Dr Cinik Hair Hospital

Dr. Cinik Saç Hastanesi İstanbul Kliniği 1

Dr. Cinik Saç Hastanesi saç implantları konusunda uzmanlaşmıştır. 1977 yılında kurulan bu sertifikalı klinik İstanbul, Türkiye’de yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat fiyatları hakkında bilgi alın. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Dr. Cinik Saç Hastanesi, İstanbul, Türkiye

Dr. Cinik Saç Hastanesi, İstanbul’un merkezinde yer alan bir saç ekim kliniğidir. Dr. Cinik Hair Hospital ‘da 8000’den fazla saç ekimi operasyonu başarıyla gerçekleştirilmiştir. FUE ve PRP bu klinikte en sık kullanılan tekniklerdir.

Dr. Cinik Saç Ekimi Kliniği, JCI USA dahil olmak üzere yüksek akreditasyona sahip bir kliniktir ve Uluslararası Saç Yenileme Cerrahisi Derneği’nin (ISHRS) ortak üyesidir. Bu saç ekimi kliniği ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından da akredite edilmiştir.


Klinik uzmanlık alanı :

Saç İmplantı
Saç dökülmesi tedavisi
Kadınlar için saç ekimi
Saç dökülmesi danışmanlığı
DHI saç ekimi
FUE saç ekimi
Afro saç ekimi
FUT saç ekimi
BHT saç ekimi

Hizmetler

Havaalanı transferi
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonu
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Restoran
Odada televizyon


Şehir: İstanbul – Ülke: Türkiye1977 yılında kuruldu
Akreditasyon: Bilgi yok – Konuşulan dil(ler): İngilizce, Almanca, Türkçe


Dr. Cinik Saç Hastanesi Yorumları

SEDAT ÇETİNTAŞ
SEDAT ÇETİNTAŞ
06:50 03 Jan 24
Mükemmel bir deneyimdi.Ekim öncesi ve sonrası ilgi ve alakadar olmaları için extra yıldız vermek istiyorum.Şuan saçlarımdan çok memnunum herşey için çok teşekkür ediyorum. 🙂
mehmet urhan
mehmet urhan
10:32 24 Dec 23
2 gün önce saç ektirdim. tek kelime ile mükemmel bir saç ekim kliniği. doktor emrah bey’den temizlikçisine kadar inanılmaz naif ve işini mükemmel yapamaya çalışan insanlar. paraya değil de işini düzgün yapamaya odaklanmış insanlar. hayatımdaki “iyiki” lerden birisi.gönül rahatlığı ile gelip saç ektirebileceğiniz bir klinik. kafanızda hiçbir soru işareti olmasın. emrah beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
Reyhan Kolancalı
Reyhan Kolancalı
11:24 05 Oct 23
Geldim çok memnun ksldım özellikle Öznur hanımın ilgisi ve alakası bizi çok mutlu etti dr Erol bey dende çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim
Muhammed Hanifi Dikmen
Muhammed Hanifi Dikmen
14:07 16 Nov 23
Saç ekimine karar verdikten sonra birçok yer araştırdım. Araştırmalarım esnasında Dr.Cınık ile ilk iletişime geçtiğimde fotoğraflarımı paylaştım ve bana güzel bir doküman hazırlayıp ekimin nasıl olacağını ve yüzde kaç kapanma olacağını kafanın hangi bölümlerine hangi yoğunlukta çalışılacağını vs dokümanda belirttiler. İlk zaten burada işlerini ne kadar ciddi ve temiz yaptıklarını sezdim.Daha sonra Fulya'da başka bir kliniğe gitmiştim. Konuma baktım Dr. Cınık da Fulya’daydı. Rastgele kafama göre gideyim bir dedim. Randevu almadan direk kliniğe gittim. Benimle direk satış ekibinden Ezgi Hanım ilgilenmişti. Ayfer Hanım ile de konsültasyon yaptıktan sonra ilgi ve alakalarından o kadar memnun oldum ki direk ben burada ekimimi yaptıracağım dedim ve 23 Ekime gün aldım.Ekim günü konsültasyon ve desteklerinden dolayı Emrah Hocaya, ekim ekibindeki Ayfer Hanım ve Merve Hanıma, satış ekibinden Burhan Bey'e, klinikte Pamir Bey'e oprasyon sonrası desteklerinden dolayı Cemil Bey'e , saç yıkama sürecimde bana hep destek olan Şevval, Rümeysa, Elif Hanıma ve ismini hatırlamadığım bana yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum.Şuana kadar süreçten ve operasyondan genel anlamda memnunum. Ekimden sonra süreçlerim halen takip ediliyor. Ben gönül rahatlığı ile saç ekimi düşünen herkese burayı tavsiye ediyorum.After deciding on hair transplantation, I researched many places. During my research, when I first contacted Dr. Cınık, I shared my photos and they prepared a nice document for me and explained how the transplant would be, what percentage closure would be, which parts of the head would be worked on, with what intensity, etc. For the first time, I felt how serious and clean they were doing their work here.Later, I went to another clinic in Fulya. I checked out my location, Dr. Cınık was also in Fulya. I thought I'd go at random. I went directly to the clinic without making an appointment. Ms. Ezgi from the direct sales team took care of me. After consulting with Ms. Ayfer, I was so pleased with her interest and care that I directly said that I would have my transplantation done here and I set the date for October 23.I would like to thank Emrah Hodja for his consultation and support on the day of the transplantation, Ayfer and Merve in the transplantation team, Mr. Burhan from the sales team, Mr. Pamir in the clinic, Mr. Cemil for his support after the operation, Şevval, Rümeysa, Elif who always supported me during my hair washing process. I would like to thank everyone who helped me, even whose names I do not remember.So far, I am generally satisfied with the process and the operation. After my transplantation, my processes are still followed. I recommend this place with peace of mind to anyone considering hair transplantation.
Eren TAŞBAŞ
Eren TAŞBAŞ
08:07 31 Oct 23
Merhabalar.Doktor Cinik Kliniğinde 2 operasyon geçirmiş biri olarak deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.ilk operasyonum 24.12.2021 tarihinde, ikinci operasyonum 06.01.2023 tarihinde yapıldı.Kliniğe giriş yaptığım andan çıkış yaptığım ana kadar tüm çalışanlar gayet profesyonel ve çok yardımcı oluyorlar. En başta; Doktor Emrah Cinik olmak üzere; operasyonda yer alan personel, acil serviste görev yapan personel, operasyon sonrası personel, kısacası görev yapan herkes işini son derce severek ve güleryüzle yapıyor.Operasyon öncesinde tabi ki tereddütlerim vardı ama zaman içinde tüm kuşkularım yerini memnuniyete bıraktı. Her iki operasyonun sonuçlarından da çok memnunum. Operasyon sonrası ekibi hala benimle iletişimde.Saç ekimi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle Dr. Cinik kliniğini tercih etmelisiniz. Gerçekten gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.Ayrıca buradan tüm Dr Cinik çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum.Hello.As someone who has had 2 operations at Doctor Cinik Clinic, I would like to share my experiences.My first operation was performed on 24.12.2021 and my second operation was performed on 06.01.2023.From the moment I enter the clinic to the moment I leave, all the staff are very professional and very helpful. At firstIncluding Doctor Emrah Cinik; The personnel involved in the operation, the personnel working in the emergency room, the post-operation personnel, in short, everyone who works, does their job with great pleasure and with a smile.Of course, I had my hesitations before the operation, but over time, all my doubts were replaced by satisfaction. I am very pleased with the results of both operations. The post-operative team is still in contact with me.If you want to have a hair transplant, you should definitely choose Doctor Cinik clinic. I really recommend it wholeheartedly.I would also like to thank all Dr. Cinik staff here.
Burhan
Burhan
12:57 16 Jun 22
İlk görüşmem Burhan Bey ile oldu. Gayet samimi bir şeklide beni yönlendirdiği için çok teşekkür ediyorum kendisine. Operasyon ekibine de teşekkür ederimm 9 saat boyunca sürekli ilgilendiler . Kanal açım aşamasında Aslıhan hanımdi galiba yanlış duymadiysam mitralyöz gibiydi adeta, kanal açarken sayamadım 😊 hepsinin emeğine sağlık🙏Ayrıca cihazla kök alımını yapan ve kökleri toplayan Hanımefendi kardeşlerim özellikle titiz ve özen gösterdiği için onlara ayrıca minnettarım.operasyon boyunca bir aksilik cikar mi, sonuç nasıl olacak gibi bir sürü soru geçiyor insanın aklından ve insanı geriyor hakikaten . Sonuçlardan memnun kaldım.Kararsız kalanlar için Dr.Cinik derim. Çoğu sac ekim merkezinin yorum yapanları tek tek analiz ettim çoğu şirketleriyle anlaşmalı yorum yaptırıyorlar. Dr.Cinik yorumları gerçek yorumlar olduğundan tercih ettim ve şikayet sayısı yok gibi.Operasyon sonrası da çok ilgiliydiler . Klodiana Hanım çok samimi ve içten davrandı hemşireler de öyle Zilan Hanım gibi.Operasyon sonrası servis konusuna girmeyeceğim 😊 kendiniz konuşun derim.Dr.Emrah Bey operasyona girmiyor ama işlem esnasında kontrol ediyor . Konsolidasyon da Dr.Emrah Bey yapmaktadır. İsteyen kanal acimini doktorun yapmasını isteyebilir benim gibi. Fakat çalışan Kanal açıcı personelleri işlerine vakıflar ben sorun yaşamadım darısı başınıza 🙏Operasyon sonrası ise düzenli aralıklarla 1 yil boyunca arandim bu çok önemli satış sonrası hizmet çok iyi yani 👍Esin Hanım, çok ilgilendi Ceyda Hanım da .Esin Hanımın yönlendirmesiyle 1 yıl boyunca Ücretsiz olarak Prp ek tedavisi de gördüm . Lafın kısası verdiğiniz parayı sonuna kadar hak ettiklerini düşünmekteyim. Fiyat performans oranı iyi bir hastane diyebilirim rahatlıkla.Dr .Muhammet Emrah Bey de çalışanları da iyi niyetli ve güzel insanlar . İşlerinde de iyiler hepsine ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunarım🙏
Sertaç Tağ
Sertaç Tağ
17:01 24 Oct 22
İlk saç ekimimi 2013 yılında baska bir klinikte yaptim maalesef 1 yıl sonra ekilen saçlarim dahil hepsini kaybettim gecen yıl Dr. Çinik kliniğinde yaptiğim ikinci saç ekimi gayet basarili oldu yaklasik 14 aydir mükemmel sonuç elde ettim.Teşekkürler Dr.Çinik Kliniği.
Ali
Ali
13:31 31 Dec 22
Yurtdisinda yasiyorum, 2 hafta oldu sac ekim yapali, cok memnun kaldim, cok hijyenik bir Klinik 👍 hemserim Emrah Hoca cok ilgili Allah ondan razi olsun 🙏🙏🙏Sözde Burcu hanim bizimle ilgileniyordu organizeyi yapiyordu ama tanismaya bile gelmedi, hatta yüzünü bile göremedik 👎-Yinede 5 yildiz Kilinige 👍Ebru hanim (Alman☺️) gercekten cok ilgiliydi,Her istegimizi yerine getirmeye calisiyordu, Allah ondanda razi olsun.. Dankeschön ☺️Ve tabiki Ekibim onlari unutmam imkansiz 😊Süper bir ekip 🙏 Hasan kardesim ve bircan‘di galiba, canimi biraz acittigi icin ismini aklimdan sildim 😂Nargile icmeye bekliyorum 😂Yolunuz acik olsun CINIK ekibi 🙏
M.B.
M.B.
14:29 23 Mar 24
I have to admit, traveling to have cosmetic work done can always be risky. But at Dr.Cinic all my standards were met. And its all thanks to the outstanding staff. Special thanks to my account representative, Şeyma, she had gone above and beyond to accommodate me and my expectations.İtiraf etmeliyim ki estetik yaptırmak için seyahat etmek her zaman riskli olabilir. Ancak Dr.Cinic'te tüm standartlarım karşılandı. Ve bunların hepsi seçkin personele teşekkürler. Hesap temsilcim Şeyma'ya özellikle teşekkürler, beni ve beklentilerimi karşılamak için çok daha fazlasını yaptı.Debo admitir que viajar para realizarse un trabajo cosmético siempre puede ser arriesgado. Pero en Dr.Cinic se cumplieron todos mis estándares. Y todo gracias al excelente personal. Un agradecimiento especial a mi representante de cuentas, Şeyma, ella hizo todo lo posible para satisfacer mis expectativas y las de mí.Je dois admettre que voyager pour faire réaliser des travaux esthétiques peut toujours être risqué. Mais chez Dr Cinic, toutes mes normes ont été respectées. Et tout cela grâce au personnel exceptionnel. Un merci spécial à ma représentante de compte, Şeyma, elle a fait de son mieux pour répondre à mes attentes et à moi.
Aziz Demir
Aziz Demir
12:42 28 Mar 24
Merhaba CİNİK HOSPITAL ile iletişeme geçtiğim ilk andan itibaren çok kibar ve gayet özenli ve güzel bir ekip ile karşılandım.operasyon ile ilgili işlemlerde Operasyon olduğumdan bu güne kadar ilgi alaka çok hoş ve profesyonel bir çalışma titizlik ile işlemler yapıldı. Estetik bir operasyon olacağından tedirginliklerim vardı. Ekibin gayet ilgili ve alakalı profesyonel olması beni ayrıca rahatlattı. 2. Gün operasyon günü 7 kişilik bir ekip ile 6 saat de operasyonum ağrısız sancısız gayet rahat bir işlem geçirdim.korktuğum ve çekindiğim bir çok olumsuzluk ve negatif bir durum yaşamadım.Öyleki kendinizi evinizde gibi bir his veriyor. İlgi ve alaka gösterilen özen gayet iyi 3. Günü ilk yıkamam ve sonrasında izlemem gereken yolu bana çok detaylı bir şekilde bilgilendirme yapıldı. Burdan sonra tek yapmamız gereken sabır ile beklemek ve o süreçte verilen bilgilere harfiyen uymak Şuana kadar herşey yolunda gitti. Durumumu sorup bilgi alışverişi yapıyoruz. 1. Ayım bitti. 7/24 iletişime geçebileceğimiz operasyon sonrası bilgilendirme hattı ile çok güzel bir hizmet veriliyor. Dr. Muhammed Emrah Cinik ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
halime can
halime can
08:22 17 Feb 24
Neslihan Hanım öncülüğünde hydrafacial işlemi yaptırdım sonuç muazzamdı! Neslihan hanımın bilgilendirici açıklamaları ve işine hakimiyeti ayrıca hayranlık uyandırıcıydı, muhakkak yeniden görüşmek dileğiyle ♥️
Nurettin Duman
Nurettin Duman
11:54 01 Nov 22
Merhaba geçen Şubat ayında saç ekimi operasyonu oldum gayet ilgili bir yer sürekli sizinle iletişim halindeler yapılması gereken herşeyleri yapıyorlar ve en önemlisi istediğiniz zamanda ulaşıp tüm sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz. Saç ekiminden sonra iyileşme süresine kadar bizimle EYLÜL Hemşire çok yardımcı oldu YIKAMA süreci evde bakım süreci olsun kullanmamız gereken tüm ilaçlar olsun bizle çok ilgilendi.Öncelikle Dr. Cınık ailesine ve EYLÜL hemşireye teşekkürlerimi iletiyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Ayhan K.
Ayhan K.
17:49 29 Mar 23
Saç ektirmek istiyorsanız ve iyi sonuç elde etmek istiyorsanız DR.CİNİK de emin ellerdesiniz. Saç problemi yaşayan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Enes Onur
Enes Onur
08:40 16 Dec 23
8 ay önce burada saç ekim yaptım hiç memnun kalmadım sonuç 8 ay geçmesine rağmen çok kötü kimseye tavsiye etmem
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️