Klinik Du Soleil

Klinik Du Soleil Marakeş Kliniği 1

Klinik Du Soleil kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmıştır. 2014 yılında kurulan bu sertifikalı klinik Fas’ın Marakeş kentinde yer almaktadır. Müşteri yorumlarını, öncesi/sonrası fotoğraflarını görün ve yurt dışında ameliyat için fiyat talep edin. Ücretsiz ön tanı için formu doldurun. Hızlı yanıt.

Klinik Du Soleil, Marakeş, Fas

Klinik Du Soleil 2014 yılında kurulmuştur ve Marakeş’te kozmetik cerrahi alanında uzmanlaşmış ilk tıbbi tesistir. Klinik, Val de Grace doçenti Hassan El Gbouri’ye aittir. Klinikte hasta odaları ve süitlerin yanı sıra 4 ameliyathane, 3 saç ekim odası, 1 iyileşme odası bulunmaktadır.

Klinik, her şey dahil paketler ve birden fazla prosedürde indirimler sunmaktadır. Hastalarına en güvenli ve en kaliteli bakımı sağlamayı taahhüt eder. Klinik, yerel ve uluslararası hastaları memnuniyetle karşılayan, kendini işine adamış tıp uzmanlarından oluşan ünlü bir ekibe sahiptir.


Klinik uzmanlık alanı :

Estetik Cerrahi
Cilt dolgusu
Dudak büyütme
Otoplasti
Yağ transferi
Jinekomasti
Rinoplasti
Göğüs implantları
Göğüs dikleştirme
Meme küçültme
Yüz Germe
Gövde kaldırma
Kaş kaldırma
Kalça büyütme
Kalça implantları
Liposuction
Plastik cerrahi konsültasyonu
Uyluk germe
Abdominoplasti

Hizmetler

Havaalanı transferi
Uçuş rezervasyonu
Ücretsiz Wifi
Otel rezervasyonları
Tercümanlık hizmetleri
Turist rehberi
Taksi rezervasyonları
PRM erişimli odalar
İnternet danışmanlığı
Otopark
Eczane
Oda içi telefon
Özel odalar
Gıda önlemleri
Odada televizyon


Şehir: Marakeş – Ülke: Fas2014 yılında kuruldu
Akreditasyon : Bilgi yok – Konuşulan dil(ler) : Arapça, İngilizce, Fransızca


Klinik Du Soleil Morocco Yorumları

Yahya El Iraki
Yahya El Iraki
15:32 27 Feb 23
Dr Hassan El Gbouri, onlarca yıllık deneyime sahip mükemmel bir doktordur. O çok arkadaş canlısı ve insani olarak çok ilginç. Şiddetle tavsiye ederim
wafaa dourasse
wafaa dourasse
21:23 30 May 23
Sonunda seni buldum... 15 yıldan fazladır arıyordum ki, o profesör her şeyden önce insandır demek için Amerikan merkezinin yanındasın! Kaza geçiren kardeşime tekrar hayat vermek için vermesi gereken bir semineri iptal ediyordu... Küçük kardeşim ve tüm aile adına teşekkürler hocam!
Rj Nora
Rj Nora
21:42 04 May 23
Profesör ve ekibi açısından büyük profesyonellik.Müdahaleler sonrası takip, hocanın inceliği, gece gündüz hemşireler ve tüm personel çok ilgili çünkü gerçekten başka hiçbir yerde benzer bir ilgi bulamayacağımızı düşünüyoruz ve Julie'nin karşılaması çok büyüktü. , FatimZara'nın hem bakım hem de rahatımız için sabrının yanı sıra, kendimizi aile gibi hissettik ve bu kliniğin profesörünün aradığı da buydu.Biz de sonuçtan memnunuz, doğal kalarak öncesi sonrası belli! (biz Nora'nın ebeveynleriyiz ve 1 buçuk ay önce yüz ameliyatı için ameliyat olduk).%100 öneriyoruz!!
Sarah
Sarah
12:11 09 Apr 23
İyi tavsiyeler veren çok iyi bir cerrah. Çok doğru fiyat. Hastaların sırtından satış yapmaya çalışmayın. Tek olumsuz nokta, çok yüksek ses çıkaran ve hastaların dinlenmesini engelleyen sabit hat.
Julien Guerin
Julien Guerin
14:47 18 Feb 23
Saç ekimi için bu kliniğe şiddetle tavsiye ediyorum, tamamen başarısız bir operasyon, başka bir yerde yeniden yapmak zorunda kaldım, 2019'dan beri Pr EL GBOURI'den 2000 € geri ödeme bekliyorum…
Next Reviews

Değiştir / Talep et / Bir hata bildir?

‍👩‍⚕ ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN ➡️