Centre International Carthage Medical

Centre International Carthage Medical Monastir 1 kliniği ölçeklendirdi

Centre International Carthage Medical, kozmetik cerrahi ve saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 2014 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Monastir, Tunus’ta yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat talep edin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Carthage Uluslararası Tıp Merkezi, Monastir, Tunus

Habib Bourguiba Uluslararası Havaalanı’na sadece 3 km mesafede bulunan Kartaca Uluslararası Tıp Merkezi, Kuzey Afrika’daki en iyi fiyatlardan bazılarını arayan medikal turistler için bir merkezdir.

Bu multidisipliner klinikte radyoloji ve görüntüleme, acil durum ve tıbbi nakil, kardiyoloji, doğum ve yenidoğan resüsitasyonu, tıbbi ve cerrahi resüsitasyon, tam donanımlı 5 ameliyathane ve lüks iyileşme odaları/süitleri bulunmaktadır.

Merkez, 15.000 metrekarelik alanda 130 yatakla, tıbbi turistler ve yerli hastalar da dahil olmak üzere her yıl yaklaşık 10.000 hastayı tedavi etmektedir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Plastik cerrahi konsültasyonu
Yara izi tedavisi
Kırışıklıkların tedavisi
Kırışıklıkların tedavisi
Cilt dolgusu
Dudak büyütme
Yara izi tedavisi
Otoplasti
Jinekomasti
Liposuction
Rinoplasti
Brakiyoplasti
Uyluk germe
Meme küçültme
Göğüs dikleştirme
Göğüs implantları
Lazer liposuction
İkincil rinoplasti
Mastopeksi
Yüz lipofilling
Boyun germe
Mide bandı
Mide Botoksu
By-pass
Kol
Serviko-yüz germe
Brezilya asansörü
Kalça implantları
Gövde kaldırma
Meme rekonstrüksiyonu
Abdominoplasti

Saç implantları
Saç dökülmesi danışmanlığı
Saç Ekimi
FUE saç ekimi
FUE Gold saç ekimi
FUT saç ekimi
BHT saç ekimi
DHI saç ekimi
Kaş nakli
Kirpik nakli

Hizmetler

Ücretsiz Wifi
Tercümanlık hizmetleri
İnternet danışmanlığı
Oda içi telefon
Çeviri hizmetleri


Şehir: Monastir – Ülke: Tunus2014 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilinmiyor – Konuşulan Dil(ler): İngilizce


Centre International Carthage Médical Yorumları

Ro Mei
Ro Mei
23:16 07 Aug 23
güzel ve cana yakın personel,oğlumuz için çok profesyonel bir çocuk doktoru tarafından hızlı yardım
Majed Ben Chaouacha
Majed Ben Chaouacha
20:18 31 Jan 24
Dizimden geçirdiğim ameliyat sonrası klinikte kaldığım süre boyunca benimle ilgilenen Kartaca Uluslararası Tıp Merkezi'nde çalışan tüm personele en içten teşekkürlerimi sunuyorum.Ortopedi ve eklem cerrahisinde seçkin sağlık personeli Profesör Al-Mubarraz Issam Al-Alawi ve sorumlu doktor Bay Muhammad Amin Al-Harathi'nin yanı sıra asistanlar ve hemşirelerden oluşan paramedikal personel.Ahmed bin ŞavaşaKasiba SousseEmekli profesör
Zied Kallel
Zied Kallel
16:04 16 Aug 22
Kliniğin konumu mükemmel (havaalanına 5 dakika uzaklıkta ve turistik bölgenin ortasında).Tüm deneyim o kadar da iyi değildi:- Hemşireler odaya girseler bile maske takmıyorlar!- Doktorlar yerine tıbbi görüş vermelerine izin veriyorlar.- Bir noktada hasta kritik bir hipoglisemik döngüye girdi ve terliyordu, bu yüzden gelen hemşireyi aradı ve geri geleceğini söyledi, ancak bir daha asla gelmedi! Hipogliseminin hiperglisemiden çok daha tehlikeli olduğu oldukça bilinmektedir. İnsülin dozunu ayarlarken hastayı hafif hiperglisemik aralıkta bırakmak her zaman daha güvenlidir, ancak muhtemelen durum böyle değildi. Hasta çekmecesinde onu kurtarmış gibi görünen bir kurabiye buldu.- Doktor iyi bir teşhis koyabilir, ancak tüm klinik sistem, üzerinde anlaşılan net bir tıbbi bakım protokolü olmadan işliyor gibi görünüyor ve bu da dramatik sonuçlara yol açabilir.- Diğer bir sorun da (lütfen resimlere bakın), tesisin mobilya bakımına dikkat etmemesidir.
Carmie Jouili
Carmie Jouili
18:42 26 Sep 23
İnsan nereden başlar?Koşmak!Köpekbalığı gibi davranıyorlar! Para konuşmaları, ilgi, sağlık, dürüstlük, şefkat, sadakat, hastaların ihtiyaçları KESİNLİKLE İLGİLİ DEĞİLDİR..İhtiyaçlarınızı açıklamadan önce, size önden 10 milyon dinara ihtiyacınız olduğu söyleniyor. Günde 1 - 2 milyon dinar ve ayrıca ihtiyacınız olabilecek tıbbi malzeme veya ilaçların maliyeti.YAZIKLAR OLSUN SANA!VE yaralanmaya bir de hakaret eklemek için, mevcut fonlara sahip olma konusunda ciddi olup olmadığınız sorulacak🤬Son olarak mesai saatlerinden sonra oraya gitmeyin.. sizi kabul etmekte isteksizler!Tembel........
bahya msr
bahya msr
05:45 24 Aug 19
Bu klinikten kaçının. Acil servis, hastayı ne pahasına olursa olsun kasnağa sokmak için kötü yapılmış bir röntgen filmi ile kötü bir teşhis koyar. Diyabetik olmayan bir hastada sadece 3 günde 8 kan şekeri seviyesi gibi gereksiz eylemler için fazla ücret.Daha tarama yapıldığını görmeden karaciğer/böbrek ultrasonu yapmak isteyen bir gastroenterolog. Kısacası minimum tıbbi bilginiz yoksa ve soru sormuyorsanız gereksiz muayenelerle karşı karşıya kalırsınız. Ne pahasına olursa olsun para kazanmak istiyor..
Nada Tka
Nada Tka
16:05 25 Feb 23
Service null w 7 asbine raw 7 hol tabba
Max
Max
12:46 19 May 22
Bir "sistem" ağ arızası nedeniyle klinikten çıkışımız birkaç saat engellendi (6 saatten fazla ve işte yine buradayız!!!!!!) Ve kasiyerden ne nezaket!!! Bu 3. ve son ziyaretimiz olacak inşAllah
Roland Imbert
Roland Imbert
17:08 02 Oct 22
Bugün saat 14:00'te beyin MR'ı için randevu... çok çok istenmeyen, kabalığın sınırında.15:30'da çekilen MR... üç kez enjeksiyon... özür dilemeden çok acı veriyor.Israrlarıma rağmen bana herhangi bir ödeme belgesi verilmedi.Muayeneden sonra 20 dakika raporun gelmesini bekledim bilgi talebini takip ettim raporun bana daha sonra iletileceğini öğrendim...
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️