüyorum. 2 m2 yer bay bayan için ayrı olacağı düşünülmemiş. Abdest alma hiç yok zaten. Lütfen burayı görenler düzelmemiş ise yazmaya tek yıldız vermeye devam edebilirmi?. Namaz kılmak nasıl görevse düzelmesini sağlamak görevdir.
Şerife Nur Ersan
Şerife Nur Ersan
20:01 06 May 24
Kardeşim enfeksiyondan yatış yaptı, 3. Gün sonunda başka hastaneye gidin yatış yapın deyip çıkış yaptılar. 3 gün içerisinde antibiyotik vermekten başka birşey yapmadılar. 3 gün için 22.500 tl para aldılar üstelik. Bu paranın karşılığı bu olmamalı. Acemice bir de el yazısıyla yazı yazıp gönderdi. Asla aldığı parayı haketmiyor.
Ezgi Biberdalı
Ezgi Biberdalı
09:11 11 May 24
Hastanenin randevu sistemi berbat .2 kere pansumana geldim 2 pansumanda da randevu saatinden 1 saat gecikmeli olarak pansumanım yapıldı. Randevu sistemini şikayet ettiğimde ise ameliyat saatleri sistemde gozukmeyebilir denildi böyle bir sistem olabilirmi rezalet ben iki pansumanda da 1 saat boyunca beklemek zorunda kaldım. Özel hastane diye geldiğimiz hastane tamamen sistemsiz bir hastane
Adrien
Adrien
03:44 26 Apr 24
Ekol hastanesi kısa bir zamanda hızlı bir şekilde kalitesini düşürdü. Özel hastaneden çok metrobüse benzedi, koridorlardaki kalabalık, daracık alanlarda hastaların ayakta sıra bekleyecek yer dahi bulamaması... Benim görüştüğüm iki doktor da fazlasıyla saygısız ve hastayı küçümser tavırlar içindeydi. Tek amaçları hastaya en pahalı tahlilleri yazıp hızlı bir şekilde hastaneye para kazandırmak oldu. Hemen akabinde devlet hastanesine gittim ve gördüğüm ilgi alaka ve güleryüze çok şaşırdım.
Yeşim Akdemir
Yeşim Akdemir
07:24 04 Mar 24
Çocuğunuz çok hastayken takibinde olduğu dr a randevusuz girilemeyen bir hastane. Telefondaki kişi mi dersiniz, asistanlari mi dersiniz asla yardimci olma niyetleri yok. 1000 tl muayene ücreti bayin, ama hizmete gelince kimse burnundan kıl aldırmıyor. Konuşma üsluplarindan, sizi terslemelerinden bahsetmiyorum bile... Cidden yaziklar olsun!! Şikayetimi hastanenin kalite biriminin ciddiye almasini umuyorum, burda konu çocuksa ve böyle bir uygulamaya maruz kalınıyorsa orda ciddi bir sıkıntı var demektir!!!!
Emin KAYI
Emin KAYI
20:01 29 Feb 24
17.08.2022'de septum deviasyon çift taraflı endeskopik sinüs cerrahisi ameliyatımı Dr Utku Kubilay yaptı. Ameliyattan sonra burnumda ki silikonlar alındıktan sonra iki kanal konka şişliği ve nefes alamamam zamanla bitecek dendi. Üç ay içinde dört kez kontrole gittim. Hep düzelekceksin dedi. Konka şişliğim hiç inmedi. Nefes problemim düzelmedi.Dr bey Ekol den ayrıldı Bu arada ayda bir Dr Utku beye telefonla durumum hakkında bilgi verdim sekiz ay geçti hala aynıyım dedim nefes alamıyorum dedim ,bir yıl bekle dedi.Mesajlar hala kayıtlı. Şu an on sekiz ay geçti. Ameliyat sonrası hiçbir şekilde iyileşmedim, maalesef ameliyat öncesi nasılsam aynıyım. Çok pişmanım. .
Burcu Yüksel
Burcu Yüksel
18:25 28 Feb 24
Sağlığınızı ve psikolojisinizi düşünüyorsanız sakın ama sakın gitmeyin..! Estetik cerrahi alanında operasyon olduk 2 arkadaş ilk ameliyatımızı gerçekleştiren doktorun cerrahi diploması olmadığını (dermatolog olduğunu) öğrendik, sonra deformasyonlar yaşamaya başlayınca bizi başka bir doktor tekrar operasyona soktu Şuan durumumuz daha da kötü vücudumuzda çökmeler meydana geldi, deformasyona uğradı. Şuan hem fiziksel olarak kötüyüz hem de psikolojik olarak çok kötüyüz en kısa zaman içerisinde belgelerimizle dava açacağız umarım inşallah böyle büyük bir operasyon geçirmeden önce buradan yorumlara bakarak gidersiniz, biz güvenerek gittik araştırmadık çok pişman olduk
Mstf Mstf
Mstf Mstf
19:04 23 Aug 23
Hastane değil ticarethane. Olmayan teşhisleri koyuyorlar sonrada acil ameliyat olmanız lazım diyip ameliyata yönlendiriyorlar. İki kez farklı branşta iki kez de aynı şeyi yaptılar başka hastaneden doktorlara danıştığımda gülerek öyle bir hastalığımın olmadığını öğrendim. Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi midem ağrıyor deseniz hemen tomografi diyorlar. Ticarethane resmen yazık..
Fahriye ARSLAN
Fahriye ARSLAN
21:32 20 Feb 24
Yaklaşık 10 metrekarelik odalara ıkış tıkış 2 hasta 2 refakatçi sığdırmaya çalışıyorlar konfor diye bir şey yok. Rezalet. Bizim kaldığımız odada hastanın birine dolap yoktu mesela. Ameliyat olucaksanız bu hususu en baştan gözden geçirip konuşmanızı tavsiye ederim. Doktor Atilla beyden çok memnun kaldık ama hastane deneyimimiz vasat..
Mahsum Ulaş (Agit)
Mahsum Ulaş (Agit)
11:53 17 Jan 24
Hastanede canım cicim davranıyorlar ama sonra işiniz düşünce görevlerini yerine getirmiyorlar! 1 aydır iptal ettiğim tedavimin geri iade ödememi yapmadılar! 20 kere müşteri hizmetlerini aradım ilgileniyoruz diyip salladılar! Cimere ve sağlık bakanlığına şikayet edeceğim. Kesinlikle bir daha daha ölsem bile uğramayacağım hastahane listeme yazdım Ekol hastanesini!
aslı urhan
aslı urhan
16:34 27 Jan 24
Ekol hastanesinde dermotolog bölümünde dövme sildirme için gittim.Doktor Bir kaç seansta geçer dedi ve beni 4.kata yönlendirdi.Orda bir bayan lazer ile silme işlmini yaptı .2. seansa da gittim 1 ay sonra fakat dövmede hiçbir silinme, ne bir kabuk bağlama hiçbir şey olmadı.İçime şüphe düştü başka bir yere gittim gösterdim atış az atıldığı için silinmemiş hiç dedi,tekrar bir kaç yere daha gidip sordum ve aynı cevap atışları az yaptıkları için silinmemiş.Yani Ekol de seans başı fazla para almak için atış az yapıldığı ortada .Yazık yani bizde parayı sokaktan toplamıyoruz
Ahmet Metehan Sağıroğlu
Ahmet Metehan Sağıroğlu
11:36 20 Jan 24
İngiltere’de son dönemde sağlık turizmi için Türkiye’ye gelip komplikasyon yaşayan veya hayatını kaybeden İngiliz hastaların sayısındaki artış konuşuluyor. Bu kapsamda İngiliz basını da konuyla ilgili farklı haberler yapıyor. Son olarak önceki günlerde BBC’de yayınlanan bir haber İngiltere’de gündem oldu. Devlet kanalı BBC muhabirleri Catriona MacPhee ve Rachel Coburn, son dönemde İngiltere’de çokça tartışılan sağlık sektörünü araştırmak için Türkler tarafından açılan Ekol Hastanesi’ne geldi. Gizli kamera ile çekim yaparak Ekol Hastaneleri’nde Dr. Ogün Erşen ile görüşmelerini yayınladı. Haberde Dr. Ogün Erşen’in uluslararası standartlara uymayan bir hastasına kilo almasını önerdiği, sonrasında ise Türkiye’de ameliyat yapabileceğini söylediğinden bahsediliyor.Görüntülerde doktorun mide küçültme ameliyatı olmak için uluslararası standartları karşılamayan muhabire “abur cubur ye, tekrar gel” dediği görülüyor. Haberde doktorun hiçbir muayene yapmadan, vücut kitle endeksini yükseltmesi gerektiğini söylediği vurgulanırken; Erşen’in muhabire söylediği “çok şirin bir yüzün var” ve “hastanenin en yakışıklı doktoruna denk geldin” ifadelerine dikkat çekiyor. Mide küçültme ameliyatı için uluslararası standartlara göre hastaların obez kabul edilmesi, yani bu endeksin en az 35 olması gerekiyor. Ancak Erşen, muhabirlerden birini tartmadan veya muayene etmeden, ameliyat olması için vücut kitle endeksini yükseltmesi gerektiğini söyleyip bunun için de abur cubur yemesini tavsiye ediyor.
Melike Şentürk
Melike Şentürk
14:17 01 Jan 24
Doktorlara ve ilgilerine tek lafım yok . Kadın doğum doktorumuz Sadık bey cok ilgili ve cpk pozitif bir doktor fakat doğumhane mantığını acilen degistirmeleri gerektigini düşünüyorum . Birincisi doğumu eksi birinci katta telefon cekmeyen ve pencere olmayan odalarda bekliyorsunuz .Yan odanız doğumhane ve doğum yapan hastaların seslerini bu süreçte dinlemek zorunda kalıyorsunuz ve bu insanı daha cok strese sokuyor . Doğumhane ekibi çok neseli cok pozitif fakat Münevver ebe hakkında aynı şeyi söyleyemicem . O panikle sordugumuz sorulara verdigi cevaplarla bizi daha cok strese soktu . Özellikle uzun süre doğumu vekleyen hastalar icin saydıklarım büyük eksi .kesinlikle doktor araştırırken diger şartları da göz önünde bulundurmalısınız.
tuğba akdag
tuğba akdag
18:28 03 Jan 24
Tek yıldızı doktorun ilgisine veriyorum. Burada eşim ameliyat oldu ama tavsiyem gidin devlet hastanesinde olun daha iyi. Hem paranızdan olup hem de devlet hastanesi hizmeti almış olmazsınız öylece hiç değilse. Az buz para almıyorlar, biz oraya otel odası da kiralamaya gitmiyoruz elbette ama tek kişilik oda istiyorsanız ekstra ücret verin demeleri ne saçmalık.. Ben zaten senden özel ilgi istediğim için özel hastaneye geliyorum. Ayriyeten hemşirelerin zoraki ilgisi de bir taraftan. Kısacası ekol tamamen kuru gürültü
Feristah Durkup
Feristah Durkup
06:10 06 Nov 23
Kadın Doğum Doktorum Ayşen Kızılyar'ın bu hastanede çalışmaya başlayacağını öğrenince defalarca telefon ile bilgi almak için aradığımda 2 gün sonra başlayacak, pazartesi başlayacak diye sürekli oyaladılar. Beni hastanede çalışan başka doktora yönlendirmeye çalıştılar. En son arayıp Ayşen hanım ile çalışmayacağız diye başka doktordan randevu oluşturalım dediler. İkiz gebeliğimin son hatalarını stresle geçirmeme sebep olan bu hastaneye kesinlikle güvenip sağlık çocuk falan emanet edilmez.
Büşra Güzel
Büşra Güzel
15:26 16 Dec 23
Daha önce burun estetikameliyat ı oldum bu hastanede ve sanki hastaları değilmiş gibi yapılan muamele rezillik dışında birşey değil herşey siz parayı ödeyesiye kadar kesinlikle pişmanlık iletişim kurup açıklama yapmak yerine hasta haklarında ki sebiha hanımın üslubu tavrı da cabası. Anlayacağınız sadece pişmanlık...
C Y
C Y
19:07 26 Nov 23
Cocuklu aileler icin daha hangi dozda antibiyotik vercegini bilmeyen bir hastane ve bunu da ayni hastanede bir doktor bize soyledi ve su an gerekenden daha agir bir tedaviye birakilan evladimiz ve tahlil ler icin gereksiz iki defa yuklu para odeme dktorun hataini kabul etmemesi tam para tuzagi birde herseyde covid testi istiyorlar
serra bağrıaçık
serra bağrıaçık
19:30 23 Oct 23
Acil serviste dikiş atılacak diye bekliyoruz kimse tansiyonuma bile bakmadı bir sürü hasta var tek doktor yetişmeye çalışıyor.hangi sırata göre müdahale yapıldığı belli değil sistem yok berbat bir acil servis
Umut Alev
Umut Alev
13:21 16 Aug 23
son 1 yıldır giderek artan bir ivme ile hizmet vasatın altına düşerken fiyatları aynı ivme ile yukarı taşıyan hastaneden çok küçük operasyon merkezine dönüşmüş ticarethane. Acilinde bir ultrason mütehassısı bile bulundurmayan, kucak dolusu para ödeyin diye MR veya Tomografiye yönlendiren, problemleri ilaç veya başka yöntemler ile tedavi etmek yerine hemen operasyon yapmaya çalışan, son zamanlarda yabancılara bolca estetik ve tüp mide ameliyatları yapan, hemen hemen tüm iyi doktorlarının kaybetmiş uçuruma sürüklenen yer. Şikayetinizi dile getirebileceğiniz bir halka ilişkiler görevlisine bile ulaşamıyorsunuz. Mümkünse gitmeyin.
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️